Неспресо Вертуо Кафе И Еспресо Машина Од Бревил, 5 Чаши, Хром

Неспресо Вертуо Кафе И Еспресо Машина Од Бревил, 5 Чаши, Хром

DEN 4175.04

Неодамнешно

Достапно на барање

Ве молиме погледнете го упатството за корисникот или упатството за корисникот или упатството за корисникот (дадено подолу во PDF) пред првата употреба Машината за кафе и еспресо Неспресо Вертуо вари 5 големини на чаши со една порција, сето тоа со допир на копче. Секоја машина вклучува комплементарен комплет за добредојде со низа Капсули Неспресо Вертуо со уникатни профили на арома. Машината За Кафе И Еспресо Неспресо од Бревил користи капсули со двојна големина со една порција за подготовка на кафе или еспресо со конзистентен вкус со притискање на копче. Неспресо Вертуо користи голема капсула за кафе и мала за еспресо и има патентирана технологија За екстракција На Центрифузија чита баркод на работ на компатибилни капсули со една порција и автоматски поставува параметри за подготовка. Вертуо машината подготвува пет големини на чаши : 1,35 мл Еспресо, 2,7 Мл Двојно Еспресо, 5,0 мл Гран Лунго и 7,7 Мл Кафе. Дополнителни функции вклучуваат прилагодлив послужавник, 40 мл. резервоар за вода, машината автоматски ќе ги исфрли капсулите по подготовката; држи до 17 користете капсули. Загрејте време од само 15-20 секунди и автоматско исклучување за заштеда на енергија по 9 минути неактивност.

Избор на купувачи

1 ПАРЧИЊА Спојка на Вратило 6,35 мм до 6,35 мм Флексибилна Спојка за Спојување 25мм Должина 19мм Дијаметар Со Завртки и Клуч ЗА 3Д Печатач Неодамнешно
30 ПАРЧИЊА Уметност Занаети Шиење Организација Складирање Транспортни Кутии Организатори Јасни Монистра Справи Кутија СЛУЧАЈ 697АИ Неодамнешно
Нордиски Кревање Ѕид Топката 18 фунти пакет Со Чевли Големина Вења 11-Бела Неодамнешно
Нордиски Кревање Ѕид Топката 18 фунти пакет Со Чевли Големина Вења 11-Бела

ЅИД ТОПКАТА ШТО ЌЕ ТРАЕ Нашиот Ѕид Топката Има Повеќе Слоеви Засилен Преку Шиење На 1000 килограми Сила Н�

DEN 1310.40
Рекомбинантна псевдомонас Аеругиноза Порин П Неодамнешно
Рекомбинантна псевдомонас Аеругиноза Порин П

Генениме : опрп Синиме : надворешна мембрана специфична за фосфат порин Опрп; Порин П; надворешен мембра�

DEN 1.00
Anglewide Автомобил Клуч Фоб Без Клуч Влез Далечински ШКОЛКА СЛУЧАЈ Замена за 17 ЗА GMC DENALI XL 5 Копчиња 1pad Неодамнешно
Anglewide Автомобил Клуч Фоб Без Клуч Влез Далечински ШКОЛКА СЛУЧАЈ Замена за 17 ЗА GMC DENALI XL 5 Копчиња 1pad

ТИП : ова Е несечена ДАЛЕЧИНСКА КУТИЈА за клучеви со ембрион, без батерии и батерииСе препорачува сечење

DEN 319.84
Bzbiczh CMOS Батерија Компатибилен За Samsung X22-Аура T9300 CMOS Батерија BIOSCЦ Неодамнешно
Bzbiczh CMOS Батерија Компатибилен За Samsung X22-Аура T9300 CMOS Батерија BIOSCЦ

Bzbiczh CMOS Батерија Компатибилен За Samsung X22Аура T9300 CMOS Батерија BIOSCЦ Тип на состојба : Сосема Нова CMOS Батерија

DEN 1.33
Четка За Чистење Оџаци НИНГМЕНГФЕНГ За Оџак со Ротационен Систем од 30 Стапки и Шипки 6/8/10/12, Комплет За Чистење Електрични Оџаци Неодамнешно
Цвет за капење со цвеќиња, уред за наводнување на наводнување на растенија, 4 парчиња фабрика за сад во вода, автоматски растителна Неодамнешно
Пакет Од 2 Калибур KPL259X CB Шунка Радио PL - 259 Коаксијален Кабел Конектор Неодамнешно
Пакет Од 2 Калибур KPL259X CB Шунка Радио PL - 259 Коаксијален Кабел Конектор

Калибур Масовно Тешки ПЛ 259 ЛемењеНа Конектор Бакелит ПЛ259Сребрена Игла Редуктор не се вклучени...

