Нов SGS 3/8 О. д. Тин Центар Сечење Квадратни Агол КАРБИД КРАЈ Мил 4 Флејта .375-MH3456LVR

Нов SGS 3/8 О. д. Тин Центар Сечење Квадратни Агол КАРБИД КРАЈ Мил 4 Флејта .375-MH3456LVR

DEN 3.33

Неодамнешно

Достапно на барање

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : ДИЈАМЕТАР НА НОВО СЕЧЕЊЕ : 3/8 " ЦЕНТРАЛНО СЕЧЕЊЕ?ЈЕШАНК ДИЈАМЕТАР : 3/8 "ДОЛЖИНА НА СЕЧЕЊЕ И ВКУПНА ДОЛЖИНА : 1-5/8" ЛОК3-15/16 " ОАЛМАНУФУЦЕР / БРЕНД : СГСТ ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB7-2-3-9.

Избор на купувачи

Шамфер 4,5-50мм 3 Флејта 90 Степени Обложена Дупчалка За Дрво Метална Дупка Дупчалка за Дупчење 1 парчиња Неодамнешно
Шамфер 4,5-50мм 3 Флејта 90 Степени Обложена Дупчалка За Дрво Метална Дупка Дупчалка за Дупчење 1 парчиња

Индустриски Дупчалки Шамфер 4,550мм 3 Флејта 90 Степени Обложена Дупчалка Од Дрво Метална Дупка Дупчалка з�

DEN 532.80
Дрво Фиксен Агол Алатка Острење Камен Носителот Столарија Алатка Неодамнешно
Дрво Фиксен Агол Алатка Острење Камен Носителот Столарија Алатка

[Применливо за] оваа алатка за фиксен агол на обработка на дрво може да се користи за острење, длето, нож �

DEN 3.00
Микро 100 РР-017-6Х Алатка За Жлебување-Прстен За Задржување.017 Ширина.050 Прој, 1/4 Мин Родена Диа, 3/8 Макс Родена Длабочина, 1/8 Неодамнешно
Микро 100 РР-017-6Х Алатка За Жлебување-Прстен За Задржување.017 Ширина.050 Прој, 1/4 Мин Родена Диа, 3/8 Макс Родена Длабочина, 1/8

Дизајниран за генерирање жлебови за задржување на прстенот Полирано поделено лице за подобрено задржу�

DEN 684.32
X-DREE 16mm Сечење Диа 4mm Сечење Длабочина 6 Флејти Директно вежба дупка Т Слот Крајот Мил (16 mm Dia de corte 4 mm Propundidad Неодамнешно
X-DREE 16mm Сечење Диа 4mm Сечење Длабочина 6 Флејти Директно вежба дупка Т Слот Крајот Мил (16 mm Dia de corte 4 mm Propundidad

Тежина : 45гр; Материјал : ХССАЛ Содржина на пакетот : 1 x T Слот Крајот Мелница; Име На Производот : Т Слот Кр�

DEN 0.67
1 1/4 Диа. Квадратна ТЕЧНОСТ ЗА ЛАДЕЊЕ ЗА РАМО ИНДЕКСИРАНА КРАЈНА Мелница 1 1/4 Стебло 3 Флејта 1,25-МБ10146РТТ Неодамнешно
1 1/4 Диа. Квадратна ТЕЧНОСТ ЗА ЛАДЕЊЕ ЗА РАМО ИНДЕКСИРАНА КРАЈНА Мелница 1 1/4 Стебло 3 Флејта 1,25-МБ10146РТТ

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА ЗА ВМЕТНУВАЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦ

DEN 433.60
Метричка чешма челична спирална флејта завртка допрете M2-M18 Thrain Thap Tap Driph Alchels 1 парчиња Неодамнешно
Метричка чешма челична спирална флејта завртка допрете M2-M18 Thrain Thap Tap Driph Alchels 1 парчиња

Битови за микро вежбаидлив и долг животен век голема цврстина, носете висока температура Рачката напра�

DEN 721.28
ЦДБП карбид инсерти за алуминиум CNMG431 / CNMG120404 за вртење на сечење на алуминиумски инсерти, погодни за завршување на сечење на алуминиумски Неодамнешно
Сандвик коромант 570-32Л123К18Б220А Челик Корокут 41641 Глава За Лице Жлеб Носителот, 0.71 Максимална Длабочина На Намалување Неодамнешно
Сандвик коромант 570-32Л123К18Б220А Челик Корокут 41641 Глава За Лице Жлеб Носителот, 0.71 Максимална Длабочина На Намалување

Корокут 12 570SL назабена брава за лице жлебови надворешна обработкасечила Надворешна обработкасечила...

