uxcell Спирала Флејта Навој Допрете 5/32-32 UNC, Hss Титаниум Позлатени Машина Навој Завртка Допрете 3 Флејти Прислушување Алатка H2 Толеранција

uxcell Спирала Флејта Навој Допрете 5/32-32 UNC, Hss Титаниум Позлатени Машина Навој Завртка Допрете 3 Флејти Прислушување Алатка H2

DEN 3.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Допрете Големина : 5/32-32 УНЦ нишка, Н2 нишка толеранција одделение Дизајн на спирална флејта, отстранување на чип нагоре. Сечење на нишки од десната рака, јасни нишки, брзо прислушување со точност. Материјал и Завршница : челичната алатка со Голема брзина има висока цврстина и цврстина, отпорност на топлина, добра за апликации за општа намена. Титаниум Позлата за отпорност на абење, отпорност на корозија, заштита од ' рѓа. Апликации : Погоден За обработка на слепи дупки и лепливи материјали. Одлично за дупчење и прислушување алуминиум, челик за умирање, нерѓосувачки челик, бронза, тврда пластика итн. Лесен За Употреба : Се Користи на машини за дупчење, машини за прислушување, цпу и машини за мелење. Користете со масло за прислушување за да добиете поквалитетни нишки и потрајни славини. Совети : машинските славини се предлагаат да се користат со колекции од чешма со заштита од преоптоварување. Употребата на рацете е лесно да предизвика кршење на чешмата поради нерамна сила. Допрете Големина : 5/32-32 УНЦ нишка, Н2 нишка толеранција одделение. Дизајн на спирална флејта, отстранување на чип нагоре. Сечење на нишки од десната рака, јасни нишки, брзо прислушување со точност. Материјал и Завршница : челичната алатка со Голема брзина има висока цврстина и цврстина, отпорност на топлина, добра за апликации за општа намена. Титаниум Позлата за отпорност на абење, отпорност на корозија, заштита од ' рѓа. Апликации : Погоден За обработка на слепи дупки и лепливи материјали. Одлично за дупчење и прислушување алуминиум, челик за умирање, нерѓосувачки челик, бронза, тврда пластика итн. Лесен За Употреба : Се Користи на машини за дупчење, машини за прислушување, цпу и машини за мелење. Користете со масло за прислушување за да добиете поквалитетни нишки и потрајни славини. Совети : машинските славини се предлагаат да се користат со колекции од чешма со заштита од преоптоварување. Употребата на рацете е лесно да предизвика кршење на чешмата поради нерамна сила.

Избор на купувачи

X-DREE 20mm Сечење Диа 3mm Сечење Длабочина 6 Флејти Директно вежба дупка Т Слот Крајот Мил (20 mm Dia de corte 3 mm Propundidad de corte 6 ranuras Неодамнешно
X-DREE 20mm Сечење Диа 3mm Сечење Длабочина 6 Флејти Директно вежба дупка Т Слот Крајот Мил (20 mm Dia de corte 3 mm Propundidad de corte 6 ranuras

Тежина : 69гр; Материјал : ХССАЛ Содржина на пакетот : 1 x T Слот Крајот Мелница; Име На Производот : Т Слот Кр�

DEN 160.00
4 ПАРЧИЊА 5/8 Диа Пилот За Сечење Единечни Алатки За Флејта .625 1/2 Стебло .5-МС2259БУ Неодамнешно
4 ПАРЧИЊА 5/8 Диа Пилот За Сечење Единечни Алатки За Флејта .625 1/2 Стебло .5-МС2259БУ

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 987.20
Карбид Крај Мил, 404БН, 9/16 Д, 1 1/8 Сече Неодамнешно
Карбид Крај Мил, 404БН, 9/16 Д, 1 1/8 Сече

Завршна мелница со високи перформанси Карбидот може да работи со поголема брзина од брзиот или кобалтн�

DEN 3858.56
Клучеви на doitool рашири за прилагодување на клучот за прилагодување на клучеви T рачовечки приклучок за вилица метричка метричка чешма Неодамнешно
Cle-line C65495 јаглероден челик круг прилагодлив умирање, 1/4-18 UNS Неодамнешно
Cle-line C65495 јаглероден челик круг прилагодлив умирање, 1/4-18 UNS

Подлога на јаглерод челик Краток комори од обете страни на Die за да го проширите животот на алатките...

