8 Јадро 9 32GB За Форд Мустангот 2010-2014 Андроид 12 Carplay Автомобил Стерео GPS Глава Единица Bluetooth Мултимедијален Плеер Андроид Авто ГПС Навигација Екран На Допир Автомобил ?

8 Јадро 9 32GB За Форд Мустангот 2010-2014 Андроид 12 Carplay Автомобил Стерео GPS Глава Единица Bluetooth Мултимедијален Плеер Андроид

DEN 1.67

Неодамнешно

Достапно на барање

1 - АНДРОИД 12 ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ, 8 Јадро, 2 GB RAM МЕМОРИЈА И 32 GB ROM, 2 USB до 2*128gb продолжено Складирање. - Вграден СИСТЕМ За Засилувач DSP, кој носи совршен звучен ефект во вашиот автомобил. - Вграден Андроид Мултимедијален Плеер, може да репродуцира Музика/Видео/Фотографија ОД USB. - Вграден USB, Радио, RDS, Wi Fi, Часовник, Календар. - Вграден bluetooth модул, кој поддржува функција без раце со А2dp Аудио Стриминг. - Вграден ГПС Модул, кој поддржува офлајн ГПС Навигација, гпс функција подготвена за употреба. - Вграден Wi Fi Модул За Интернет, можете да Поврзете мобилно жариште за да користите Google Онлајн Навигација - Поддршка Огледало Врска со i Phone преку Wi Fi и Со Android Паметен Телефон преку USB или Wi Fi. - - Поддржете Го Поделениот Екран, можете да извршите две апликации рамо до рамо. - Поддршка ДАБ+, ДВБ-Т/Т2, ТПМС, ОБД2, ДВР, Камера, АВИН, 3Г, 4Г итн. проширени функции. - Поддршка за контрола на воланот, полесно и побезбедно за прилагодување на јачината на звукот, одговарање на повици и префрлување на песните додека возите. - поддршка+Врска Со Огледало●машината поддржува поврзување Со уреди Со Android и i OS. Со претходно инсталираната АПЛИКАЦИЈА, можете да ја синхронизирате сликата и звукот на екранот на телефонот во единицата без пренос на податоци и да ги гледате мини видеата на телефонот На Андроид стерео.€GPS Навигација Q единицата има вграден GPS модул и надворешна GPS антена за навигација преку интернет или офлајн карта.Во секое време, насекаде, дури и во области каде што нема мобилен сообраќаен сигнал, Андроид стерео може да ве доведе до вашата дестинација. ①ОПЕРАЦИЈА БЕЗ РАЦЕ : Ова стерео има Bluetooth конекција за безжично аудио стриминг. Исто така, има способност за одговарање на повици без раце заедно со вграден микрофон за да ви овозможи да одговарате на повици без да ги земате рацете од воланот. Вградениот DSP (Обработка На Дигитално Поле за Звук) има целосно дигитален чип за обработка и моќен 56-битен режим со двојна прецизност за прилагодување на аудио сигналот во секој аспект, исто така поддржува максимална излезна моќност 4 x 45 W, што ја прави музиката само да звучи пошироко и многу пореално,.Пакет Додатоци : - 1*Упатство За употреба на англиски јазик-1*RCA Аудио И Видео Кабел За Поврзување-1*Кабел За Напојување со Специјален Конектор - 1*USB Адаптер Кабел - 1*GPS Антена - 1*USB Картичка Читач. €Поддршка Car Play И Android auto ●Вграден, подготвен за употреба. Qar DVR®dash DVR камера вклучена како подарок. € DAB (+)-in, само купете ја dab + радио кутијата одделно од нас. ве молиме контактирајте не ако ви треба. ●Bluetooth●бесплатен повик За Раце и аудио стриминг.

Избор на купувачи

Јонгфото 5х3фт Внатрешна Соба Позадина За Фотографија Дрвена Полица За Книги Зелени Растенија Фотелја За Екран Сива Дневна Неодамнешно
Богатствата на каролина ББ9883ТБЦ Доберман Пинчер Високото Момче На Свети Патрик Хугер, Грин, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Неодамнешно
EZITSOL Ubuntu USB 22.04 &засилувач; 20.04 64bit, Lubuntu 18.04 32bit | 3IN1 Бутабилен LINUX USB Флеш Диск/Стап, Скокни Диск, Pendrive, Неодамнешно Продажбата
EZITSOL Ubuntu USB 22.04 &засилувач; 20.04 64bit, Lubuntu 18.04 32bit | 3IN1 Бутабилен LINUX USB Флеш Диск/Стап, Скокни Диск, Pendrive,