DEN 1.00
Карбид Мелење машина 1 Mtfnr2020k16 MTFNR1616H16 MTTNR2525M16 Надворешен Триаголник Вртење Алатка Носителот TNMG16 Карбид Вметнете Струг Неодамнешно
Карбид Мелење машина 1 Mtfnr2020k16 MTFNR1616H16 MTTNR2525M16 Надворешен Триаголник Вртење Алатка Носителот TNMG16 Карбид Вметнете Струг

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 701.12
Seco MTWNR-16-4 држач за вртење на струг 1 квадрат Шанк 409 7 ОАЛ-MB7866AE2 Неодамнешно
Seco MTWNR-16-4 држач за вртење на струг 1 квадрат Шанк 409 7 ОАЛ-MB7866AE2

Вие го купувате држачот на алатката за вртење на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, Охаопродукции Спецификации :

DEN 2.00
КЕО Мелење 80763 Влечкаат Заб Сечење Видов, Мс Стил, 7/32 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 40 Заби, 6 Сечење Дијаметар, ХСС, Тиалн Слој Неодамнешно
КЕО Мелење 80763 Влечкаат Заб Сечење Видов, Мс Стил, 7/32 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 40 Заби, 6 Сечење Дијаметар, ХСС, Тиалн Слој

Одлично за длабоко дупчиња Бесплатно сечење Се препорачува за тоа каде пакувањето чипови е проблем Кео

DEN 2.00
Карбид Мелење Машина CCMT09T308 CCMT09T304 VP15TF UE6020 US735 Метал Вртење Алатка Вртење Лице Мелење Машина CCMT 09T304 Цпу Алатка Неодамнешно
Карбид Мелење Машина CCMT09T308 CCMT09T304 VP15TF UE6020 US735 Метал Вртење Алатка Вртење Лице Мелење Машина CCMT 09T304 Цпу Алатка

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 1.33
Карбид Мелење МАШИНА SVWBR/L S16Q-SVWBR11 S25S-SVWBR11 S25S - SVWBR16 Внатрешна Алатка За Вртење ДРЖАЧ VBMT Карбид Вметнете Вртење Бар Цпу Алатка Неодамнешно
Компонента на цревото за Течноста за ладење со локална Линија, Ацетален Кополимер, Тркалезна Млазница, 1/4 Дијаметар, 1/2 ИД На Цревото Неодамнешно
YG-1 01230HC Hss Крај Мил, 2 Флејта, Редовна Должина, Ticn Финиш, 5-3/4 Должина, 2 Неодамнешно
YG-1 01230HC Hss Крај Мил, 2 Флејта, Редовна Должина, Ticn Финиш, 5-3/4 Должина, 2

Овие крајни мелници се опремени како редовни со десно сечење и спирални флејти од десната страна Сите с�

DEN 2656.96
ИГ - 1 18227 Хсс Крај Мил, 2 Флејта, 42 Степен Хеликс, Долга Должина За Алуминиум, Тиалн-Екстремна Завршница, 6-1/2 Должина, 2 Неодамнешно
ИГ - 1 18227 Хсс Крај Мил, 2 Флејта, 42 Степен Хеликс, Долга Должина За Алуминиум, Тиалн-Екстремна Завршница, 6-1/2 Должина, 2

Остро сечење најсоодветен облик на флејта за сечење алуминиумска легура, итн Овие алатки се направени о

DEN 2.33
Лихаопинг СКЛЦЛ1212Х09 1/2 Надворешни Држачи За Вртење Завртка Тип 95° Алатки За Струг Индексирани Држачи За Вметнување Карбид Неодамнешно
Keo Milling 02470 Stagged Cutter за мелење на забите, ширина „Стил, 3/16“, 1-1/2 “, 28 заби, 8 Дијаметар на сечење, HSS, неоткриен слој, Неодамнешно
Keo Milling 02470 Stagged Cutter за мелење на забите, ширина „Стил, 3/16“, 1-1/2 “, 28 заби, 8 Дијаметар на сечење, HSS, неоткриен слој,

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

DEN 2.33
SGS 30044 1b 4 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 7/32 Сечење Дијаметар, 5/8 Сечење Должина, Неодамнешно
Keo Milling 84112 Stagged Cutter за мелење на заби, S Стил, 3/4 ширина, 1 арбор дупка, 16 заби, 3 дијаметар на сечење, HSS, облога од тиал, Неодамнешно
Keo Milling 84112 Stagged Cutter за мелење на заби, S Стил, 3/4 ширина, 1 арбор дупка, 16 заби, 3 дијаметар на сечење, HSS, облога од тиал,

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

DEN 2.00
Вежба Америка 12-28 чешма со голема брзина на челик, серија T/A Неодамнешно
Вежба Америка 12-28 чешма со голема брзина на челик, серија T/A

