Безжична ротациона алатка рачна три мени мултифункционални мелници што може да се полнат со варијабилна брзина за дупчење за мелење за полирање на пескарење

Безжична ротациона алатка рачна три мени мултифункционални мелници што може да се полнат со варијабилна брзина за дупчење за мелење за полирање

DEN 233.60

Неодамнешно

Достапно на барање

USB полнење : Ротационата алатка за напојување на батеријата има две батерии со литиум што може да се полнат со 3,7 V 2000m Ah (една главна и една резервна копија) Ротационата алатка може да се наплати 240 минути со целосно полнење и има изградено заштита од преоптоварување за да се избегне повторено полнење, обезбедување дополнителна безбедност и сигурност. Постојат 2 опции за полнење. Корисен полнач за USB гарантира дека е секогаш подготвен за употреба. Комплетен со додатоци : Mini Rotary Tool доаѓа со 24 додатоци (вклучувајќи и колекции) и е лесен за ракување, не е потребен комплет за промена на додатоците. Компактен и лесен : Оваа ротирачка алатка е компактна и лесна и работи како да држите пенкало за крајна контрола и точност, исполнувајќи ги скоро сите ваши потреби во работата за подобрување на домот и домот. Безжичниот и удобен дизајн на пенкало ви дава поголема слобода во ракувањето. Нема да се уморите дури и по долги часови работа. Прв избор за подарок : Електричната алатка за ротари е совршен подарок за занаетчии, Божиќ, родендени, Денот на благодарноста, Денот на таткото. Сопственоста на една е како да имате комплетно поле за алатки. 3 Поставување на брзина : Алатката за ротациона безжична брзина може да се прилагоди на 5000, 10,000 и 15,000 вртежи во минута со 3 различни брзини за да одговараат на вашите различни потреби. USB полнење : Ротационата алатка за напојување на батеријата има две батерии со литиум што може да се полнат со 3,7 V 2000m Ah (една главна и една резервна копија). Ротационата алатка може да се наплати 240 минути со целосно полнење и има изградено заштита од преоптоварување за да се избегне повторено полнење, обезбедување дополнителна безбедност и сигурност. Постојат 2 опции за полнење. Корисен полнач за USB гарантира дека е секогаш подготвен за употреба. Комплетен со додатоци : Mini Rotary Tool доаѓа со 24 додатоци (вклучувајќи и колекции) и е лесен за ракување, не е потребен комплет за промена на додатоците. Компактен и лесен : Оваа ротирачка алатка е компактна и лесна и работи како да држите пенкало за крајна контрола и точност, исполнувајќи ги скоро сите ваши потреби во работата за подобрување на домот и домот.

Item Type: Cordless Rotary Tool
Material: ABS and Copper
Speed Range: 5000, 10000, 15000 RPM (3 speed setting)
Clamping Range: 0.5 to 3.4mm
Colour: Grey
Load Power: 12 to 30W
Battery: 2 x 18650 2000mAh batteries (one main and one backup) (Included)
Idle Time: 240 minutes
Feature: 1. With charging stand and 2 lithium ion rechargeable batteries. 2. Easy to operate, small size, all copper thick walled sandwich, durable. 3. USB charging and plug in dual use, suitable for micro and small engraving operations.
Range Of Application: Grinding, polishing, cutting, drilling, engraving, trimming, neatening, etc.
How to Use:
Take out the product, install it and use it.:
PackageList:
1 xCordless Rotary Tool:
1 x Battery Charging Stand:
1 x Usb Cable:
24 x Accessory:
1 x Accessory Storage Box:
2 x Battery:
1 x Large Storage Box:

Избор на купувачи

5Д олеснување цвеќиња налепници за нокти Макарон Дејзи Цвет само лепило додатоци за маникир во јапонски стил Неодамнешно
5Д олеснување цвеќиња налепници за нокти Макарон Дејзи Цвет само лепило додатоци за маникир во јапонски стил

Тип на производ : Налепница за нокти Материјал : Налепница Боја : како што е прикажано Големина : 10,56cm, 4...

DEN 111.84
Сојузнички Телезис AT-SPSX 550M 1000SX SFP SFP MALL FORM MODULE MODULE Неодамнешно
Сојузнички Телезис AT-SPSX 550M 1000SX SFP SFP MALL FORM MODULE MODULE

Фактор на форма : Модул за приклучок Тип на каблирање : 1000 BaseSX Стапка на пренос на податоци : 1 Gbps Сојузнич�

DEN 1.33
Завртка Мах Вежба, Карбид, 2,5 мм, 118 Степени Неодамнешно
Завртка Мах Вежба, Карбид, 2,5 мм, 118 Степени

Дупчалката за машина за завртки ја намалува можноста за отклонување или кршење при дупчење Карбидот мо�

DEN 1281.60
Полиран хром и златна боја месинг вртливата единечна рачка кујна влажна лента бања сад мијалник миксер миксер Допрете една дупка Неодамнешно
FifturedIsplays® 4-страничен раздвојлив чист плексиглас акрилен транспарентен 12 коцка дисплеј 4 маици, облека 13809 Неодамнешно
FifturedIsplays® 4-страничен раздвојлив чист плексиглас акрилен транспарентен 12 коцка дисплеј 4 маици, облека 13809

Lising е за 1 коцка : дисплеј со маици, реквизит на мало, акрилен штанд 116 ", оваа коцка е одличен приказ за да г

DEN 2.00
Eaton Corporation DPB222RP Неодамнешно
Eaton Corporation DPB222RP

Земја на потекло : Украина Должината на пакетот на производот е 9 инчи Ширината на пакетот на производот

DEN 1.00
RipClear Strata 2 Moto Lens Заштитник солза алтернатива Намалување на отпадот, воен степен нечистотија велосипед/АТВ/мото-леќи Неодамнешно
RipClear Strata 2 Moto Lens Заштитник солза алтернатива Намалување на отпадот, воен степен нечистотија велосипед/АТВ/мото-леќи

Увезени * Можеби треба да се намали за да се вклопи* Нашите заштитници се универзално вклопување Ако има

DEN 2.67
Чувајте ги шорцевите за трчање на мажите Неодамнешно
Чувајте ги шорцевите за трчање на мажите

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Ткаенина 1 : 86,6% најлон, 13,4% спандекс

DEN 639.84
5/32 x 7/32 Универзален погон на главата игла/алуминиумско тело/SS Mandrel Неодамнешно
5/32 x 7/32 Универзален погон на главата игла/алуминиумско тело/SS Mandrel

Универзална глава Погонски пински ривери метал до метал Тело : Алуминиумска легура 2117 H15 или еквивалент

DEN 13407.84
Свифт соединение Тринокуларен микроскоп SW380T, зголемување од 40x-2500x, глава SiedEntOPF, двослојна механичка фаза, со SwiftCam 20 мегапикселна Неодамнешно
Воланот Jazhsmom Wheel Clolley Бела убавина автомобил за убавина Салон количка Тристепена кабинета за тетоважа опрема решетката повеќе Неодамнешно
Албум Ранини Фото, 64 џеб 3 инчен фото албум книга за Mini 11/8/9/7s/25/70/90 Неодамнешно
Албум Ранини Фото, 64 џеб 3 инчен фото албум книга за Mini 11/8/9/7s/25/70/90

Издржлив во употреба : Направено од високо квалитетен ПВЦ материјал, здрав, издржлив и долг животен век �

DEN 111.84
HitBox 200AMP MIG заварувач+заварување на шлемот автоматско затемнување Неодамнешно
HitBox 200AMP MIG заварувач+заварување на шлемот автоматско затемнување

Моќна машина : Излез до 200 AMP ви овозможува да заварите благ челик до 5 / 32 ”во плочата Погодно е за 0,30 ”и .03

DEN 3.33
Стенли 1-ct306t 10мм рамни тесни круни на круната Неодамнешно
Стенли 1-ct306t 10мм рамни тесни круни на круната

За употреба и со кабелот со кабел Стенли 6CT10 X и со други кабелски такери Содржи 1000 x тесни круни Видливио�

DEN 0.67
Биг Д 191 П.О.Д. Пополнување на пасивно дистрибутер за мирис, мирис на Манго Беј, црвено -портокалова - трае до 45 дена - освежувач на воздухот Неодамнешно
Cusma рачна плочка плочка, автоматска машина за вибрации на плочки, алатки за инсталирање на плочки со 5 брзини прилагодливи, инженеринг Неодамнешно
Сојузнички месинг Монтеро колекција wallид монтиран мирисен мирисен дифузер, капацитет од 5 унци, полиран месинг Неодамнешно
Сојузнички месинг Монтеро колекција wallид монтиран мирисен мирисен дифузер, капацитет од 5 унци, полиран месинг

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Отстранлив стаклен сад за погодност Направени да ги д

DEN 1315.20
Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со ViewSonic Monitor VA2210-MH [Пакет од 2] Неодамнешно
Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со ViewSonic Monitor VA2210-MH [Пакет од 2]

Ултратенкиот филм за заштитник на матниот екран дизајниран специјално за Monitor View Sonic VA2210MH Антисјајната �

DEN 1.33
2 во 1 комерцијална употреба Nonstick 110V 220V Електричен француски француски производител на вафли за вафли машина за пекари и држач Неодамнешно
Neyens 1PCS PBS-11A 2PIN 12 mm Црвено самостојно заклучување на копчето за исклучување на копчето Моментен прекинувач со кабел 3А Неодамнешно
Метабо- пиштол за завртки за шрафил од 18V, 2, 500 вртежи во минута, пиштоли за завртки за сув wallид Неодамнешно
Метабо- пиштол за завртки за шрафил од 18V, 2, 500 вртежи во минута, пиштоли за завртки за сув wallид

