Намалување На Спојката 3 х 1-1/4 Женски НПТ

Намалување На Спојката 3 х 1-1/4 Женски НПТ

DEN 681.12

Неодамнешно

Достапно на барање

3" х 1-1/4 " Женски НПТ 304 Нерѓосувачки Челик. Нерѓосувачки Челик Фитинзи SUS304-Отпорни На Корозија Од Дуда Енергија. 304 Нерѓосувачки Челик има одлична отпорност на корозија против различни хемикалии. Фитинзи од нерѓосувачки челик се идеални за многу апликации, вклучувајќи водовод, биодизел процесори, корозивни хемиски системи, алкохолни системи, нафтени системи итн. За вашата специфична апликација, консултирајте се со табела за хемиска компатибилност, како Што Е Базата На Податоци За Хемиска Компатибилност Кол Пармер, за да бидете сигурни во хемиската компатибилност со нерѓосувачки Челик 304. Нашите фитинзи од нерѓосувачки челик имаат работен температурен опсег на течност од -196°C до +220°C (-321°F до 428°F). Овие фитинзи се дизајнирани за употреба во 150 psi или помалку системи.

Избор на купувачи

AMSCOPE - 40X -2500X LED дигитален двогледен соединение микроскоп со 3D фаза + 5MP USB камера Неодамнешно
AMSCOPE - 40X -2500X LED дигитален двогледен соединение микроскоп со 3D фаза + 5MP USB камера

Професионален биолошки микроскоп за образование, клиники и ветеринари и истражување на ниво на влез Пр�

DEN 1.67
Mngxull 玉髓 镶嵌 S925 银 四 季 豆吊 坠 坠 приврзоци 玛瑙 平安 挂件 时尚 玉器 饰品 Неодамнешно
Mngxull 玉髓 镶嵌 S925 银 四 季 豆吊 坠 坠 приврзоци 玛瑙 平安 挂件 时尚 玉器 饰品

Mngxull 玉髓 镶嵌 S925 银 四 季 豆吊 坠 приврзок 玛瑙 平安 挂件 时尚 玉石 玉器 Домаќински производи, украси, производи за з

DEN 0.33
5pcs 2pin 2position Вклучено/Исклучено SPST панел Mount Rocker Switch AC 6A/250V 10A/125V Black KCD1 15 * 21мм Неодамнешно
5pcs 2pin 2position Вклучено/Исклучено SPST панел Mount Rocker Switch AC 6A/250V 10A/125V Black KCD1 15 * 21мм

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Micro Switch Esspecifications : Полјаци : SPST Позиција : OnOff 2 Позиција Вид на акција

DEN 3.00
Заштитник на екранот во Boxwave, компатибилен со LG Gram 16-Anti-Glare Cleartouch, анти-прстин отпечаток на мат филмска кожа за LG Gram Неодамнешно
Заштитник на екранот во Boxwave, компатибилен со LG Gram 16-Anti-Glare Cleartouch, анти-прстин отпечаток на мат филмска кожа за LG Gram

? [Антисјај] Заштитник на екранот во Boxwave, компатибилен со LG Gram 16 (16 Z90 Q) Два (2) наградувани заштитници на ек

DEN 1.33
Хералдик со Витинг Стерлинг Сребрена лажица со копче 12 “ Неодамнешно
Хералдик со Витинг Стерлинг Сребрена лажица со копче 12 “

Производител : Вајтинг Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18501899 Тип : полнење лажица Производител : Вајтин�

DEN 3.00
Tram 1089-BNC скенер мини-магнетска антена VHF/UHF/800MHz-1, 300MHz со BNC-Male Connector, 16.15in. X 2.90in. x 1.30in. Неодамнешно
Tram 1089-BNC скенер мини-магнетска антена VHF/UHF/800MHz-1, 300MHz со BNC-Male Connector, 16.15in. X 2.90in. x 1.30in.

