Коса Сечење Вратот Заврши Фризери Сечење Јака Водоотпорен Нелеплив За Коса Салон За Домашна Употреба

Коса Сечење Вратот Заврши Фризери Сечење Јака Водоотпорен Нелеплив За Коса Салон За Домашна Употреба

-80 %

DEN 316.64

Неодамнешно

Достапно на барање

€ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ q фризерската наметка има силна цврстина, не е лесно да се деформира кога е преклопена по своја волја, што го олеснува складирањето Материјалот е водоотпорен и нелеплив, и може да падне откако ќе се разнесе, и лесно се чисти. ●УДОБНА и МЕКА наметка за Сечење Коса е изработена од најновата технологија на свилен екран за да се осигура дека моделот нема да избледи или да падне по миењето. Новиот силиконски материјал е удобен и мек, нека не сакате да го спуштите. ●ШИРОКА УПОТРЕБА●Одлично решение и за фризерство и за шминка, особено погодно за оние со голема и професионална побарувачка за квалитет на убавина, како што се боење на косата, пермирање, белење, кондиционирање, шампон, третман за нега на топло масло, бричење со брада, шминка. ●Лесен ● Нашата наметка за фризура е лесна за употреба и чистење. Користете ја наметката за да обезбедите целосна целокупна заштита на вашите клиенти. По употребата, наметката за стилизирање може лесно да се избрише за чистење. Исто така, може да се измие во машина и да се исуши. Лесен е, така што лесно се суши. ①ЛЕСЕН за УПОТРЕБА, деколте што може да се користи за слободно прилагодување на големината,одговара на различните големини на вратот. Избришете, Лесно се чисти и еднократно. Погоден за фризерство,сечење,боење на косата,белење,миење со шампон,стилизирање и шминка. €ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ q фризерската наметка има силна цврстина, не е лесно да се деформира кога е преклопена по своја волја, што го олеснува складирањето. Материјалот е водоотпорен и нелеплив, и може да падне откако ќе се разнесе, и лесно се чисти. ●УДОБНА и МЕКА наметка за Сечење Коса е изработена од најновата технологија на свилен екран за да се осигура дека моделот нема да избледи или да падне по миењето. Новиот силиконски материјал е удобен и мек, нека не сакате да го спуштите. ●ШИРОКА УПОТРЕБА●Одлично решение и за фризерство и за шминка, особено погодно за оние со голема и професионална побарувачка за квалитет на убавина, како што се боење на косата, пермирање, белење, кондиционирање, шампон, третман за нега на топло масло, бричење со брада, шминка. ●Лесен ● Нашата наметка за фризура е лесна за употреба и чистење. Користете ја наметката за да обезбедите целосна целокупна заштита на вашите клиенти. По употребата, наметката за стилизирање може лесно да се избрише за чистење. Исто така, може да се измие во машина и да се исуши. Лесен е, така што лесно се суши. ①ЛЕСЕН за УПОТРЕБА, деколте што може да се користи за слободно прилагодување на големината,одговара на различните големини на вратот. Избришете, Лесно се чисти и еднократно. Погоден за фризерство,сечење,боење на косата,белење,миење со шампон,стилизирање и шминка. Нашата наметка за фризура е лесна за употреба и чистење.

Избор на купувачи

Bybycd Риба Банана Клип Елегантен Ретро Смола Градиент Боја Конска Опашка Носителот Широк Бенд Заби Жени Коса Додатоци Неодамнешно
Bybycd Риба Банана Клип Елегантен Ретро Смола Градиент Боја Конска Опашка Носителот Широк Бенд Заби Жени Коса Додатоци

Име На Предметот : Риба Банана Клип Материјал : Смола Боја : Повеќебојна Карактеристика : Украсете Име На

DEN 1.00
РЕУ Чипка Предна Перика Лента Водоотпорен Силно Лепило Двострана Чипка Перики Лента Неодамнешно
РЕУ Чипка Предна Перика Лента Водоотпорен Силно Лепило Двострана Чипка Перики Лента

