HP Z240 Кула Компјутерска Работна Станица КОМПЈУТЕР, Intel Core i5 6600 3.3 GHz Процесор, 32GB DDR4 Ram меморија, 1TB SSD, безжична тастатура &засилувач; Глувчето, WiFi | Bluetooth, Windows 10 Професион

HP Z240 Кула Компјутерска Работна Станица КОМПЈУТЕР, Intel Core i5 6600 3.3 GHz Процесор, 32GB DDR4 Ram меморија, 1TB SSD, безжична

DEN 1.00

Неодамнешно

Достапно на барање

МОЌЕН ПРОЦЕСОР-Конфигуриран со врвот На intel на line Core i5 серија процесор за да можете да очекувате многу брзи, сигурни и конзистентни перформанси за исклучително искуство со КОМПЈУТЕР За ОВОЈ КОМПЈУТЕР : ОВОЈ КОМПЈУТЕР Има 6 x USB 3.0, 2 x Дисплеј Порти, Слушалки и микрофон На Предната И Задната Страна, DVD ROM, RJ-45 (Ethernet Порта), Intel HD 530, Windows 10 Професионални (64 Битни). ИЗОБИЛСТВО СКЛАДИРАЊЕ и МЕМОРИЈА – Пристигнува Со Нов 32 МК Меморија и 1 Тб Солидна Состојба Диск за ефикасна мулти-задачи. Вклучени Периферни Уреди : Безжична тастатура и Глушец, USB Wi-Fi Адаптер И Bluetooth. МАЈКРОСОФТ ВИНДОУС 10 НАЈНОВО ИЗДАНИЕ-сосема нова инсталација на најновиот Оперативен Систем Мајкрософт Виндоус 10, без надуен софтвер најчесто инсталиран од други производители. ПРИЛАГОДЕНО ПРИЛАГОДЕНО за БЕЗБЕДЕН ПОЧЕТОК - Конфигурирано да се справи со сите најчесто потребни задачи веднаш надвор од кутијата. Сите Обновени компјутери се поддржани со 90-дневна гаранција и 90-дневна технолошка поддршка за да се обезбеди непречено, лесно и сигурно воведување. `+ КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : -HP Работна Станица Z240 Кула-Intel Core i5-6600 3.3 GHz Процесор-32 GB DDR4 Ram МЕМОРИЈА-1tb Солидна Состојба Диск (SSD)-Wi Fi & Bluetooth Адаптер-Вклучува Безжична Тастатура И Глувчето-Windows 10 Професионални (64 Bit)-DVD Диск-Одборот INTEL HD Графика-Монитор Врска : 2x Дисплеј Порта, 1x дви ПОРТА-ЗВУК Интегрирана-Мрежа : 10/100/100 гигабит етернет (рј-45)-МИКРОФОН-СЛУШАЛКИ-АУДИО ЛИНИЈА ВО/Надвор-ЕКСПАНЗИЈА СЛОТОВИ и Заливи : -(1) Низок Профил Pci Express X16 Слот-(2) Низок Профил pci express x1 слотови-(1) Надворешен 5.

Избор на купувачи

Sharvgun Blue Onyx Orgone Orgonite Pyramid Pyramid Crystal Generator Crystal EX-LG 65-75mm Неодамнешно
Sharvgun Blue Onyx Orgone Orgonite Pyramid Pyramid Crystal Generator Crystal EX-LG 65-75mm

✽ Органитската пирамида помага во неутрализирање на електронскиот смог (ЕМФ) од мобилни телефони, кули

DEN 0.67
Cartist Carbon Fiber Under Cover Cover Coman Fice For For Tesla Model 3 2017-2023 и Model Y 2020-2023 Anti Skid Leather Car Segmented Неодамнешно
Cartist Carbon Fiber Under Cover Cover Coman Fice For For Tesla Model 3 2017-2023 и Model Y 2020-2023 Anti Skid Leather Car Segmented

