HDMI Аудио Екстрактор 4k Сплитер На Оптички 3.5 mm AUX L/R Коаксијален Аудио Адаптер Конвертор 8 Едид Поставки Поддржува HDCP 1080P 3d Dolby Дигитални DTS 5.1 PCM ЗА PS4 PS5 Xbox Оган Стап Поми

HDMI Аудио Екстрактор 4k Сплитер На Оптички 3.5 mm AUX L/R Коаксијален Аудио Адаптер Конвертор 8 Едид Поставки Поддржува HDCP 1080P 3d

-80 %

DEN 351.84

Неодамнешно

Достапно на барање

Xdmi Аудио Екстрактор Може да извлече аудио од HDMI Сигнал и да го пренесе НА AV приемник преку оптички или Коаксијален Или L/R Или 3,5 mm Кабел(Забелешка : Уредите не поддржуваат лак и e ARC.TV не е поддржан како влезен извор. ®Едид систем●8 режими на работа, можете лесно да ја поставите саканата конфигурација со црвениот прекинувач. Можете автоматски да поминете низ алгоритмот за да одговара НА едид податоците на изворот на сигналот и екранот, или можете да ги користите вградените фиксни едид податоци за да се осигурате дека може правилно да се користат. Уредот може да контролира дали ИЗЛЕЗОТ НА HDMI има звук или не. €4k Ultra-HD со HDMI 1.4 VÉ HDMI аудио сплитер до 10.2 G пропусен опсег, поддршка HDCP1. 4,4 K@60 Hz (420), 4 K@30hz RGB / YUV4 : 4 : 4 ултра висока дефиниција квалитет на сликата. Оптичкиот и коаксијалниот излез го поддржува Долби ДТС 5. Излезот од 3,5 мм И Л/Р поддржува PCM2, 0.(Ве молиме запомнете : Некои уреди КАКО PS4, PS5 можат да поддржуваат само ДО 1080 P. овој аудио сплитер не поддржува 7,1 канали. ●Мала Потрошувачка На Енергија Е Полесна За инсталирање, Помала големина. аудио конверторот hdmi не бара надворешно напојување при поврзување со повеќето изворни уреди. Ако не работи правилно, ве молиме користете USB кабел за поврзување СО USB портата на друг уред или USB адаптер (како што е адаптер за напојување на мобилен телефон). ●Широка Компатибилност И Приклучување И Репродукција Е Погодна За разни уреди со ИЗВОР НА HDMI, Како Што Се Roku ИЛИ Fire TV без посветен аудио излез, Како и blu-ray/ DVD/ HD плеер, кабелска/сателитска кутија, Противпожарна ТЕЛЕВИЗИЈА, PS4,PS5, Xbox, КОМПЈУТЕР/лаптоп итн.Производот ќе се замени и нема да се поправи само во рок од една година. Ако имате какви било прашања за време на употребата на опремата, ве молиме контактирајте не. Нашиот технички тим ќе ви даде техничка поддршка во рок од 12 часа. Xdmi Аудио Екстрактор Може да извлече аудио од HDMI Сигнал и да го пренесе НА AV приемник преку оптички или Коаксијален Или L/R Или 3,5 mm Кабел.(Забелешка : Уредите не поддржуваат лак и e ARC.TV не е поддржан како влезен извор. ®Едид систем●8 режими на работа, можете лесно да ја поставите саканата конфигурација со црвениот прекинувач. Можете автоматски да поминете низ алгоритмот за да одговара НА едид податоците на изворот на сигналот и екранот, или можете да ги користите вградените фиксни едид податоци за да се осигурате дека може правилно да се користат.

