Sandvik 391.01S/12-63 63 040 Varilock 63 Модуларно продолжение 40мм Проекција - MB10080BK2

Sandvik 391.01S/12-63 63 040 Varilock 63 Модуларно продолжение 40мм Проекција - MB10080BK2

DEN 947.20

Неодамнешно

Достапно на барање

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : Користено / етикетирање : 391.01s / 12-63 63 040 Man Производител / бренд : Sandvikthank ВЕ ВАС за вашиот бизнис! Локација : WB14-4- 5-1.

Избор на купувачи

Поставете 1/4-1nc HRT Die Hanson Неодамнешно
Поставете 1/4-1nc HRT Die Hanson

HANSON 1 / 4 3 / 4 со големина на конец јаглероден челик шестоаголник за преиспитување HANSON 1 / 4 3 / 4 со големина н�

DEN 266.24
Рутирање Крај Мил Титаниум Индекс/Груба Неодамнешно
Рутирање Крај Мил Титаниум Индекс/Груба

ONSRUD EMC603232 Рутирање Крај Мил Титаниум Променлив Индекс / Груба Долга Должина Вратот Високи Перформанси Б�

DEN 1.33
Микро 100 PBT4-230750x Здодевни Алатка-Врвот Гребло Чипбрејкер, 1/4 Мин Создаден Диа, 3/4 Макс Создаден Длабочина.040 Проект.073 Неодамнешно
Carbide Tool SPMG090408 DG TT9030 TT8020 Carbide Blade Drill SPMG 090408U Весна бит Индексибилна бит за вежбање на сечилото) Неодамнешно
Carbide Tool SPMG090408 DG TT9030 TT8020 Carbide Blade Drill SPMG 090408U Весна бит Индексибилна бит за вежбање на сечилото)

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

DEN 852.80
Микро 100 FR-017-10x Жлеб Алатка.017 Ширина.050 Прој, 1/4 Мин Родена Диа, 5/8 Макс Родена Длабочина, 1/8 Офсет, 1/4 Стенк Диа, 2-1/2 ОАЛ, Алтин Неодамнешно
0,8-2,2 мм Дупчалка За Стебло Со Голема Брзина Челик Обработка На Дрво Вежба За Извртување Електричен Алат Рачна Вежба Алатки за Неодамнешно
Карбид Мелење Машина Струг Алатки WNMG080404 WNMG080408 МА VP15TF UE6020 US735 Карбид Вметнува Метал Вртење Алатки Цпу Вртење Инсерти ) Неодамнешно
Карбид Мелење Машина Струг Алатки WNMG080404 WNMG080408 МА VP15TF UE6020 US735 Карбид Вметнува Метал Вртење Алатки Цпу Вртење Инсерти )

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 1.00
М35 ● 2 Метрички Хсс Нишка Од Десната рака Допрете 35мм€2.0 Теренот Неодамнешно
М35 ● 2 Метрички Хсс Нишка Од Десната рака Допрете 35мм€2.0 Теренот

метрички прави славини за флејта : М35€2 мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, желе

DEN 675.20
X - DREE 150MM HSS 3 Флејти Рака Завртка Навој Директно Метрички Допрете (150 mm HSS 3 flautas Роска роскада Мачо метрико ректо Неодамнешно
X - DREE 150MM HSS 3 Флејти Рака Завртка Навој Директно Метрички Допрете (150 mm HSS 3 flautas Роска роскада Мачо метрико ректо

Име На Производот : Рака Допрете;Модел : М10Н2;Флејта Број : 3 Дупка Диа : 2мм / 0,08"; Дијаметар На Флејта : 10мм /

