Шишиња со топла Вода Со Покривка Делфин Скокање Зајдисонце Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Главоболки, Стапала И Потопло Во Кревет 2 Литри

Шишиња со топла Вода Со Покривка Делфин Скокање Зајдисонце Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Главоболки, Стапала И Потопло Во Кревет

DEN 0.33

Неодамнешно

Достапно на барање

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топла вода, да се спречи изгорување на кожата и да се загреете околу 6 часа ●Одлично Отпорно На Истекување ● шишето со топла вода е направено од ПВЦ, а капакот е направен од ПП. Дизајнот со широка уста лесно се полни со вода. Запечатеното капаче од шишето помага да се спречи истекување на вода. ●Големина М : 20*30см / 10*12ин (2Л). Забележете дека водата за полнење може да се наполни само со 2/3, а вреќата со топла вода може да се пере во машина. ①Топол Подарок Оваа симпатична/ладна вреќа со топла вода е одличен подарок за родителите, децата и пријателите на роденден, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова година. €Повеќекратна Употреба Q вреќата со топла вода може да се користи за ублажување на болки во мускулите, стрес, мигрена, зглобови и менструација. Може да се користи и како вреќа со ладна вода за треска деца/мажи/жени или го намалува отокот на раната. "Спецификација : 1. Материјал : } Капак : Двослојни кадифени ткаенини (95% полиестер+5% спандекс). ● Шише со топла вода : пвц. Пакет : ● 1 шише со топла вода+1 капак.

1. Material:
♦ Cover: Double-layer velvet fabrics (95%polyester+5%spandex).
♦ Hot water bottle: PVC.
♦ Cap: PP.
2. Package: ♦ 1 hot water bottle+1 cover.
3. Size:
♦ S: 15.5*25cm / 6*10in (1L).
♦ M: 20*30cm / 10*12in (2L).
4. Design::
♦ Leakproof: Sealed cap prevent hot water splitting out.
♦ Easy to fill in: Wide mouth design.
5. Multi-Use:
♦ It can be a cold water bag for fever children/men/women or reduces wound swelling.:
♦ Keeping warm, relieving muscle soreness, stress, migraine, joints and menstruation. ♦ A great gift for parents, children, and friends.:
6. Tips:
♦ Machine Washable. :
♦ Filling water can only be filled with 2/3.:
♦ If you have any questions about the hot water bag, please email us at any time. :

Избор на купувачи

Bath & Body Works Japanesse Cherry Blossy Blassbac Pocketbac andanitizer 1 мл Неодамнешно
Bath & Body Works Japanesse Cherry Blossy Blassbac Pocketbac andanitizer 1 мл

Нанесено со есенцијални масла, екстракт од шеа, витамин Е & алое, Нашиот санитатор за рачно омекнување на

DEN 3.33
Покрив за седиште за бебешки седишта крошна и доилче за повеќекратна употреба на повеќекратни 5 во 1 подарок „Ларк“ од бакар бисер Неодамнешно
TCM 231323TA-H-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, TA-H Тип, 2.312 x 3.251 x 0.375 Неодамнешно
TCM 231323TA-H-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, TA-H Тип, 2.312 x 3.251 x 0.375

Димензии на пакетот : 3,5 Л х 0,75 Ч х 3,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,15589 фунти Земја на Потекло : Тајван, Прови�

DEN 218.40
Контејнер За Ручек QYTECfh Силика Гел Свежа Кутија За Чување За Семејство, Преклоплива, Може да Се Користи Како Бенто Кутија Неодамнешно
Контејнер За Ручек QYTECfh Силика Гел Свежа Кутија За Чување За Семејство, Преклоплива, Може да Се Користи Како Бенто Кутија

Горниот сад се карактеризира со тоа што секој оддел може да собере чаша храна, додека долниот сад може д�

DEN 3085.92
SEAGATE ST1200MM0007 1.2 TB 10K ВРТЕЖИ ВО МИНУТА САС-6GB/s 2.5 HDD Неодамнешно
SEAGATE ST1200MM0007 1.2 TB 10K ВРТЕЖИ ВО МИНУТА САС-6GB/s 2.5 HDD

Моделот seagate ST1200 MM0007 внатрешниот хард диск има 2,5 инчен фактор на форма и 6gb / s надворешна стапка на прен�

DEN 678.40
Ориукан Шминка Кармин Држач Мини Торба Патување Козметички Торбичка, Организатор Со Огледало За Надвор Деверуша Подарок Свадба Партија Неодамнешно
3drose слика на маж и куќа од ѓумбир, среќен Божиќ, ленти - 22oz Штајн кригла Неодамнешно
3drose слика на маж и куќа од ѓумбир, среќен Божиќ, ленти - 22oz Штајн кригла

Направено од бела керамика со висок сјај Слика отпечатена од обете страни Висина : 6,5 инчи...