DEN 1.00
Дормер Ц94818. 0 Крајна Мелница За Грубост На Стеблото, АЛКРОНА Облога, Кобалт ЧЕЛИК СО Голема Брзина ПМ, Дијаметар на Главата Неодамнешно
Дормер Ц94818. 0 Крајна Мелница За Грубост На Стеблото, АЛКРОНА Облога, Кобалт ЧЕЛИК СО Голема Брзина ПМ, Дијаметар на Главата

Алкрона слој Слот, рампирање, нуркање мелница насока Дин 844 Л мил стандард Користете ја најкратката можн

DEN 2256.16
WIDIA WMTWGML522S WMT Модуларно Сечило, Жлеб и Отсекување, Големина На 5 Седишта, Челик, Лева Рака, 22mm Максимална Длабочина На Сечење Неодамнешно
WIDIA WMTWGML522S WMT Модуларно Сечило, Жлеб и Отсекување, Големина На 5 Седишта, Челик, Лева Рака, 22mm Максимална Длабочина На Сечење

Извонредни способности за ригидност и стегање на системот Гарантира брзо време на циклус и ограничени �

DEN 1748.64
Спирална флејта чешма, mbot, s/o, 1 1/2-12 Неодамнешно
Спирална флејта чешма, mbot, s/o, 1 1/2-12

Овозможува цврстина за отпорност на абење Материјал за подлога HSSE Оваа спирална флитирана чешма на DIN с�

DEN 2.00
Aceteel NO 2 -8 UN ROURD, THERE DESH RACH MACHING DIE 2 X 8 ON Неодамнешно
Aceteel NO 2 -8 UN ROURD, THERE DESH RACH MACHING DIE 2 X 8 ON

【Големина на умирање на низата】 Надворешен дијаметар : 3,54 " / 90,00мм Дебелина : 0,94" / 24,00мм 【Карактеристик�

DEN 1063.84
Кео Мелење 14965 Накит Пили, 1490 Стил, 0.023 Ширина, 1/2 Арбор Дупка, 130 Заби, 1-3/4 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Слој Неодамнешно
Кео Мелење 14965 Накит Пили, 1490 Стил, 0.023 Ширина, 1/2 Арбор Дупка, 130 Заби, 1-3/4 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Слој

Голема брзина крадат Земја на потекло : Сад Кео Мелење секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење

DEN 280.00
Лок-Линија-78001 Клешти За Склопување На Цревото За Течноста За Ладење, за 1/4 Систем За Црево за Ладење Неодамнешно
Лок-Линија-78001 Клешти За Склопување На Цревото За Течноста За Ладење, за 1/4 Систем За Црево за Ладење

Клешти за склопување и расклопување на модуларно црево за течноста за Ладење Со Локална Линија За Употр

DEN 234.40
Алфа Алатки CSTT70507 4-36 Јаглероден Челик Рака Допрете Конус Неодамнешно
Алфа Алатки CSTT70507 4-36 Јаглероден Челик Рака Допрете Конус

Рачни славинијаглероден челик 436 националниот стандард големина тема Конусен стил; високо јаглероден ч

DEN 63.36
ИГ-1 02195 Хсс Крај Мил, 2 Флејта, Долга Должина, Тиалн-Екстремна Завршница, 5-1/2 Должина, 1-1/4 Неодамнешно
ИГ-1 02195 Хсс Крај Мил, 2 Флејта, Долга Должина, Тиалн-Екстремна Завршница, 5-1/2 Должина, 1-1/4

Подолга должина на флејта од типот Е2030 и овозможува подлабоко сечење ИГ1, Висококвалитетни Алатки за Се�

DEN 1456.16
Зронг хсс 6542 Завртка Спирала Точка Навој Славини М10/М12 Машина Завртка Допрете Навој Формирање Допрете Допрете Неодамнешно
Зронг хсс 6542 Завртка Спирала Точка Навој Славини М10/М12 Машина Завртка Допрете Навој Формирање Допрете Допрете

Големина : М10 М12 Материјал : Челик Со Голема Брзина 6542 Тип : Спирала Точка Славини Пакет Вклучувајќи : 1pc С�

DEN 0.33
Машина Навој Завртка Чешми М2-М24 Директно Флејта Навој Навој Допрете Метрички Приклучок Рака Славини Вежба Малку Постави Рака Алатки Неодамнешно
Сандвик Коромант, Ц4-ТР-Д13ЈЦЛ-27050Ц, Челик, Коро Свртете ЈА Единицата ЗА Сечење ТР За Вртење, Лева Рака, Внатрешна Течност Неодамнешно
Сандвик Коромант, Ц4-ТР-Д13ЈЦЛ-27050Ц, Челик, Коро Свртете ЈА Единицата ЗА Сечење ТР За Вртење, Лева Рака, Внатрешна Течност

Флексибилност да се направи вртење во сите правци Извонредна продуктивност за внатрешни апликации за в

DEN 5988.16
Yg-1 02109hf hss крајна мелница, 2 флејта, долга должина, финиш на тиал-футура, 4-1/2 должина, 3/4 Неодамнешно
Yg-1 02109hf hss крајна мелница, 2 флејта, долга должина, финиш на тиал-футура, 4-1/2 должина, 3/4

