Пилипан коса виткање стапче од шипка керамички буриња коса виткање електрична виткање железо фризерска алатка, пилипанска коса виткање стапче, керамички буриња, х

Пилипан коса виткање стапче од шипка керамички буриња коса виткање електрична виткање железо фризерска алатка, пилипанска коса виткање

DEN 766.24

Неодамнешно

Достапно на барање

Мулти? Функционално моделирање, може да се користи за внатрешно копче, топла круша, морето на проток на воздух, ролни со јајца, итн Двојно PTC за греење, брзо греење, нема потреба да чекате долго време. Турмалин керамички електричен виткање стап Барбер продавница за коса S. Анти -лизгачкиот дизајн на гумени ленти на елементот за греење го зголемува триењето помеѓу косата и елементот за греење и има анти -ефект на лизгање. Салон за домашна јајце ролна за вртежи 26мм. Пет нивоа на прилагодување на температурата од 150¡ãC до 190¡ã, погодни за сите типови на коса. Златниот керамички панел се користи за униформа греење, мазно и не е заглавено, и навистина не ја оштетува косата. Со генерирање на негативни јони за заклучување на влагата, заштитете го стратумот корниум, намалување на статичката на косата и фриз и да се обезбеди најдобар ефект на стилизирање. Има 5 прецизни поставки за температура и лесен за читање дигитален дисплеј. Погоден за типови на коса, кои се движат од кратка, средна и долга коса до тенка коса, фино коса, нормална, густа коса, итн. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Виткање на косата Вандпродукт Големина : 26мм : приближно.1 x 1in32mm : 35cm x 15.3in38mm : 35cm x 15.5inheating Должина на телото : приближно.1inplug Тип : us plug 100 ~ 240 Vtemperature : 150 ° C-190 ° CDISPLAY Режим : Дигитален контролен елемент : Ptcpurpose : домаќинство, продавница за фризер, итн.

Condition: 100% Brand New
Item Type:  Hair Curling WandProduct Model
Material: ABS
Heat Conductor Material: Tourmaline Ceramic
Product Size:
26mm: Approx. 35cm x 15.5cm x 26mm/13.8 x 6.1 x 1in
32mm: 35cm x 15.5cm x 32mm/13.8 x 6.1 x 1.3in
38mm: 35cm x 15.5cm x 38mm/13.8 x 6.1 x 1.5in
Heating Body Length: Approx. 155mm/6.1in
Plug Type: US Plug 100~240V
Temperature: 150°C-190°C
Display Mode: Digital Control
Heating Element: PTC
Purpose: Household, hairdressing shop, etc.Instructions
1. Insert the plug into the power socket before use, set the temperature, see the indicator light is on, and the curling iron starts to heat up.:
2. You can adjust different temperatures according to your own hair quality, and it can reach the set temperature after 1-2 minutes of preheating, and you can use it.:
3. Put the middle of the hair between the clip and the pass, wind the hair around the curling iron, and then close the clip.:
4. Close the clip and turn the hair curler between the clip at the end of the hair and wind the hair on the rod body. Leave it for a few seconds to release.:
5. After use, the power should be turned off/cut off, and it can be stored after natural cooling.:
Package List: 1 x Hair Curling Wand 1 x Manual

Избор на купувачи

Туш сува коса шапка, производи за капење, капа за капење, туш шапка Неодамнешно
Туш сува коса шапка, производи за капење, капа за капење, туш шапка

Завиткана капа за капење со крпи, ткаенини со супер фини влакна, мазно чувство, имаат добра хигроскопнос

DEN 2.00
Стајлинг волумен на косата самообик клип за коса клип за виткари виткари виткари за нега на коса танг Неодамнешно
Стајлинг волумен на косата самообик клип за коса клип за виткари виткари виткари за нега на коса танг

Користењето на овие ролери нема да предизвика оштетување на вашата коса Меки клипови за коса ви носат ш�

DEN 35.36
Клер Е Црвена, Бела, &засилувач; Конфети Ѕвезди Предвремени Коса Клипови - 2 Пакет | Сина Неодамнешно
Клер Е Црвена, Бела, &засилувач; Конфети Ѕвезди Предвремени Коса Клипови - 2 Пакет | Сина

Покажете го вашиот празничен дух Со Црвено Белите И Сините Конфети Ѕвезди На Клер Прицврстете Ги Клипов

DEN 0.33
Алаза Мопс Куче Печати Ајфеловата Кула Париз Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална Неодамнешно
Нетика Природни Поддршка За Раст На Косата Неодамнешно
Нетика Природни Поддршка За Раст На Косата

Додатокот за Поддршка За Раст На Косата Nethika Naturals е научно дизајниран да го намали опаѓањето на косата и

DEN 1568.00
Луроза Кристал Дијамантски Ленти За Глава Барокни Широки Ленти За Коса Додатоци За Жени Девојки Сини Неодамнешно
Луроза Кристал Дијамантски Ленти За Глава Барокни Широки Ленти За Коса Додатоци За Жени Девојки Сини

Сјај светло како дијамант оваа сезона на забави со нашата лента за глава со кристал Површината е украсе�

DEN 323.04
Бразилски Снопови Човечка Коса 20 20 20 инчен Фунми Човечка Коса Снопови Девствена Човечка Коса пикси кадрава Пакет Кадрава Коса Снопови Неодамнешно
Подигнете го задевање чешел и избор на коса - 5 пакувања не'рѓосувачки сè уште лифтови - хемиски и отпорен на топлина чешел од detangler Неодамнешно
Надула Омбре Русокоса Бран На Телото У Дел Перика Човечка Коса Мед Русокоса Нагласи Нагоре Перики Клип Во Помалку Изоставете Перика Неодамнешно
ONC ПРИРОДНИ БОИ 4 fl. оз. Топлина Активирана Поздрава Трајна Боја за Коса Со Сертифицирани Органски Состојки, Без Амонијак, Пријателска Неодамнешно
Ноќта на вештерките Чкртаници Вратоврска За Коса Од Тиква Пад Скринчи Од Тиква Плашлива Коса Скринчи Еластики Ленти За Коса Додатоци Неодамнешно
Тоник За Задебелување На Аведа, 3,4 Фл Оз Неодамнешно
Тоник За Задебелување На Аведа, 3,4 Фл Оз