Се користи за да се направат нови нишки или повторно да се прочитаат оштетени и / или заглавени нишки Теп

DEN 125.76
Дупчалка Карбид Вметнете У Дупчење Индексирана Вежба Вметнете За Метално Вртење Вметнете 10 парчиња Неодамнешно
Дупчалка Карбид Вметнете У Дупчење Индексирана Вежба Вметнете За Метално Вртење Вметнете 10 парчиња

Комбинирана Вежба Вежба Малку Карбид Вметнете У Дупчење Индексирани Вежба Вметнете За Метал Вртење Вме

DEN 3.00
10 парчиња Плоча За Печатење ПХБ, Сензор За Близина Сладолед Сунди Лажици Врв Спирала Флејта Карбид Микро Вежба Битови Неодамнешно
10 парчиња Плоча За Печатење ПХБ, Сензор За Близина Сладолед Сунди Лажици Врв Спирала Флејта Карбид Микро Вежба Битови

Користете висококвалитетни материјали и процесот на фино мелење прави малку поостри најсовремени Дупч

DEN 112.16
Секо МТ-М30Х3, 50ИСО6Х-П. н. е.-В033 02880680 Хсс Машина, Хеликс Флејта Допрете За Слепи Дупки, Течност За Ладење, За Разни Материјали, Неодамнешно
ИГ - 1 Т2 Серија Висока Ванадиум Хсс Спирала Флејта Комбо Допрете, Тик Обложени, Круг Стебло Со Квадратен Крај, Изменета Дното Шамфер, 6-40 Неодамнешно
Руиму 2 парчиња Карбид Крај Мелници Со Голема Брзина Машина 4 Флејта За Сечење Висока Цврстина 58 ЧАСА, Цпу Мелење Стврднати Метали Неодамнешно
3 ПАРЧИЊА МТ2 ДО Мт1 Морс Конус Адаптер Редуктор Ракави Судир КЛИВЛЕНД САД-МБ6751АЕ2 Неодамнешно
3 ПАРЧИЊА МТ2 ДО Мт1 Морс Конус Адаптер Редуктор Ракави Судир КЛИВЛЕНД САД-МБ6751АЕ2

КУПУВАТЕ МНОГУ АЛАТКИ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕ

DEN 1361.60
Aceteel M23 x 1.0 метрички круг, нишка на десната рака, умира M23 x 1.0mm Неодамнешно
Aceteel M23 x 1.0 метрички круг, нишка на десната рака, умира M23 x 1.0mm

【Големина на умирање на низата】 Надворешен дијаметар : 1,77 " / 45мм Дебелина : 0,39" / 10мм 【Карактеристики】 О

DEN 251.04
Микро 100 20-0825 здодевна алатка-Индексибилна, 0,490 Мин Боре Дија, 0,275 Офсет, 3/8 Шанк Дија, 4-1/2 ОАЛ, Вметнете дел 50-1100, Неодамнешно
Микро 100 20-0825 здодевна алатка-Индексибилна, 0,490 Мин Боре Дија, 0,275 Офсет, 3/8 Шанк Дија, 4-1/2 ОАЛ, Вметнете дел 50-1100,

Течноста за ладење преку здодевна лента за десна рака здодевна и свртена со агол на пристап од 5 ° (олово)

DEN 2.00
Сандвик коромант 570-32Р123Ф15Б068А Челик Корокут 41641 Глава За Лице Жлеб Носителот, 0.59 Максимална Длабочина На Намалување Неодамнешно
Сандвик коромант 570-32Р123Ф15Б068А Челик Корокут 41641 Глава За Лице Жлеб Носителот, 0.59 Максимална Длабочина На Намалување

Короцут 12 570SL назабена брава За лице Жлебови Короцут 570 SL сечилото Корокут 570 сл блејд Лице жлебови Корок�

DEN 4240.00
Aceteel M24 x 3 метричка рунда умира, машинска нишка умира M24 x 3,0мм десна рака Неодамнешно
Aceteel M24 x 3 метричка рунда умира, машинска нишка умира M24 x 3,0мм десна рака

Проверете ја спецификацијата и надворешниот дијаметар на Die и опсегот на стегање на клучот за умирање з�

DEN 2.33
Карбид Крај Мил, HP421, 1 D, 1 1/2 Сече L Неодамнешно
Карбид Крај Мил, HP421, 1 D, 1 1/2 Сече L

Завршна мелница со високи перформанси Карбидот може да работи со поголема брзина од брзиот или кобалтн�

DEN 902.40
ХИП 2017-0205 Стил DCLNR 20-5E Вртење &засилувач; Со Кои Се Соочува Носителот Алатка Неодамнешно
ХИП 2017-0205 Стил DCLNR 20-5E Вртење &засилувач; Со Кои Се Соочува Носителот Алатка