DEN 2.00
Нов Лон0167 75 мм Избрана Рамна Ширина 2,1 М Сигурна Ефикасност Должина Пвц Топлина Смалуваат Цевка Сина за 18650 Батерија Пакет Неодамнешно
Само капаче за олеснување на мигрена, надградена мигрена мигрена ледена глава, завиткана капа за олеснување на главоболката за мигрена, Неодамнешно Продажбата
Сериу жени врвови летни маички преголеми кратки ракави сурфање тренд мека полиестерска маичка со цврста боја на цврста боја Неодамнешно
1 ПАРЧИЊА А1С33Б А1С33Б Ново Во Кутија Неодамнешно
1 ПАРЧИЊА А1С33Б А1С33Б Ново Во Кутија

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 1.33
Заменска ламба 915P049020 со куќиште за WD-65831 WD65831 за телевизорите Митсубиши Неодамнешно
Заменска ламба 915P049020 со куќиште за WD-65831 WD65831 за телевизорите Митсубиши

Сијалица со куќиштето Сијаличка за замена на телевизиската серија на економија Aurabeam Ова е LAMPL серија на

DEN 692.32
Графоплас 27269551. Пакет Од Папки со Лак од 12 Лостови, А4, Прстени, 65 мм, Црвена, Полипропиленска Обвивка, Дупчица Во ' Рбетот, Неодамнешно
Графоплас 27269551. Пакет Од Папки со Лак од 12 Лостови, А4, Прстени, 65 мм, Црвена, Полипропиленска Обвивка, Дупчица Во ' Рбетот,

Пакет Од 12 Црвени А4 Лост Лак датотека Направено од 2мм крут картон и обложено со полипропилен, посилно и

DEN 1.33
Волшебни ракавици на магиден унисекс Deerskin со засилен еластичен грб, злато, 1 пар, големина 7/мала Неодамнешно
Волшебни ракавици на магиден унисекс Deerskin со засилен еластичен грб, злато, 1 пар, големина 7/мала

100% хиперон Оригинални Deerskin : Нараквиците се изработени од оригинален материјал на Deerskin за меко и еласти�

DEN 2.33
JRSDrive C Sticks, јаглероден челик Неодамнешно
JRSDrive C Sticks, јаглероден челик

JRSDrive C Clger е изработен од висококвалитетен фалсификуван јаглероден челик, термичка третирана за додаден

DEN 548.80
Тато На Неверојатна, Талентирана, Убава Ќерка Тато Застрелан Стакло, Уникатна Идеја Тато, Керамичка Чаша За Татко Неодамнешно
Тато На Неверојатна, Талентирана, Убава Ќерка Тато Застрелан Стакло, Уникатна Идеја Тато, Керамичка Чаша За Татко

Тато сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој подарок и нао

DEN 1.67
Класични Акустични Гитари Музика Печатење Склопувачка Пречка за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Неодамнешно
КУТИИ ЗА Алатки ДЕПИЛА Пластична Кутија За Алати Со Отстранлив Послужавник и Изобилство Можности За Складирање Организатор На Хардверска Неодамнешно
н / Рачно Ткаени Корпи Со Капаци Кутии За Складирање Корпи За Чај Закуски И Овошни Корпи Украси За Кујна (Боја: А, Големина Неодамнешно
НЕЈЕНС Брзо Вклопување Легура На Титаниум+Лента За Часовници Од Нерѓосувачки Челик ЗА Гармин Феникс 7Х 7/6 6Х Про 5Х Плус ЛЕНТА ЗА РЕМЕНИ Неодамнешно
Womenените ретро цветни печатени целосни патенти џеб со долг ракав, обичен врвен палто за надворешна облека за домашен одмор работа жена Неодамнешно
Случај на гритуп Пиксел 7, Случај На Google Pixel 7 Со HD Заштитник На Екранот, Отпорен На Удари Случај На Телефон Google Pixel Неодамнешно
Случај на гритуп Пиксел 7, Случај На Google Pixel 7 Со HD Заштитник На Екранот, Отпорен На Удари Случај На Телефон Google Pixel

Quogle pixel 7 (6,3 инчи) Е Специјално Дизајниран за Google pixel 7 (6,3 инчи) ?Забелешка !!! Не одговара за pixel 7 pro, не одгов�

DEN 0.33
6 Пакет Замена Филтер VF110 Компатибилен Со Црна &засилувач; Декер Безжичен Рачен Вакуум CHV1410L, CHV9610, CHV1210, CHV1510, CHV1410, Неодамнешно
6 Пакет Замена Филтер VF110 Компатибилен Со Црна &засилувач; Декер Безжичен Рачен Вакуум CHV1410L, CHV9610, CHV1210, CHV1510, CHV1410,

Добра Вредност Пакет 6 Пакет Замена Вакуум Филтри VF110 За Црна и Декер Работи исто како и оригиналниот фи�

DEN 243.20
ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Смешни Очи Што Се Преклопуваат Усни Отежнато Печатење За Возрасни Деца Тинејџерски Неодамнешно
Womenените пешачки чизми широка ширина гроздобер цвет етнички стил буци чевли за подигање на потпетици кои шетаат чевли за амортизација Неодамнешно
Алатка за Отстранување калуси, Олеснување На Заморот Тврда Кожа Измазнување На Напнатоста Релаксација Чистење На Стапалата Двострана Неодамнешно
Пирамида Кригла, Порцелан, Мулти-Боја Неодамнешно
Пирамида Кригла, Порцелан, Мулти-Боја

