3 ПАРЧИЊА Затка За Дупчење Со Дупчалка, Јаки Длабочина На Дупчење Од Легура На Цинк Стоп Прстени Со Шестоаголен Клуч Отворен Тип Позиционер Локатор

3 ПАРЧИЊА Затка За Дупчење Со Дупчалка, Јаки Длабочина На Дупчење Од Легура На Цинк Стоп Прстени Со Шестоаголен Клуч Отворен Тип Позиционер

DEN 3.00

Неодамнешно

Достапно на барање

ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ЗАВРТКАТА : прстенот за запирање на вежбата е заклучен со завртка, торзијата за стегање е до 4,5 кг за да се спречи дупчење на плочата ОТВОРЕН ДИЗАЈН : овие прстени за ограничување на длабочината на дупчење се дизајн од отворен тип, кој може добро да се намести за да се исполнат повеќе барања за стегање. ОДЛИЧЕН МЕТАЛ : Прстенот За Ограничување На Длабочината е изработен од одличен материјал од легура на цинк со добри перформанси и отпорен на абење и има долг работен век. ГЛАВНА ЦЕЛ : овие прстени за запирање се погодни за битови од јаглероден челик, кои се стегнати за да се ограничи длабочината на дупчење, удобни и практични. СПЕЦИФИКАЦИИ : Вклучувајќи 3 парчиња метални прстени за застанување, 3 големини од 6мм, 8мм и 10мм и опремени со шестоаголен клуч, лесен за ракување. ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ЗАВРТКАТА : прстенот за запирање на вежбата е заклучен со завртка, торзијата за стегање е до 4,5 кг за да се спречи дупчење на плочата. ОТВОРЕН ДИЗАЈН : овие прстени за ограничување на длабочината на дупчење се дизајн од отворен тип, кој може добро да се намести за да се исполнат повеќе барања за стегање. ОДЛИЧЕН МЕТАЛ : Прстенот За Ограничување На Длабочината е изработен од одличен материјал од легура на цинк со добри перформанси и отпорен на абење и има долг работен век. ГЛАВНА ЦЕЛ : овие прстени за запирање се погодни за битови од јаглероден челик, кои се стегнати за да се ограничи длабочината на дупчење, удобни и практични. СПЕЦИФИКАЦИИ : Вклучувајќи 3 парчиња метални прстени за застанување, 3 големини од 6мм, 8мм и 10мм и опремени со шестоаголен клуч, лесен за ракување. ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ЗАВРТКАТА : прстенот за запирање на вежбата е заклучен со завртка, торзијата за стегање е до 4,5 кг за да се спречи дупчење на плочата.

Item Type: Drill Bit Stop Ring
Material: Zinc Alloy
Color: Silver
Use: Applicable to carbon steel drill bits, which can be safely locked at any position along the drill bit
Package List:
3 x Stop Rings:
1 x Hex Wrench:

Избор на купувачи

Резервоар За Риби И Ракчиња Скривалиште Куќа Керамика Декор Керамичка Куќа Цветни Вазни Украсен Резервоар За Риби Пејзаж Декор Аквариум Неодамнешно
Толесум Вертикален Држач Со Вентилатор За Ладење За Xbox Серија S Конзола, Држач За Ладење Со Дополнителни 2 USB Порти-Бело Неодамнешно
Толесум Вертикален Држач Со Вентилатор За Ладење За Xbox Серија S Конзола, Држач За Ладење Со Дополнителни 2 USB Порти-Бело

●Специјален Дизајн€Специјално дизајниран За Xbox Серија S конзола Компатибилен со Xbox Серија S конзола са

DEN 2.00
METINT LED Следење Светлина Игра DIY Електронски Комплет DIY Лемење Проект Пракса DC4. 5-9V CHA-81 Следете МЕСТО USB / Напојување На Батеријата Неодамнешно
Неелектрична Телескопска Метална Цевка Нерѓосувачка Замена За Миле 35мм 1.375 Продолжено Стапче Миле Неодамнешно
Неелектрична Телескопска Метална Цевка Нерѓосувачка Замена За Миле 35мм 1.375 Продолжено Стапче Миле

Замена Миле Неелектрични Телескопски Вакуум Стапче Телескопи од 24,4 Инчи до 41 Инчи Одговара на Сите Моде

DEN 1.33
Куќиште За Заштита На Срцето За Пица Компатибилно За Држач За Анти-Изгубен Локатор На AirTag Со Прстен За Клучеви За Багаж На Неодамнешно
Строги сет за роботи за миленичиња Неодамнешно
Строги сет за роботи за миленичиња

Ги присилува да ползи на сите 4 ти Високо прилагодлив Одговара на повеќето стандардни големини...

DEN 0.67
120 Парчиња Стапчиња За Грмотевици Згуснете Бам Бам Пластични Навивачки Стапчиња Креатори На Бучава На Надувување За Спортски Настани Неодамнешно
ОЕМ 90606057 Замена За Црна &засилувач; Декер Вакуум ПРЕД-ФИЛТЕР HFEJ415JWMF10 HFEJ415JWMF22 HHVJ315BMF22 HHVJ315JD10 HHVJ315JDP07 HHVJ315JMF71 Неодамнешно
ОЕМ 90606057 Замена За Црна &засилувач; Декер Вакуум ПРЕД-ФИЛТЕР HFEJ415JWMF10 HFEJ415JWMF22 HHVJ315BMF22 HHVJ315JD10 HHVJ315JDP07 HHVJ315JMF71

Вистински, Оем Замена Дел Замена предфилтер, дел број 90606057 Компатибилен со : HFEJ415 JWMF10 Тип 1, HFEJ415 JWMF22 Тип 1, H