DEN 159.84
Среќа Среќа Мачка Цвет Фан Јапонија Чистење Крпа Телефон Екран Очила Почиста 5 парчиња Неодамнешно
Среќа Среќа Мачка Цвет Фан Јапонија Чистење Крпа Телефон Екран Очила Почиста 5 парчиња

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоците од пр

DEN 1.00
Лежиште За Надградба На Зелена Заптивка 5х11х4 мм-Го Заменува Тимот Лоси ЛОСА6947 МР115-2ГС и Траксас 5116 Неодамнешно
Лежиште За Надградба На Зелена Заптивка 5х11х4 мм-Го Заменува Тимот Лоси ЛОСА6947 МР115-2ГС и Траксас 5116

Заменува Тимот Лоси Дел# LOSA6947 И Traxxas Дел TRA5116 Внатрешен Дијаметар : 5ммНадворешен Дијаметар : 11ммШирина : 4�

DEN 3.00
25 парчиња Пластични Контејнери со Капаци, Контејнери ЗА Примероци ТАЦИКИБД Со Капаци Шпатули и Етикети, 5мл Мали Празни Тегли За Неодамнешно
Врвна торба за капакот 191812 дизајниран да одговара на Кирби Сентриа II Неодамнешно
Врвна торба за капакот 191812 дизајниран да одговара на Кирби Сентриа II

Сивата, пластична торба горната обвивка е дизајнирана да одговара на вакуумскиот модел на Кирби Сентри�

DEN 1.00
Г-Ветување Раката За Продолжување На Главата За Туширање, 13 Цврст Месинг Прилагодлив Продолжувач Со Спој За Заклучување, Стандарден Неодамнешно
Ирвин Алатки Справување Видов Ножеви, Парична Казна, 3-пакет, Црна, 9.25 х 2 х 0.1 инчи Неодамнешно
Ирвин Алатки Справување Видов Ножеви, Парична Казна, 3-пакет, Црна, 9.25 х 2 х 0.1 инчи

Должината на пакетот е 23,5 сантиметри Висината на пакетот е 0,25 сантиметри Ширината на пакетот е 5,08 санти�

DEN 2383.36
Wearwell 494. 78x2x9BL Плочка-Врвот Изберете Ултрасофт Мат, 9 'Должина x 2 ' Ширина x 7/8 Дебела, Сина Неодамнешно
Wearwell 494. 78x2x9BL Плочка-Врвот Изберете Ултрасофт Мат, 9 'Должина x 2 ' Ширина x 7/8 Дебела, Сина

"Подобра" сунѓерска основа Достапно во дебелина од 7 / 8" (22 мм) Температурен опсег : 0 до 110 F ПлочкаВрвот Изб

DEN 3442.08
Зајз Пелени Абсорбента Рампа, Прилагодливи Гаќи За Нега за Постара Инконтиненција, Тешки Гаќи За Истекување, Еднократно Перење Неодамнешно
ATLOOQ Пренослив Рачен Вентилатор Мини Личен Вентилатор, USB Рачен Вентилатор Со Батерија На Полнење, 3 Брзини Прилагодлив Преклоплив Мал Неодамнешно
12105Г105МАТ2А-Фиксни 2-Пинови СМД 12105Г105МАТ2 Неодамнешно
12105Г105МАТ2А-Фиксни 2-Пинови СМД 12105Г105МАТ2

Повеќеслоен Керамички Чип (MLCC) КондензаторПовршинска Монтажа (SMD) Фиксен СМД Керамички Повеќеслоен Конд

DEN 878.40
Сенди 7х5фт Среќен Роденден Позадина За Девојки Бохо Виножито Роденден Декорации Роденден Набавки Слатка Бебе Девојка Роденден Банер Фото Неодамнешно
Пирекс 7202-Компјутер Црвен 1 Чаша Круг Пластичен Капак За Складирање, Направен ВО САД-4 Пакет Неодамнешно
Пирекс 7202-Компјутер Црвен 1 Чаша Круг Пластичен Капак За Складирање, Направен ВО САД-4 Пакет

Вклучени Пирекс Капаци : (4) 7202КОМПЈУТЕР 1 Чаша Црвени Кружни Капаци (Само КапациКонтејнери Не Се Вклучен�

DEN 0.33
KLKCMS ЗАМЕНА Неткаен Кеси Прашина Кеси Филтер За Правосмукалка Еднократно Неодамнешно
KLKCMS ЗАМЕНА Неткаен Кеси Прашина Кеси Филтер За Правосмукалка Еднократно

* Кесата може да се мие се користи многу пати * Материјал : Неткаен Големина картичка одбор Прибл.82, 5х85мм /

DEN 374.40
Одонтомед2011 Средство За Чистење Нокти Туркач На Кутикули ' Алатка За Педикир За Маникир, 1 ЕЕЗ ОДМ Неодамнешно
Одонтомед2011 Средство За Чистење Нокти Туркач На Кутикули ' Алатка За Педикир За Маникир, 1 ЕЕЗ ОДМ

? Удобните, остри и мазни туркачи На кутикулите Одонтомед2011 ја поставија сцената за совршена облога на к

DEN 125.60
Noctua NH-L9x65 SE-AM4, Премиум Низок Профил На Процесорот Кулер со 92mm Вентилатор ЗА AMD AM4 Неодамнешно
Noctua NH-L9x65 SE-AM4, Премиум Низок Профил На Процесорот Кулер со 92mm Вентилатор ЗА AMD AM4

NfA9x14 PWM премиум вентилатор NaRC7 Адаптер Со Низок Шум (L НтХ1 високо квалитетно термичко соединение Secu Firm2 am4

DEN 0.33
Пиво Стакло Пинта 16оз Смешно Велејќи Ветеран Работа Пензионер Цитат Пензионирани Мажи Жени Маица 16оз Неодамнешно
Пиво Стакло Пинта 16оз Смешно Велејќи Ветеран Работа Пензионер Цитат Пензионирани Мажи Жени Маица 16оз

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу по

DEN 0.67
Ширење Ножеви, комплет од 3, сурово дрво необложено природно Европско буково дрво Неодамнешно
Ширење Ножеви, комплет од 3, сурово дрво необложено природно Европско буково дрво

Необложени, нелакирани кујнски прибор од тврдо дрво 100% буково дрво од одржлива Европска шума Нема да гр�

DEN 1284.80
Асганд Asваганда Асганд Витанија соминифера 100гр Неодамнешно
Асганд Asваганда Асганд Витанија соминифера 100гр

Ние ви ги доставуваме Сите Природни и Квалитетни производи Ние ги обезбедуваме сите вистински слики на

DEN 2.33
Х-DREE Дрвен Столар Обработка На Дрво Карбидна Шарка Здодевна Дупчалка Со Дијаметар на Сечење од 90 мм (Дијаметро де корте де Неодамнешно
Х-DREE Дрвен Столар Обработка На Дрво Карбидна Шарка Здодевна Дупчалка Со Дијаметар на Сечење од 90 мм (Дијаметро де корте де

Име На Производот : Шарка Здодевни Вежба Малку; Материјал : Метал, Карбид Тежина : 316гр; Содржина На Пакето

DEN 920.00
Д-Р Браун Чистење Бања Време Најважен, Седат &засилувач; Поздравниот Не-Лизга Бања Налепници Со Дино Дизајн, И Истурете &засилувач; Неодамнешно Продажбата
T383 Blue 25 Mile 2 Way Radio w/Pocting Pock Неодамнешно Продажбата
T383 Blue 25 Mile 2 Way Radio w/Pocting Pock

ФРС Радија бесплатно и компатибилно со лиценца со сите двонасочни радија Лесно спарување за функцијат�

DEN 1421.76
Shutao 6PCS DS3231 Module Module Module Module Module Module Module Module 3.3V/5V за Raspberry Pi Неодамнешно
Shutao 6PCS DS3231 Module Module Module Module Module Module Module Module 3.3V/5V за Raspberry Pi

Самиот модул RTC часовник може да се прилагоди на 3,3 V и 5 V систем, без конверзија на ниво, лесна и удобна за

DEN 0.67
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Panasonic CGR-DU07 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење Неодамнешно
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Panasonic CGR-DU07 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 159.84
Брановидни Кутии, 6 х 6 х 4, Бело, 25/Пакет Неодамнешно
Брановидни Кутии, 6 х 6 х 4, Бело, 25/Пакет

Нека вашиот производ издвоите и да бидат забележани Применетите етикети и специјалните упатства за исп

DEN 1166.40