800 MHz960 MHz 3 DBI добивка 400 MHz470 MHz UHF 3 DBI добивка 136 MHz150 MHz VHF 2 Вклучени компоненти : Скенер минимагнетска антена

DEN 223.36
X-Ree My4J DIN Rail 12VDC Coil 4pdt 14p Општа намена за напојување со база на моќност (my4j DIN Rail 12VDC Coil 4pdt 14p relè Неодамнешно
X-Ree My4J DIN Rail 12VDC Coil 4pdt 14p Општа намена за напојување со база на моќност (my4j DIN Rail 12VDC Coil 4pdt 14p relè

Име на производот : Електромагнетно реле; Модел бр : MY4 J; напон на калем : DC 12 V Контакт капацитет : контакт �

DEN 2.67
Hallmark Keepsake Christmas Ornament 2018 година датум, Scooby Doo Преземено изненадување, Scooby-Doo Неодамнешно
Hallmark Keepsake Christmas Ornament 2018 година датум, Scooby Doo Преземено изненадување, Scooby-Doo

Уметникот направен од Анита Мара Роџерс, овој украс за новогодишна елка доаѓа претходно спакувана во ку

DEN 1.00
Одбор за возач на контролори HDMI за 11,6 '' 13.3 '' 14 '' 15.6 '' 1920x1080 30 PIN EDP LCD екран Неодамнешно
Одбор за возач на контролори HDMI за 11,6 '' 13.3 '' 14 '' 15.6 '' 1920x1080 30 PIN EDP LCD екран

HDMI Одбор за работа за 30 PIN EDP 1920x1080 LCD екран Овој ASIN не може да користи 1366x768 Резолуција LCD и 40 PIN LCD екран ВИДЕ

DEN 479.68
Gwdj чадор штанд, држач за влегување чадор, држач за дрвени пластични плочи за водоотпорна и доказ за влага за хотелско хотелско хотелско Неодамнешно
Vokeeh 3 пакет Организатор на големи чевли, кутии за складирање на пластични чевли за плакарот, решетката за чевли со повеќе улога со Неодамнешно
AEXIT 2PCS XP0909A DISPREAT WIRE CONNECTION TERRANL TERRAMINAL TERMINAL TERAMINAL WAIND PLATES & CONNECTORS 5 Позиции Неодамнешно
AEXIT 2PCS XP0909A DISPREAT WIRE CONNECTION TERRANL TERRAMINAL TERMINAL TERAMINAL WAIND PLATES & CONNECTORS 5 Позиции

Земја на производство : Кина Материјал : Метал Нето тежина : 81g Содржина на пакет : терминал од 1 x 7 позиции.

DEN 133.60
GRM1887U1H822JA01D - Фиксни 2 -пини SMD 1887U1H822JA01 Неодамнешно
GRM1887U1H822JA01D - Фиксни 2 -пини SMD 1887U1H822JA01

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксиран кондензатор на повеќ

DEN 836.80
SmartSign-K-7457-EU Без престап-видео надзор, алармен систем во употреба Етикета | 5 x 7 ламинат винил, црн/црвен на бело Неодамнешно
SmartSign-K-7457-EU Без престап-видео надзор, алармен систем во употреба Етикета | 5 x 7 ламинат винил, црн/црвен на бело

Издржлив винил Направено од дебелина од 4 милји, усогласен винил и има агресивна леплива поддршка...

DEN 0.33
Кингџ Прес на ноктите на нозете Црн плоштад лажни нокти на нозете со бело цветно злато сјај дизајн лажни нокти акрилни нокти Неодамнешно
Смешни Дерби Ден и нане џулепс, кентаки коњски Трки Маица Неодамнешно
Смешни Дерби Ден и нане џулепс, кентаки коњски Трки Маица

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

DEN 1.00
Дистрибуција/конвекција на шпоретот на пелетот Бреквел А-Е-033, А-Е-033А, Ц-Е-033 Неодамнешно
Дистрибуција/конвекција на шпоретот на пелетот Бреквел А-Е-033, А-Е-033А, Ц-Е-033

Вентилатор на конвекција за сите печки на Бреквел и мултигориво, освен следниве модели : P20, P28 и некои по�

DEN 1.00
LOOS & CO. Cableware Division MS21251-A3S заклучување на клипот, Turnbuckle Неодамнешно
LOOS & CO. Cableware Division MS21251-A3S заклучување на клипот, Turnbuckle

Тип на производ : Лежишта и грмушки Димензии на пакетот : 5 Земја на потекло : Соединетите Држави...