3во1 : 16gb MULTIBOOT USB флеш диск За Ubuntu 2204 LTS 64bit & 20.04 LTS 64bit, Lubuntu 18 Компатибилност : Работи со лаптоп и десктоп КОМ�

DEN 271.20
9-Пакет Денали Чиста Замена На Филтерот За Талог од 10 инчи-Компатибилен со iSpring RCC7, OmniFIlter U25, APEC ROES-50, APEC RO-90, Aqua Неодамнешно
9-Пакет Денали Чиста Замена На Филтерот За Талог од 10 инчи-Компатибилен со iSpring RCC7, OmniFIlter U25, APEC ROES-50, APEC RO-90, Aqua

Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер О

DEN 611.20
Ренвена Брадавица Пијавки Ротирачки Вакуум Пресврт Вшмукување Чаша Антицелулит Вендузи Масажер Чаша За Доење Пумпа За Гради Неодамнешно
Eyhlkm Nordic ковано железо нето списание за складирање на решетки за складирање на решетки за куќишта за кутии, приврзок весник, Неодамнешно
Mnsruu Бебе автомобил за седиште за автомобил за бебе за бебиња за доење на доење, марама со мека дишењето на новороденчиња, Canopyeat canopy Неодамнешно
Трико За Гимнастика ЗИЗИ За Девојчиња Едноделна Искра Шарено Танцување На Виножито Атлетски Трико 2-11 години Неодамнешно
Трико За Гимнастика ЗИЗИ За Девојчиња Едноделна Искра Шарено Танцување На Виножито Атлетски Трико 2-11 години

80% Полиестер, 20% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Големината на оваа опција е 78 години(14

DEN 159.84
Течен Пливачки Прекинувач, Странично Монтиран Страничен Монтиран Течен Пливачки Прекинувач, Издржлива Компактна Големина Чувствителна Неодамнешно
Мода летен летен тркалезен врат со долги вратови, карирана крпеница за печатење, обична маица лабава вклопена блуза врвови Неодамнешно
Nuxkst AC Адаптер За CISCO Aironet ВОЗДУХ-CAP3602E-A-K9 ВОЗДУХ-CAP3602E-E-K9 Полнач За Кабел За Напојување Со Безжична Пристапна Точка Неодамнешно
Nuxkst AC Адаптер За CISCO Aironet ВОЗДУХ-CAP3602E-A-K9 ВОЗДУХ-CAP3602E-E-K9 Полнач За Кабел За Напојување Со Безжична Пристапна Точка

Напреден Дизајн, Висока Преносливост 100% Сосема Нов Генерички Компатибилен Производ!(НеОЕМ) Над Заштита

DEN 3.00
Adpan Womens Daily Summer Water Color Print O врат резервоарот врвови со кратки ракави кошули за тренингот случајни памучни спандекс женски Неодамнешно
Adpan Womens Daily Summer Water Color Print O врат резервоарот врвови со кратки ракави кошули за тренингот случајни памучни спандекс женски

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

DEN 377.60
Пламен крал FK-DTMINI мини 3-портокалово дрво за кампување, ги поврзува уредите од 1 lb со стандарден резервоар за пропан, совршен за фенери, Неодамнешно
Wb13k10014 Топ Електрода Замена За Џенерал Електрик JGBP28DEJ3CT-Компатибилен СО WB13K10014 Електрода Неодамнешно
Wb13k10014 Топ Електрода Замена За Џенерал Електрик JGBP28DEJ3CT-Компатибилен СО WB13K10014 Електрода

Почетна Компоненти Замена WB13 K10014 Топ Електрода За Џенерал Електрик JGBP28 DEJ3 CT Ултра издржлив, висококвали

DEN 79.84
Оукли Машко Патување 22л Ранец, Калифорнија Блу, Една Големина Неодамнешно
Оукли Машко Патување 22л Ранец, Калифорнија Блу, Една Големина

џебови : 3 лизгање, 2 патент, 2 лизгање надворешност џебови : 3 лизгање, 2 патент, 2 лизгање надворешност Ране

DEN 2719.20
Баба подароци за баба, вежба за баба: Бакнеж и стискање, смешна баба сончогледна приврзова ѓердан, од внука Неодамнешно
Баба подароци за баба, вежба за баба: Бакнеж и стискање, смешна баба сончогледна приврзова ѓердан, од внука

Совршен подарок нашиот накит е подарок за врвен квалитет за баба Испратете го на тој специјален некој к

DEN 1.67
Машки Ранец МАКАВЕЛИЌ 13 инчен Лаптоп Складирање, Темна Морнарица/Црвена Неодамнешно
Машки Ранец МАКАВЕЛИЌ 13 инчен Лаптоп Складирање, Темна Морнарица/Црвена