Силна И ИздржливаДолготрајна адхезија, која се користи за перики КористењеУдобно и здраво на главата, л

DEN 0.67
Азкиу 26 Инчен Нагласи Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Извадена 13х4 HD Транспарентна 4/27 Мед Русокоса чипка Неодамнешно
Анк Монарх Масло За Коса / За Сува Природна Коса / Направено со Сите Органски Природни Состојки Неодамнешно
Анк Монарх Масло За Коса / За Сува Природна Коса / Направено со Сите Органски Природни Состојки

Природна нега на коса на високо ниво со природни состојки базирани на перформанси Масло За коса за да се

DEN 1.00
Денифери Сина Кристална Невеста Свадба Чешел Сребрена Кристална Коса Чешел Клип Невестинска Коса Додатоци Кристал Клип За Коса За Жени Неодамнешно
Леопард Големи Чкртаници За Коса Печатени Шарени Вратоврски За Конска Опашка Јажиња Дами Кои Работат Секојдневни Додатоци За Неодамнешно
МАШИНА За Бричење За Коса Со Брада За Брада Електричен Брич За Бричење Бербер Машина За Бричење За Машки Алат За Бричење Неодамнешно
МАШИНА За Бричење За Коса Со Брада За Брада Електричен Брич За Бричење Бербер Машина За Бричење За Машки Алат За Бричење

Моќен долготраен мотор Патентиран симпатична агол движат сечилото Една Внатрешна еколошка Литиум Коба

DEN 0.67
6.0 Инчен Левак Професионален Салон Коса Директно Сечење ножици &засилувач; Чистење Бербер Ножици, JP440C, 62HRC ЗА Фризер Неодамнешно
6.0 Инчен Левак Професионален Салон Коса Директно Сечење ножици &засилувач; Чистење Бербер Ножици, JP440C, 62HRC ЗА Фризер

ИСЕЧЕТЕ СОВРШЕНО ЗА СЕКОЈ ПАТ : овој совршен комплет За разредување на ножици За Сечење коса Со Лева Рак�

DEN 479.84
висесани Бербер Кејп Божиќ Холи Бери Шема Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење Крпа Неодамнешно
Керамички турмалин со четири решетки јонски рамен коса за директори за жени QS1 Неодамнешно
Керамички турмалин со четири решетки јонски рамен коса за директори за жени QS1

апс Затворање на привремено Керамички турмалински јонски јонски рамна коса со четири велосипедисти за

DEN 31.84
Топла Алатки Про Потпис Тивок Воздух Моќ Фен За Коса | Моќ Зен Сушење Искуство Неодамнешно
Топла Алатки Про Потпис Тивок Воздух Моќ Фен За Коса | Моќ Зен Сушење Искуство

ТИВКО СУШЕЊЕ : 30% помалку бучава и секој малку како моќни перформанси на сушење ВКУПНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ : 1875

DEN 812.16
ГЕПАРД убавина 4/27 Омбре Нагласи Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилска Девица 4х4 ХД Транспарентна Чипка Предна Човечка Неодамнешно
Супер Лента Двострани Ленти Налепници Лепило За Мажи Замена На Системот За Коса Тупи Продолжување На Косата Перика Снопови Затворање На Неодамнешно
Пдџг Длабок Бран Долга Коса Омбер Сини Црвени Црни Перики За Жени Обоени Перики За Коса Отпорни На Топлина Со Удирања На Големо Неодамнешно
Н/Бисер Клип За Коса Темперамент Клип Шема Скршена Коса Задниот Дел Од Главата Страна Неодамнешно
Н/Бисер Клип За Коса Темперамент Клип Шема Скршена Коса Задниот Дел Од Главата Страна

Едноставна форма, цветни елементи со различни елеганции и великодушност Изборот на модерни и гламурозн

DEN 3899.68
Bybycd Црвена Роза Коса Клип Ресел Коса Канџа Глави Девојки Нова Година Шамии Слатка Женска Коса Додатоци Неодамнешно
Bybycd Црвена Роза Коса Клип Ресел Коса Канџа Глави Девојки Нова Година Шамии Слатка Женска Коса Додатоци

Име На Предметот : Црвена Роза Серија Коса Канџа Материјал : Легура, Крпа Големина : Околу 11,55,3 см...

