Гума лента, неопрена, ширина на гума 6 во, гума должина 1 стапки, гумена дебелина 1/2 во, 40а, леплива поддршка

Гума лента, неопрена, ширина на гума 6 во, гума должина 1 стапки, гумена дебелина 1/2 во, 40а, леплива поддршка

DEN 1.67

Неодамнешно

Достапно на барање

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина. Издржливост : Нашата неопрена ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Нашата високо-одделение неопрена има одлично временски услови, озон, еластичност и отпорност на абразија. Нашиот материјал е синтетички лим за отпорност на маслото. Разновидни апликации : Овој материјал има различни апликации и е многу разноврсен. Може да се користи за запечатување, заштита, абразија, поддржува израмнување, браници, дихтунзи, влошки, итн. Висок квалитет : гумен лист со цврст неопренови на комерцијално одделение. Тој е цврст црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина. Издржливост : Нашата неопрена ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Нашата високо-одделение неопрена има одлично временски услови, озон, еластичност и отпорност на абразија. Нашиот материјал е синтетички лим за отпорност на маслото. Разновидни апликации : Овој материјал има различни апликации и е многу разноврсен. Може да се користи за запечатување, заштита, абразија, поддржува израмнување, браници, дихтунзи, влошки, итн.

Избор на купувачи

Направено во САД 0.015 x 12 x 50 316SS калем Неодамнешно
Направено во САД 0.015 x 12 x 50 316SS калем

Maudlin Products 3160151250 Shim, Roll, 316, Annealed, 12x50 во X0 Електронски_компонента Електронски_компонента...

DEN 2.67
6061 алуминиумска плоча алуминиумски лим 200ммх600мм дебелина 20мм 20х200х600 легура сам Неодамнешно
6061 алуминиумска плоча алуминиумски лим 200ммх600мм дебелина 20мм 20х200х600 легура сам

Број на модел : 20 Ширина или дијаметар на водичот : 200мм Сертификација : НИКОЈ Тип : алуминиумска дебелина

DEN 712.00
Гумен лист, витон, ширина на гума 10 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/4 во, 70а, обична поддршка Неодамнешно
Гумен лист, витон, ширина на гума 10 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/4 во, 70а, обична поддршка

Висок квалитет : Витон гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој материја

DEN 3.33
Лист со вкрстена поврзана полиетиленска пена, бел, акрилно лепило, 2 фунти/cu. ft, 1/2 во дебела x 12 во широк x 12 во долг Неодамнешно
Лист со вкрстена поврзана полиетиленска пена, бел, акрилно лепило, 2 фунти/cu. ft, 1/2 во дебела x 12 во широк x 12 во долг

[Спецификации на предметите] Цврстина : Средна (9 13 psi), тип на клетка : затворена ќелија, боја : бела, текст�

DEN 0.33
Автоматска жица за балинг со песок - 11 мерач црн annealed челик - направен во САД Неодамнешно
Автоматска жица за балинг со песок - 11 мерач црн annealed челик - направен во САД

11 мерач Лесно подмачкана 11 мерач челик : приближно 50% подебела од најчесто користената жица од 14 мерачи, 1

DEN 2.67
Месинг плоча AccDuer Чиста бакарна лим фолија бакарен лим метал Cu метал лим фолија плоча широко користена во DIY експеримент 0. 08MMX100MMX1M Неодамнешно
Слаби Искинати Фармерки За Мажи Потресени Уништени Тенок Фит Тексас Панталони Моторџиски Хип Хоп Жан Панталони Со Дупки Неодамнешно
Слаби Искинати Фармерки За Мажи Потресени Уништени Тенок Фит Тексас Панталони Моторџиски Хип Хоп Жан Панталони Со Дупки

?ГОЛЕМИНА : НЕ НИЕ или големина Ние Сме азиска големина, ве молиме проверете ја нашата големина на послед

DEN 534.40
Флексибилни занаетчиски листови на Litko White 8x10inch Полистирен - чаршафи за пластика за моделирање и занаетчиство) Неодамнешно
Флексибилни занаетчиски листови на Litko White 8x10inch Полистирен - чаршафи за пластика за моделирање и занаетчиство)

(3) 0,080инчни листови бели 8x10inch Флексибилни листови со полистирен РазновидниМоделерите користат за терен

