ATZEBE DisplayPort До Displayport Кабел 15ft, DisplayPort 1.4 Кабелска Поддршка 7680x4320 Резолуција, 8K@60Hz, 4K@144hz, Голема Брзина 32.4 Gbps, HBR3, DSC, HDR10, HDCP2. 2

ATZEBE DisplayPort До Displayport Кабел 15ft, DisplayPort 1.4 Кабелска Поддршка 7680x4320 Резолуција, 8K@60Hz, 4K@144hz, Голема Брзина 32.4

DEN 1542.40

Неодамнешно

Достапно на барање

Висока Резолуција И Стапка На Освежување : ATZEBE displayport до displayport кабелска резолуција ДО 8 K@60 Hz(7680x4320), 5 K@60 Hz, 4 K@144hz И 4 K@60hz освежување стапка го намалува треперењето за да ви даде навистина удобно искуство со игри Висок Пропусен Опсег : Displayport cable 3ft поддржува пропусен опсег до 32,4 Gbps, HBR3 оценет, HDR10, dsc 1,2 дисплеј поток компресија, FEC напред корекција на грешка, 32 аудио канали и исто така поддржува DP, dp ut и displayport++.4 е исто така компатибилен наназад со Дисплеј 1. Ултра Издржливост : Квалитетна најлонска плетена јакна со 15.000+ животен век на свиткување. 24к позлатен приклучок, обезбедува минимална отпорност на контакт и подобра спроводливост. Премиум алуминиумската обвивка ефикасно ја максимизира дисипацијата на топлина. Широка Компатибилност : Поврзете КОМПЈУТЕР/Лаптоп компатибилен Со Дисплеј Со монитор или проектор со Дисплеј За кристално чисто аудио и видео со висока дефиниција. Безгрижна Гаранција : КАБЕЛОТ ATZEBE DP доаѓа со 18 месеци безгрижна гаранција, можете да добиете целосна наплата или замена бесплатно ако проблемот со квалитетот. Откако ќе има проблем, ве молиме слободно контактирајте Со Atzebe Поддршка За Услуги на Клиентите, ние ќе се грижиме за тоа веднаш. Висока Резолуција И Стапка На Освежување : ATZEBE displayport до displayport кабелска резолуција ДО 8 K@60 Hz(7680x4320), 5 K@60 Hz, 4 K@144hz И 4 K@60hz освежување стапка го намалува треперењето за да ви даде навистина удобно искуство со игри. Висок Пропусен Опсег : Displayport cable 3ft поддржува пропусен опсег до 32,4 Gbps, HBR3 оценет, HDR10, dsc 1,2 дисплеј поток компресија, FEC напред корекција на грешка, 32 аудио канали и исто така поддржува DP, dp ut и displayport++.

Избор на купувачи

WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијални Плеер GPS Неодамнешно
WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијални Плеер GPS

1 Погоден За Субару Форестер 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013, доколку е применливо Основни Функции : навигација, виде�

DEN 937.60
Цевчи за намалување на топлината на Kable Kontrol - 3/64 ”инч - 10 'ft долг, црвен полиолефин - 2: 1 Индустриска цевка за смалување и кабелски Неодамнешно
Знамето во Колорадо, пошумени музички кутии, гроздобер врежана срцева музичка кутија подарок за роденден на Божиќната годишнина Неодамнешно
Souke Спортски Машки Велосипедизам Долна Облека ШОРЦЕВИ 4d Поместена Велосипед ВЕЛОСИПЕД Мтб Лагер Шорцеви Со Анти-Лизгање Нога Неодамнешно
Skunk Fox Printing TV далечински организатор за контрола на кутии за контрола на садови за складирање на кожени 5 оддели Неодамнешно
Skunk Fox Printing TV далечински организатор за контрола на кутии за контрола на садови за складирање на кожени 5 оддели

Материјал : ТВкутијата за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена вис