Вертикална 46cmx страна 28cmx gusset 13cm Број на џебови : 7 (надвор 5 / внатре 2) Вертикална 46цмх страна 28смх гусет 13�

DEN 1.00
Морид Интернешнл Ад. ТВ1-021Х Продолжување На Вртливата Ѕидна Монтажа Неодамнешно
Морид Интернешнл Ад. ТВ1-021Х Продолжување На Вртливата Ѕидна Монтажа

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 1920.16
Застанува чадор на пафа, држач за чадор се залага за влез, декоративен метал -хонорарен организатор на решетката, овална чадор за чадори Неодамнешно
Бартигер Директен Држач За Таблет Или Држач За Мобилен Телефон, Одличен За Киоск, Прилагодлив и Компатибилен со Сите IPAD , Уреди Неодамнешно
Sony HDR-XR350V 0,21x високо одделение леќи за риби-очи + прстен за засилување + NWV Директна крпа за чистење на микро влакна Неодамнешно
Теодор Рузвелт Цитат Скрипта Патување Шолја За Кафе-Инспиративно-Мотивационо-Не Е Критичарот Тој Што Брои Неодамнешно
Теодор Рузвелт Цитат Скрипта Патување Шолја За Кафе-Инспиративно-Мотивационо-Не Е Критичарот Тој Што Брои

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 3.00
Tukellen for Honda Key Fob Cover, Premium Soft TPU Комплет за заштита на FOB FOB Case за 2022 Honda Civic Accord Smart 5 копчиња Неодамнешно
Tukellen for Honda Key Fob Cover, Premium Soft TPU Комплет за заштита на FOB FOB Case за 2022 Honda Civic Accord Smart 5 копчиња

Се вклопува во моделот : За Хонда 2022 Граѓанска согласност, итн Паметен клуч за далечински управувач без �

DEN 0.67
X-Dree USB до RS232 TTL PL2303HX Адаптер за конвертор на конвертор (Adattatore на Modulo Convertitore Automatico DA USB A RS232 TTL PL2303HX Неодамнешно
X-Dree USB до RS232 TTL PL2303HX Адаптер за конвертор на конвертор (Adattatore на Modulo Convertitore Automatico DA USB A RS232 TTL PL2303HX

Име на производот : PL2303 HX USB до TTL Converter Module; Конектор Напон : 3 Totalsize : 51 x 16x 8mm / 2 "x 0,63" x 0,31 "(L*W*T); главен матери

DEN 3.33
Тринити 80 QT ладилник од не'рѓосувачки челик со одвојлива када Неодамнешно
Тринити 80 QT ладилник од не'рѓосувачки челик со одвојлива када

Забавувајте се во стил : Преносен ладилник и ледена количка на Тринити 80 квартал и мраз со одвојлива кад�

DEN 4160.00
Техничка прецизна замена за четка за заби на Sonicare Sonicare Sonicare на Philips UV Sonicare Неодамнешно
Техничка прецизна замена за четка за заби на Sonicare Sonicare Sonicare на Philips UV Sonicare

Замена за сијалицата за заби на сијаличката на сијаличката на Sonicare Sonicare Sonicare Единица по продажба : 1...

DEN 1.00
Комплет Од 10 Божиќни Божиќни Божиќни Ликови Божиќни Виси Украси и Додатоци За Забави Божиќни Украси На Отворено Неодамнешно
Комплет Од 10 Божиќни Божиќни Божиќни Ликови Божиќни Виси Украси и Додатоци За Забави Божиќни Украси На Отворено

Симпатичен Дизајн : 10 Божиќни Виси Дизајнирани Со Класичен Божиќ, Како Што Се Снешко, Дедо Мраз И Кутија �

DEN 478.40
CTLAMP VLT-HC3800LP / 499B056O20 Заменски проектор за ламба со ламба со куќиште компатибилно со Mitsubishi HC3200 HC3800 HC3900 HC4000 Неодамнешно
CTLAMP VLT-HC3800LP / 499B056O20 Заменски проектор за ламба со ламба со куќиште компатибилно со Mitsubishi HC3200 HC3800 HC3900 HC4000

Тип на ламба : Сосема нова сијалица за ламба за проектори за замена на проекторот со куќиште ? Број на дел

DEN 686.24
ЗА ISUZU 4LE2 комплет за обнова пумпа за вода клипна заптивка на главата на прстенот главна конродна лежиште Неодамнешно
ЗА ISUZU 4LE2 комплет за обнова пумпа за вода клипна заптивка на главата на прстенот главна конродна лежиште

Победа Дизел Резервни Делови копродукции, Оод ЗА ISUZU багер 4le2 моторот обнова комплет Ремонт Evictory Дизел Р

