Дрвена четка за коса „Зајак за зајак“ на Azeeda

Дрвена четка за коса „Зајак за зајак“ на Azeeda

DEN 321.44

Неодамнешно

Достапно на барање

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат. Ситни и тврди црни пластични иглички. Врежано на грб со уникатен дизајн. Големина : 6см x 22 см. Рачно изработена четка за коса од природно дрво. Ергономска и мазна завршница за удобен зафат. Ситни и тврди црни пластични иглички. Врежано на грб со уникатен дизајн. Големина : 6см x 22 см. Дополнителен додаток за долги влакна дами и нежни, нашите прекрасни четки за коса се направени од природно дрво со мазна завршница за удобен зафат, додека црните пластични иглички се доволно тенок и доволно тврдо за да се задеваат низ тие tangles. Секоја четка за коса е врежана на грб со уникатен дизајн, што го прави одлична идеја за подароци за пријателите или семејството. Големина : Ширина : 60 ​​mmheight : 220mmdepth (вклучувајќи иглички) : 36мм Ве молиме Забележете : Овие четки за коса се завршени со рака, така што секој може да варира малку од фотографијата. Бидејќи тие се направени од природно дрво, бојата и житото исто така може да се разликуваат со тоа што секој од нив е уникатен.

Избор на купувачи

Перика Коса Водоотпорна Леплива Коса Двострана Двострана За Лента Лента Алатки За Убавина Четка За Перење Лице Неодамнешно
Перика Коса Водоотпорна Леплива Коса Двострана Двострана За Лента Лента Алатки За Убавина Четка За Перење Лице

И Лесно Компатибилен со Машински Комплети За Шминка За Тинејџери Маскара Гаџет Нега На Кожата За Деца П�

DEN 1.00
Менесија фини мустаќи за заби и чешел од брада за мажи - рачно изработена квалитетна целулоза Мал 4 -инчен џеб чешел за чешлање на косата на Неодамнешно
У Дел Човечка Коса Перика Бразилско Тело Бран Реми Коса У Дел Перики За Жени Девица Човечка Коса Не Чипка У Форма Клипови Во Неодамнешно
ВОДМБ Фиба Градиент Триаголник Во Облик На Срце Женски Клип Клип За Коса Клип Клип За Коса Клип За Коса Шамија За Сите Натпревари Неодамнешно
висесани Бербер Кејп Кактус Во Саксија За Цвеќе Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Неодамнешно
Locs Со Текстура на Linkmai 8-14 инчи 0,4 см и 0,6 см Вистинска Човечка Коса,Природна Црна И 27 Екстензии На Dreadlock За Мажи/Жени Рачно Неодамнешно
Locs Со Текстура на Linkmai 8-14 инчи 0,4 см и 0,6 см Вистинска Човечка Коса,Природна Црна И 27 Екстензии На Dreadlock За Мажи/Жени Рачно

?●Материјал за коса ● 100% чиста човечка коса рачно изработена, чиста природна без обработка на црна боја

DEN 559.84
Држач за Коса 24см х 9см Со Игли За Влечење Мат Перика Екстензии За Коса Алатки За Стилизирање Алатка За Влечење Шина За Продолжување Неодамнешно
Хучу Лилјак Патка Клип Симпатична Панк Косплеј Коса Барети Смола Девојки Партија Реквизити Фестивал Подароци Жени Коса Клип Неодамнешно
Деца 8 Канџи Клипови Цвет Неодамнешно
Деца 8 Канџи Клипови Цвет

Добри Деца 8 Канџи Клипови ЦВЕТ 1 пакет од 8 Клипови Избрани Бои Добри Деца 8 Канџи Клипови ЦВЕТ 1 пакет од 8

DEN 2.67
Мат Шноли За Коса Алигаторски Клипови за Коса-8 парчиња Штипки За Коса Од Патка Симпатични Шноли За Зајаци Шарени Клипови За Густа Неодамнешно
Hair/Зима Камелија Коса Картичка Коса Клип Шамија Мал Пролет Клип Цвет Клип Неодамнешно
Hair/Зима Камелија Коса Картичка Коса Клип Шамија Мал Пролет Клип Цвет Клип

Едноставна и свежа форма на цвеќе, двослојна тродимензионална скулптура Класичен и ретро изглед со доп�

DEN 1.67
Професионални Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1 - Фудбал Топката Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И Дамки Неодамнешно
Црвеникаво-Кафеава Чипка Предни Перики Човечка Коса Перика 13х6х1 33Б Црвен Бакарен Бран На Телото Претходно Откинат Со Бебешка Коса 150% Неодамнешно
Алаза Мопс Куче Печати Ајфеловата Кула Париз Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална Неодамнешно
Клерол Ница Е Лесно Постојана Боја На Коса, [9А] Светлина Пепел Русокоса 1 1 Неодамнешно
Клерол Ница Е Лесно Постојана Боја На Коса, [9А] Светлина Пепел Русокоса 1 1

