EBMPAPST W4D300-DT04-09 230/400VAC 65/90W аксијално ладење вентилатор надграден од W4D300-DA04-09

EBMPAPST W4D300-DT04-09 230/400VAC 65/90W аксијално ладење вентилатор надграден од W4D300-DA04-09

DEN 216.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Состојба : 100% сосема нов и во совршен пакет за да се обезбеди да добиете совршен производ Модел : W4 D300-DT04-09; Бренд : ebmpapst. Тип на лежиште : топка; Дијаметар на вентилаторот : 300мм; Максимална брзина на вентилаторот : 1530 вртежи во минута; Материјал : метал, пластика; Тип : вентилатор за ладење на аксијално; Боја : црна; Струја : 0,17 ~ 0,29a; Фреквенција : 50/60 Hz; Енергија : 65 ~ 90 W; Ниво на заштита : IP44; Пакет : картон; Оперативна температура / ° C : -25 ℃ ~+70 ℃; Напон : 230/400 VAC. Капетанот Фан е специјализиран за продажба на производи за вентилација и дисипација на топлина и додатоци за контрола на индустријата. Нашите производи се користат во индустрии, вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрична автоматизација, варијатор на фреквенција (инвертер), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија, итн. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; Сите единици целосно тестирани. Состојба : 100% сосема нов и во совршен пакет за да се обезбеди да добиете совршен производ. Модел : W4 D300-DT04-09; Бренд : ebmpapst. Тип на лежиште : топка; Дијаметар на вентилаторот : 300мм; Максимална брзина на вентилаторот : 1530 вртежи во минута; Материјал : метал, пластика; Тип : вентилатор за ладење на аксијално; Боја : црна; Струја : 0,17 ~ 0,29a; Фреквенција : 50/60 Hz; Енергија : 65 ~ 90 W; Ниво на заштита : IP44; Пакет : картон; Оперативна температура / ° C : -25 ℃ ~+70 ℃; Напон : 230/400 VAC. Капетанот Фан е специјализиран за продажба на производи за вентилација и дисипација на топлина и додатоци за контрола на индустријата. Нашите производи се користат во индустрии, вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрична автоматизација, варијатор на фреквенција (инвертер), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија, итн. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; Сите единици целосно тестирани.

Избор на купувачи

3drose Флорен музика - гроздобер лекции за музика со момче девојче n куче - биро подлога место душеци Неодамнешно
3drose Флорен музика - гроздобер лекции за музика со момче девојче n куче - биро подлога место душеци

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина Разновиден за дом�

DEN 0.33
Наменето за храбри црни меки силиконски заштитни куќишта со приврзок за приврзок за куќиште за полнење на куќиште на AirPods [Претенден Неодамнешно
Втора КОЖА КИНУ Дот / За Моторола РАЗР М 201м / Софтбанк СМР201-ПЦЦЛ-298-Ј383 Неодамнешно
Втора КОЖА КИНУ Дот / За Моторола РАЗР М 201м / Софтбанк СМР201-ПЦЦЛ-298-Ј383

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

DEN 1.00
Колдер НЦАА Мичиген Носител, Една Големина, Разнобојни Неодамнешно
Колдер НЦАА Мичиген Носител, Една Големина, Разнобојни

Направено од густа гума од неопренови од 5 мм "мокар" Целосно залепенона дното и располага со лименки од 1

DEN 1.33
Прецизна Серија 42 Литарски Контејнери За Отпад со Капак Од Купола И Панели Од Нерѓосувачки Челик Катали Дизајн Боја: Црна Неодамнешно
Прецизна Серија 42 Литарски Контејнери За Отпад со Капак Од Купола И Панели Од Нерѓосувачки Челик Катали Дизајн Боја: Црна

Димензии на пакетот : 20 л х 36 Ч х 19 В (инчи) Тежина на пакетот : 31 фунта Земја на Потекло : Малезија Дел Број :

DEN 1033.60
Славина за вода, Елегантна Бакарна Славина Со Една Дупка, Издржлива Луксузна Чешма За Златна Вода За Кујнски Мијалник Бања И Туш Систем, Неодамнешно
Тв Шоу Инспириран Подарок Го Добивам Чајот Од Лејди Вистлдаун Торбичка За Шминка Со Патент Торбичка Неодамнешно
Тв Шоу Инспириран Подарок Го Добивам Чајот Од Лејди Вистлдаун Торбичка За Шминка Со Патент Торбичка

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОЗМЕТИЧКА КЕСА● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата ко�

DEN 2.67
Каки Бафало Карирани Проверете Ги Капаците На Ременот За Автомобилски Седишта за Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Автомобилски Седишта Подлошки Неодамнешно
Bundlebean-Оди Мулти-употреба Footmuff - Користете Како Автомобил Седиште Покритие Или Pushchair Капак-Се Отвора Како Playmat-Универзална Одговара Неодамнешно
Hjtczhuanyong Мала Козметичка Торба Цветни Карирани Печатени Хигиенски Салфетка Чанта За Складирање Женски Пари Паричка И Картичка Неодамнешно
Рачни Алатки ДОИТОЛ 2 Комплети Комплет Стегање Стегање Топлински Цевки За Електрична Жица Стегач Изолиран Кабел Терминали За Собирање Неодамнешно
Миашуи Краток праска фустан случајна висока фустан без ракави, дами солидна боја дами секси есенски фустани за жени обични Неодамнешно
Миашуи Краток праска фустан случајна висока фустан без ракави, дами солидна боја дами секси есенски фустани за жени обични

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака Женски плус големина об�

DEN 108.64
Резервни делови Главна Четка Странична Четка Филтер Кеса За Прашина Крпа Компатибилна За СОН Бот Z10 Pro L10 Плус Правосмукалка Додатоци Неодамнешно
WDBBY 120w Безжичен Домашен Автомобил Со Двојна Употреба Пренослив Силен Вшмукувачки Безжичен Автомобил Правосмукалка Рачна Правосмукалка Неодамнешно
3 парчиња Пренослива Дупчалка За Разделување Дрво Рачка За Дупчалка Стебло Што Се Одвојува Отпорен На Удар На Јаглероден Челик Вклучува Неодамнешно
Dynalab 853933-5521 Burkle Powderdispo Sampler за еднократна употреба, стерилен, дијаметар од 22 mm, должина од 500 mm, 100 ml, HDPE Неодамнешно
Dynalab 853933-5521 Burkle Powderdispo Sampler за еднократна употреба, стерилен, дијаметар од 22 mm, должина од 500 mm, 100 ml, HDPE

Произведено од : Диналон Направено во Германија Видот на производот е примерок Материјал : Боросиликатн

DEN 1.33
Руки Штанд Случај За Samsung Galaxy Z Пати 4, Полно Тело Случај Со Вграден Заштитник На Екранот &засилувач; Магнетна Заштита Шарка Неодамнешно
Руки Штанд Случај За Samsung Galaxy Z Пати 4, Полно Тело Случај Со Вграден Заштитник На Екранот &засилувач; Магнетна Заштита Шарка

[Компатибилен Модел] Ruky Kickstand Случај За Galaxy Z Пати 4 5 G (2022 Објавен) Содржината на пакетот вклучува : 1 x Рамк�

DEN 575.84
Вентилатори за тавани во текхом со Светла, 21 Затворен Тавански Вентилатор Без Сечила Со Далечински Управувач 3 Брзини 3 ЗАТЕМНЕТИ ЛЕР Неодамнешно
Атури Керамички Декоративна Плоча, Сина &засилувач; Бела Порцелан Декоративни Плочи За Прикажување Рачно Изработени Керамички Ѕид Неодамнешно
SBSNH Mini USB Пренослив Вентилатор USB Кабел-Компјутер-Лаптоп, Вентилатор За Работа За Канцеларија, Дома, Патување Неодамнешно
SBSNH Mini USB Пренослив Вентилатор USB Кабел-Компјутер-Лаптоп, Вентилатор За Работа За Канцеларија, Дома, Патување

€Големина : 219 См, Тежина : 160гр мала големина, мала тежина, лесна за носење €Материјал : ABS / pp и компјутер �

DEN 2.33
Almencla 1:12 RC погон на автомобили RC CAR CVD погон на вратило за вратило на вратило за модел на автомобили MN78 DIY додатоци, 1 пар црна Неодамнешно
Масло за мириси на есенцијално масло за есенцијално масло за домашни дифузери, коса, масажа, правење сапун од свеќи, ароматерапија, Неодамнешно
2,5 метри двојна линија за трик парафил змејови меки трик змеј за плажа сина, црвена, зелена, жолта боја со алатка за летање Неодамнешно
2,5 метри двојна линија за трик парафил змејови меки трик змеј за плажа сина, црвена, зелена, жолта боја со алатка за летање

Погоден е за ветер на летање на ниво 3, лета стабилно во ветрето Лесно за летање? Носење и погодно за упот�

DEN 527.68
2 инчи лабрадорит палм камен исцелување кварц камења за грижа Неодамнешно
2 инчи лабрадорит палм камен исцелување кварц камења за грижа

Природен лабрадорит дланка, мазен и сапун камен Измерете околу 2 инчи должина, варирајте малку по големи

DEN 132.96
Porter-Cable 726612210 6-инчен PSA Extended Performance Performance 6 Doy 220g Disc Неодамнешно
Porter-Cable 726612210 6-инчен PSA Extended Performance Performance 6 Doy 220g Disc

Премиум цирконија жито за продолжени дискови за изведба со највисоки стапки на отстранување Смола обло

DEN 0.33
Createmytee | Гетисбург колеџ g качулка дуксер Неодамнешно
Createmytee | Гетисбург колеџ g качулка дуксер

50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето 50% памук, 50% полиестер : Оваа кошула може да се намали малк�

DEN 775.84
Екија екипа на екипажот џемпер на џемпер на вратот Среќна Божиќна маичка опремена лабава облека за жени Божиќна маичка Неодамнешно
Екија екипа на екипажот џемпер на џемпер на вратот Среќна Божиќна маичка опремена лабава облека за жени Божиќна маичка

95% полиестер, 5% спандекс Машини за миење машини резервоарот врвови на пердув, врвна блуза плус големина,

DEN 1.00
Заштеда На простор 4 Нивоа Решетка За Чевли - Водоотпорен Организатор На Неткаен Материјал Што Може да се Одвои &засилувач; Систем За Неодамнешно
Healthcom 12 парчиња 0,3 мл хартија од картони за усни цевки 10 ml празен картонски пакетчиња, цевки за картони, за полнење Неодамнешно
Healthcom 12 парчиња 0,3 мл хартија од картони за усни цевки 10 ml празен картонски пакетчиња, цевки за картони, за полнење

✔ висок квалитет : Направено од густа, природна, тврда хартија за kraft, цевката за складирање е цврста и из

DEN 2.00
Aurabeam за XL-2400 Заменска ламба за Grand Wega 3LCD Задна проекција HDTV Sony KDF-E42A10 ТВ Неодамнешно
Aurabeam за XL-2400 Заменска ламба за Grand Wega 3LCD Задна проекција HDTV Sony KDF-E42A10 ТВ

Сијалица со куќиштето Сијаличка за замена на телевизиската серија на економија Aurabeam Ова е LAMPL серија на

DEN 1.00
Коченг Студентски Духовници Лесен Училишен Ранец Секојдневна Платнена Торба За Лаптоп Со Голем Капацитет За Момчиња, Сина Галаксија Неодамнешно
Моторцикл шлем Чин монтирање со прицврстувачка рака за продолжение за GoPro 11, држач за држач за клип на калап, држач за возење Неодамнешно
2 парчиња Пиштол За Заварување Рамна Млазница Топол Воздух Млазница За Заварување со Пиштол 20мм Мал+40мм Голем Врв За Алатка За Заварување Неодамнешно
Книга За Состаноци Во Салонот Јувале, Планер Без Датум Неодамнешно Продажбата
Книга За Состаноци Во Салонот Јувале, Планер Без Датум

КНИГА ЗА СОСТАНОЦИ ЗА САЛОНИ : оваа книга за состаноци без датум има четири колони за четири различни ра�

DEN 181.28
Обични мажи жени младински бејзбол копче надолу по Jerseyерси хип хоп бејзбол кошула зашиена име број голема големина Неодамнешно
Обични мажи жени младински бејзбол копче надолу по Jerseyерси хип хоп бејзбол кошула зашиена име број голема големина

100% полиестер Затворање на копчињата ♠ Функција : 100% полиестер Затворање на копчињата, суво удобност, ди�

DEN 1150.40
М18-2,5 х 65мм Шестоаголни Завртки За Глава, Челична Метричка Класа 8,8 Шестоаголни Завртки За Капачиња, Челик, Цинк, Делумно Неодамнешно
М18-2,5 х 65мм Шестоаголни Завртки За Глава, Челична Метричка Класа 8,8 Шестоаголни Завртки За Капачиња, Челик, Цинк, Делумно

ДИН 931 Цврстина на истегнување : 800 N / mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800 N / mm2 (над 16 mm дијам.8 Челик, Угаснат и Кале�

DEN 2.33
Торба за период на санитарна салфетка, санитарна торба за женски подлога санитарна подлога торбички за девојчиња жени дами, Неодамнешно