DEN 620.80
ИГ-1 ЕГ930020 Карбид Алу - Моќност Агол Радиус Крај Мил, 2 Флејта, 25 Степен Хеликс, Никулец Сече Должина, Тик Завршница, 40 Мм Должина, Неодамнешно
САНДВИК КОРОМАНТ РА590-127Р38С - 11м Коромил Век Квадратни Рамо Мелење Машина, Челик, Завртка Стегач, Десната Рака, 1-1/2 Арбор, 5 Сечење Неодамнешно
Нито коки  TK00644-0 Волфрам Карбид Врвот Прстенест Машина, 2-1/16 Дијаметар Машина, 2 Длабочина На Сечење Неодамнешно
Нито коки  TK00644-0 Волфрам Карбид Врвот Прстенест Машина, 2-1/16 Дијаметар Машина, 2 Длабочина На Сечење

Карбид совети за побрзо сечење Сечење со еден премин, не е потребна пилот дупка Прстенестиот дел ја извр

DEN 0.67
ОСГ САД 404-0787 2мм Диа. х 39мм Вкупна Должина 4-Флејта Квадратен Крај Цврст Карбид СЕ Крај Мелница-Тркалезно Стебло-Централно Сечење-Необложено Неодамнешно
Mitsubishi Материјали MS4LTBR0090T0030L08 MS4LTB Карбид MSTAR Заострени Топката Носот Крајот Мил, 4 Долги Флејта, 0.9 мм Агол Неодамнешно
Mitsubishi Материјали MS4LTBR0090T0030L08 MS4LTB Карбид MSTAR Заострени Топката Носот Крајот Мил, 4 Долги Флејта, 0.9 мм Агол

4 флејта заострен топката носот крајот мелница за ребро мелење Лесен за употреба Произведено во САД...

DEN 241.60
YG-1 69461CC 1-1/2 Hssco8 Груба Крајна Мелница, Мулти Флејта, Долга Должина, Груб Терен, Топчест Нос, Тик Завршница, 6-1/2 Должина Неодамнешно
YG-1 69461CC 1-1/2 Hssco8 Груба Крајна Мелница, Мулти Флејта, Долга Должина, Груб Терен, Топчест Нос, Тик Завршница, 6-1/2 Должина

Овој погруб за општа намена е дизајниран за отстранување на метал со високо производство во широк спект

DEN 3705.28
Сандвик Коромант ЕФ-25-06 Цилиндричен Ракав Со Лесно Фиксно Позиционирање Неодамнешно
Сандвик Коромант ЕФ-25-06 Цилиндричен Ракав Со Лесно Фиксно Позиционирање

ЛесноФикс, Адаптивна Ставка, Држење Алатки Системи, стандард Адаптери За Системи За Алатки ЛесноФикс, А�

DEN 3294.24
Клучеви на doitool рашири за прилагодување на клучот за прилагодување на клучеви T рачовечки приклучок за вилица метричка метричка чешма Неодамнешно
Вартер Волфрам Карбид Ротационен Бит Сет Од 10, Гравирање Бит, 3 мм Стебло 6 Мм Бит, За Гравирање На Дрво И Камен, Челик И Метал Работа Неодамнешно
Aceteel метричка нишка Допрете M10.5 x 0,75, HSS машина Допрете десна рака M10.5x0.75mm Неодамнешно
Aceteel метричка нишка Допрете M10.5 x 0,75, HSS машина Допрете десна рака M10.5x0.75mm

【Големина】 Должина : 3,15 " / 80мм, глава на конец : 0,94" / 24мм, квадратна глава : 6,3мм x 6,3мм (l*w), дијаметар на шан�

DEN 1.67
Кео Мелење 14930 Накит Видов, 1490 Стил, 0.018 Ширина, 3/8 Арбор Дупка, 100 Заби, 1-1/4 Сечење Дијаметар, ХСС, Необложени Слој Неодамнешно
Кео Мелење 14930 Накит Видов, 1490 Стил, 0.018 Ширина, 3/8 Арбор Дупка, 100 Заби, 1-1/4 Сечење Дијаметар, ХСС, Необложени Слој

Голема брзина крадат Земја на потекло : Сад Кео Мелење секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење

DEN 0.67
Aceteel Metrich M16 X 1,25 HSS Ti-обложена со права флејта, чешма, M16 x 1,25мм титаниум обложена нишка машина Допрете десна рака Неодамнешно
Aceteel Metrich M16 X 1,25 HSS Ti-обложена со права флејта, чешма, M16 x 1,25мм титаниум обложена нишка машина Допрете десна рака

【Големина】 Должина : 3,62 " / 92mm, глава на конец : 0,87" / 22mm, квадратна глава : 100mm (l*w), дијаметар на Шанк : 12,5мм, т

DEN 271.84
Alfa Tools hsmtt171049 24mm x 3,0 mm со голема брзина чешма чешма Неодамнешно
Alfa Tools hsmtt171049 24mm x 3,0 mm со голема брзина чешма чешма

Алфа САД метричка рака допрете 24милиметар од 3,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема б

DEN 3.33
Алфа Алатки CSTT70507 4-36 Јаглероден Челик Рака Допрете Конус Неодамнешно
Алфа Алатки CSTT70507 4-36 Јаглероден Челик Рака Допрете Конус

Рачни славинијаглероден челик 436 националниот стандард големина тема Конусен стил; високо јаглероден ч

DEN 63.36
Sandvik Coromant C4-DDJNR-27050-11 T-MAX P сечење единица за вртење, DNMG 11 04 08 Master Insert, CX-DDJNR/L стил на алатки, десна Неодамнешно
Sandvik Coromant C4-DDJNR-27050-11 T-MAX P сечење единица за вртење, DNMG 11 04 08 Master Insert, CX-DDJNR/L стил на алатки, десна

Единици за сечење на Коромант Капто, надворешни Алатки за вртење, стандард Држачи, алатки за вртење за н�

DEN 2.33
Tmp1105 1pc Држач За Надворешна Алатка + 10 ПАРЧИЊА Карбидни Влошки Алатка За Сечење Вртење Вметнете Неодамнешно
Tmp1105 1pc Држач За Надворешна Алатка + 10 ПАРЧИЊА Карбидни Влошки Алатка За Сечење Вртење Вметнете

Употреба : Надворешна Алатка За Вртење Материјал : Волфрам Карбид Обложување : ЦВД Употреба : Надворешна

DEN 235.20
Џенси Слегер Прстенест Секач Со Врв На Карбид, Необложена Завршница, Стебло Со Навој М18 х 1,5, 2 Длабочина, 3-5/16 Дијаметар Неодамнешно
Џенси Слегер Прстенест Секач Со Врв На Карбид, Необложена Завршница, Стебло Со Навој М18 х 1,5, 2 Длабочина, 3-5/16 Дијаметар

Дизајнот без центар создава дупки со сечење само на периферијата на дупката за поголема продуктивност �

DEN 4460.00
Sandvik Coromant, T300-XM100DB-M20X150B110, Hss CoroTap € 300 допрете За Сечење Со Спирални Флејти, Десно Сечење, Без Течност Неодамнешно
Sandvik Coromant, T300-XM100DB-M20X150B110, Hss CoroTap € 300 допрете За Сечење Со Спирални Флејти, Десно Сечење, Без Течност

Придобивки од семејството на овој производ : Шамфер Ц (23 нишки) и Шамфер Е (1,5 2 нишки) Третман на работ за �

DEN 1.33
GBJ ER40 ER40UM Плоштад Сет квадратни Ракав 5c Тела Плоштад Шестоаголни Мелење Машина Јакна Конверзија Пост Неодамнешно
GBJ ER40 ER40UM Плоштад Сет квадратни Ракав 5c Тела Плоштад Шестоаголни Мелење Машина Јакна Конверзија Пост

Користи стврднат челичен материјал, угаснат и стврднат, силна отпорност на удари, висока цврстина, долг�

DEN 0.67
Волтер Алатки H5055116-M5 Цврста мелница за навој на карбид, финиш на TICN, дијаметар од 6 мм Шанк, должина од 0,8 мм, должина на сечење Неодамнешно
YG-1 09241HC Hss Крај Мил, 6 Флејта, Центар За Сечење, TiCN Заврши, Екстра Долга Должина, 11-3/4 Должина, 2 Неодамнешно
YG-1 09241HC Hss Крај Мил, 6 Флејта, Центар За Сечење, TiCN Заврши, Екстра Долга Должина, 11-3/4 Должина, 2

Обезбедено со најдолга должина на флејта и погодно за обработка со висока точност на длабок чекор Висок

DEN 13907.52
Допрете за формирање на конец, 3/4 -16, кобалт Неодамнешно
Допрете за формирање на конец, 3/4 -16, кобалт

Категорија : машинска обработка навој Формирање на конец, големина на конец 3 / 4 in.16, UNF, целосна должина 4

DEN 758.40
Cle-Line C62024 Сет За Заострување, Приклучок И Рачно Допирање На Дното, 10-32 UNF Неодамнешно
Cle-Line C62024 Сет За Заострување, Приклучок И Рачно Допирање На Дното, 10-32 UNF

Земја нишка за економично прислушување Хсс супстрат, светла завршница Комплетот вклучува заострување,

DEN 3.33
SGS 39152 1b 4 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Нитрид Слој, 13/32 Сечење Дијаметар, 1 Сечење Должина, 7/16 Стебло Дијаметар, Неодамнешно
Челик Змеј алатки® dntx-C0500 1/2 x 1-3/8 Карбид Врвот Прстенести Машина 3/4 Weldon Shank Неодамнешно
Челик Змеј алатки® dntx-C0500 1/2 x 1-3/8 Карбид Врвот Прстенести Машина 3/4 Weldon Shank

Длабочина од 1 / 2" х 13 / 8 " на прстенест секач со исечен карбид Дијаметар на сечење : 1 / 2 " Длабочина На Сечењ

DEN 1567.84
Сандвик КОРОМАНТ 2Ф340-1905-304-КОМЕТАЛ 1745 У-Макс Квадратни Рамо Мелење Машина, Десната Рака Сече, илок Интерфејс Неодамнешно
Сандвик КОРОМАНТ 2Ф340-1905-304-КОМЕТАЛ 1745 У-Макс Квадратни Рамо Мелење Машина, Десната Рака Сече, илок Интерфејс

Придобивки од семејството на овој производ : нови концепти за геометрија специфични за материјали бази�

DEN 2.33
Нијагара Цуттер С938Р-0,625-Д4-Р060.0-З9 С938Р Карбид Радиус Крај Мил, Алтин Финиш, 9 Флејти, 5/8 'Сечење Дијаметар, 5/8' Стебло Дијаметар, Неодамнешно
Мелин Алатка А-Дп Кобалт Челик Вежба Мелница, Необложени Финиш, 30 Степен Точка Агол, 2 Флејти, 2.4375 Вкупна Должина, 0.25 Неодамнешно
Мелин Алатка А-Дп Кобалт Челик Вежба Мелница, Необложени Финиш, 30 Степен Точка Агол, 2 Флејти, 2.4375 Вкупна Должина, 0.25

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

DEN 1456.00
SGS 30568 5b 3 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Необложени, 5/8 Дијаметар На Сечење, 1-1/4 Должина На Сечење, 5/8 Неодамнешно
SGS 30568 5b 3 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Необложени, 5/8 Дијаметар На Сечење, 1-1/4 Должина На Сечење, 5/8

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 0.33
Хансон 6124 5/8 Хекс умира Неодамнешно
Хансон 6124 5/8 Хекс умира

Димензии на пакетот : 3,0 "(L) x 0,3" (W) x 0 Тип на производ : алатки Количина на пакет : 1 Земја на потекло : Соедин�

DEN 67.84