【Vehicle Specific】 : This Red Carbon Fiber segmented Steering Wheel Cover compatible with Tesla Model 3 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 and Model Y 2020 2021 2022 2023 A fashion decor

DEN 318.08
Dataram 480GB 2.5 SSD Диск Солидна Состојба Диск Компатибилен СО ASUS Премиер B250M-A Неодамнешно
Dataram 480GB 2.5 SSD Диск Солидна Состојба Диск Компатибилен СО ASUS Премиер B250M-A

Dataram 480 GB SATA III 65 " Цврста Состојба Диск Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година 3 година замена гара�

DEN 1.67
Капачиња за наводнување во Beadnova 50 парчиња капери за капење за наводнување од 1/4 инчи 360 степени микро прскалки прилагодливи Неодамнешно
Tingley Rubber 633611 J27113.xl облека за дожд, црна Неодамнешно
Tingley Rubber 633611 J27113.xl облека за дожд, црна

ПВЦ отпорен на безбедносен флексибилен пламен ПВЦ Целосно исечено рамо со ракав од 90 степени до агол на

DEN 1328.00
Феликс Дами Фан Компактен Пренослив Танц Ханфу Класичен Летен Чеонгсам Преклопен Вентилатор Неодамнешно
Феликс Дами Фан Компактен Пренослив Танц Ханфу Класичен Летен Чеонгсам Преклопен Вентилатор

Гроздобер елегантен рачен вентилатор за преклопување, совршен за совпаѓање со фустан за забави и танцу�

DEN 1.33
Костимска долна облека за женски женски гартир појас со свилени чорапи секси тесно фитинг мрежен појас виси врат Неодамнешно
Костимска долна облека за женски женски гартир појас со свилени чорапи секси тесно фитинг мрежен појас виси врат

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

DEN 849.60
Заштитник На екранот Дизајниран За Fujifilm FinePix S6000fd Дигитална Камера-Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасно Неодамнешно
Заштитник На екранот Дизајниран За Fujifilm FinePix S6000fd Дигитална Камера-Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасно

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 880.00
Ојалма Кадифени Платнени Кутии Минимализам Кутија Накит Дисплеј Додатоци Свадба-Сиво-Златна-боја-24114 Неодамнешно
Ојалма Кадифени Платнени Кутии Минимализам Кутија Накит Дисплеј Додатоци Свадба-Сиво-Златна-боја-24114

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Тоа е едноставно и недооценено, но прекрасно и елегантно Овој убав дизајн

DEN 239.84
Paiiige AUW13F-101-A031 Hanamaru Amé / За СТРЕЛКИТЕ Z ISW13F/au Од Kddi Ексклузивен Случај Неодамнешно
Paiiige AUW13F-101-A031 Hanamaru Amé / За СТРЕЛКИТЕ Z ISW13F/au Од Kddi Ексклузивен Случај

Производител Број На Модел : AUW13 F101A031 Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : ув мастило за ств�

DEN 0.33
Иролскднфх Комплет од 4 Копчиња За Кујнски Ормари со Завртки, Антички Златни И Црвени Правоаголни Стаклени Фиоки За Фиоки За Неодамнешно
Ултра игра НФЛ женски меки руно варсити дуксер Неодамнешно
Ултра игра НФЛ женски меки руно варсити дуксер

60% памук, 40% полиестер Затворање на чипка Колекција NFL : Официјално лиценцирана од НФЛ (Национална фудбал�

DEN 1039.84
Налепници за лаптоп Mobestech 12 парчиња ја штитат налепницата Show Cameram Неодамнешно
Налепници за лаптоп Mobestech 12 парчиња ја штитат налепницата Show Cameram

Покрив за веб камера за приватност : блокаторот на фотоапаратот убаво одговара на камерата, погодна за д

DEN 154.88
Сет за четка за шминка од 10 парчиња со рачка за кристална четка - Совршено полнење за Божиќни чорапи, подарок за дами Неодамнешно
Сет за четка за шминка од 10 парчиња со рачка за кристална четка - Совршено полнење за Божиќни чорапи, подарок за дами

Повеќе четки за шминка : Овој сет има и голем капацитет Одгодување за почетници за шминка и професионалн

DEN 1.33
3дроза На Знамето На Ватикан Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, 14 мл, Бело Неодамнешно
3дроза На Знамето На Ватикан Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, 14 мл, Бело

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик Рачка за лесно држење со одмор на палецот...