DEN 3.00
Пластична лента за запечатување на најголемиот дел од САД-ПС-ПС-ПЕ-ПЕ-611, висина од 3/8 , 6 ширина, 12 должина Неодамнешно
Пластична лента за запечатување на најголемиот дел од САД-ПС-ПС-ПЕ-ПЕ-611, висина од 3/8 , 6 ширина, 12 должина

Облик : Бар; Материјал : HDPE; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 8 "; толеранција на дебе�

DEN 2.67
RTR_SJHTRA 1 парчиња чиста мат/замрзнати P-95 акрилен плексиглас лист 1/8 x 24 x 47 Неодамнешно
RTR_SJHTRA 1 парчиња чиста мат/замрзнати P-95 акрилен плексиглас лист 1/8 x 24 x 47

Дебелина на листот : 1 / 8 "( Големина на листот : 24 "x 47" Nominal 1 / 8" Thick This plexiglass acrylic sheet ships with an easily removable masking...

DEN 170.72
Гума лента Буна-Н, НБР, Буна, нитрил, голема јачина, 70а, дебелина од 1 мм x 4 во широк x 36 во долго време Неодамнешно
Гума лента Буна-Н, НБР, Буна, нитрил, голема јачина, 70а, дебелина од 1 мм x 4 во широк x 36 во долго време

[Спецификации на предметите] Дурометар : 70а, текстура : мазна, дебелина : 1мм, ширина : 4 ", должина : 36", Матер�

DEN 335.68
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 8 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/8 во, 60А, леплива поддршка Неодамнешно
Запечатување на САД за запечатување Буна-Н гума ролна со акрилно лепило, 70А, 1/2 Висина, ширина 36, должина од 10 Неодамнешно
Запечатување на САД за запечатување Буна-Н гума ролна со акрилно лепило, 70А, 1/2 Висина, ширина 36, должина од 10

Форма : ролна; Материјал : БунаН; Оценка : стандард; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебели�

DEN 3.33
Индиум Сврзување На Цу Поддршка Плоча За Прскање Цели Неодамнешно
Индиум Сврзување На Цу Поддршка Плоча За Прскање Цели

Нарачајте Индиумско поврзување на услуга за потпорна плоча за бакар (Cu) заедно со целни цели за прскање �

DEN 8751.20
Z Креирај дизајн месинг плоча метална метална тенка плоча со фолија од 5мм x 305мм x 1000мм метална бакарна фолија Неодамнешно
Z Креирај дизајн месинг плоча метална метална тенка плоча со фолија од 5мм x 305мм x 1000мм метална бакарна фолија

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 2.00
FifturedIsPlays® Чиста акрилна цевка 1 номинален дијаметар номинален x 12 долг, 5/64 Дебелина на wallидот 15136-12 -NPF Неодамнешно
FifturedIsPlays® Чиста акрилна цевка 1 номинален дијаметар номинален x 12 долг, 5/64 Дебелина на wallидот 15136-12 -NPF

Fiftured Isplays Јасна транспарентна плексиглас акрилна цевка 1 "(25мм) дијаметар x 12" (300мм) долга, 5 / 64 "(2мм) Дебели�

DEN 1.67
Nianxinn 99,9% чист бакарен Cu метален лим фолија плоча T2 висока чистота метална фолија ролна, 300x500mm, дебелина 0,8мм чист бакарен Неодамнешно
Nianxinn 99,9% чист бакарен Cu метален лим фолија плоча T2 висока чистота метална фолија ролна, 300x500mm, дебелина 0,8мм чист бакарен

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства за �

DEN 1142.40
Јуесфз Месинг Плоча Бакар Лим Месинг Цу Метал Лим Фолија Плоча Лесно Да Се Сече и Лемење Дебелина 0,03 во / 0,8 мм, 200х200мм/7, 9х7, 9инч Чист Неодамнешно
1/8 светло зелена 24 x12 транспарентен акрилен плексиглас лист фрлен 3мм дебела номинална големина АЗМ Неодамнешно
1/8 светло зелена 24 x12 транспарентен акрилен плексиглас лист фрлен 3мм дебела номинална големина АЗМ

Ве молиме, дозволете +() 1 / 8 "за големина Реалната големина е околу 237 / 8" x117 / 8 " Акриликот е половина од теж�

DEN 367.84
Нијанксин бакар лим со фолија за месинг должина и големина на ширина 4x8 инчи Различни спецификации за метални занаети DIY месинг плочи Неодамнешно
Високо Јаглероден Челик Жица, Мелница заврши 2б Заврши, одделение 2б Мазна, Целосна Тешко Темперамент, Ги Исполнува Астм А228 Спецификации, Неодамнешно
Чувар на countertop plexiglass sneeze - 36 H x 30 w Неодамнешно
Чувар на countertop plexiglass sneeze - 36 H x 30 w

12 "Просторот во базата дозволува да се пренесат предмети помеѓу вработените и клиентите Слободен дизај�

DEN 254.40
Јамашита Когеи 13451000 Квадратно Ѕидно Стакло 3616 3,1 х 8,3 инчи Неодамнешно
Јамашита Когеи 13451000 Квадратно Ѕидно Стакло 3616 3,1 х 8,3 инчи

Големина : 3,1 х 3,1 х 8,2 инчи (7,9 х 7,9 х 20 Земја на Потекло : Сад Професионалните готвачи носат комерцијални са

DEN 3.00
Транспарентен поликарбонат пластичен лим, долг 3/16 „дебел x 24“ широк x 24 ” Неодамнешно
Транспарентен поликарбонат пластичен лим, долг 3/16 „дебел x 24“ широк x 24 ”

Поликарбонат е отпорен на тресење, лесен за сечење, свиткан, обликуван и приближно половина од тежината

DEN 0.67
Лист, 18x18x. 125 thk-NI/C FSIL Неодамнешно
Лист, 18x18x. 125 thk-NI/C FSIL

Обликувана Плоча, дебела 18х18х Достапни се и други големини Ве молиме јавете ни се на (714)4140977 за детали...

DEN 1529.60
Силиконска гумена ролна, 30а, 1/8 во дебела x 36 во широк x 45 стапки. Неодамнешно
Силиконска гумена ролна, 30а, 1/8 во дебела x 36 во широк x 45 стапки.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 30а, текстура : мазна, дебелина : 1 / 8 ", ширина : 36", должина : 45 стапк�

DEN 1.33
0.187 И. д. х 0.248 О. д. х 0.032 Шим За Издолжување На Завртката За Рамо Неодамнешно
0.187 И. д. х 0.248 О. д. х 0.032 Шим За Издолжување На Завртката За Рамо

Издолжувачките Шипки се вклопуваат над конците на завртката за стриптизета и под рамото што, всушност, �

DEN 3.00
Пластичен лист за запечатување на САД, 3/4 Висина, 24 ширина, 24 должина Неодамнешно
Пластичен лист за запечатување на САД, 3/4 Висина, 24 ширина, 24 должина

Облик : лист; Материјал : ekиркаат; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 4 "; толеранција н

DEN 0.67
Епихлорохидрин Пена Лист, 1/4 Во Дебел х 12 Во Широк х 12 Во Долг Неодамнешно
Епихлорохидрин Пена Лист, 1/4 Во Дебел х 12 Во Широк х 12 Во Долг

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Цврстина : Екстра Мека (04 пси), Тип На Ќелија : Затворена Ќелија, Боја : Црна, Тек

DEN 953.92
Гума лента од неопренови, хлоропрена, CR, не -маркирање, 60a, 3/8 во дебела x 2 во широк x 10 ft. Неодамнешно
Гума лента од неопренови, хлоропрена, CR, не -маркирање, 60a, 3/8 во дебела x 2 во широк x 10 ft.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60А, текстура : мазна, дебелина : 3 / 8 ", ширина : 2", должина : 10 стапки

DEN 1.33
Силиконска гумена лента, ФДА одделение, лепило со висока температура, 10А, 1/32 во дебела x 6 во широк x 36 во долг Неодамнешно
Силиконска гумена лента, ФДА одделение, лепило со висока температура, 10А, 1/32 во дебела x 6 во широк x 36 во долг

[Спецификации на предметите] Дурометар : 10а, текстура : мазна, тип на поддршка : лепило со високи температ�

DEN 3.33
4pcs 4mm акрилен лист чиста леана плексиглас, 5,9 x 5,1 дебела пластична плоча од пластична пластична пластична плоча со двострана заштитна Неодамнешно
Булси Метали 11 ГА 1/8 Челична Плоча 8 х 12 Рамен Бар 11 Мерач Челик! Неодамнешно
Булси Метали 11 ГА 1/8 Челична Плоча 8 х 12 Рамен Бар 11 Мерач Челик!

Челична Плоча Челик Рамен Бар Оваа листа е за една челична плоча Со Бесплатен Превозот! Ние правиме прил

DEN 119.84