Држач за алат Стил 205Е; Стебло 11 / 4; Должина (Инч) 7; Офсет 11 / 2 Вметнете Стил ЦН.; Shim C1604 B; Заклучување Игла THT0

DEN 1.33
Carmex 1.000 Shank Ser Носителот Стил AE Вметнете Стил Десната Рака Ротација Надворешни Навој Алатникот Неодамнешно
Carmex 1.000 Shank Ser Носителот Стил AE Вметнете Стил Десната Рака Ротација Надворешни Навој Алатникот

Техничка Спецификација Ставка Индексирачки Држач За Алат За Вртење Конец Вкупна Должина 6 Ширина На Сте

DEN 1.00
X-DREE 80mm OD 1.5 mm Дебелина 72T HSS Кружни Сечење Видов Машина(80mm od 1.5 mm Grueso 72T HSS cortadora де сиера циркуларна Неодамнешно
X-DREE 80mm OD 1.5 mm Дебелина 72T HSS Кружни Сечење Видов Машина(80mm od 1.5 mm Grueso 72T HSS cortadora де сиера циркуларна

Име на производот : Сечење Видов; Материјал : ХСС Дебелина : 1,5 мм / 0,06"; Број На Заб : 72 Боја : Сива;Нето Тежи�

DEN 3.33
Крај Мил, Груба, Ко, 1 1/8, 5 ФЛ, Квадратни Крајот Неодамнешно
Крај Мил, Груба, Ко, 1 1/8, 5 ФЛ, Квадратни Крајот

За апликации за дупчиња, периферно сечење, паѓање и профилирање Користете со алуминиумски одлеаноци, ле

DEN 4198.40
3 ПАРЧИЊА Нови Кралски 5/16 18 NC GH3 HS Приклучок ДОПРЕТЕ 3 Спирална Флејта .3125 Производство-ДВ20107БВ2 Неодамнешно
3 ПАРЧИЊА Нови Кралски 5/16 18 NC GH3 HS Приклучок ДОПРЕТЕ 3 Спирална Флејта .3125 Производство-ДВ20107БВ2

ЈА КУПУВАТЕ СЛАВИНАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : NEW

DEN 2.33
Maifix Mvvnn Држач За Надворешни Алатки ЗА Вртење ЦПУ Струг Арбор Сечење Карбид Обработка Здодевен Бар 25mm Метал Машина Неодамнешно
Вежба Америка 1-64 чешма со голема брзина чешма, серија T/A Неодамнешно
Вежба Америка 1-64 чешма со голема брзина чешма, серија T/A

Се користи за да се направат нови нишки или повторно да се прочитаат оштетени и / или заглавени нишки Теп

DEN 2.33
Лок-Линија-78001 Клешти За Склопување На Цревото За Течноста За Ладење, за 1/4 Систем За Црево за Ладење Неодамнешно
Лок-Линија-78001 Клешти За Склопување На Цревото За Течноста За Ладење, за 1/4 Систем За Црево за Ладење

Клешти за склопување и расклопување на модуларно црево за течноста за Ладење Со Локална Линија За Употр

DEN 234.40
YG - 1 ZC0301 0.6102 Карбид i-Сон Држач За Вежба, 4-61/64 Должина, 3/4 Дијаметар На Стеблото Неодамнешно
YG - 1 ZC0301 0.6102 Карбид i-Сон Држач За Вежба, 4-61/64 Должина, 3/4 Дијаметар На Стеблото

Специјалните Легирани Челици ја одржуваат својата цврстина и цврстина при високи температури Иноватив

DEN 2.67
WIDIA DCLNR2525M16KC06 DCLN D-Стил Стегање Алатникот За Негативни Инсерти, 95° Агол, Челик, 25mm Квадратни Стебло, Десно, 150mm Должина Неодамнешно
WIDIA DCLNR2525M16KC06 DCLN D-Стил Стегање Алатникот За Негативни Инсерти, 95° Агол, Челик, 25mm Квадратни Стебло, Десно, 150mm Должина

Се користи за влошки во негативен стил Склопот на стегачот содржи стегач, завртка и прстен за задржувањ�

DEN 2.00
Секо МТП-М16Х1. 00ИСО6Х-ТБ-В014 - А 03000212 Хсс Машина, Хеликс Точка Допрете За Преку Дупки, Преку Течноста За Ладење, МФ16 х Неодамнешно
Секо МТП-М16Х1. 00ИСО6Х-ТБ-В014 - А 03000212 Хсс Машина, Хеликс Точка Допрете За Преку Дупки, Преку Течноста За Ладење, МФ16 х

Директно флејта / Спирала Точка славини за преку дупки Широк спектар на заеднички големини на нишки и м

DEN 3.00