DEN 3.00
Богатствата на каролина CK5489TBC Месечината Гурами Љубов Висок Момче Гушкач, Црвена, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Се Перат Пијалок Ракав Неодамнешно
Дизајн На производи Од хартија ППД 3412646 Жетва Крпи За Добредојде За Гости/Хартиени Салфетки, 5 х 8, Разнобојни Неодамнешно
Дизајн На производи Од хартија ППД 3412646 Жетва Крпи За Добредојде За Гости/Хартиени Салфетки, 5 х 8, Разнобојни

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Подобрете го изгледот на вашата трпезариска маса со овие гости за еднократна у

DEN 1.33
Ајана Пиезо Електрична оргонитна пирамида со бионизирани црни турмалински кристали | Заштита на е-емисија, моќна алатка за Неодамнешно
Паметен Часовник Мажи Bluetooth Повик Прилагодено Бирање Водоотпорен Е-20 Паметен ЧАСОВНИК РФ2 Неодамнешно
Паметен Часовник Мажи Bluetooth Повик Прилагодено Бирање Водоотпорен Е-20 Паметен ЧАСОВНИК РФ2

Легура на цинк Предвремено затворање Паметен Часовник Мажите Bluetooth Повик Обичај Бирање Водоотпорен Е20 �

DEN 1212.80
Н / Зимски Женски Кожни Ракавици За Зглоб Капак За Рака Ракавици За Возење Вино Велосипедизам Ракавици За Возење Неодамнешно
Н / Зимски Женски Кожни Ракавици За Зглоб Капак За Рака Ракавици За Возење Вино Велосипедизам Ракавици За Возење

Заоблен дизајн на половината на задниот дел од раката, посовршено одговара за вашите раце Светла кожна �

DEN 3442.08
Ctlamp Оригинален Ec.J9300.001 / P-VIP 280 / 0,9 E20.9n Оригинален проектор со гола ламба-ламба компатибилен со Acer P5281 P5290 P5390 Неодамнешно
Ctlamp Оригинален Ec.J9300.001 / P-VIP 280 / 0,9 E20.9n Оригинален проектор со гола ламба-ламба компатибилен со Acer P5281 P5290 P5390

Тип : Сосема нов оригинален проектор гола сијалица Број на дел : EC.001 / PVIP 280 / 0,9 E20 Компатибилен модел на м�

DEN 1.00
Кујна Астероид Рерна Ракавица 2-Пакет Во Собата, Путер Жолта, 7 x12. 5 Неодамнешно
Кујна Астероид Рерна Ракавица 2-Пакет Во Собата, Путер Жолта, 7 x12. 5

Памук ПАМУК ОТПОРЕН НА ТОПЛИНАИзработен од 100 проценти издржлив памук отпорен на топлина, овие белезниц

DEN 271.84
Челична цевка 23мм кардон челична цевка 22мм лесна челична цевка 21мм челична цевка 20мм метална цевка тркалезна цевка 19мм Неодамнешно
Челична цевка 23мм кардон челична цевка 22мм лесна челична цевка 21мм челична цевка 20мм метална цевка тркалезна цевка 19мм

1 Големина на снабдување со цевки од картон од челик : Надворешен дијаметар 0,5мм720мм Дебелина на wallидот 0,1

DEN 1278.40
Диви најважни каранфилче чисто есенцијално масло 2 пакет - 10мл, терапевтско одделение, направено и флаширано во САД, стимулирајќи, Неодамнешно
HSCGIN 4PCS држач за паста за паста за заби 48x22mm Транспарентен клип за закачалка за чистење на лице за заби за заби Неодамнешно
HSCGIN 4PCS држач за паста за паста за заби 48x22mm Транспарентен клип за закачалка за чистење на лице за заби за заби

Производ : клип на држач за паста за заби; Материјал : пластика; Боја : Транспарентен Големина : 48x22mm...

DEN 2.67
Лианксиао-Мермерна Шема Сет За Чај За Домаќинство Јапонска Црно-Бела Керамичка Попладневна Чаша За Чај Со Багрем Дрвена Основа Чајник-Бел Неодамнешно
Вотобан Блинг Салфетка Прстени Во собата на 150, Кристал Злато Салфетка Прстени Дијамант Украс Салфетка Носителот Најголемиот Дел За Неодамнешно
Кабли Велика Британија 16 пат IEC приклучок Хоризонтален PDU со IEC приклучок Неодамнешно
Кабли Велика Британија 16 пат IEC приклучок Хоризонтален PDU со IEC приклучок

PDF datasheet Features Manufactured using IEC 320 Sockets wired to 10amp rating Set in black powder coated metal work Power input through 5 metre lead and British 13amp plug Includes1 x 16 W

DEN 840.00