G-Nicerf 1PCS RF2401F20 2.4GHz Nordic NRF24L01+ со PA засилувач за напојување RF Module CE, FCC, ETSI со PA

G-Nicerf 1PCS RF2401F20 2.4GHz Nordic NRF24L01+ со PA засилувач за напојување RF Module CE, FCC, ETSI со PA

DEN 0.67

Неодамнешно

Достапно на барање

G-Nicerf 1 PCS RF2401 F20 RF модул CE, FCC, ETSI со PA G-Nicerf 1 PCS RF2401 F20 2.4 GHz нордиски NRF24 L01 со засилувач на напојување. G-Nicerf 1 PCS RF2401 F20 е висок интегриран безжичен модул. G-NICERF 1 PCS RF2401 F20 Максимален излез на напојување : 20dbm. G-NICERF 1 PCS RF2401 F20 Опсег на фреквенција : 2400-2525 MHz. G-Nicerf 1 PCS RF2401 F20 RF модул CE, FCC, ETSI со PA. G-Nicerf 1 PCS RF2401 F20 2.4 GHz нордиски NRF24 L01 со засилувач на напојување. G-Nicerf 1 PCS RF2401 F20 е висок интегриран безжичен модул. G-NICERF 1 PCS RF2401 F20 Максимален излез на напојување : 20dbm. G-NICERF 1 PCS RF2401 F20 Опсег на фреквенција : 2400-2525 MHz. Модул RF2410 F20 Модулот RF2401 F20 е висок интегриран безжичен модул, кој работи во опсегот 2,4 GHz ISM. Овој модул користи RF чип NRF24 L01+ и висока ефикасност RF засилувач. Модулот има висока стапка на податоци (максимум 2 Mbps), висока чувствителност (-102 d Bm) и висока излезна моќност (+20 DBM), со мало неочекувано зрачење. Овој модул доби сертификација FCC, CE и ETSI. FCC ID : 2 AD66-RF2401 F20 Пакет вклучувајќи : Модул : RF2401 F20 1 PCS Модул со антена за кабел за засилувач на напојување : 1pcs Карактеристики на фреквенцијата на фреквенцијата : 2400-2525 MHz максимална моќност : 20 dbm чувствителност до : -102 dbm @ 250 kbps Стапка на податоци : 250 K, 1 Mbps, 2 Mbps GFSK модулација, 126 канали FIFO : 32 бајти Ултра-ниско ниво на режим на напојување Функции за поддршка на фреквенцијата на забивање на време на време на будење Внатрешен интегриран опсег на напон на напон Опсег на напон : 1,9-3,6 V Опсег на оперативна температура : - 40 ~+85 ° C Димензии : 20.

Избор на купувачи

За Случајот Galaxy Z Fold 4, Samsung Galaxy Z Fold 4 Случај Воено Одделение Заштитно Куќиште Отпорно на Удари со [360° Со Држач За Држач] Неодамнешно
За Случајот Galaxy Z Fold 4, Samsung Galaxy Z Fold 4 Случај Воено Одделение Заштитно Куќиште Отпорно на Удари со [360° Со Држач За Држач]

Ултра Заштитен : [Воено Одделение ] 15 стапки Против Паѓање, ова е двослоен хибриден случајВо комбинација

DEN 127.84
Напоо унисекс капа 2022 Зимска плетена манжетна лента печатена отворена пакувачка капа за зимски капаци на отворено Неодамнешно
Напоо унисекс капа 2022 Зимска плетена манжетна лента печатена отворена пакувачка капа за зимски капаци на отворено

100% акрилик Затворање на копчињата Мачка плетена капа плетена капа жени жени плетени капа плетени капи з

DEN 1.00
12 беж знамено поли со браник Неодамнешно
12 беж знамено поли со браник

лажно 12 "беж знамено поли со браник 12" беж обележана поли со браник 12 "беж знамено поли со браник...

DEN 291.68
Dzhtus 18mm Силиконски ленти за ленти Брзо вклопување нараквица за набудување за Garmin Vivoactive 4s/Move 3s/Active S/Venu 2S Smart Неодамнешно
Dzhtus 18mm Силиконски ленти за ленти Брзо вклопување нараквица за набудување за Garmin Vivoactive 4s/Move 3s/Active S/Venu 2S Smart

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

DEN 1203.20
CGSignLab | Отворена куќа -Носталгија пукна Тешки винил банер на отворено | 8'x2 ' Неодамнешно
CGSignLab | Отворена куќа -Носталгија пукна Тешки винил банер на отворено | 8'x2 '

