Безжичен полнач за безжичен полнач мобилен модул за табла за растојание за растојание од 10мм, модул за полнење безжичен полнач

Безжичен полнач за безжичен полнач мобилен модул за табла за растојание за растојание од 10мм, модул за полнење безжичен полнач

DEN 153.44

Неодамнешно

Достапно на барање

Универзален микро интерфејс Поддршка за приклучок и репродукција, удобен и сигурен. Добра компатибилност. Погодно за мобилни телефони на QI стандард, лесен за употреба. Висока ефикасност на полнење, заштеда на моќ и време и донесување одлично користење на искуство. Повеќекратни безбедносни заштити. Вградена заштита со краток спој и пренапон, обезбедувајќи безбедно полнење. Усвојување на занает со високи спецификации, стабилни перформанси, услуга за долг живот. Универзален микро интерфејс. Поддршка за приклучок и репродукција, удобен и сигурен. Добра компатибилност. Погодно за мобилни телефони на QI стандард, лесен за употреба. Висока ефикасност на полнење, заштеда на моќ и време и донесување одлично користење искуство. Повеќекратни безбедносни заштити. Вградена заштита со краток спој и пренапон, обезбедувајќи безбедно полнење. Усвојување на занает со високи спецификации, стабилни перформанси, услуга за долг живот. Спецификација : Тип на ставка : Безжичен модул за полнач Стандард : QI безжично полнење Стандардно полнење Тековно : 500m AH-1000m Ah Ефикасност на конверзија : 73% Растојание за пренесување : Максимална 10мм/0,4in Список на пакети : 1 x модул за безжичен полнач.

Item Type: Wireless Charger Module
Standard: Qi wireless charging standard
Charging Current: 500mAh-1000mAh
Conversion Efficiency: 73%
Transmission Distance: Maximum 10mm/0.4in
Package List:
1 x Wireless Charger Module :

Избор на купувачи

3drose печатени розови цвеќиња на цреша на печатење - Телефонски прстени Неодамнешно
3drose печатени розови цвеќиња на цреша на печатење - Телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 199.84
N/Лупа, Копче За Закачување Пренослив ЏЕБ ЛЕД Светилка Пари Инспекција Микроскоп Лупа Неодамнешно
N/Лупа, Копче За Закачување Пренослив ЏЕБ ЛЕД Светилка Пари Инспекција Микроскоп Лупа

Опсег на примена : стариот студент го собира античкиот и така натаму целата се зголемува, сликата е јасн�

DEN 2.00
Јипион Текстил Најлон Солиден Алпски Јамка Со Метал Г-Кука Компатибилен со Епл Часовник Бенд 38мм 40мм 41мм 42мм 44мм 45мм 49мм, Ултра/СЕ/ Неодамнешно
Авантуристички живот Бразил Патување Бразил Телефон Паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Неодамнешно
Орзеро Компатибилен ЗА LG V60 Thinq Калено Стакло Заштитник На Екранот, 9 Цврстина HD Анти-Гребење Неодамнешно
Орзеро Компатибилен ЗА LG V60 Thinq Калено Стакло Заштитник На Екранот, 9 Цврстина HD Анти-Гребење

Специјално Дизајниран Заштитник На Екранот ЗА LG V60 Thin Q Тенкото стакло ви дава искуство да го почувствув�

DEN 3.00
Блок за полнење, Sicodo 3Port Патување Ѕид Полнач Универзална Mutille Порт Адаптер 5V/3.1 Брз USB Полнач Коцка Компатибилен со Неодамнешно
Блок за полнење, Sicodo 3Port Патување Ѕид Полнач Универзална Mutille Порт Адаптер 5V/3.1 Брз USB Полнач Коцка Компатибилен со

ПАМЕТЕН ПОРТ USB Дизајн : 3 muti port wallиден полнач може да наполни еден таблет и два паметни телефони или 3 пам�

DEN 3.00
DYIZU За Apple Watch Луксузни Жени Метал Врежан Капак 38mm 40mm 42mm 44mm 41mm 45mm Заштитник случај 7/SE/6/5/4/3/2/1 Дијамант Неодамнешно
DYIZU За Apple Watch Луксузни Жени Метал Врежан Капак 38mm 40mm 42mm 44mm 41mm 45mm Заштитник случај 7/SE/6/5/4/3/2/1 Дијамант

100% Сосема нов и квалитетен случај Изработени Од Метален Врежан материјал,Компактен, Лесен И Стилски...