Подолга должина на флејта од типот E2030 и овозможува подлабоко сечење YG1, високо квалитетни алатки за сеч�

DEN 735.84
ВИДИЈА 6733677 Висока Храна Мил VXF Инчен Крај Мил 1.2500 Инчен Диа, 0.0982 Инчен Макс Длабочина, 10.0000 Должина, Завртка-На Врска Цилиндрични Неодамнешно
Микро 100 Бб-2301000гр Здодевна Алатка-Десната рака.230 Мин Роди Диа, 1 Макс Носеше Длабочина.057 Проект.0738 Офсет.006 Радиус, 5/16 Неодамнешно
Микро 100 Бб-2301000гр Здодевна Алатка-Десната рака.230 Мин Роди Диа, 1 Макс Носеше Длабочина.057 Проект.0738 Офсет.006 Радиус, 5/16

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки 050 " и поголеми Полирано поделено лице за подобрен

DEN 0.67
SGS 39009 1 4 Флејта Плоштад Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Карбонитрид Слој, 5/64 Сечење Дијаметар, 3/16 Сечење Должина, Неодамнешно
SGS 39009 1 4 Флејта Плоштад Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Карбонитрид Слој, 5/64 Сечење Дијаметар, 3/16 Сечење Должина,

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 257.28
Sandvik Coromant C6-DSRNR-35065-19 T-Max P сечење единица за вртење, SNMG 19 06 12 Master Insert, CX-DSRNR/L алатка, десна рака, Неодамнешно
Sandvik Coromant C6-DSRNR-35065-19 T-Max P сечење единица за вртење, SNMG 19 06 12 Master Insert, CX-DSRNR/L алатка, десна рака,

Единици за сечење на Коромант Капто, надворешни Алатки за вртење, стандард Држачи, алатки за вртење за н�

DEN 0.67
Спирална флејта чешма, mbot, ticn, 8-32 Неодамнешно
Спирална флејта чешма, mbot, ticn, 8-32

Изменетиот допрете за дното може да стигне до дното на слепата дупка за да ги намалите навои Подлогата HS

DEN 3.00
ВИДИЈА 6140597 Кс Хсс-Е Тапс Варитап Инч 3/4-10 УНЦ Х3 АНСИ 4ФЛ БОТ РХС Неодамнешно
ВИДИЈА 6140597 Кс Хсс-Е Тапс Варитап Инч 3/4-10 УНЦ Х3 АНСИ 4ФЛ БОТ РХС

ВИДИЈА 6140597 Кс ХссЕ Тапс Варитап Инч 3 / 410 УНЦ Х3 АНСИ 4ФЛ бот РХС 3 / 410 UNC H3 ANSI 4 FL БОТ RHSF HSSE ВОЛ...

DEN 2.00
M30 x 3,5 mm тешка метрика на десната рака умира Абот Неодамнешно
M30 x 3,5 mm тешка метрика на десната рака умира Абот

Сосема нова метричка нишка од десната рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не дво

DEN 3.33
X-DREE 9/16 x 15/32 Директно дупчалка дупка 4 Флејти Мелење Машина Крајот Мелница (9/16 ''x 15/32 '' Codolo cilindrico Fresa 4 taglienti Неодамнешно
X-DREE 9/16 x 15/32 Директно дупчалка дупка 4 Флејти Мелење Машина Крајот Мелница (9/16 ''x 15/32 '' Codolo cilindrico Fresa 4 taglienti

Име на производот : 4 Флејти Крајот Мелница; Материјал : ХСС Дијаметар на сечење : 14мм / 9 / 16"; Длабочина На �

DEN 625.60
Greenfield Threading 402795 ОДГОВОРНО ОДГОВОР УМЕ, 2,5 ОД, 3/4 - 16 УНФ, јаглероден челик, неоткриен облога, десното сече Неодамнешно
Greenfield Threading 402795 ОДГОВОРНО ОДГОВОР УМЕ, 2,5 ОД, 3/4 - 16 УНФ, јаглероден челик, неоткриен облога, десното сече

Форма на конец : УНФ Тема на темата : 16 Големина на низата : 3 / 4инчи Големината на низата еквивалент : 0,7500и�

DEN 1.00
ВИДИА DCLNL2525M16KC06 DCLN Д-Стил Стегање Алатникот За Негативни Инсерти, 95° Агол, Челик, 25mm Квадратни Стебло, Лево, 150mm Должина Неодамнешно
ВИДИА DCLNL2525M16KC06 DCLN Д-Стил Стегање Алатникот За Негативни Инсерти, 95° Агол, Челик, 25mm Квадратни Стебло, Лево, 150mm Должина

Се користи за влошки во негативен стил Склопот на стегачот содржи стегач, завртка и прстен за задржувањ�

DEN 3.00
Titan TE80577 јаглероден челик хексагон преиспитување умре, 7/8 - 14, 7/8 Дебелина Неодамнешно
Titan TE80577 јаглероден челик хексагон преиспитување умре, 7/8 - 14, 7/8 Дебелина

Тип на производ : Алатки за сечење Димензии на пакетот : 8 Земја на потекло : Соединетите Држави Тежина на

DEN 626.08
Здодевен Бар, Тиалн, 0.12 Во Создаден, 0.25 Намалување Неодамнешно
Здодевен Бар, Тиалн, 0.12 Во Создаден, 0.25 Намалување

НАУЧНИ АЛАТКИ ЗА СЕЧЕЊЕ Б120250а Здодевен Бар Цврст Мин Создаден 0,120 Во Максимална Длабочина На Сечење 0,250 �

DEN 1.00
Рутирање Крај Мил Титаниум Индекс/Груба Неодамнешно
Рутирање Крај Мил Титаниум Индекс/Груба

ONSRUD EMC603232 Рутирање Крај Мил Титаниум Променлив Индекс / Груба Долга Должина Вратот Високи Перформанси Б�

DEN 1.33
SGS 30478 3b 2 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 1/8 Сечење Дијаметар, 1/2 Сечење Должина, 1/8 Стебло Неодамнешно
Sandvik Coromant, DNMG 442-MR 4315, T-Max P INSERT за вртење, карбид, дијамант 55 °, неутрален пресек, 4315 одделение, Ti+AL2O3+TIN, INVEIO ™ технологија Неодамнешно
Sandvik Coromant, DNMG 442-MR 4315, T-Max P INSERT за вртење, карбид, дијамант 55 °, неутрален пресек, 4315 одделение, Ti+AL2O3+TIN, INVEIO ™ технологија

Придобивки од семејството на овој производ : Посветени оценки и геометрии за сите апликации и материјал

DEN 3608.00
Mitsubishi Материјали S-DTFNR-284-C Двојно Стегач Дупчиња Здодевни Бар со 0.5 IC Триаголен Вметнете, Челик Стебло, Десно, 91° Агол На Сечење, Неодамнешно
СТМ 1162536 Обичен Тип Кобалт Комбинација Вежба &засилувач; Countersink Неодамнешно
СТМ 1162536 Обичен Тип Кобалт Комбинација Вежба &засилувач; Countersink

Материјал : Кобалт Вклучен Агол : 60 Трговија Големина : #6 Дијаметар На Телото( Инч) : 1 / 2" Вкупна Должина( Ин

DEN 1467.20
КЕО 18460 Кобалт Челик Радиус Тип Комбинирана Вежба И Контра Мијалник, Необложена Завршница, Агол На Точка Од 120 Степени, Тркалезно Стебло, Неодамнешно
Sandvik Coromant EH12-A16-CE-165 карбид цилиндричен шанк до коромантна адаптерска облога за намалување на аголот на сечење Неодамнешно
Sandvik Coromant EH12-A16-CE-165 карбид цилиндричен шанк до коромантна адаптерска облога за намалување на аголот на сечење

Придобивки од семејството на овој производ : Одлична флексибилност на алатки Изберете од широка разнов

DEN 11568.00
Допрена цевка, директно, HSS, B/O, 1/4-18 Неодамнешно
Допрена цевка, директно, HSS, B/O, 1/4-18

Допрете за цевки за додавање на внатрешни навои Челик со голема брзина (HSS) обезбедува цврстина за отпор�

DEN 3.00
Здодевен бар 0.2 Во Создаден 0.8 Во Сече Неодамнешно
Здодевен бар 0.2 Во Создаден 0.8 Во Сече

НАУЧНИ АЛАТКИ За СЕЧЕЊЕ Б200800 Здодевен Бар Цврст Мин Создаден 0200 Во Максимална Длабочина На Сечење 0.800 Во

DEN 930.56
Кео Мелење 84710 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 13/16 Ширина, 1-1/2 Арбор Дупка, 38 Заби, 10 Сечење Дијаметар, ХСС, Тик Неодамнешно
Кео Мелење 84710 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 13/16 Ширина, 1-1/2 Арбор Дупка, 38 Заби, 10 Сечење Дијаметар, ХСС, Тик

Општа Намена Дополнителни заби за подобрена завршница Одлично за тенки ѕидови делови, прекинати намалу

DEN 1131.20
Sandvik Coromant 570-32R123G15B042A челик корокут 41641 глава за држач за жлебови за лице, 0,59 Максимална длабочина на сечење Неодамнешно
Sandvik Coromant 570-32R123G15B042A челик корокут 41641 глава за држач за жлебови за лице, 0,59 Максимална длабочина на сечење

Корокут 12 570SL заклучување за заклучување на лицето за корекција на лицето 570 SL сечило Corocut 570 SL Blade...

DEN 4240.00