Избор на купувачи

Филм за екран за заштита на очите Премиум Филтер за приватност - Компјутерски монитор на екранот против сино светло светло, инсталација Неодамнешно
Подводни Сини Десктоп Фиока За Складирање Стп Кожа Фаќање Лента Ноќна Ноќна Ноќна Маса Кади За Клучеви, Телефон, Паричник, Монета, Накит Неодамнешно
3 Мл 90 мл Јасни Квадратни Чаши За Десерт Со Лажици Пластична Торта За Десерт Чинија За Ужина За Еднократна Употреба Чинии За Десерт Чаши За Неодамнешно
Кангар iPhone 11 Pro Случај За Жени Девојка, Позлата Работ Симпатична Љубов Срце Мека Tpu Браник со 4 Агли Шок Отпорни Заштита Телефон Неодамнешно
Кекс Штанд 3 Ниво Кекс Кула Дисплеј, Фудбал Позадина Пластични Десерт Штанд Пециво Решетката За Бебе Туш Свадба Чај Партија Домаќинство Неодамнешно
Прилагоден материјал на бандаи духови, пластичен модел кодирана во боја Неодамнешно
Прилагоден материјал на бандаи духови, пластичен модел кодирана во боја

(В) Bandai Spirits 2023 Пластичен модел кодиран во боја Тежина на пакет : 0,02 кг Материјал : пластика Тело на пласти�

DEN 1.67
Спакуван Сокол Дизајниран За Куќиште За Клипови Samsung Galaxy S21 FE, Футрола За Заштитни Телефони За Целото Тело Со Футрола Неодамнешно
Спакуван Сокол Дизајниран За Куќиште За Клипови Samsung Galaxy S21 FE, Футрола За Заштитни Телефони За Целото Тело Со Футрола

Купете мир на умот Серијата Сокол обезбедува заштита на куќиштето на целото тело со одлична издржливос�

DEN 383.84
20 Парчиња Уред За Заштита Од Електростатско Празнење UCD32C05L01 SOD-323 UCD32C05L01 Неодамнешно
20 Парчиња Уред За Заштита Од Електростатско Празнење UCD32C05L01 SOD-323 UCD32C05L01

20 Парчиња Електростатско Празнење (ESD) Уред За Заштита UCD32 C05 L01 SOD323 UCD32 C05 L01 20 Парчиња Електростатско Праз�

DEN 2.00
Сребрен Тон Метал Наутички Кит Опашка Кука Држач, Ѕид Монтирани Куки За Виси Крпи, Палта, И Повеќе, Крајбрежните Бања Декор За Плажа Неодамнешно
Елду Злато Стакло Кафе Филтер Држач Кафе Хартија За Складирање Контејнер Филтер Хартија Диспензерот Решетката Со Прашина Капак Неодамнешно
Фишер Цена Класичен Новороденче Трио, 3 парчиња Неодамнешно
Фишер Цена Класичен Новороденче Трио, 3 парчиња

Подарок сет од три класични играчки за бебиња и мали деца РокАМагацинот играчка овозможува бебе сортир�

DEN 422.08
Амосфун Детски Приврзок за Клучеви 2 парчиња ЛЕД Светло Божиќни Приврзоци За Клучеви Клучеви Дедо Мраз Торба За Снешко Чанта Шарми Неодамнешно
Инкасе Плик Ракав во Вуленекс за 15-инчен MacBook Pro-Thunderbolt 3-Графит Неодамнешно
Инкасе Плик Ракав во Вуленекс за 15-инчен MacBook Pro-Thunderbolt 3-Графит

Компатибилен со 15инчен Macbook Pro (USBC) Ултра издржлив надворешен вуленекс Магнетно затворање...

DEN 1.00
ЗЛАСТ Прекинувач 4p 100N 160N 250N Nsx Тип Воздушен Прекинувач Дистрибуција Заштита Неодамнешно
ЗЛАСТ Прекинувач 4p 100N 160N 250N Nsx Тип Воздушен Прекинувач Дистрибуција Заштита

Номиналниот напон на изолација е ДО 800 V 50 Hz или 60 Hz со номинален работен напон ДО 690 V може да се инсталира