DEN 2.67
BESPORTBLE 20pcs 30ml Ml Спреј Шише Јасно Пластични Контејнери Мини Парфеми Пластични Спреј Шишиња Мал Спреј Шише Јасно Спреј Лабораторија Спреј Неодамнешно
Телефон Флип капаци Компатибилен Со Моторола Работ 20 Про Паричник Случај, Носителот Флип Заштита Футрола Картичка Слот Телефон Футрола Неодамнешно
Комплет Пиштол За Прскање LE-FU Hvlp, 3 Млазници 1,4 mm 1,7 mm 2,0 mm 600cc Чаша, Распрскувач За Боја Hvlp Автомобилска Боја Спреј За Боја Неодамнешно
Комплет Пиштол За Прскање LE-FU Hvlp, 3 Млазници 1,4 mm 1,7 mm 2,0 mm 600cc Чаша, Распрскувач За Боја Hvlp Автомобилска Боја Спреј За Боја

Пиштол За Прскање Со Гравитациски Воздух HVLP : Професионален пиштол за прскање, што го прави прскањето по

DEN 559.84
Компатибилен Со Fitbit Полнење 5 Бендови За Жени Мажи, Прилагодливи Силиконски Цветни Шема Ремен Замена Нараквица За Полнење 5 Паметен Часовник Неодамнешно
Shackles на Autmatch 3/4 D прстен и приемник за прибирање на тресење 2 инчи со 5/8 приколка за заклучување на приколката за заклучување Неодамнешно
Бентобен iPhone 13 Pro Max Случај, Телефон случај iPhone 13 ProMax 6.7, Тешки 2 во 1 Целосно Тело Солиден Удар Отпорни Заштита Неодамнешно
Бентобен iPhone 13 Pro Max Случај, Телефон случај iPhone 13 ProMax 6.7, Тешки 2 во 1 Целосно Тело Солиден Удар Отпорни Заштита

€●i Phone 13 Pro Max Case_ bentoben тешки шок доказ телефон случај се вклопува за 6,7 Инчен i Phone 13 Pro Max 2021 Објавен САМО, Н

DEN 2.33
VXB Бренд Јапонија MFB - 16c 5mm до 5mm Мевови-Тип Флексибилна Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:5mm Должина На Спојување: 26.5 Неодамнешно
VXB Бренд Јапонија MFB - 16c 5mm до 5mm Мевови-Тип Флексибилна Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:5mm Должина На Спојување: 26.5

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 5мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 5мм Должина На Спојување : 26 Спојување Н�

DEN 1.67
Химедија Лаборатории М1125-500ГР М-Меккони Супа, 500 г Неодамнешно Продажбата
Химедија Лаборатории М1125-500ГР М-Меккони Супа, 500 г

Реакција од 4,91 проценти W / V воден раствор на 25°c МСупа од маккони се препорачува за откривање на фермент�

DEN 1920.32
МАРГ USB 2.0 Кабелски Лаптоп Компјутерски Кабел За Синхронизација На Податоци За Eventide Временски Фактор Временски Фактор 1143-011 Неодамнешно
MOOKEENONE Процесорот Споредливи Монета Селектор Акцептор За Перење Соба Механизам Вендинг Машина Неодамнешно
MOOKEENONE Процесорот Споредливи Монета Селектор Акцептор За Перење Соба Механизам Вендинг Машина

Дијаметар на монетата : 22мм~27мм дебелина На Монетата : 1,7 мм~2,3 мм работна температура : 15€~+50€...

DEN 1.33
Убав Ден Со Кригла За Патување Визла, Чаши Од Нерѓосувачки Челик Неодамнешно
Убав Ден Со Кригла За Патување Визла, Чаши Од Нерѓосувачки Челик

Дизајнерскиот Принт на визла од Двете Страни со Живописни Бои и Дизајн Со Висока Резолуција Нема да Изб�

DEN 387.20
Хром МПБ160 Шестоаголна Глава Капа Завртка, Легиран Челик, 3/8 -24 х 2, Хексадецимален, Хром Неодамнешно
Хром МПБ160 Шестоаголна Глава Капа Завртка, Легиран Челик, 3/8 -24 х 2, Хексадецимален, Хром

Полиран врв за супериорен изглед Хромиран челик кој обезбедува завршница слична на огледало Додава зав

DEN 234.40
КАКО ШТО СЕ ГЛЕДА НА ТЕЛЕВИЗИЈА НОВИ: Futzuki Рефлексологија мат нога масажер акупресура болка &засилувач; Олеснување на стресот третман Неодамнешно
Legилиа женски задникот за кревање хеланки со високи половини плен јога панталони беспрекорни тренинзи за вежбање на теретани за вежбање Неодамнешно
Dicor CP-3MP Телескопски Чистење Четка Пол-Идеален За Чистење RV Површини Неодамнешно
Dicor CP-3MP Телескопски Чистење Четка Пол-Идеален За Чистење RV Површини

