Дајун Коса 7А Затворање На Чипка ОД Среден Дел со 3 Снопови Кинеска Девица Реми Човечка Коса Бран На Телото Природна Боја 20 затворање+18 18 18 ткаенина

Дајун Коса 7А Затворање На Чипка ОД Среден Дел со 3 Снопови Кинеска Девица Реми Човечка Коса Бран На Телото Природна Боја 20 затворање+18 18 18

DEN 2944.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Продавница за продавачи дајун, 100% Кинеска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должина. големина на чипка : 4 "х4", 100гр/пакет, 3 снопови/парцела. Коса Снопови Со Чипка Затворање Чипка Затворање Ткаат. Сите кутикули на косата одат во иста насока. Име На Продавачот : Da Jun We Можеме Да Увериме Дека Нашата Коса Е 100% Човечка Коса Должина : 8"-28"Тежина : 330g-350g Color : Природната Боја Може Да се обои Пратки : со воздушен превоз, или експрес, Како ШТО СЕ DHL, EMS, UPS, TNT,Epacket Забрзана испорака 1-3days,Стандардна испорака 7-14days ако се врати,купувачот треба да ги плати дополнителните такси за испорака настанати И Предметот Треба Да Се Чува Во Оригинален Статус. По добивањето на враќањето, ќе направиме замена или враќање на средствата ќе бидат вратени.ви благодариме и уживајте во шопинг!.

Избор на купувачи

Покрив за фен за фен за фен за фен за коса, преносни преклопувачки преклопувачки фен за коса, дифузер за складирање торба за Неодамнешно
Смолкнување Муза Сензационална чипка предна перика-чипка фронт брин Неодамнешно
Смолкнување Муза Сензационална чипка предна перика-чипка фронт брин

Sensationnel HD Чипка Пред Перика Царицата Работ Смолкнување Муза Брин САЛОН ИНСПИРИРАН НАМАЛУВАЊЕ И БОЈА...

DEN 2.67
80-Тите Геометриски Мемфис Барбер Кејп Професионална Фризура Престилка Симпатична Коса Сечење Кејп За Момчиња Девојки Неодамнешно
80-Тите Геометриски Мемфис Барбер Кејп Професионална Фризура Престилка Симпатична Коса Сечење Кејп За Момчиња Девојки

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : врато�

DEN 1155.20
Медицински капачиња Muooum Прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса лама алпака кактури и лисја Неодамнешно
Медицински капачиња Muooum Прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса лама алпака кактури и лисја

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 2.67
H2Pro Vivace Edge 3/10 Професионално рамно железо Неодамнешно
H2Pro Vivace Edge 3/10 Професионално рамно железо

Плочи обложени со нафта со арган за сјајно сјај Дијамант во прав внесе керамички плочи Три слоја на пече

DEN 1759.84
Боби Иглички Клипови за Коса од Пеперутка 6 ПАРЧИЊА Бисер И Двослојна Шнола За Коса Од Пеперутка Додатоци За Коса За Жени И Девојки Неодамнешно
Менгжилу Чипка Предни Перики Со Бебешка Коса, Перики Со Бранови На Телото, Кадрава Влажна И Брановидна Човечка Коса За Црни Жени, 150% Неодамнешно
Yfqhdd негативен јон дигитален дисплеј за четка за коса Артефакт Негативен јонска коса зацрвнува електрична права коса чешел Неодамнешно
1б/30 Снопови За Длабоки Бранови 10А Необработени Бразилски Снопови За Човечка Коса Од Девица 3 Снопови Длабоки Бранови Неодамнешно
1б/30 Снопови За Длабоки Бранови 10А Необработени Бразилски Снопови За Човечка Коса Од Девица 3 Снопови Длабоки Бранови

1б / 30 Длабок Бран 3 Снопови, Бразилски Длабок Бран Девствена Човечка Коса Омбер Снопови Материјал За Кос�

DEN 847.84
Тец Италија Рамнотежа Димензија Poум Напивка 1 Лосион За коса за тенка хемиски третирана коса 125 мл /4.22 фл оз Неодамнешно
Тец Италија Рамнотежа Димензија Poум Напивка 1 Лосион За коса за тенка хемиски третирана коса 125 мл /4.22 фл оз

Лосион за коса тенка Хемиски Третирана Коса Лосион за коса за хемиски третирана коса Интензивен лосион

DEN 0.33
Kuuguu 3 парчиња роза коса страна чешел фланелет невеста коса, свадбена коса чешел од розова цветна клип за глава кристална невестинска Неодамнешно
Професионален затегнување на косата Неодамнешно
Професионален затегнување на косата

Се исклучува автоматски по 60 мин за не користење MCH за греење по избор ЛЦД дигитална контрола и технолог�

DEN 2.67
Клипови за Коса од Пеперутка 72 парчиња Девојки Мини Клипови За Коса Со Кутија 24 Бои Мали Клипови За Нокти За Коса Мини Слатки Додатоци Неодамнешно
Coobar 35pcs Спирала Перм Прачки Пластични Бербер Перм Прачки Фризерски Спирала Коса Перм Прачка Салон Алатка Трајни Перм Прачки Неодамнешно
Имеја 20 Инчен Кадрава Перика Омбре Русокоса Кафеава Нагласи Чипка Предна Перика Човечка Коса Длабок Бран Кадрави Перики Бразилски Реми Неодамнешно
ДОБРИ ПРОИЗВОДИ КОНТУРА КЛИПОВИ БОЈА РУСОКОСА Неодамнешно
ДОБРИ ПРОИЗВОДИ КОНТУРА КЛИПОВИ БОЈА РУСОКОСА

Вклучува 6 Добрите Русокоса Колекција Боја Контура Клипови Има метална завршница што ја зема светлинат�

DEN 95.52
Па 14 Инчен Краток Боб Перика Бразилскиот Директно Човечка Коса Со Удира Девица Чипка Неодамнешно
Па 14 Инчен Краток Боб Перика Бразилскиот Директно Човечка Коса Со Удира Девица Чипка

Лесен за инсталирање : лесен за отстранување, поголем избор, ви дава различни стилови Заштедува повеќе в

DEN 316.80
ДУВА Возрасни Шамија Клипови Дами Глава Елегантна Коса Додатоци Глава Цвет Накит Пролет Клипови Неодамнешно
ДУВА Возрасни Шамија Клипови Дами Глава Елегантна Коса Додатоци Глава Цвет Накит Пролет Клипови

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 3127.04
Долга Опашка Продолжување Клип во, 28 Инчен Директно Пони Опашка Коса Екстензии Заврши Околу Топлина Отпорни Синтетички Црна Коса Неодамнешно
Туш сува коса шапка, производи за капење, капа за капење, туш шапка Неодамнешно
Туш сува коса шапка, производи за капење, капа за капење, туш шапка

Завиткана капа за капење со крпи, ткаенини со супер фини влакна, мазно чувство, имаат добра хигроскопнос

DEN 2.00
Милбон Мазна 4 Груба Маска за Коса 4 х 0,3 мл Неодамнешно Продажбата
Милбон Мазна 4 Груба Маска за Коса 4 х 0,3 мл

4 НЕДЕЛЕН ЗАСИЛУВАЧ ГРУБ е чекор 4 во професионален третман за длабоко уред во 3 чекори кој веднаш ја подо

DEN 416.00
Перика од не'рѓосувачки челик чешли погодни за правење перика црна боја клипови за перика за капаче за перика од чипка 10 парчиња Неодамнешно
клипови за коса шноли за жени Свадба Кристални Ливчиња Коса Чешли Невестински Клипови За Коса Додатоци Накит Рачно Изработени Женски Неодамнешно
6 ПАРЧИЊА Клипови За Нокти За Коса, Шарена Форма На Срце Големи Клипови За Канџи За Коса За Жени Девојки Тенка Густа Кадрава Неодамнешно
Каликс Манекен Глава 26 -28 Стилизирање На Долга Коса Маникин Козметологија Кукла Глава Синтетички Влакна Пракса Плетенка Коса Фризерски Неодамнешно
Suoirblss Луксузни Невестата Tassel Глава Лента Коса Синџир Накит Декорација Дама Жените Кристал Свадба Коса Бенд Неодамнешно
Suoirblss Луксузни Невестата Tassel Глава Лента Коса Синџир Накит Декорација Дама Жените Кристал Свадба Коса Бенд

Лента за глава со едноставно, сладок, елегантен дизајн, прави да изгледате пошармантно и привлечно,ви ов

DEN 191.52
Ла ' ДОР Ацв Третман На Коса Со Оцет-Длабоко Интензивно Уредување, Сјај, Мекост Со Богати Хранливи Материи и Растителни Екстракти Неодамнешно
Кристал Пеперутка Позлатени Коса Барет Жени Мини Коса Клипови Женски Циркон Фризура Дама Мода Коса Канџи Клипови Неодамнешно
Кристал Пеперутка Позлатени Коса Барет Жени Мини Коса Клипови Женски Циркон Фризура Дама Мода Коса Канџи Клипови

Оваа шнола ќе ја направи вашата коса мода минимална и едноставна Ова е најдобриот начин да го покажете в

DEN 1.67
Исценети чешли за жени чешел за коса чешел чешел чешел чешел чешел за коса чешел за коса природни мажи и жени чешел за коса за жени Неодамнешно
Pretyzoom метална легура чешел чешел чешел каваи девојче чешел цртан филм во вол Неодамнешно
Pretyzoom метална легура чешел чешел чешел каваи девојче чешел цртан филм во вол

Податоци за забава на еднорог убав и издржлив чешел за дневна нега на коса без гребење на скалпот Маж ил�

DEN 1.33
Supvox Коса Клипер Прилог Чешел Ограничување Замена Електрични Коса Тример Чешли Сечење Тримери Водич Чешли за Бербер 4 парчиња Неодамнешно