Олинеди Елка Штанд За Живо Дрво, Прилагодлива Основа За Држач За Чадор За Живо Дрво И Чадор Со Дијаметар Од 1/2 до 1 инчи, Вистинска Жива Вештачка Елка За Вештачки Дрвј

Олинеди Елка Штанд За Живо Дрво, Прилагодлива Основа За Држач За Чадор За Живо Дрво И Чадор Со Дијаметар Од 1/2 до 1 инчи, Вистинска Жива

DEN 2.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Држачот за дрвја е изработен од хеви метал кој е многу цврст за држење на 10 стапки вештачки или вистински папагалски дрвја до 100 килограми без да падне Отворот на цевката лесно се прилагодува со извртување завртки за да одговара на новогодишните елки со дијаметар на стеблото од 1/2-1". Лесно се инсталира со повлекување на четири нозе надолу една по една, покријте го горниот дел со црвен прстен на адаптерот и затегнете го дрвото со завртки и не е потребна дополнителна алатка. Широко се користи како внатрешна плажа на отворено, спорт, лов, штанд за чадор за двор или држач за дрвја за моделско вештачко дрво, папагалско дрво, украси за новогодишна елка итн. Пакетот Вклучува : 1 држач за дрво со четири нозе, 1 црвен адаптер прстени, 2 големи завртки, 1 инструкција. Елката Стои Идеален за одржување на дрвја : Отворено вистински елка, вештачка елка, папагалот дрво Идеален за одржување чадори : Спортски чадор, чадор плажа, сонце чадор, патио чадор, лов чадор, затворен чадор, отворен чадор, лов чадор Каде да го користите : Божиќ партија украси, канцеларија божиќ партија, божиќ украси затворен отворено Материјал : Тешки челик Пол Дијаметар : 1".

Избор на купувачи

Колоранимална Ноќта На Вештерките Тиква Елка Здолништа, Кадифен Пријатна Мека Елка Украс Декорација За Одмор Партија Корист Подароци, Неодамнешно
Курт С. Адлер Курт Адлер 9-Инчен 10-Светло 8-Точка Капиз Ѕвезда Врвот, Злато, Бело Неодамнешно Продажбата
Курт С. Адлер Курт Адлер 9-Инчен 10-Светло 8-Точка Капиз Ѕвезда Врвот, Злато, Бело

10 ул наведени јасно блескаво светла Изработени од капиз и метал Вклучува 4 резервни светилки и 1 резерве�

DEN 392.64
12 парчиња елка лак за лак Бафало Бурлап лакови црно -бел лента лак за Божиќ Неодамнешно
12 парчиња елка лак за лак Бафало Бурлап лакови црно -бел лента лак за Божиќ

Содржина на пакетот : ќе добиете 12 парчиња божиќни лакови, секоја со големина од околу 5 x 7 инчи / 12,5 x 17,5 с�

DEN 207.84
Американско осветлување 39001-Прем ќерамиди табулатор за сезонски жици за осветлување, 500 пакувања Неодамнешно
Американско осветлување 39001-Прем ќерамиди табулатор за сезонски жици за осветлување, 500 пакувања

500 пакет табулаторот за ќерамиди се лизга под ќерамиди за да се држат светилки до покривот Висококвалит

DEN 1.33
Оаренкол Летна Палма Морска Ѕвезда Плажа Песочна Елка Здолниште 36 инчен Божиќ Празник Дрво Декорации Мат Неодамнешно
Оаренкол Летна Палма Морска Ѕвезда Плажа Песочна Елка Здолниште 36 инчен Божиќ Празник Дрво Декорации Мат

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината

DEN 223.84
Хмеи Божиќ Одбројувањето Божиќ Приврзок SGCABIR56C3qAD Неодамнешно
Хмеи Божиќ Одбројувањето Божиќ Приврзок SGCABIR56C3qAD

Детски Божиќен Календар За Одбројување : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Отворете в�

DEN 239.52
Футуристичка градска вселенска станица Божиќно порибување чорапи печати Божиќно дрво украси Неодамнешно
Футуристичка градска вселенска станица Божиќно порибување чорапи печати Божиќно дрво украси

Големина : 82inch x 16,5 инчи во големината на чорапот, совршена големина за да виси на украсите на елката...

