Rab Lighting FFLED52TW/PCS FFLED 52W LED светло за поплавување, температура во боја од 5000 K, монтиран Trunnion, стандарден тип, бела завршница

Rab Lighting FFLED52TW/PCS FFLED 52W LED светло за поплавување, температура во боја од 5000 K, монтиран Trunnion, стандарден

DEN 6802.72

Неодамнешно

Достапно на барање

Ултра ефикасен LED и оптички дизајн Заменува светла од 175 W MH.000 часовен живот заснован на тестови LM-80. Технологија на проток на воздухот мијалник за топлина. Осветлувањето на RAB FFLED52 TW/PCS е правоаголна форма на LED -светло на поплавување дизајнирано да ги замени 175 W металните халидни светла. Осветлувањето на поплавување е изработено од алуминиумско куќиште со шпекуларен рефлектор на поликарбонат и содржи патент во очекување на технологија на проток на воздух, дизајнирана да обезбеди долг LED животен век со 100,000 часовен живот заснован на тестови LM-80. Со ширење на зракот NEMA од 7 H x 6 V, светлото на поплавување е совршено за градење осветлување на фасадата, осветлување на знаци, LED осветлување на пејзажот и безбедносно осветлување. Белата завршница е изработена од еколошки полиестерски слој во прав, кој е формулиран за висока исцрпувачка и долготрајна боја и не содржи VOC или токсични тешки метали. Текстурата содржи фотоцела за вртење од 120 V, излез на лумен од 5.496 лумени и ладна температура на бојата од 5000k. Осветлувањето на RAB е посветено на создавање висококвалитетно, достапно, добро дизајнирано и енергетско ефикасно LED осветлување и контроли што им овозможуваат на дистрибутерите да продаваат електричари за инсталирање и крајни корисници за да заштедат енергија.

Избор на купувачи

Век Вежба &засилувач; Алатка 26223 Кобалт Про Одделение Вежба Малку, 23/64 Неодамнешно
Век Вежба &засилувач; Алатка 26223 Кобалт Про Одделение Вежба Малку, 23/64

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 2.33
1pcs Нов SGM7G-13AFC6C SGM7G13AFC6C Неодамнешно
1pcs Нов SGM7G-13AFC6C SGM7G13AFC6C

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
15 ПАРЧИЊА Нерѓосувачки Челик М14х1, 5 Конец Поправка Вметнете Комплет ХСС Вежба Битови Чешми Женски Навој Инсерти За Автоматско Поправка, Неодамнешно
WSSBK Торби За Подароци Со Рачка Чиста Торба Водоотпорна Торба Пвц Проѕирна Торба За Пакување За Пазарење Чанта За Рамо Свадба Неодамнешно
Заменска ламба 915P049020 со куќиште за WD-65831 WD65831 за телевизорите Митсубиши Неодамнешно
Заменска ламба 915P049020 со куќиште за WD-65831 WD65831 за телевизорите Митсубиши

Сијалица со куќиштето Сијаличка за замена на телевизиската серија на економија Aurabeam Ова е LAMPL серија на

DEN 692.32
Волна и мешавина од волна и мешавина на врвови со двојни гради со двојни гради, плус големина јакна во стилот на Англија, зимска долга Неодамнешно
55ММ УВ Филтер + 55мм Гумена Хауба За Леќи За Никон АФ-П ДХ НИКОР 18-55мм Ф3, 5-5, 6 Г ВР Леќа, Бидете Ултравиолетов Филтер Про Неодамнешно
55ММ УВ Филтер + 55мм Гумена Хауба За Леќи За Никон АФ-П ДХ НИКОР 18-55мм Ф3, 5-5, 6 Г ВР Леќа, Бидете Ултравиолетов Филтер Про

Апсорбира Ултравиолетова Светлина 3Слој МултиСлојОпшт Заштитен Филтер За Никон 185мм АФП Леќа Алуминиу�

DEN 1.00
Контејнер За Ручек QYTECfh Силика Гел Свежа Кутија За Чување За Семејство, Преклоплива, Може да Се Користи Како Бенто Кутија Неодамнешно
Контејнер За Ручек QYTECfh Силика Гел Свежа Кутија За Чување За Семејство, Преклоплива, Може да Се Користи Како Бенто Кутија

Горниот сад се карактеризира со тоа што секој оддел може да собере чаша храна, додека долниот сад може д�

DEN 3085.92
Алатка за Отстранување калуси, Олеснување На Заморот Тврда Кожа Измазнување На Напнатоста Релаксација Чистење На Стапалата Двострана Неодамнешно
3Д butterидни декори за пеперутка за за Ноќта на вештерките или Божиќ, налепници за отстранливи пеперутки Неодамнешно
3Д butterидни декори за пеперутка за за Ноќта на вештерките или Божиќ, налепници за отстранливи пеперутки

Вклучен пакет : Секоја пакет содржи 12 парчиња 3Д налепници на butterидови од пеперутка во различни стилови,

DEN 94.08
Дрвени вретена на баластер 5-3/4 , пакет од 10 дрвени дрва за занаети, обработка на дрво и мебел, од клукајдрма Неодамнешно
Дрвени вретена на баластер 5-3/4 , пакет од 10 дрвени дрва за занаети, обработка на дрво и мебел, од клукајдрма

Изработка на мебел, Ахој! Сите сте подготвени да занаетте ремекдело, без разлика дали тоа е креветчето, �

DEN 191.84
Ксавиер Мускетерс победа гроздобер Хедер Греј пулвер дуксер Неодамнешно
Ксавиер Мускетерс победа гроздобер Хедер Греј пулвер дуксер

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

DEN 2.00
Бејкер Скејтборди Винил Бела налепница 8 '' Ширина за 3,5 '' Висина Неодамнешно
Бејкер Скејтборди Винил Бела налепница 8 '' Ширина за 3,5 '' Висина

Стандардната боја е бела или можете да изберете која било достапна боја само испратете ни е пошта Внатр�

DEN 111.84
6 Пакет Замена Филтер VF110 Компатибилен Со Црна &засилувач; Декер Безжичен Рачен Вакуум CHV1410L, CHV9610, CHV1210, CHV1510, CHV1410, Неодамнешно
6 Пакет Замена Филтер VF110 Компатибилен Со Црна &засилувач; Декер Безжичен Рачен Вакуум CHV1410L, CHV9610, CHV1210, CHV1510, CHV1410,

Добра Вредност Пакет 6 Пакет Замена Вакуум Филтри VF110 За Црна и Декер Работи исто како и оригиналниот фи�

DEN 243.20
НАС1149-Ц0463Р / 1/4 Мил-Спецификации Рамни Подлошки / 0.063 Тк / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Дфар Во Согласност Неодамнешно
НАС1149-Ц0463Р / 1/4 Мил-Спецификации Рамни Подлошки / 0.063 Тк / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Дфар Во Согласност

Рамни Подлошки Тестирани и Сертифицирани според Воените Стандарди Деловите се ВО Согласност СО ДФАРС...

DEN 1.67
Bath & Body Works Japanesse Cherry Blossy Blassbac Pocketbac andanitizer 1 мл Неодамнешно
Bath & Body Works Japanesse Cherry Blossy Blassbac Pocketbac andanitizer 1 мл

Нанесено со есенцијални масла, екстракт од шеа, витамин Е & алое, Нашиот санитатор за рачно омекнување на

DEN 3.33
ЗЦМЕБ Вроден Тример За Нокти Нерѓосувачки Челик Комплет За Маникир Професионален Комплет За Нокти За Нокти Алатки За Педикир Неодамнешно
Пад на екипажот на екипажот О-вратот Божиќ печати со долги ракави кошули за девојки во целост мама џемпери за жени Неодамнешно
Пад на екипажот на екипажот О-вратот Божиќ печати со долги ракави кошули за девојки во целост мама џемпери за жени

