30w Мини Потопна Пумпа со 70,9 инчен Кабел За Напојување Пумпа За Аквариумски Резервоар За Риби Статуарна Хидропоника

30w Мини Потопна Пумпа со 70,9 инчен Кабел За Напојување Пумпа За Аквариумски Резервоар За Риби Статуарна Хидропоника

DEN 188.32

Неодамнешно

Достапно на барање

ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ и БЕЗБЕДНОСТ : нискиот напон 2 V / 3 A DC е усвоен за да се подобри безбедноста при употреба Пумпата е мала по големина, лесна по тежина и лесна за носење. ИЗБОРНА ГЛАВА ЗА ВОДА : пумпата е моќна и може да обезбеди глава за вода од 5/7/10 метри. ИЗДРЖЛИВ : Изработен од висококвалитетни материјали за да се обезбеди издржливост и стабилност на производот. СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ : голем проток, максималниот проток Е 4Л / МИН, низок шум и стабилни перформанси. ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : Погоден За кристал, сечење мермерна вода, машина за дупчиња, резервоар за риби итн. Спецификација : Тип На Ставка : Напон На Пумпа За Вода : 12v/3 A Номинална Моќност : 30w Максимален Проток : 4l/МИН Работна Температура : 0-80 Влез На Вода : 16мм Излез На Вода : 3мм Глава за Празнење(по избор) : 5/7/10 метри Должина На Кабелот : Прибл. 180см / 70,9 инчи (има некои грешки поради различен метод на мерење) Список На Пакети : 1 Х Пумпа За Вода (пумпа за вода + адаптер).

Item Type:  Water Pump Pump Voltage
Rated Power: 30W
Maximum Flowing: 4L/MIN
Working Temperature: 0-80
Water Inlet: 16mm
Water Outlet: 3mm
Discharge Head(optional): 5/7/10 meters
Cable Length: Approx. 180cm / 70.9in
(there are some errors due to different measurement method) :
Package List:
1 x Water Pump(water pump + adapter) :

Избор на купувачи

18V DC адаптер полнач компатибилен за Altec Lansing Rockbox XL IMW999, Altec Lansing IMW889 Bluetooth звучници, Brookstone Big Blue Studio Неодамнешно
18V DC адаптер полнач компатибилен за Altec Lansing Rockbox XL IMW999, Altec Lansing IMW889 Bluetooth звучници, Brookstone Big Blue Studio

1compatibational со Altec Lansing Rockbox XL IMW999 IMW999STL Bluetooth Преносен безжичен звучник, Altec Lansing IMW889 IMW889BLKC IMW889 L IMW889 LRIB IMW889 Lзв�

DEN 239.84
За Ултра Куќиштето Галакси С30, Кожна Торба За Телефони За Носење Ремен За Половината Тенка Мека Кожна Вертикална Кутија За Половината Неодамнешно
Паметен чувар 2 - Годишен Доп-Кујнски План Неодамнешно
Паметен чувар 2 - Годишен Доп-Кујнски План

Го одржува купувањето на вашиот производ заштитено, вклучувајќи пренапони и делови и покривање на рабо�

DEN 2.00
Железна Стабилна Шина За Облека/Едноставна Модерна Шина За Облека/Заштедете Простор/Со Железо/Отпорна На Абење/Златна / 100€130€40cm Неодамнешно
Подигната Тупаница Либанско Знаме 6-Џеб Проширување На Папката Со Датотеки Пластика Импортан Документ Организатор На Хартија Неодамнешно
Навитех Црвена Тврда Кутија За Носење Компатибилна Со Погоните На Гармин Паметни 55 МТ-С 5,5 Инчи Неодамнешно
Навитех Црвена Тврда Кутија За Носење Компатибилна Со Погоните На Гармин Паметни 55 МТ-С 5,5 Инчи

Екстремна издржливост (целосно отпорна на удари) со рачка за рачка на рачката Двослојна облога во поста�

DEN 1011.20
KOICCVQQ 5 парчиња Издржлива Торба За Храна Клипови За Запечатување Кеси Клипови Закуска Кутија За Складирање Во Форма На Црвена Неодамнешно
Не-Истури 1456 5-Галон Поли Керозин може &засилувач; 1457 Дизел Гориво Може, Жолта Неодамнешно
Не-Истури 1456 5-Галон Поли Керозин може &засилувач; 1457 Дизел Гориво Може, Жолта

Производ 1 : контрола на копчето За палецот за прецизно истурање Производ 1 : 7 / 8инчен излив на инка ја исп

DEN 2.33
Rediform-Blueline 2-3/4 X 7 Карбонска Тројна Книга За Прием На Пари Неодамнешно
Rediform-Blueline 2-3/4 X 7 Карбонска Тројна Книга За Прием На Пари

RediformBlueline 8 L802 23 / 4 "X 7" Карбонска Трипликатна Книга За Прием На Пари Безбедносна нијанса на оригинално три

DEN 2.33
Пирамида € 30% Рециклирани Временски Картички за Пирамида Модели 3500 &засилувач; 3700, 4 х 9, Пакет од 100 Неодамнешно Продажбата
Пирамида € 30% Рециклирани Временски Картички за Пирамида Модели 3500 &засилувач; 3700, 4 х 9, Пакет од 100

Тешки картички за јасни, јасни регистрации и издржливи перформанси Дизајниран да се користи ефикасно с�

DEN 162.56
5 x 8,5 + 3 дно густи 3 мм, сребрена торбичка за застој w/висина дупка и изрез на солзи Неодамнешно
5 x 8,5 + 3 дно густи 3 мм, сребрена торбичка за застој w/висина дупка и изрез на солзи

Застанете торбичка со конфигурација во стилот на К и закачете се 3 / 8 "Странични заптивки, солза на 1" и па�

DEN 649.60
СЛАТИОМ Плоштад Прав Агол Владетел Транспортир Нерѓосувачки Челик Мерни Алатки Мулти Комбинација Во собата За Дрво Инженери Неодамнешно
ПЛАНИНСКИ МАЖИ Струг, Цпу Вртење Алатка 2 парчиња Ц42 ЦПУ Струг Додатоци Машина Машина Машина Алатки За Сечење В Тип Моќни Фрези Неодамнешно
3 1/2-16 Приклучок ЗА Конец НА ОН Гејџ 2Б ОДИ НОГО Калибриран Брод со Испорака На Федекс за 4 Дена Неодамнешно
3 1/2-16 Приклучок ЗА Конец НА ОН Гејџ 2Б ОДИ НОГО Калибриран Брод со Испорака На Федекс за 4 Дена

3 1 / 2 16 он конец приклучок гејџ Класа на вклопување : 2Б вклучувајќи ГО И ОДИ НОГО Сосема нов Стандард : ASME

DEN 3.00
LIUGOU 1PCS 4p+4P Рачен Прекинувач За Пренос MTS Двојна Моќност Мини Прекинувач За Блокирање 400v AC 6A-63A 50/60HZ Неодамнешно
LIUGOU 1PCS 4p+4P Рачен Прекинувач За Пренос MTS Двојна Моќност Мини Прекинувач За Блокирање 400v AC 6A-63A 50/60HZ

Прекинувачи Прекинувачи gcb163 MTS рачен прекинувач за пренос е погоден за двопатен систем за напојување со

DEN 643.04
Јах Компас ЛЕД Светлосен Прозрачен Компас Со Огледало Издржлив Анти-Шок Стабилен Водоотпорен Пешачење Качување Мултифункционален Неодамнешно
Камерон Сино Нова Замена На Батеријата Погодна ЗА Прстен 5УМ5Е5, Видео Врата 2 Генерација, Видео Врата 2-ри Неодамнешно
Камерон Сино Нова Замена На Батеријата Погодна ЗА Прстен 5УМ5Е5, Видео Врата 2 Генерација, Видео Врата 2-ри

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

DEN 1.00
ДОИТУЛ 1 парчиња Решетка За Сушење Закачалки За Ѕидни Закачалки За Облека Закачалки За Чорапи Монтирани На Ѕид Решетки За Облека Чорапи Неодамнешно
Уреа 5425М 1/2-Инчен Погон 12-Точка 25мм Долг Хром Приклучок Неодамнешно
Уреа 5425М 1/2-Инчен Погон 12-Точка 25мм Долг Хром Приклучок

Уреа 12Точка приклучок линија е изработена од висококвалитетен челик, што резултира со извонредни перфо

DEN 112.00
Интегрирано ЧУДО II 50, 48x48in. Неодамнешно
Интегрирано ЧУДО II 50, 48x48in.

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 368.00
Пендафлекс 1524еокс Стандардни Џебови За Проширување На Датотеки, Манила, Директно Сечење, 1 Џеб, Буква, Редроп Неодамнешно
Пендафлекс 1524еокс Стандардни Џебови За Проширување На Датотеки, Манила, Директно Сечење, 1 Џеб, Буква, Редроп

Продадени како 25 / Кутија Двојно дебел преден дел се преклопува за лесен пристап до документите Рипдока�

DEN 419.04
Организатор На Решетка За Сушење Чинија со Преклопување Јосу, Склопувачки Одвод За Садови Прибор За Јадење Држач За Организатор За Неодамнешно
Sci-Снабдување SS20722 LED Светлосна Низа со 11 LED, Светлина Бранова Должина &засилувач; Планковата Константа Неодамнешно
Sci-Снабдување SS20722 LED Светлосна Низа со 11 LED, Светлина Бранова Должина &засилувач; Планковата Константа

SciSci Е Американски мал бизнис со седиште во Југозападен Охајо и гордо им служи на нашите клиенти од 2004 го�

DEN 2.67
DS18 PRO-NS8 8 Плитки Звучник Автомобил Аудио-Среден Опсег 400W Max 200w RMS 8 Оми Тенок Неодимиум Звучник Магнет-Најелегантен Неодимиум Среден Неодамнешно
Висина на столицата за стапало на гитара, прилагодлива подножје Одлична стабилност со гумени капаци на крај и гума за не лизгање Неодамнешно
Инженеринг 5 - Изградба Авто Депонија Ниво Симбол Симбол-Гравирани 8 Мл Нерѓосувачки Челик Колба Неодамнешно
Инженеринг 5 - Изградба Авто Депонија Ниво Симбол Симбол-Гравирани 8 Мл Нерѓосувачки Челик Колба

Висококвалитетна Гравирана Завршница Нерѓосувачки челик Безбедно И Безбедно Пакување Вклучува Лесна �

DEN 239.84
ПТЦ Грејач НА Воздух ПТЦ Грејач Керамички Грејач На Воздух Термостатски 500в 110в Изолиран Керамички Елемент За Греење На Воздухот Неодамнешно