Аведа Задебелување Тоник 3 Докажано е дека ја згуснува косата веднаш со само една употреба Ги проширува

DEN 405.28
Интеа Камомила Помлад Осветлувач За Коса За Деца-Спреј За Шишиња Со Природен Екстракт Од Камилица - ПАРАБЕН И БЕЗ Амонијак – 1,7 мл Неодамнешно
Коса Фикс Волумен Подобрување На Спреј Неодамнешно
Коса Фикс Волумен Подобрување На Спреј

Оваа формула без алкохол ги дава сите перформанси на традиционален волуменски производ без никакви ште

DEN 174.40
Двојно свадба коса чешел сребрен ринестон цвет кристално гроздобер слушалки свадбени невестински додатоци Неодамнешно
Двојно свадба коса чешел сребрен ринестон цвет кристално гроздобер слушалки свадбени невестински додатоци

♡ Овој гроздобер инспириран зачудувачки чешел за коса е прекрасен додаток на вашиот стил на свадба на с

DEN 2.00
Аровеа Коса Скалп Четка Првут Четка За Чистење Туш Скалпот Шампон Четка Скалпот Масажер Пакет од 2 (Црвено Црно) Неодамнешно
Аровеа Коса Скалп Четка Првут Четка За Чистење Туш Скалпот Шампон Четка Скалпот Масажер Пакет од 2 (Црвено Црно)

?Масажер за скалпот за коса : Помогнете во отстранување на кутин и првут без оштетување на косата и скалп

DEN 1046.40
Калевел шампон четка за скалпот масажер коса првут првут чистач силиконски четка за туширање 2 пакувања за мажи жени деца и миленичиња Неодамнешно
Операција капа, буфан капа, работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, тропски зелен лист Неодамнешно
Операција капа, буфан капа, работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, тропски зелен лист

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 134.24
Аимимиер Цвет Кристал Коса Клип Декоративни Кристал Барети Алигатор Предвремени Коса Клипови Пунџа Коса Иглички Свадба Коса Додатоци Неодамнешно
Kaniz Wonderseedgeed Pomade Sweet Peach 4 fl Oz Неодамнешно
Kaniz Wonderseedgeed Pomade Sweet Peach 4 fl Oz

Формула без снегулка, немрсна формула Нанесено со масло од арган Масни киселини за да ја задржат косата

DEN 1.67
FX802G Замена Ножеви За Babylispro Клиперс, Замена Клипер Сечила Компатибилен Со Babylispro Barberology FX870/FXF880/FX810/FX825/FX673N, Злато Неодамнешно
FX802G Замена Ножеви За Babylispro Клиперс, Замена Клипер Сечила Компатибилен Со Babylispro Barberology FX870/FXF880/FX810/FX825/FX673N, Злато

МОДЕЛ НА АДАПТАЦИЈА : професионалното заменско сечило Аморка е специјално дизајнирано За Берберолошки

DEN 511.84
4 Парчиња Гроздобер Бронзена Коса Боби Иглички За Девојки Клипови За Коса, Шноли За Коса За Жени Девојка, Јапонски Црвено Сини Оригами Неодамнешно
Тина Дејвис Професионална 9 Класичен Микроблејд-Микроблејд За Еднократна Употреба Со Вграден Владетел-Стерилен, 10 Пакет Неодамнешно
Тина Дејвис Професионална 9 Класичен Микроблејд-Микроблејд За Еднократна Употреба Со Вграден Владетел-Стерилен, 10 Пакет

Тенка Конфигурација : тина оди на микроблејдинг пенкало за уметниците да создадат прецизни потези на ко

DEN 1280.00
24 Supplенска Забава Материјали 12achени Очила за Сонце и 12 Вратоврски За Коса За Деверуша Очила За Сонце Во Облик На Срце Свадбени Врски Неодамнешно
АДИЈАСЕН Кристал Кристал Метал Пеперутка Цвет За Жени Девојка Коса Ноктот, Коса Клип Барети Додатоци Стеги Гроздобер Панк Подарок Неодамнешно
МАСКА За Коса ОД АГЕНЦИЈА, Маска За Коса Од Есенцијално Масло Од Рузмарин За Обоена Коса Сува, Третман За Поправка На Коса Од Рузмарин Неодамнешно
АКОАК Шуплив Обрач Тркалезен Круг Геометриски Метален Клип За Коса Боби Игла Држач За Опашка Додатоци За Коса За Жени И Девојчиња Неодамнешно
Добар Квалитет 20 Целосна Чипка Човечка Коса Перики Реми Човечка Коса Перики Малезиска Девица Реми Човечка Коса италијанска јаки Неодамнешно
Орев керамика Три цевки коса виткање железо ролна јајце, голем бран виткање на коса, виткари за коса Брза топлинска коса виткар за коса Неодамнешно
Комплексна бразилска кератин за тресење на косата 4 шишиња 300 мл комплет за вредност вклучува бесплатен и лесен чешел Квератина Кератина Неодамнешно
2 Парчиња Клипови За Коса Со Канџи За Жени-3,5 француски Дизајн Целулоиден Леопард Печатење Силни Додатоци За Коса За Жени Шноли Од Неодамнешно