Направено во Германија Објекти и техники на производство на светска класа Апсолутен фокус на квалитето

DEN 3509.60
Camelbak Eddy Kids 12oz розови еднорози со шише со вода со шише со 4 пакувања залак залак Неодамнешно
Camelbak Eddy Kids 12oz розови еднорози со шише со вода со шише со 4 пакувања залак залак

Доволно мала за да се вклопи во кутија за ручек без да ја земе целата храна за храна Децата ќе ги сакаат с

DEN 431.20
Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Philips 272B7Q /272B7QPTKEB /00/01 27 Прикажи монитор за екранот против шпионски Неодамнешно
Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Philips 272B7Q /272B7QPTKEB /00/01 27 Прикажи монитор за екранот против шпионски

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

DEN 1535.84
Пешкири за хартија за еднократно користење - бамбус со двојно слој Тери + памук, ултра апсорбирач, 12 пакувања за печење ролни заедно, Неодамнешно
15 парчиња 4мм*28мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање на иглички отпорни на корозија, мазен лежиште челик Неодамнешно
Зиф Решетката За Вино Виски Декантер Виски Декантер Сет, 7-Парче Кристално Виски Стакло Сет Машки Подарок, Премиум Декантер За Алкохол Неодамнешно
Boxcasa спиење мачка на месечина витраж висини, рачно изработени витраж стакло сончање мачки декорација, подароци за мачки за lубител на Неодамнешно
Ujikhsd Авион за далечински управувач 2.4GHz пена RC Авиопси Хеликоптер квадкоптер за возрасни деца, вртење на дрон, сензори за гравитација, Неодамнешно
Брзи производи QP-USSB RV под-чекор за складирање на карго-кутија за системи за влез на RV Stepabove RV Неодамнешно
Брзи производи QP-USSB RV под-чекор за складирање на карго-кутија за системи за влез на RV Stepabove RV

Разновиден простор за складирање за вашата празна област за чекор за влез на RV Наменето за употреба со с

DEN 2.67
Стенд за гледање на про гледање работи за држачот на работната површина Asus ME172V што е прилагодлив, преносен, издржлив до 13 „екрани Неодамнешно
3 во 1 Автоматски машки мастурбатор, мастурбатори со машки маскулатори со 7 режими на цицање и вибрации за стимулација на пенисот, Неодамнешно
Хавајски преклопник покритие црвен и жолт хибискус Неодамнешно
Хавајски преклопник покритие црвен и жолт хибискус

Обвините за прекинувач на светло на островот наследство се изработени од пластика со водоотпорни решен

DEN 1.67
Hitachi 877-307 сет за заптивки на капакот на главата за NR83A, NR83A2, NR83A5, NR83AA, NR83AA2, NR83AA3, NR83A7 Неодамнешно
Hitachi 877-307 сет за заптивки на капакот на главата за NR83A, NR83A2, NR83A5, NR83AA, NR83AA2, NR83AA3, NR83A7

Оригинален дел за замена на Хитачи Компатибилен со моделите на алатки за напојување Hitachi NR83 A, NR83 A2, NR83 A5, N

DEN 193.60
Lutema Replmp072-L02 Екран за проекција на сијалички за замена на сијалицата Неодамнешно
Lutema Replmp072-L02 Екран за проекција на сијалички за замена на сијалицата

Заменува Rep LMP072 Lutema Premium Замена на ламбата обезбедува 70% животниот век и осветленоста на ламбата за заме�

DEN 668.16
За 3M PAPR Versaflo Prefilter TR-600 серија напојувачки респиратор за прочистување на воздухот, еднократна употреба, го проширува животот на Неодамнешно
Дизајн на глава за сладолед за сладолед, мек гел, компатибилен со Apple iPad 10.9 Неодамнешно
Дизајн на глава за сладолед за сладолед, мек гел, компатибилен со Apple iPad 10.9

Официјален производ за дизајнирање на глава Стилски и привлечен принт Издржлив материјал со мек гел...

DEN 1.33
Подредено ново USB компјутер за полнење на кабел за кабел за Emerson EBT1150 EBT1100 EM511 Bluetooth безжичен преносен звучник Неодамнешно
Подредено ново USB компјутер за полнење на кабел за кабел за Emerson EBT1150 EBT1100 EM511 Bluetooth безжичен преносен звучник

Тестирани единици Во одлична работна состојба.upbright 30 дена поврат 24 месеци размена USB USB CABLE CABLE PC CHALGER POLURGE

DEN 159.84