DEN 54.88
КИНЦИДУ Долга Брановидна Перика Сива Перика Синтетички Перики Со Фронтална Чипка За Црни Жени Лабава Бранова Перика За Бели Жени Перика Неодамнешно
Подобро Природен Постојан Лики Крем Боја на Коса боја &засилувач; Инвеститорот | Сива Покриеност | Богата &засилувач; Живописни Неодамнешно
САТИНИОР 6 Парчиња Спандекс Дредлок Капа Дредлок Цевка Унисекс Спандекс Дредлокс Бендови Еластична Долга Коса Стравови Глава Неодамнешно
Прилагодливо Работно Капаче Со Копче, Работна Капа За Потење, Сидро На Камуфлирани Буфантни Капи Со Лак Коса Крцкава Неодамнешно
Прилагодливо Работно Капаче Со Копче, Работна Капа За Потење, Сидро На Камуфлирани Буфантни Капи Со Лак Коса Крцкава

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.00
Спреј за освежување на навивам Etniker. Навлажнувајќи ја дефинираната магла за кадрава коса со кокос, ленено семе, шеа путер Неодамнешно
Луксии Црн Сатен Ја Покри Лентата За Коса Алиса За Деца Девојки Тинејџери Ленти За Глава Неодамнешно
Луксии Црн Сатен Ја Покри Лентата За Коса Алиса За Деца Девојки Тинејџери Ленти За Глава

Бренд : Луксии Боја : Црн Сатен Тип На Коса : Сите Типови На Коса Големина : ширина 0,4 инчи ( 10мм), внатрешна 4

DEN 2.33
613 Боб Чипка Предна Перика Човечка Коса 13Х4 хд Русокоса Боб Перика Човечка Коса Претходно Извадена Со Бебешка Коса 180 Стоматологија Директно Неодамнешно
Абили Лента За Коса Во Екстензии За Коса Човечка Коса Свиленкаста Права Реми Човечка Коса Екстензии Лента во 20 парчиња 50гр Неодамнешно
СП217035 Фризури за фризури Постер за скролување на wallидови за приказ на фризури за фризури Неодамнешно
СП217035 Фризури за фризури Постер за скролување на wallидови за приказ на фризури за фризури

Големина : 8 "x 12" (21 см x 30 см) Материјал : влакна ткаенина Големина : 8 "x 12" (21 см x 30 см) Материјал : влакна ткае�

DEN 0.67
Ббратс Бисер Клип За Коса Игла За Коса Додатоци За Коса За Жени И Девојчиња Неодамнешно
Ббратс Бисер Клип За Коса Игла За Коса Додатоци За Коса За Жени И Девојчиња

Бренд : Ббратс Додатоци За Коса Материјал : Метал : Златно Позлата ( Позлата Ќе Остане Трае Долго) Бисер : Д

DEN 318.40
Леворак Професионалец 6 Брич Работ Розова Титаниум Обложени Лефти Бербер Коса Ножици ножици Со Сон Неодамнешно
Леворак Професионалец 6 Брич Работ Розова Титаниум Обложени Лефти Бербер Коса Ножици ножици Со Сон

БЕРБЕР НОЖИЦИ : Раб На Брич Левак 6 инчи Розова Титаниум Обложена Брич Остар ножици ПРОФЕСИОНАЛНО ОДДЕЛЕ

DEN 2.00
20 Парчиња Спирални Врски За Коса Без Набори-Шарени Врски За Коса Без Серпентина, Еластични Врски За Коса За Жени Девојки, Водоотпорни Неодамнешно