DEN 3.00
Полнач за автомобили Boxwave Cardibtival со Samsung Galaxy S20 Ultra - Car Charger Plus, Car Charger Extra USB порта со интегриран Неодамнешно
Полнач за автомобили Boxwave Cardibtival со Samsung Galaxy S20 Ultra - Car Charger Plus, Car Charger Extra USB порта со интегриран

? [Директно полнење] Полнач за автомобили во Boxwave компатибилен со Samsung Galaxy S20 Ultra Интегриран кабел директн�

DEN 303.20
Гурмански Мини-385Г Одвратно Ме Потчинети Серија ПОКОПОКО Готвење Неодамнешно
Гурмански Мини-385Г Одвратно Ме Потчинети Серија ПОКОПОКО Готвење

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ова е додаток за лепење на задниот дел од вашиот пам

DEN 2.00
Магнетен Држач За Телефон За Автомобил, Магнетен Држач За Телефон За Тесла Модел 3/X/Y/S, Прилагодлив Држач За Телефон за iPhone 14 13 12 Неодамнешно
Антарктикот Животно Летање Пингвини Еластични Соло Јамка Бендови Симпатична Печатени Часовник Лента Часовник Компатибилен За Епл Неодамнешно
Crystalfy Green Druzy Quartz Raw со отвори Кристал Телефон зафат и телефонски штанд: автентичен врвен врвен скапоцен камен, Неодамнешно
Crystalfy Green Druzy Quartz Raw со отвори Кристал Телефон зафат и телефонски штанд: автентичен врвен врвен скапоцен камен,

Забележете дека оваа листа е за кристали што содржат отвори или дупки до различни длабочини и некои до д

DEN 319.84
QUEPLE [Целосна Покриеност] Заштитник На Екранот За Приватност за iPhone 13 Pro Max, Виолетово Анти-Шпионско Калено Стакло, Комплет Неодамнешно
PUSOKEI 12in Засилувач На Екранот На Мобилниот Телефон, Hd Видео Зголемувач На Мобилни Филмови, Зголемување На Екранот На Мобилниот Неодамнешно
Slipgrip Tripod Mount за Samsung Galaxy A51-5g со употреба на ултра тенок мек силиконски СП случај Неодамнешно
Slipgrip Tripod Mount за Samsung Galaxy A51-5g со употреба на ултра тенок мек силиконски СП случај

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

DEN 2.00
Moza Mini MX Gimbal 3-оски рачен стабилизатор за паметен телефон iOS & Android, поддржано брзо следење и контрола на паметни гестови Неодамнешно
Moza Mini MX Gimbal 3-оски рачен стабилизатор за паметен телефон iOS & Android, поддржано брзо следење и контрола на паметни гестови

【Стабилизација на 3оски】 Кажете му збогум на несигурното видео Стабилизатор на смартфон Moza Mini MX, со алг

DEN 0.67
Стенес Сони Xperia XA2 Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Блинг Кристал Убава Накит Дизајн Магнетни Паричник Кредитна Картичка Слотови Неодамнешно
AUROX Компатибилен Со Magsafe База за iPhone 14 13 12 Магнетна База Плоча●База Само Q Наменет За Поп Приклучок Зафат И Држач За Телефонски Неодамнешно Продажбата
KTAB 26мм кука и јамка Брза сув часовник за часовници за Fenix ​​7x/6x/5x, ткаен најлон ултралајт спорт Брзо вклопување лента за рачен Неодамнешно
6S69GK автомобил за мобилни телефони Центар за конзола Конзола AR Навигација со повеќе функции на автомобил за воздух Неодамнешно
6S69GK автомобил за мобилни телефони Центар за конзола Конзола AR Навигација со повеќе функции на автомобил за воздух