DEN 343.36
Bticx 20 пакувања Лепички куки Беспрекорна алатка за вискоза кука за про transparentидни закачалки за wallидови, тешка должност, Неодамнешно
Bticx 20 пакувања Лепички куки Беспрекорна алатка за вискоза кука за про transparentидни закачалки за wallидови, тешка должност,

Совршен изглед уникатниот транспарентен дизајн го прави скоро невидлив, што е многу погодно за исклучи

DEN 379.20
Лежишта Fasteddy Компатибилни со комплетот за запечатени лежишта за керамички комплет Cross RC JT4 Неодамнешно
Лежишта Fasteddy Компатибилни со комплетот за запечатени лежишта за керамички комплет Cross RC JT4

Комплетна керамика со керамика на керамика (2x12x4 керамика (2x12x4 керамика (2х12х jt4 керамика (2) 6x12x4 керамика (2

DEN 0.67
Хавајски стил памук Твил ткаенина престилка Хону желка патување Неодамнешно
Хавајски стил памук Твил ткаенина престилка Хону желка патување

Памук Затворање на влечење Од кујната и надворешната скара, до градината, занаетчиската маса или проект

DEN 1443.20
Повторно воспоставена од производна универзална кертриџ за тонер за HP C4129X HP 29X Неодамнешно
Повторно воспоставена од производна универзална кертриџ за тонер за HP C4129X HP 29X

Продаден како 1 еа Компатибилен со OEM C4129 X Продаден како 1 еа Компатибилен со OEM C4129 X CIG повторно воспостав�

DEN 593.60
Зеродеко влезна врата украси декорасии пара уас 1 пар кинески пролетен фестивал спој 2022 пролетен фестивал врата спојка кинеска Неодамнешно
Подарок за рамка за спомен на дрво од хоијамаи, затоа што некој што го сакаме е на небото рустикален дрвен рамка со симпатија Подарок за Неодамнешно
Плакета за плоштади рустикално дрво кујнски знаци тетка дрвени плакети дрво дрво добредојде знак мазна класична loveубов за свадба Неодамнешно
TuningPros SS-125 Custom Fit Car Car Whindshield Sun Shade Protector, Sunshade Visor Silver & Grey 1-PC сет компатибилен со 2013-2017 Honda Accord Неодамнешно
TuningPros SS-125 Custom Fit Car Car Whindshield Sun Shade Protector, Sunshade Visor Silver & Grey 1-PC сет компатибилен со 2013-2017 Honda Accord

Направено со рефлексивен милар флим во сребро (преден) и чувствуван материјал во сива (назад) Со придруж�

DEN 1.33
Ретро бејзбол капи за жени мажи со прилагодлива буква за грб, печати едноставна обична капа за одење Неодамнешно
Ретро бејзбол капи за жени мажи со прилагодлива буква за грб, печати едноставна обична капа за одење

100% памук Машински миење лавици за бејзбол капачиња розова бејзбол капа црвена бејзбол капа на wallидни ка

DEN 3.33
OTGKF 22 26mm Брзо вклопување на часовници за Fenix ​​7 7x Watch Silicone Fighte Release EasyFit Band Scrist Band Strap за Fenix ​​6 6x Pro Watch Неодамнешно
OTGKF 22 26mm Брзо вклопување на часовници за Fenix ​​7 7x Watch Silicone Fighte Release EasyFit Band Scrist Band Strap за Fenix ​​6 6x Pro Watch