DEN 1.33
Antaira LNX-1002G-10G-SFP Индустриски 10-порта со не управувани не-управувани гигабит етернет прекинувач, двојни 10G SFP+ слотови, монтирање Неодамнешно
WaterSep WA 910 05INV12 S0 Истражувач12 Повторна Употреба Кертриџ Со Шупливи Влакна, Големина на Пори од 0,1 qm, ИДЕНТИФИКАЦИЈА од 0,5 mm, Дијаметар Неодамнешно
Кокуд Микро Пхб Вежба Битови, 1/8 Стебло 0,1 мм Најсовремена, Волфрам Карбид Печатење Коло Вежба Малку -, 1-Сет Неодамнешно
Кокуд Микро Пхб Вежба Битови, 1/8 Стебло 0,1 мм Најсовремена, Волфрам Карбид Печатење Коло Вежба Малку -, 1-Сет

Големина на дупчалки за Пхб дијаметар на Работ (ЦЕД) : 0,1 мм / 0,004"; должина на работ : 1,7 мм / 0,067"; дијамет�

DEN 2.67
Декорации за вештерки лилјаци од тиква пајак пајак на отворено тревник декорации 3 различна големина реална висина застрашувачка Неодамнешно
N/A Universal 3 во 1 Комплети за леќи за телефонски фотоапарати 210 степени риба леќи за очи 0,6x широк агол 15x макро леќи за повеќето паметни Неодамнешно
Амосфун Клучеви За Автомобил Клучеви За Клучеви Подарок За Дипломирање 2020 Дипломирање Приврзок За Клучеви Инспиративна Торба За Компас Неодамнешно
Besportble 7 фото подароци дрвена слика рамка колаж рамки за слики со слика рамка кутија со колаж фото рамки сенка кутија креативно складирање Неодамнешно
Држач За Магнетна Врата, Нерѓосувачки Челик Неодамнешно
Држач За Магнетна Врата, Нерѓосувачки Челик

€ Магнетни Носителот На Вратата, Нерѓосувачки Челик ● Материјал : 316 нерѓосувачки челик...

DEN 0.67
TJS Компатибилен Со Motorola Moto G Брз Случај, со [Калено Стакло Заштитник На Екранот], Бранител Метал Прстен Kickstand Магнетна Поддршка Неодамнешно
Ј-кујни ПБТ 9,0 инчи Лице Резба Агол Стапчиња За Јадење Лак Шункеи Насликани Направени Во Јапонија Неодамнешно
Ј-кујни ПБТ 9,0 инчи Лице Резба Агол Стапчиња За Јадење Лак Шункеи Насликани Направени Во Јапонија

Големина (прибл) : 8,9 х 3,1 х 3,1 инчи (22,5 х 8 Материјал : Полибутилен терефталат Земја На Производство : Јапони

DEN 2.33
Womenените со целосна покриеност градници за присилување на спортски градник секојдневен градник за маици Беспрекорни чипка латекс дише за Неодамнешно
Ezgoodz памучен период влошки за жени 9,5 , пакет од 15 органски влошки со крилја, незнаени женски влошки, индивидуално спакувани макси влошки Неодамнешно
ВИДИА ВДС401А11500 Варидрил ВДС401А, Дијаметар од 11,5 мм, Агол На Сечење Од 140°, Десен Пресек, Конусна Точка, Карбид, Тиалн Слој Неодамнешно
ВИДИА ВДС401А11500 Варидрил ВДС401А, Дијаметар од 11,5 мм, Агол На Сечење Од 140°, Десен Пресек, Конусна Точка, Карбид, Тиалн Слој

Обезбедува висококвалитетни дупки низ повеќе материјали : челик, нерѓосувачки челик, леано железо, алум

DEN 2238.40
Жици Олово Темперамент Адаптер За Нисан Мурано 2004-ИСО Стерео Приклучок Адаптер Неодамнешно
Жици Олово Темперамент Адаптер За Нисан Мурано 2004-ИСО Стерео Приклучок Адаптер

Вклопува : Нисан Мурано (2004 наваму), Нисан Микра (2004 наваму), Нисан Алмера (20032006), НИСАН 350З (2004 наваму), Ниса�

DEN 111.84
D341313P81-Американски Стандард/Trane Oem Фабрика Замена ECM Моторни Модул &засилувач; VZPRO Неодамнешно
D341313P81-Американски Стандард/Trane Oem Фабрика Замена ECM Моторни Модул &засилувач; VZPRO