УПОТРЕБА : Телескопски пол прави чистење Р покриви и површини многу полесно КОМПАТИБИЛНОСТ : Направено �

DEN 2.67
Џиабај 2 Комплети Шолји За Кафе И Чинија Во Кина Со Лажица За Кафе - 7 Унца Чаши За Еспресо Со Атрактивен Дизајн На Цвеќе шолја Капучино, чаши Неодамнешно
Колумбија Машки Рај Хилс Худи Неодамнешно
Колумбија Машки Рај Хилс Худи

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Странични џебови Истегнете ја врзувањето на хау�

DEN 3.33
Држач за Радио Комуникација, Кутија За Радио Торбичка Футрола За Воки Токи Појас Двонасочен Држач За Интерфон Со Прилагодлив Ремен Неодамнешно
МЕПРА АЗД230552З Кригла Одмор Сафир, Сина Неодамнешно
МЕПРА АЗД230552З Кригла Одмор Сафир, Сина

Направено со највисок квалитет на плоликарбонат Машина за миење садови безбедна и лесна за Перење...

DEN 1094.40
Абаодам 3 Парчиња Декоративни Кукли За Мечки Декорација Мечки Прекрасни Украси За Дипломирање Забава Неодамнешно
Абаодам 3 Парчиња Декоративни Кукли За Мечки Декорација Мечки Прекрасни Украси За Дипломирање Забава

Ова е збир на уникатни, карактеристични и внимателни подароци за дипломирани студенти Тие се исто така �

DEN 3.00
Frigidaire 316407501 Опсег Елемент за печење, сива Неодамнешно
Frigidaire 316407501 Опсег Елемент за печење, сива

Овој дел е компатибилен со модели, вклучувајќи; 79096119409, 79096119408, 79096119407, 79096119406, 79096119405, 79096134400, 79096119403, 79096119401,

DEN 947.20
Ја Скитник Аксес Харли Дејвидсон Дсп Пакет Со / Отпорен На Вода Случај 2014-До Неодамнешно
Ја Скитник Аксес Харли Дејвидсон Дсп Пакет Со / Отпорен На Вода Случај 2014-До

Водоотпорен приклучокnигра темперамент ЗА СЕКИРАDSPX Засилувач, доколку е опремен, не треба да се задржув

DEN 6881.28
Торби За Комплет За Мамурлак TFCIATE, Чанти За Преживување На Бура Со Врвка За Невестински Туш, Свадба, Патување, Торба За Неодамнешно
Торби За Комплет За Мамурлак TFCIATE, Чанти За Преживување На Бура Со Врвка За Невестински Туш, Свадба, Патување, Торба За

1Употреба : Идеален За чување мали подароци, свадбени услуги, материјали за забави и многу повеќе; овој к�

DEN 1.00
Дсц 5/8 Двојна Сплит Јака Неодамнешно
Дсц 5/8 Двојна Сплит Јака

Дсц 5 / 8" Двојна Поделена Јака 13 / 16" Надворешен Дијаметар Дсц 5 / 8" Двојна Поделена Јака 13 / 16" Надворешен Ди�

DEN 1513.60
Msaikric чипка за чипка гаќички за женски жици, шулеви од девојки, кои се вратени на ноќевања без преклопни преклопи со ниски Неодамнешно
Баомаин 2 ПАРЧИЊА HH52PL Реле За Општа Намена, DPDT 8 Пина 5A 220VAC 5A 24VDC, Електромагнетно Реле За Напојување Зелена/Црвена ЛЕР Неодамнешно
Баомаин 2 ПАРЧИЊА HH52PL Реле За Општа Намена, DPDT 8 Пина 5A 220VAC 5A 24VDC, Електромагнетно Реле За Напојување Зелена/Црвена ЛЕР

Контакт Капацитет : 5А 220ВАЦ / 5А 24ВДЦ Тип на акција : ДПДТ Пин терминал количина : 8 Содржина на пакетот : 2 x

DEN 111.84