DEN 549.92
1000 Значки Свиња Шестоаголна Кутија За Пилули За Ситници-Рачно Изработена Во Корнвол, Англија Во Цврст Калај Неодамнешно
1000 Значки Свиња Шестоаголна Кутија За Пилули За Ситници-Рачно Изработена Во Корнвол, Англија Во Цврст Калај

Цврст Олово Слободен Калај Ситница Кутија Рачно изработени Во Корнвол Големина На Кутија 36мм х 36мм х 13м�

DEN 320.00
Обновен Роборок С7 Робот Вакуум И Џогер со Звучно Бришење, Силно Вшмукување ОД 2500PA, Мапирање На Повеќе Нивоа, WiFi Конекција Од 2,4 GHz, Неодамнешно
Laiyuhua Шарени лепливи куки со 5 куки и 1070 оддели за складирање, совршени за вашиот влез, кујна, спална соба со пареа биволи Неодамнешно
Laiyuhua Шарени лепливи куки со 5 куки и 1070 оддели за складирање, совршени за вашиот влез, кујна, спална соба со пареа биволи

Материјали и големина : Површината е изработена од микрофибер кожа, која е отпорна на абразија и лесен з�

DEN 239.84
Работна Вежба, 6,30 мм, Карбид Неодамнешно
Работна Вежба, 6,30 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.67
Богатствата НА каролина Ck5896fc Tenterfield Териер Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1/2 x 3 1/2, Разнобојни Неодамнешно
Шлаге Комерцијални ND96PDELTLR613 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Складиште Вандлгард, Тубуларна Лост Дизајн, Масло Нанесуваат Бронзена Неодамнешно
Главна Страна Четка Филтер И Џогер Крпа Замена Додатоци Компатибилен За 360 S5 / S7 / S7 Про Робот Правосмукалка Неодамнешно
Главна Страна Четка Филтер И Џогер Крпа Замена Додатоци Компатибилен За 360 S5 / S7 / S7 Про Робот Правосмукалка

Нежен и нежен, многу усогласен со опремата Страничната четка може да навлезе длабоко во аглите и рабов�

DEN 1596.80
Дизајнирајте Ја Рејчел Мајката Херојот Легендата, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, Подароци Неодамнешно
Spyminnpoo Мрена Адаптер Олимписки Адаптер Ракав Претвора 25mm Стандардна Тежина Плоча Мислења на 50mm Мислења за Кревање Тегови Неодамнешно
Facmogu 5in Дрвен Звучник Куќиште, Звучник Празен Комплет За Премиум Звучници За Подобрување На Звукот и Басот, Празна Кутија Звучник Неодамнешно
Womenените цвеќиња печатеа бејзбол капаче за дишење прилагодлива плажа Сонце капа на отворено патување за сончање на сончање капачиња Неодамнешно
Digi-Sense AO-18525-54 Type K Econ Hollow T/C Probe 6 L, 36 Ext 24 Awg .125 DIA, UNG JCT Неодамнешно
Digi-Sense AO-18525-54 Type K Econ Hollow T/C Probe 6 L, 36 Ext 24 Awg .125 DIA, UNG JCT

Лабораториска опрема и инструменти Направени во Соединетите држави Број на единици : 1...

