Стаклен чајник за диспензерот за пијалоци со странична рачка производител на чај фу, чај чај диспензер, мал стаклен чај котел за лабава алатка за правење чај 300 мл с?

Стаклен чајник за диспензерот за пијалоци со странична рачка производител на чај фу, чај чај диспензер, мал стаклен чај котел

DEN 256.96

Неодамнешно

Достапно на барање

Може да им се даде на вашите блиски пријатели или семејства како подарок Погоден за чај и дом, може да се користи во многу сцени. Мини и исклучиво стакло чајник, со подебело високо боросиликатно стакло, дизајн за заштита на експлозија, дополнително тело за трајна употреба и совршена рачка на формата за цврсто зафаќање, а не лесно скршено. Стаклениот материјал не е лесен за оштетување, добра текстура, издржлива и деликатна. Широко користен во хотелот, чајникот, ресторанот, домот и другите места. Совршена придружба во вашиот живот. Овој стаклен чај со чај е многу деликатен и уникатен за долготрајна употреба. Здравјето и заштитата на животната средина, можат да издржат разлика во висока температура. Филтер за стаклени лагер со јаз и дупка, ефикасен чај од филтрирање. Стилски, еднократно, издржлив и продавница, Добар чај поставува додатоци. Опис мини и исклучително стакло чајник, со подебело високо боросиликатно стакло, дизајн за заштита на експлозија, дополнително тело за трајна употреба и совршена рачка на формата за цврсто зафаќање, не лесни скршени карактеристики- Боја : Транспарентен- Материјал : Дрво+ стакло- големина 300ml : 18.34in- Големина 500ml : 22.

Избор на купувачи

Пластично монтирање на пластични wallидови, 3 полици за складирање на полици за одржување на витамини, додатоци, аспирин, шишиња Неодамнешно
Р&засилувач; М Меѓународни Фестонирам Цвет Колачиња И Бисквит Секачи, Избрани Големини, Светли Бои, 6-Парче Во Собата Неодамнешно
Р&засилувач; М Меѓународни Фестонирам Цвет Колачиња И Бисквит Секачи, Избрани Големини, Светли Бои, 6-Парче Во Собата

Комплет од 6 пластични фестонирани / цветни колачиња и секачи за бисквити во различни светли бои Вклучен

DEN 0.67
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, образец на животински лав Неодамнешно
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, образец на животински лав

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 1.00
За еднократна употреба плажа школка од школки за хартија за хартија за хартија од 50 пакети 11 ”x 17” правоаголник лето наутички Неодамнешно
Homokus 10 чаша производител на кафе -Програмабилен производител на кафе -кафе -не'рѓосувачки челик капе кафе машина со тајмер, Неодамнешно Продажбата
Зулај Чај Топката Инфузер-Нерѓосувачки Челик Чај Инфузори За Лабава Чај Со Синџир Кука &засилувач; Чинија-Екстра Парична Казна Мрежа Неодамнешно Продажбата
Bredemeijer Cozy чајник, 0,5-литарски, керамички извор бело со изолирана обвивка Неодамнешно
Bredemeijer Cozy чајник, 0,5-литарски, керамички извор бело со изолирана обвивка

Керамички чајник со висококвалитетна обвивка од не'рѓосувачки челик Метална обвивка со висок сјај со б�

DEN 2.33
山下 工芸 Арабеска риба арабеска риба бр.2 Токури, 340цц, бело Неодамнешно
山下 工芸 Арабеска риба арабеска риба бр.2 Токури, 340цц, бело

Големина : 340цц Материјал : Керамика Земја на производство : Јапонија Големина : 340цц Материјал : Керамика.

DEN 1.67
Готвачи Стандарден Нелеплив Тврд Анодизиран Комплет Садови За Готвење, 8 Парчиња, Црно Неодамнешно
Готвачи Стандарден Нелеплив Тврд Анодизиран Комплет Садови За Готвење, 8 Парчиња, Црно

Вклучува : 2 и 3 qt тенџериња со Капак, 8 qt акции со капаци и 8 и 10 во тави за пржење Има тврда елоксирана повр�

DEN 1493.44
ИФКХДД Брзо Бавно Про Мултифункционален Шпорет Полиран Алуминиумски Шпорет Под Притисок/Садови За Готвење, Сребро Неодамнешно
ИФКХДД Брзо Бавно Про Мултифункционален Шпорет Полиран Алуминиумски Шпорет Под Притисок/Садови За Готвење, Сребро

Откако шпоретот под притисок ќе почне да се загрева, сигурносниот вентил ќе се крене во рок од неколку м�

DEN 1024.00
Држач на салфетка WSZJJ - држач за хартиена крпа - модерен под кабинет или wallиден диспендер за монтирање Неодамнешно
Држач на салфетка WSZJJ - држач за хартиена крпа - модерен под кабинет или wallиден диспендер за монтирање

★ Направено од не'рѓосувачки челик, овој држач за хартиени крпи е отпорен на 'рѓа, издржлив и лесен за чи�

DEN 2.00
Контејнер за складирање на храна Sogudio, сад за складирање на ориз, мерна ориз за кофи за ориз, запечатена ориз кутија со ориз од ориз Неодамнешно
Дневна модна платно торба за тота за жени Еко пријателски кеси за купување, торба за плажа, кујнски торби за намирници за еднократна Неодамнешно
Студио Фринџ Убава чаша од човечки камења, 9 fl oz, природно, 760004 Неодамнешно
Студио Фринџ Убава чаша од човечки камења, 9 fl oz, природно, 760004

3,625 ”дијаметар x 2,75” висок Кригата држи приближно 9 fl oz Микробранова безбедна Безбедна машина за миење с

DEN 231.84
Матфер буржеат Мини Бакар Сос Тава, 9 мл Неодамнешно
Матфер буржеат Мини Бакар Сос Тава, 9 мл

РАЗНОВИДНОСТ НА УПОТРЕБА : брзото време на загревање го прави идеален за затоплување на нежните течност

DEN 3.33
Торба за купување келт Амбесон, старомоден ирски јазол мотиви во симетричен редовен дизајн на европска култура тема, еколошка торба за Неодамнешно
Шишиња со вода од луксузни шишиња од не'рѓосувачки челик шишиња со вода 20 парчиња шишиња со шишиња со шишиња отпорни на шишиња Неодамнешно
Перу Шапка Сувенир Застрелан Стакло Неодамнешно
Перу Шапка Сувенир Застрелан Стакло

5x6cm стил застрелан стакло Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар Сувенир Од Перу Многу ретки и тешко да се најд

DEN 1.33
Bestonzon 6 парчиња кујна за кујни кои служат десерт Погоден стил десерти за готвење супа дизајн азиски алатка јогурт кинески Неодамнешно
Bestonzon 6 парчиња кујна за кујни кои служат десерт Погоден стил десерти за готвење супа дизајн азиски алатка јогурт кинески

Кинески лажици Вонтон погоден за ресторани, угостителство и употреба на домашно јадење Кина лажица лаж�

DEN 0.67
Боја g кујна килим тркач Екстра долги кујнски душеци за подни перничиња против замор, 17 ”x95” пена удобност кујна кујна постепени душеци Неодамнешно
Организатор за зачини за зачини од 3 нивоа за кабинет, заснован на организатор на организатор со 24 празни тегли за зачини + ажуриран капа на Неодамнешно Продажбата
Сертифицирана меѓународна океанска 5 парчиња меламин салата/сет за сервисирање, мулти обоен Неодамнешно
Сертифицирана меѓународна океанска 5 парчиња меламин салата/сет за сервисирање, мулти обоен

Вклучува : 1 секој 13 75" голем сад за сервирање и 4 секоја 7 5 "x 2" сите чинии за намена Дизајнирано од Tre Sorelle Stu

DEN 591.84
Equipex RF12SP-1B единечен електричен ролери за чешање со ноќна покривка, не'рѓосувачки челик, 208/240V Неодамнешно
Equipex RF12SP-1B единечен електричен ролери за чешање со ноќна покривка, не'рѓосувачки челик, 208/240V

Единствена карактеристика : Преносен Фрајер има брз пораст на топлина и е лесен за расклопување за чист�

DEN 8959.84
Keurig K-Slim Single Serving K-Cup Pod Cafe Chafer, во кој има едноставни контроли на копчето за притискање и мулти-технологија, Неодамнешно
Keurig K-Slim Single Serving K-Cup Pod Cafe Chafer, во кој има едноставни контроли на копчето за притискање и мулти-технологија,

Се вклопува насекаде : ширина помалку од 12 см, се вклопува уредно на вашиот countertop Мултистрим технологија

DEN 1.67
VisesUnny Women Extrage Голем тота торба Марди Грас Зелена виолетова жолта дијамантска шема на рамената торби за рамената дами плажа Неодамнешно
Шун Прибор За Јадење Класичен Бонинг &засилувач; Филе Нож 6, Лесно Се Лизга Низ Месо И Риба, Автентични, Рачно Изработени Јапонски Коски, Филе Неодамнешно Продажбата
Нож со сирење со сирење од 12 парчиња, ножеви од сирење од не'рѓосувачки челик, 6 парчиња вилушки и лажици - Идеален подарок за домаќинство, Неодамнешно
Шише со вода од тигар 10.1 fl. Оз. Директно пиење не'рѓосувачки мини шише Сахара кригла Лесен сон за гравитација во прав розов MMP-J030-PP Неодамнешно
Гидцг Рамно Дно Вок, Повеќефункционална Тава Без чад Без чад, Индукциски Шпорет Универзална Железна Тава Вок Неодамнешно
Гидцг Рамно Дно Вок, Повеќефункционална Тава Без чад Без чад, Индукциски Шпорет Универзална Железна Тава Вок

Овој необложен вок е неопходен елемент во кујната, што ви овозможува навистина да имате треска и да ја д�

DEN 1.33
Морски краставица Сакура чајник, 4,1 x 3,5 инчи Неодамнешно
Морски краставица Сакура чајник, 4,1 x 3,5 инчи

[10,5 x 9см] керамика Во зависност од производот, бојата и формата на производот може да се разликуваат малк

DEN 522.56