Неверојатни гремлинс тематските кригла Совршен подарок за навивачите на Гремлинс Гремлинсмогваи прав�

DEN 2.67
2022 КС Павилјон 15.6 ФХД Екран На Допир лаптоп 11-Ти Генерал 4-Основен Интел i5-1135G7 16GB DDR4 512GB NVME SSD Iris Xe Графика HDMI Веб Камера Неодамнешно
2022 КС Павилјон 15.6 ФХД Екран На Допир лаптоп 11-Ти Генерал 4-Основен Интел i5-1135G7 16GB DDR4 512GB NVME SSD Iris Xe Графика HDMI Веб Камера

Најнова 11Та Генерација Intel Core i51135g7 Процесор, до 42 GHz Со Интел Турбо Поттик Технологија, 8 MB кеш, 4 Јадро, 8 Те

DEN 8512.00
Џемпери и пукачи за мажи, машка џемпер со џемпер со висок врат, цврста боја тенок џемпер за дното Неодамнешно
Џемпери и пукачи за мажи, машка џемпер со џемпер со висок врат, цврста боја тенок џемпер за дното

❤occasions : Совршена цела сезонска колекција! Класични парчиња, кои ви носат удобно, но елегантно искуство �

DEN 1.67
Азееда Вее Белгија Знаме Торба За Перење/Перење/Складирање Неодамнешно
Азееда Вее Белгија Знаме Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 2.00
Sony ALPHA 7R V Целосна Рамка Огледало Заменливи Објектив Камера Со Sony FE 24-70mm F2. 8 GM Ii Објектив Неодамнешно
Sony ALPHA 7R V Целосна Рамка Огледало Заменливи Објектив Камера Со Sony FE 24-70mm F2. 8 GM Ii Објектив

Сосема ново ниво на интелигенција на камерата од новата единица за обработка на ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА

DEN 431.84
Делови За алатки Нови четири-во-едно мултифункционална картичка прстен прстен стегач со четири глави стегач стегач пролет стегач Неодамнешно
FQZWONG MIDI фустани за жени лето елегантен одмор на плажа за одмор на плажа, трендовски гроздобер забава што излегува одморалиште на Неодамнешно
Индустриски избор P1600 Системска боја за пластика [сет од 6] Неодамнешно
Индустриски избор P1600 Системска боја за пластика [сет од 6]

647223882 Карактеристики : Аедна чекори, директно до пластична боја со долготрајна и супериорна адхезија на

DEN 143.84
Glendining Crest Tankard со рачка со јаже во полирана капацитет на пиво 1 Неодамнешно
Glendining Crest Tankard со рачка со јаже во полирана капацитет на пиво 1

Затегната 1 пинтанка со карактеристична рачка на јажето Точна сртот и мотото над името на кланот...

DEN 0.67
АККОН-За Црно Пушеле За 07-13 Силверадо 1500 2500 3500 HD ПРЕДВОДЕНА ХАЛО Проектор Фарови+ LED Опашка Светлина Неодамнешно
АККОН-За Црно Пушеле За 07-13 Силверадо 1500 2500 3500 HD ПРЕДВОДЕНА ХАЛО Проектор Фарови+ LED Опашка Светлина

Одговара 20072013 Чеви Силверадо 1500 20072014 Чеви Силверадо 2500 ХД 20072014 Чеви Силверадо 3500 ХД [Внимание : Не Е Комп�

DEN 0.33
Хиспорт Ксенон КРИЕШЕ Инвертер За Запалување Инвертер Стартер Модул Компатибилен Со Акура Хонда Мазда,33129-С0К-А01, 33129-СКЦ-003, Неодамнешно
Furjosta HDMI Edid Emulator Passthrough Aluminum Fit без глава за видео-сплитер прекинувач Extender Pass-Through Adapter Meal to omeенски спојник Неодамнешно
Furjosta HDMI Edid Emulator Passthrough Aluminum Fit без глава за видео-сплитер прекинувач Extender Pass-Through Adapter Meal to omeенски спојник

Покомпактна големина : Поради полесната и помала големина, тој може ефикасно да го спречи уредот да при

DEN 463.84
WSSBK Торби За Подароци Со Рачка Чиста Торба Водоотпорна Торба Пвц Проѕирна Торба За Пакување За Пазарење Чанта За Рамо Свадба Неодамнешно
Нутаг размислувам за бејзбол капа што може да се пее прилагодливо капаче за капаци жени, мажи каубојски капи. Неодамнешно
Нутаг размислувам за бејзбол капа што може да се пее прилагодливо капаче за капаци жени, мажи каубојски капи.

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете 100% памук, печатење предна површина, овој унисекс сендвич

DEN 2.33
ЗЦМЕБ Вроден Тример За Нокти Нерѓосувачки Челик Комплет За Маникир Професионален Комплет За Нокти За Нокти Алатки За Педикир Неодамнешно