DEN 0.33
Неопренот за убавина Може Да Се Ракави Со Прилагодлив Држач За Изолатор На Ременот за Рамо За 12 Унца Енергетски Пијалок Пијалок Неодамнешно
Power4Laptops Замена Лаптоп Вентилатор Компатибилен Со Samsung 530U4E Неодамнешно
Power4Laptops Замена Лаптоп Вентилатор Компатибилен Со Samsung 530U4E

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

DEN 1160.00
Хамилтон Боус 2 Пакет: Hol Т-Стил Држач За Врата фати 6 За Бравата Носителот Кампер Приколка Карго Отворот Бела Неодамнешно
Хамилтон Боус 2 Пакет: Hol Т-Стил Држач За Врата фати 6 За Бравата Носителот Кампер Приколка Карго Отворот Бела

Оем ТСтил Р Држач За Врата 6" Бело Изграден Од Издржлива Пластика Директна Замена За Многу Оем Инсталаци�

DEN 3.00
Кралеви Крунисување Ден Кралска Покана Керамичка Кригла Персонализирајте Го Вашиот Комеморативен Спомен Британскиот Велика Британија Неодамнешно
ClevX SecureData 1tb SecureDrive KP FIPS 140-2 Хард Диск Со Пин Автентикација Неодамнешно
ClevX SecureData 1tb SecureDrive KP FIPS 140-2 Хард Диск Со Пин Автентикација

Фипс 1402 Ниво 3 потврдено : сертификат #3297 Собрани Во Сад Отклучете Со (715 цифрен пин) преку тастатурата на �

DEN 560.00
Замена на кертриџот за преработена тонер за преработување на тонер за HP CF032A | Жолта Неодамнешно
Замена на кертриџот за преработена тонер за преработување на тонер за HP CF032A | Жолта

Касетите со преработени печатачи што се преработени на детелина се дизајнирани да ги исполнат или надм�

DEN 0.67
Заклучување Банка Торба Платно Со Тврди Рачки Неодамнешно
Заклучување Банка Торба Платно Со Тврди Рачки

Банкарска Торба (не носител на датотека или документ) Безбедност За Дома Или Канцеларија Произведено во

DEN 687.84
Gedore црвена комбинација клешти l.180mm 2c рачка Неодамнешно
Gedore црвена комбинација клешти l.180mm 2c рачка

Acc до DIN ISO 5746 Земи на зафаќање за рамни и тркалезни залихи Индукциско зацврстување на рабовите Рачка со д

DEN 303.20
Pendaflex Surerhook Засилени Висечки Папки, Правна Големина, Избрани Бои, 1/5 Сече, 20/BX Неодамнешно Продажбата
Pendaflex Surerhook Засилени Висечки Папки, Правна Големина, Избрани Бои, 1/5 Сече, 20/BX

Суперсилните Шипки За Сигурно Со вградени пружини за затегнување продолжуваат да висат папки што се ли�

DEN 438.72
Прекрасна Шема На Сончогледи Држач За Далечински Управувач Организатор На Кожна Маса За Канцелариски Материјали Далечински Управувач Неодамнешно
Ато Технологија-ЦТФЦ-161П-000-АТО Едноканален 16-Гигабитен Генерал 6 Фибер Канал ХБА-ПЦИ Експрес 3.0 х8-16 Гбит/с-2 Х Вкупно Влакна Канал Неодамнешно
DII Farmhouse Gingham, Проверена Колекција На Маса, Чаршав, 70 Круг, француски Сини Неодамнешно Продажбата
DII Farmhouse Gingham, Проверена Колекција На Маса, Чаршав, 70 Круг, француски Сини

14х72" За ВАШАТА МАСА : овој чаршав има димензии 70" круг, користете самостојно или спарете со други предмет�

DEN 458.72
Преносен звучник за BT Ashata, преносен бас звучник мулти насочен компатибилен, композитна смола Брза брзина на пренесување Преносен Неодамнешно
Стаклена Тегла Бамбус Капаци, Тегла За Зачини Стаклени Тегли И Капаци Стаклени Садови За Домаќинство Сол Тегла Кујна Зачини Сос Неодамнешно
50 парчиња дрвена фиока за кабинети за даул, тркалезно дрво занаетчиски иглички за занаетчиски шипки поставени мебел за мебел m6*30/40/50мм Неодамнешно
LLAMN преклопување на проекторот завеса полиестер мека едноставна завеса за преклопување филм за завеси за завеси дома на отворено Неодамнешно
Свежо Изработени Занаети | 48 Парчиња Рачен Отпечаток НЕОНСКИ Исечоци СО ВОДИЧ ЗА ИДЕЈА, САД Направија 2-Странични Акции Со Неодамнешно
Emvency Farmhouse Маса Тркач и Placemats Во собата на 6, Памук-Лен Апстрактни Teal И Сива Сликарство Уметност Трпезариска Маса Неодамнешно Продажбата
Emvency Farmhouse Маса Тркач и Placemats Во собата на 6, Памук-Лен Апстрактни Teal И Сива Сликарство Уметност Трпезариска Маса

Полиестер ВИСОК КВАЛИТЕТ рустикалните комплети за тркачи на маса се изработени од Памук и Лен, за разли

DEN 271.84
APP Торба + Алатка Торбичка Неодамнешно
APP Торба + Алатка Торбичка

Производ 1 : ПРЕМИУМ ТОРБА СО АЛАТКИ : Донесете ја продавницата на работното место со нашата ексклузивна

DEN 2.67
Tzy USB Електрични влошки за греење на крпа за греење на вратот, USB загреана обвивка за вратот за релаксирање на цервикалниот 'рбет, Неодамнешно