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на тока : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 100см / 39,37 '' ракав : 51см / 20.08 ''

DEN 0.33
GOEPP Кеси За Складирање Облека Кутија За Складирање Облека, Кутија За Складирање, Кутија За Складирање памук И Лен, Кутија За Складирање Неодамнешно
Зухара плоштад замрзнато темперирано стакло Телефонски случај за iPhone 13 12 11 Pro Max Mini X XS Max XR 13 Pro тврдо ултра тенок мек Неодамнешно
Зухара плоштад замрзнато темперирано стакло Телефонски случај за iPhone 13 12 11 Pro Max Mini X XS Max XR 13 Pro тврдо ултра тенок мек

1Материјал : Направени силиконски и еколошки материјал, издржлив, лесен за чистење и добар допир.Пефектн

DEN 795.20
Волшебни ракавици на магиден унисекс Deerskin со засилен еластичен грб, злато, 1 пар, големина 7/мала Неодамнешно
Волшебни ракавици на магиден унисекс Deerskin со засилен еластичен грб, злато, 1 пар, големина 7/мала

100% хиперон Оригинални Deerskin : Нараквиците се изработени од оригинален материјал на Deerskin за меко и еласти�

DEN 2.33
Масла за мириси на плажа и пролет, миризливи миризливи миризливи масла за миризли за дифузер, мириси и мириси на ароматерапии за подароци Неодамнешно
Електронски Организатор Случај За Патување, Торба За Шминка, Организатор На Патни Кабли, Торба За Организатор На Кабли,Шема Неодамнешно
Нова Lon0167 5.3 mm Dia Избрана Сплит Точка 97mm сигурна ефикасност Долга Голема Брзина Челик Hss Пресврт Вежба Малку Неодамнешно
Нова Lon0167 5.3 mm Dia Избрана Сплит Точка 97mm сигурна ефикасност Долга Голема Брзина Челик Hss Пресврт Вежба Малку

Име на производ (издржлив во употреба) : Дупчалка За Извртување;Дизајн : (најнова технологија) директно д�

DEN 1.00
Могобе За Нп15лп Компатибилна Проекторска Светилка со Куќиште ЗА НЕЦ НП-М300Х НП-М260Х М300Х М260Х М260В НП-М260В НП-М230Х М260ХСГ Неодамнешно
Могобе За Нп15лп Компатибилна Проекторска Светилка со Куќиште ЗА НЕЦ НП-М300Х НП-М260Х М300Х М260Х М260В НП-М260В НП-М230Х М260ХСГ

Дел број : НП15ЛП За NpM300 X NPM260 X M300 X M260 X M260 X M260 W NPM260 W NPM230 X M260 XSG M260 XS M260 WS M230 X Проектори 30 дена враќање на сред�

DEN 2.67
YC° CYEEE 1394 6pin Женски ДО 1394b 9Pin Машки Продолжување Податоци Видео Снимање Картичка Огнена жица 400 до 800 Кабел 20cm Неодамнешно
YC° CYEEE 1394 6pin Женски ДО 1394b 9Pin Машки Продолжување Податоци Видео Снимање Картичка Огнена жица 400 до 800 Кабел 20cm

Огнената жица 400до800 адаптер Кабел го олеснува поврзувањето на вашата постоечка Огнена жица 400 периферн�

DEN 1.67
Морнарица Сина Шарени Цветни Дише Спиење Очи Маска, Кул Чувство Око Спиење Покритие За Летен Одмор, Еластична Контурирани Врзани Очи Неодамнешно
Случај на гритуп Пиксел 7, Случај На Google Pixel 7 Со HD Заштитник На Екранот, Отпорен На Удари Случај На Телефон Google Pixel Неодамнешно
Случај на гритуп Пиксел 7, Случај На Google Pixel 7 Со HD Заштитник На Екранот, Отпорен На Удари Случај На Телефон Google Pixel

Quogle pixel 7 (6,3 инчи) Е Специјално Дизајниран за Google pixel 7 (6,3 инчи) ?Забелешка !!! Не одговара за pixel 7 pro, не одгов�

DEN 0.33
ГТ Графика Вахо Шарени-Винил Налепница Водоотпорен Налепница Неодамнешно
ГТ Графика Вахо Шарени-Винил Налепница Водоотпорен Налепница

Големина : 3" Производ Од Американско Производство Водоотпорен Надворешен Винил Отпорен На Избледување.