ОРИГИНАЛНА Оем Компонента, Програмирана!!! VZPRO Пренапони Заштитник & OEM Компонента / Електронски Модул З�

DEN 2.67
Лармор од ггс 0,5 мм Самолеплив Оптички Стаклен Лцд-Екран Заштитник За Никон Д5100 Неодамнешно
Лармор од ггс 0,5 мм Самолеплив Оптички Стаклен Лцд-Екран Заштитник За Никон Д5100

Оптички Стаклен ЛцдЗаштитник На Екранот за никон Д5100 Оптички Стаклен ЛцдЗаштитник На Екранот за никон �

DEN 0.67
Асахи Денки Елпа Лесни Слушалки 3м РД-НА30 Неодамнешно
Асахи Денки Елпа Лесни Слушалки 3м РД-НА30

Користена единица : Дијаметар 1,1 инчи (27 мм) Опсег На Одговор На Фреквенцијата : 2020 Чувствителност на звуч

DEN 2.67
ABP допрете Basecoat Plus Clearcoat Plus Primer Spray Baint Комплет компатибилен со Aquagruen 62 Maybach Неодамнешно
ABP допрете Basecoat Plus Clearcoat Plus Primer Spray Baint Комплет компатибилен со Aquagruen 62 Maybach

Нашите производи за премија за рафинирање се спарени со непречена единица за превална моќност за да обе

DEN 393.60
Средниот HDD за HGST 900 GB 2,5 SAS 12 GB/S 64MB 10000RPM за внатрешен HDD за серверот HDD за HUC101890CS4200 Неодамнешно
Средниот HDD за HGST 900 GB 2,5 SAS 12 GB/S 64MB 10000RPM за внатрешен HDD за серверот HDD за HUC101890CS4200

Средно HDD за HGST 900 GB 25 "SAS 12 GB / S 64 MB 10000 RPM за внатрешен HDD за серверот HDD за HUC101890 CS4200 Среден HDD за HGST 900 GB 2.5" SAS 12

DEN 4489.28
ПУЛС Тушеви 4007-Ссб Ergоанглебар Со Опционален Држач За Тоалетна Хартија, Челична Шипка За Фаќање Во Согласност СО АДА, Четкана Неодамнешно Продажбата
Панасоник Бб-ХЦЕ481А Мрежна Камера Неодамнешно
Панасоник Бб-ХЦЕ481А Мрежна Камера

Аудио Двонасочна Комуникација Режим На Ноќно Гледање Во Боја Далечинска Тава / Контрола На Навалување /

DEN 2.67
Robertshaw 785-001 Reliter, Auto Pilot Неодамнешно
Robertshaw 785-001 Reliter, Auto Pilot

Автоматски пилот за гас повторно полесен Само за стојат пилотски системи Електрични врски : Стандардна

DEN 1198.40
Обетки Мали Обетки Исклучителни Обетки Светлина Висок Луксузни Гроздобер Крај Обетки Обетки Ѕвезди Неодамнешно
Обетки Мали Обетки Исклучителни Обетки Светлина Висок Луксузни Гроздобер Крај Обетки Обетки Ѕвезди

Доволно Едноставно За Да Одговара На Секоја Облека, Но Доволно За Да Добиете Комплименти Насекаде Соврш

DEN 161.92
Зафат 8000 ЛУМЕНИ LED Завртка-Во Гаража Светлина, 360 Степен Прилагодливи Панели - E26 Светлосен Приклучок-Гаражи, Работилници, Неодамнешно Продажбата
Зафат 8000 ЛУМЕНИ LED Завртка-Во Гаража Светлина, 360 Степен Прилагодливи Панели - E26 Светлосен Приклучок-Гаражи, Работилници,

Користете во гаражи, работилници и магацини за енергетски ефикасно осветлување од 360° Три независни при

DEN 335.84
Организатор за складирање на алатки за напојување, држач за држачи на алатки за безжични вежба и електрични алатки, складирање Неодамнешно