Пластика Затворање на привремено Две опции : држач за телефони на телефон за воздух и држач за телефонск

DEN 143.84
Кутија Бран Игри Опрема Компатибилен Со Микромакс X708-Екран На Допир QuickTrigger, Активирањето Копчиња Брзо Игри Мобилни FPS За Micromax X708-Џет Неодамнешно
3drose 2022 Дилан Сеиболд - Фотографија - Мирен зелен поток - Телефонски прстени Неодамнешно
3drose 2022 Дилан Сеиболд - Фотографија - Мирен зелен поток - Телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 267.20
Дизајнерски опсег на дизајнер компатибилен со Apple Watch, безбеден, прилагодлив, опсег за замена на Apple Watch, одговара на повеќето Неодамнешно
Diruite 4-пакет за Garmin VivoActive 3 Заштитник на екран на калено стакло [анти-крик] [Совршено вклопување] [Оптимизирана верзија] Неодамнешно
Diruite 4-пакет за Garmin VivoActive 3 Заштитник на екран на калено стакло [анти-крик] [Совршено вклопување] [Оптимизирана верзија]

【Компатибилен модел】 Совршено е погоден за Garmin Vivoactive 3 Smart Watch, покријте го целиот екран, (не одговара за

DEN 2.67
Полнач за автомобили PD QC3.0 Брзо полнење тип C USB порт-приклучок Брзо полнење со LED светло шоу, за Toyota (Бела-1.3x0.9inch) Неодамнешно
Полнач за автомобили PD QC3.0 Брзо полнење тип C USB порт-приклучок Брзо полнење со LED светло шоу, за Toyota (Бела-1.3x0.9inch)

Проверете ја димензијата на предметот и слотот на вашето возило за да бидете сигурни дека се вклопува п�

DEN 1.67
Вакуумска Батерија ЗА HOMBOT VR1028WD, HomBot VR1125RS, HomBot VR1126TS, HomBot VR1128R, HomBot VR1128SIL EAC60766108 Неодамнешно
Вакуумска Батерија ЗА HOMBOT VR1028WD, HomBot VR1125RS, HomBot VR1126TS, HomBot VR1128R, HomBot VR1128SIL EAC60766108

Дел Број LG EAC60766108 Фит Модел LG Hom Bot VR1028 WD, Hom Bot VR1125 RS, Hom Bot VR1126 TS, Hom Bot VR1128 R, Hom Bot VR1128 SIL Карактеристики на ба

DEN 0.67
Јелинг Лцд Дисплеј + Дигитализатор На Екран На Допир Од Надворешно Стакло Целосна Замена На Склопот За Oppo A7 AX7 CPH1901 PBFM00 Black Неодамнешно
Телефонски статив монтирање за iPhone, адаптер за прицврстување на држачот за мобилни телефони со далечински управувач од 360 степени за 360 Неодамнешно
Sport Band компатибилен за Apple Watch Bands 41mm 40mm 38mm, Fogkay for Apple Watch Series 7 Band со класичен затворач, 4 пакувања Неодамнешно Продажбата
Sport Band компатибилен за Apple Watch Bands 41mm 40mm 38mm, Fogkay for Apple Watch Series 7 Band со класичен затворач, 4 пакувања

【Повеќе бои 42мм / 44мм / 45мм големина се вклопува за зглоб од 5,5 " 7,9" (140мм 200мм) Ленти компатибилни со Apple Watch

DEN 87.84
Anrir Vivoactive 3 Часовник Бенд, 20mm Силиконски Бендови За Garmin Vivoactive 3/Претходник 645 Музика/Samsung галакси 42mm/Галакси Види Неодамнешно
Anrir Vivoactive 3 Часовник Бенд, 20mm Силиконски Бендови За Garmin Vivoactive 3/Претходник 645 Музика/Samsung галакси 42mm/Галакси Види

Компатибилен Со Garmin Vivoactive 3 / Vivoactive 3 Музика, Garmin Venu / Vivomove 3 44mm, Garmin Ferrunner 645 / 245 Музика, Garmin Vivomove HR / Vivomove Лукс

DEN 111.84