DEN 1.67
Bower 2x Телеконвертор За Bower, Rokinon, Vivitar, Samyang, 500mm 800mm & засилувач; 650 - 1300mm Т-Монтирање Леќа Неодамнешно Продажбата
Bower 2x Телеконвертор За Bower, Rokinon, Vivitar, Samyang, 500mm 800mm & засилувач; 650 - 1300mm Т-Монтирање Леќа

Професионалниот Мултипликатор Bower 2x е висококвалитетен телеконвертер кој обезбедува подобрена телефо�

DEN 303.84
Miashui за жени обични летни панталони женски долг повеќекратен избор печатени обични лабави панталони удобни панталони за патеки Неодамнешно
Gummy 385 пар Неодамнешно
Gummy 385 пар

Лесно за употребаСлабејте ја цевката за намалување на топлината над вашата точка за поврзување и нанес�

DEN 516.80
Alioyoit Спомени збор уметност знак калиграфија рустикален метал знак семејство знак за прилагодување на голем декор на железо метал, исечен Неодамнешно
Нутаг размислувам за бејзбол капа што може да се пее прилагодливо капаче за капаци жени, мажи каубојски капи. Неодамнешно
Нутаг размислувам за бејзбол капа што може да се пее прилагодливо капаче за капаци жени, мажи каубојски капи.

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете 100% памук, печатење предна површина, овој унисекс сендвич

DEN 2.33
Само капаче за олеснување на мигрена, надградена мигрена мигрена ледена глава, завиткана капа за олеснување на главоболката за мигрена, Неодамнешно Продажбата
Загрозување на закори, 3/16 DIA, 0-1/4 зафат Неодамнешно
Загрозување на закори, 3/16 DIA, 0-1/4 зафат

✅ Загрозување, 3 / 16 DIA, 01 / 4 зафат ✅ Заврши : месинг позлатен ✅ Дијаметар на телото : 3 / 16 ин Клим за затегну

DEN 130.40
Хиспорт Ксенон КРИЕШЕ Инвертер За Запалување Инвертер Стартер Модул Компатибилен Со Акура Хонда Мазда,33129-С0К-А01, 33129-СКЦ-003, Неодамнешно
TCM 231323TA-H-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, TA-H Тип, 2.312 x 3.251 x 0.375 Неодамнешно
TCM 231323TA-H-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, TA-H Тип, 2.312 x 3.251 x 0.375

Димензии на пакетот : 3,5 Л х 0,75 Ч х 3,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,15589 фунти Земја на Потекло : Тајван, Прови�

DEN 218.40
КУТИИ ЗА Алатки ДЕПИЛА Пластична Кутија За Алати Со Отстранлив Послужавник и Изобилство Можности За Складирање Организатор На Хардверска Неодамнешно
Aoxjox highенски со високи половини на теретана за теретани со високи лежишта на јога панталони Неодамнешно
Aoxjox highенски со високи половини на теретана за теретани со високи лежишта на јога панталони

Увезени Еластично затворање Само миење на рацете Точно на големината За 80% купувачот одговара на големи

DEN 3.33
Филект Ц-3169 Мачка Мустаќи Флексибилни Серпентина Пролет Граница Прекинувач Моментално Компактен Преработени 1NC+1NNO 1Pcs Неодамнешно
Филект Ц-3169 Мачка Мустаќи Флексибилни Серпентина Пролет Граница Прекинувач Моментално Компактен Преработени 1NC+1NNO 1Pcs

●Параметар qмодел На Производ : TZ3169 ; материјал На Школка : алуминиумска легура ; Номинална струја / напон

DEN 3.33