DEN 1.33
95000pa Автомобил Правосмукалка Циклон Вшмукување Прашина Фаќач Преносни Рачни Вакуум Безжични За Домашни Авто Додатоци Неодамнешно
95000pa Автомобил Правосмукалка Циклон Вшмукување Прашина Фаќач Преносни Рачни Вакуум Безжични За Домашни Авто Додатоци

Практично : Мини правосмукалка за автомобили или камиони, компактна, лесна и лесна за употреба Моќен : ов

DEN 528.00
Вооружени Сили Опрема Морнарица Блок Спортски Панталони Неодамнешно
Вооружени Сили Опрема Морнарица Блок Спортски Панталони

Поликотон Произведено во САД Повлечете го затворањето Машинско Перење 50% Памук / 50% Полиестер...

DEN 608.00
Ургрит гроздобер ровови полесен полнење на керозин полесен антички постојан полесен лифт за лифт, полесен мек пламен, полесен Неодамнешно
Корпа За Отпадоци Од 13,2 Литри, Кујнска Канта За Ѓубре Од Нерѓосувачки Челик Отпечатоци Од Отпечатоци Со Отстранлива Внатрешна Неодамнешно
Домаќински држач за организатор на простории за простории со кука дома и жива решетка во кревет џеб Неодамнешно
Домаќински држач за организатор на простории за простории со кука дома и жива решетка во кревет џеб

* Организатор на wallидови што висат торба за складирање е изработена од врвен материјал за постелнина, то

DEN 0.33
Комплет за поправка на алатки Proymo, хардверска алатка за хардвер Поставете хардвер алатки за возила и вонредна состојба Комплет за возила Неодамнешно
23 см/9.0 Инчен Геншин Влијание Казуха Плиши Полнети Кадифен Кукла Прекрасна Перница Роденден Божиќ Нова година За Момчиња Девојки Неодамнешно
Фасцинатори 2022 Womenенски таблети капа цвет пердув нето британски невестински свадбени капа, пеперутка фасцинаторска капа Неодамнешно
Фасцинатори 2022 Womenенски таблети капа цвет пердув нето британски невестински свадбени капа, пеперутка фасцинаторска капа

Полиестер мешавина Бејзбол капа за жени камионџии капачиња, прилагодлива корпа капа капачиња за мажи к�

DEN 3.00
Letterенски летни резервоари на Jinинлил врвови за вратоврски без ракави со ракави за вратот од вратот со метриф-лежишта, обични Неодамнешно
Организатор на кабел за апарати, држач За Кабел, може да се користи за организатори на жици кои се држат до кујнски прибор, обвивка За Неодамнешно
Машки Телефон Појас Јамка Футрола Половината Торбичка Торба За Samsung Galaxy S21 FE 5G, A13 5G, A03, A03 Јадро, M52 5G, M22, Неодамнешно
Машки Телефон Појас Јамка Футрола Половината Торбичка Торба За Samsung Galaxy S21 FE 5G, A13 5G, A03, A03 Јадро, M52 5G, M22,

Премиум Материјали : оваа футрола за телефонски ремени е изработена од издржлив материјал ОД Кожа ОД Ка�

DEN 239.84
6 Х Отворена Алатка Клипови Бела Пластични Обложени Пролет Челик Костец Диа. 50мм Неодамнешно
6 Х Отворена Алатка Клипови Бела Пластични Обложени Пролет Челик Костец Диа. 50мм

Големина : 50мм (2 инчи ) Јаглероден Пролетен Челик Пластични Обложени Количина На Пакување : 6 Големина : 50�

DEN 1025.60
42 парчиња 6 Големини Сооднос 2: 1 Црвен Црн Полиолефин Х-Тип Топлинска Цевка За Смалување Изолиран Ракав Кабелски Комплет За Електрична Неодамнешно
СИЛИКОНСКИ Ремен За Часовници Czke Sixfit За Garmin Fenix 7X Феникс 7 Fenix 7S Гледајте Лесен Зглоб бенд 20 26 22mm Ремен Неодамнешно
СИЛИКОНСКИ Ремен За Часовници Czke Sixfit За Garmin Fenix 7X Феникс 7 Fenix 7S Гледајте Лесен Зглоб бенд 20 26 22mm Ремен

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 574.40