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печатен раб

DEN 879.84
HQRP Погонска Опрема 2-Пакет Компатибилен Со Занаетчија 13953622 13953910 13953914 13953954 13953974 13953985 13953995SRT 13953997d 13953998srt Неодамнешно
HQRP Погонска Опрема 2-Пакет Компатибилен Со Занаетчија 13953622 13953910 13953914 13953954 13953974 13953985 13953995SRT 13953997d 13953998srt

100 Дена Гаранција! Компатибилен Со Занаетчија 13953622 13953910 13953914 13953954 13953974 13953985 13953995СРТ 13953997Д 13953998СРТ Одрек�

DEN 1.67
Оддел 56 додатоци за села со 3-отпадни светло и сијалици за замена, сет од 3 од Неодамнешно
Оддел 56 додатоци за села со 3-отпадни светло и сијалици за замена, сет од 3 од

Производ 1 : Одличен начин да се елиминираат некои од оние единечни лесни жици еден приклучок со три гра�

DEN 1.33
Gametown® Палци и КУРШУМ ABXY&засилувач; Водич Копчиња За Xbox 360 Контролори Боја Зелена Неодамнешно
Gametown® Палци и КУРШУМ ABXY&засилувач; Водич Копчиња За Xbox 360 Контролори Боја Зелена

Платформа : Мајкрософт Xbox 360 Дајте му на вашиот контролер нов изглед со Овие Метални Палци Изработен од в

DEN 2.33
Олидин 4мм 4,0мм машки приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок доведува до jst 20awg мека силиконска Неодамнешно
Costway 72-инчен широк електричен камин, 3,19-инчен длабок ултра-тенок wallиден и вдлабнат грејач на камин, вклучен декоративен кристал, Неодамнешно
Wookoto 20 листови Божиќни гел нокти обвивки за жени налепници за уметност за нокти се држат на налепници за лак за нокти Дедо Мраз, новогодишна Неодамнешно
Модели на авиони умираат леани авиони 1/100 Скала погодни за борбени авиони на JASDF F-4EJ, бомбардер модел на модел на авиони, графички дисплеј Неодамнешно
Пенис ракав петел прстен, петел ringsвони мек ракав на пенисот за пенисот што може да се употреби мек реален пенис прстен петел прстени Неодамнешно
Coxreels EZ-SH-475 Безбедност Серија Супер Центар Пролетта Премотајте Ролна Со Црево-Тешки-Должност За Воздух/Вода Црева - црево Неодамнешно
Батерија за напојување Wasabi и двоен полнач за Fujifilm NP-W235 и компатибилен со Fujifilm X-H2S, GFX 50S II, GFX 100S, FUJIFILM X-T4, Неодамнешно
Батерија за напојување Wasabi и двоен полнач за Fujifilm NP-W235 и компатибилен со Fujifilm X-H2S, GFX 50S II, GFX 100S, FUJIFILM X-T4,

КомпатибилностРаботи со овие популарни фотоапарати Fujifilm кои користат NPW235 батерии : Fujifilm GFX 50 S II, GFX 100 S, XS2

DEN 2.00
Носител на метални чадори на Fizdi Home Home Freestanding Holder Stand for umbrellas home offication Rack/Black/24x24x58cm Неодамнешно
Носител на метални чадори на Fizdi Home Home Freestanding Holder Stand for umbrellas home offication Rack/Black/24x24x58cm

Повеќе од само место за да ги организирате вашите најважни работи за дождливиот ден, овој држач за чадор

DEN 1.00
Отмро 3 парчиња ХК0306 Игла Валчести Лежишта, Двонасочно Лежиште, Нацртана Чаша Отворен Крај 1/10-инчен Отвор 3/10-инчен ОД 6/25-инчен Неодамнешно
Кленплус 3 парчиња. 0. 6Х1, 1 ИНЧ. Мини Земја Национално Знаме На Мјанмар Везена Апликација Железо На Шие На Лепенка Плоштад Форма Неодамнешно
Совршенство Во Стил Нерѓосувачки Челик Колба Гроздобер Патување Постери дизајн 005 8oz Неодамнешно
Совршенство Во Стил Нерѓосувачки Челик Колба Гроздобер Патување Постери дизајн 005 8oz

Нерѓосувачки Челик Колба Колба Сребро Колба 8оз Нерѓосувачки Со Специјална Кожа Класичен дизајн 8 течн�

DEN 271.20
Бонус мама знак подарок фарма куќа на мојата друга мајка, не ми го дадовте подарокот дрвена висечка знак плакета рустикална Неодамнешно
ZBLZGP RCP OCP ROP далечински управувач со кабел Hirose 10 Pin Машко до женско за Panasonic 300/50 Studio Camera RC10 CCU MSU Неодамнешно
ZBLZGP RCP OCP ROP далечински управувач со кабел Hirose 10 Pin Машко до женско за Panasonic 300/50 Studio Camera RC10 CCU MSU