DEN 2.33
Божиќни Дрвени Снегулки Елка Здолниште 36 инчен Домашен Декор за Божиќна Елка Здолниште Мат За Украси За Новогодишна Елка Празнични Неодамнешно
Artibetter 2 парчиња статуа украс Божиќ камин без декорација сцена дрво санта таблета европска- десктоп центар празничен експресен Неодамнешно
Yoigng голема копарска марината Божиќна порибување Божиќни чорапи класичен празничен декорација камин виси чорап Неодамнешно
Yoigng голема копарска марината Божиќна порибување Божиќни чорапи класичен празничен декорација камин виси чорап

Полиестер Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи Можете да висат Божиќни чорапи на огништето, скалите, wal

DEN 111.84
Визиони новогодишно дрво Мат камуфлажа дрво стојат мат под кат заштитник Абсорбента дрво штанд Неодамнешно
Визиони новогодишно дрво Мат камуфлажа дрво стојат мат под кат заштитник Абсорбента дрво штанд

Елегантна декорација : Додавање повеќе празнична атмосфера на каде и да сакате, исто како и дневната соб

DEN 1.33
Речиси Природно 5 стапки. Монтана Мешана Борова Вештачка Елка Со Борови Шишарки, Бобинки и 250 Јасни ЛЕД Светла, Зелена Неодамнешно Продажбата
Речиси Природно 5 стапки. Монтана Мешана Борова Вештачка Елка Со Борови Шишарки, Бобинки и 250 Јасни ЛЕД Светла, Зелена

Поништи Раширете сезонско навивање во најмалите простори со оваа вештачка Елка која може да се пофали с

DEN 2022.08
Џојин Божиќен Календар за Доаѓање 2022 година со Мочи, 24 Дена Календар За Доаѓање На Одбројување Со Слатки Животни Мочи и Бавно Неодамнешно
Декорации за новогодишни елки, чевли за уметничко лизгање, приврзоци за орнамент, украсен украс за украси, удобно и еколошки корисни Неодамнешно
Венци Украси Божиќ Врата Денот На Вљубените Срцето Декор Ресел Ткаени Ѕид Виси Декор Срце Приврзок Автомобил Орнаменти Украсени Неодамнешно
9ft 100led Светла Божиќна Венец, Венец Божиќни Украси Со Разнобојни Светла, Снежна Борова Игла, Борови Шишарки и Црвени Бобинки За Неодамнешно
Блесок декор предводени неонски јаже светла што се поврзуваат, 132ft Флексибилни AC 110V 120V Неонски LED ленти светла на отворено Неодамнешно
Блесок декор предводени неонски јаже светла што се поврзуваат, 132ft Флексибилни AC 110V 120V Неонски LED ленти светла на отворено

Стабилна конфигурација и униформа дистрибуција на сјај без треперење или темно место Исечете го по црн�

DEN 1.33
Хемотон Божиќ Доаѓањето Календар Кеси Во Собата, 24 Дена Божиќ Одбројување Календар Бура Кеси, Виси Доаѓањето Календари Кеси Неодамнешно
висесани Здолништа За Новогодишна Елка Прекрасни Елени Снегулки Стојат Подлога Заштитник На Подот Абсорбента Душеци За Послужавник Неодамнешно
Работи на оревчекер од AHHH NFL Unisex-Adult Неодамнешно
Работи на оревчекер од AHHH NFL Unisex-Adult

Увезени Соберете ги сите! Со „облека“ за секоја пригода, делата на насликаните оревокршачи на АХХ се т�

DEN 3.00
Богатства на Каролина CK4440CS CRESTED GUINEA MERRY Christmas Christmas Christmase, камин што виси чорапи Божиќна сезона забава Декорации за Неодамнешно
Богатства на Каролина CK4440CS CRESTED GUINEA MERRY Christmas Christmas Christmase, камин што виси чорапи Божиќна сезона забава Декорации за

Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чув�

DEN 367.84
Божиќ Дрвени Мдф Сјајот Маса Камин Декорација Неодамнешно
Божиќ Дрвени Мдф Сјајот Маса Камин Декорација

Материјал : МДФ (Влакна Со Средна Густина) Висина : 8,5" Ширина 4,5" Дизајн : Гном Радост Материјал : МДФ (Влакн

DEN 127.84
Курт Адлер 10-Светло 9-Инчен Слонова Коска И Злато Ангел Врвот На Дрвото Неодамнешно
Курт Адлер 10-Светло 9-Инчен Слонова Коска И Злато Ангел Врвот На Дрвото

Вкупно 10 светла Мери приближно 9 инчи во висина Внатрешна употреба само 10 ул наведени јасно блескаво све

DEN 1.33
Курт Адлер „добро куче“ порибување Неодамнешно
Курт Адлер „добро куче“ порибување

Мерки 17 x 8 1 / 4 инчи Направено од полиестер со везени букви и ленти со ленти, увезени Стандардно порибувањ

DEN 0.33
Баксиеј Леопарди Остава Големи Елка Здолништа Мат Зимски Божиќ Празник Дрво Декорација Здолниште 47,2 инчи за Внатрешни Отворено Неодамнешно
Алаза Божиќни чорапи среќни снежни пријатели класични персонализирани мали декорации за порибување за семејни сезонски празници Неодамнешно
3дроуз Ив Креации Убава Новогодишна Елка-Убава Новогодишна Елка Оуојо Ноел Во Ледено Сина Боја Со Светло Сини Текстуални Маски За Лице Неодамнешно