Клерол Ница Е Лесна Трајна Боја на Коса, [9А] Светло Пепел Русокоса 1 1 (Пакување од 2) ако сакате Да ја подо�

DEN 397.28
БЕЗТН Валентинс Коса Лак Клипови За Жени, 2 ПАРЧИЊА Мека Долга Опашка Голем Лак Коса Слајдови, Метал Пролет Клип Гроздобер Свила Неодамнешно
Убава Свадба Декор 3 парчиња Девојка Коса Врзување Клипови Патка Коса Стеги Исклучителна Ретро Коса Клипови Гроздобер Декор Неодамнешно
ХОРИ Хд Транспарентни Чипка Предни Перики Неодамнешно
ХОРИ Хд Транспарентни Чипка Предни Перики

`+ Чипка Предни Перики Човечка Коса (Бран На Телото)Материјал : Хори Ѓуле Чипка Предна Човечка Коса Перик�

DEN 1.33
Wionc Голем Цвет Фиба Женски Грб Главата Пролет Клип Хоризонтална Клип Фиба Еден Збор Клип Коса Додатоци Неодамнешно
Wionc Голем Цвет Фиба Женски Грб Главата Пролет Клип Хоризонтална Клип Фиба Еден Збор Клип Коса Додатоци

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

DEN 1.33
Ролки за Виткање Коса за самостојно Држење Поставете 31 парчиња, Валјак За Коса За Долг Средно Краток Дебел Фин Тенок Волумен Неодамнешно
Бохо Бисер Лак Клип За Коса Златен Бисер Страничен Клип Игла Гроздобер Лак За Коса Шнола Игла Мини Бисер Фиба Клип Декоративни Неодамнешно
Муоум операција капа буфан капа работно капаче со копчиња и ласкава коса за жени, долга коса, обрасци на риби Неодамнешно
Муоум операција капа буфан капа работно капаче со копчиња и ласкава коса за жени, долга коса, обрасци на риби

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 3.33
Денфани 30 Пакет Шминка Лента За Глава, Ултра Меки Прилагодливи Спа Ленти За Лице За Лице Фротир Крпа За Истегнување На Шминка За Неодамнешно
Л. Oblксон Продолжен Бисер Боби Пин 8-Пакет, Златен | Крем Бисер Неодамнешно
Л. Oblксон Продолжен Бисер Боби Пин 8-Пакет, Златен | Крем Бисер

БРЗО И ЛЕСНО РЕШЕНИЕ ЗА СТИЛИЗИРАЊЕшто додава без напор изглед на вашиот ансамбл РАЗНОВИДЕН ДИЗАЈНтоа �

DEN 0.33
Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, шеќер череп глава прилагодливо работно капаче со копче и лакови за коса Неодамнешно
Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, шеќер череп глава прилагодливо работно капаче со копче и лакови за коса

100% полиестер Затворање на вратоврска Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за к�

DEN 134.24
Дали Воопшто Го Кревате Братот Барбер Кејп Професионална Престилка За Фризура Симпатична Наметка За Сечење Коса За Момчиња Девојчиња Неодамнешно
XDCHLK Жени Елегантен Бисер Конска Опашка Коса Канџи Клипови За Коса Шноли Шноли Додатоци За Коса За Девојчиња Неодамнешно
XDCHLK Жени Елегантен Бисер Конска Опашка Коса Канџи Клипови За Коса Шноли Шноли Додатоци За Коса За Девојчиња

Се држи до косата и лесно се плетенка Може да се користи и за прицврстување на вашата омилена фризура, а �

DEN 1088.00
СКАНВЕН Фен За Коса, Јонски Фен Со Брз Мотор Без Четки За Брзо Сушење Термо-Контролен Фен Со Низок Шум Со Магнетна Млазница, Концентратор Неодамнешно Продажбата
Боао 18 Парчиња Сјај Пеперутка Клипови За Коса За Тинејџерки Жени Додатоци За Коса Неодамнешно
Боао 18 Парчиња Сјај Пеперутка Клипови За Коса За Тинејџерки Жени Додатоци За Коса

Симпатичен дизајн : дизајнот на обликот на пеперутката е креативен и живописен, што може да додаде повеќ

DEN 1.67
48 Пакет Белило Доказ Салон Крпи Микрофибер Абсорбента Коса Крпи Отпорни На Белило Салон Рака Крпи Рефус За Теретана, Бања, Спа, Бричење, Неодамнешно Продажбата
55х66 Инчи Полиестерска Наметка За Сечење Коса Смешна-Жирафи-Сина-Каваи Салон Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање Неодамнешно