Овој кабел Hirose 10 Pin до женски кабел се користи за единицата за контрола на камерата Panasonic, единицата за ма

DEN 1.00
Зијбм Паметна Корпа За Отпадоци Индукција Автоматски Ir Сензор За Отпадоци Индукциско Ѓубре Може Канти За Отпадоци За Домаќинство Неодамнешно
6-пакет надграден кабел за апарати за кујнски кабел, Организатор на кабел за уреди, завиткувач на кабел за отпорност на топлина и држач за кабел Неодамнешно Продажбата
Торта Со Решетки За Јајца Тофику Украсување Кекси Топери Домашна Декорација 6 Решетка За Јајца Полица За Велигденски Јајца Гроздобер Неодамнешно
Upright USB Кабел Компјутер Лаптоп Податоци Кабел Компатибилен Со Cricut Торта CCA001 CRVOO1 CRV001 29-0001 Електронски Provo Занает 6x12 Машина Неодамнешно
Upright USB Кабел Компјутер Лаптоп Податоци Кабел Компатибилен Со Cricut Торта CCA001 CRVOO1 CRV001 29-0001 Електронски Provo Занает 6x12 Машина

Исправен Нов USB КАБЕЛСКИ Компјутер Лаптоп Кабел За Податоци Компатибилен Со Cricut Торта CCA001 CRVOO1 CRV001 290001 Ел

DEN 126.08
КГДХБ 26 22мм Силиконски Бенд за Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 Плус/Претходник 935 ГПС Д2 Делта ПХ МК2 Брзо Ослободување Лесно вклопување Неодамнешно
НОВИОТ Lon0167 DIY Опкружувачки Звучник Ѕид Монтирање Железо Кука Закачалка Плоча Црна 20pcs (DIY Опкружувачки Lautsprecher Wandhalterung Железо Неодамнешно
Ао Смит 2.5 х10 40 Микрони Кертриџ За Замена На Филтер За Вода-2 Пакет - За Системи За Филтрирање На Целата Куќа-АО-В-ПРЕД-РПП2 Неодамнешно
Ао Смит 2.5 х10 40 Микрони Кертриџ За Замена На Филтер За Вода-2 Пакет - За Системи За Филтрирање На Целата Куќа-АО-В-ПРЕД-РПП2

Филтер за употреба Со : Филтер За Седимент На Целата Куќа(АОВХПРЕВ или АОВХПРЕД) Користете само сертифиц

DEN 844.32
Брајтвел Акватикс Коралин Акцелератор-Мулти-Хранлив Додаток За Раст На Коралните Алги Во Морските И Гребените Аквариуми, 20 Л Неодамнешно
КАНТА За Ѓубре, Практично Складирање Ѓубре Зелена Мала Работна Површина Мини Креативна Покриена Кујна Дневна Соба Ѓубре Може Нова Неодамнешно
Шишиња со шишиња со стакло стаклени шишиња со шишиња со шишиња со стакло од 20 парчиња Неодамнешно
Шишиња со шишиња со стакло стаклени шишиња со шишиња со шишиња со стакло од 20 парчиња

Споделете со пријателите и семејството бидејќи тие се практични шишиња со есенцијално масло Погодно за

DEN 3.33
Cusstally транспарентна чаша за закачалки Вшмукување бања за кујна 40x куки силни пијалаци wallидови домаќинство и организатори оштетување Неодамнешно
Црно масло триеше месинг бамбус единечна рачка рачка бања сад за мијалник за мијалник миксер водопад вода чешма Неодамнешно
Црно масло триеше месинг бамбус единечна рачка рачка бања сад за мијалник за мијалник миксер водопад вода чешма

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 1.00
Бамбус Плочи Еднократно Круг, Бамбус Служат Послужавник, Бамбус Прибор За Јадење Сетови, Садови Во собата на 4, Симпатична Плоча За Неодамнешно Продажбата
Фотографска Опрема Jiepai V8 Pro Професионални Емитува Тешки Видео Камера Статив Со Течност Главата Неодамнешно
Фотографска Опрема Jiepai V8 Pro Професионални Емитува Тешки Видео Камера Статив Со Течност Главата

Носивост : 8КГ Противтежа : 18, Повлечете Ја Тавата : 14, Опсег На Навалување : +87 / 66 степен Дијаметар на садот

DEN 2.00
ZLXDP тркалезна LED LED приврзоци за приврзоци за светкави светкави кристали лесна дневна соба мат црна метална суспендирана ламба за Неодамнешно