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

DEN 0.67
Пејзаж за нокти полски гел DIY гел за нокти металик дизајн линија цртајќи сликарство декорација за нокти за нокти Неодамнешно
Пејзаж за нокти полски гел DIY гел за нокти металик дизајн линија цртајќи сликарство декорација за нокти за нокти

? Налепници маникир DIY траен прст ryвезден небо маскирна ламба ? Лесен за употреба додатоци за накит рамна

DEN 0.67
Dialight LED, Green, T-1 3/4, 5,2MCD, 565Nm-521-9250F Неодамнешно
Dialight LED, Green, T-1 3/4, 5,2MCD, 565Nm-521-9250F

Цена за : Секоја големина на сијалицата : Т1 3 / 4 (5мм) LED боја : Зелена сјајни интензитет : 5,2mcd Агол на гледањ�

DEN 226.08
CR10-330J-D-Фиксни 2-пини SMD CR10 Неодамнешно
CR10-330J-D-Фиксни 2-пини SMD CR10

Фиксиран АВКС КОРПОРАЦИЈА Нови, никогаш не користени делови Спакувано во безбедно пакување ESD Квалитет�

DEN 534.40
Dynacable 24awg 550MHz CAT 6 Ethernet бакарен кабел со основи за конектори RJ45, 5 пакувања/7ft, 10 GB максимална брзина на LAN кабли за компјутерско Неодамнешно
LBEC Table Table Table, преклопна 600D Оксфордска ткаенина Трајлива софа сад странични џебови за дома Неодамнешно
LBEC Table Table Table, преклопна 600D Оксфордска ткаенина Трајлива софа сад странични џебови за дома

Служба за рака на софата : Обезбедување совршено совпаѓање со софата и рацете на каучот во различни голе

DEN 3.33
Сет од 2 кафеави природни јута ратан осветлени снежни украси Божиќни украси 36 Неодамнешно
Сет од 2 кафеави природни јута ратан осветлени снежни украси Божиќни украси 36

Украсете со уникатност и персонализирајте ја омилената просторија оваа сезона со овие осветлени украс�

DEN 3.00
POP Rivet Countersunk 304 Не'рѓосувачки челик-4-6C 1/8 x 3/8 јаз Qty-10000 Неодамнешно
POP Rivet Countersunk 304 Не'рѓосувачки челик-4-6C 1/8 x 3/8 јаз Qty-10000

1 / 8 "(или #4) дијаметар на занитките Најчесто се нарекува рамни навртки Инсталирани во дупки за бројачи за

DEN 241.76
N/A дигитални детектори на напон на AC/DC Паметни мерачи на пенкало за тестер за тестер 12V-250V Тековен електричен сензор Тест Тест молив Неодамнешно
LG OLED55B9PUA B9 Series 55 4K Ultra HD Smart OLED телевизор Неодамнешно
LG OLED55B9PUA B9 Series 55 4K Ultra HD Smart OLED телевизор

Вашата набавка вклучува една LG B9 Series 55 "4 K UHD Smart OLED телевизор, модел за 2019 година, еден магичен далечински

DEN 1.33
Othmro нитрилна гума O-прстени 320мм OD 308,6 mm ID 5,7 mm ширина, метрички запечатување заптивка, пакет од 10 Неодамнешно
Othmro нитрилна гума O-прстени 320мм OD 308,6 mm ID 5,7 mm ширина, метрички запечатување заптивка, пакет од 10

[NBR ORING] NBR со добри механички својства и голема отпорност на абење Има добра отпорност на многу нафта, мас

DEN 282.88
Антички бакарен месинг кујна влажна лента бања сад за мијалник за миење садови Неодамнешно
Антички бакарен месинг кујна влажна лента бања сад за мијалник за миење садови

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 2.67
Yonzee покрив Сончево за Tesla Model 3, стакло светло на покривот стакло Сонцето на сонцето нема да ја преклопите за заштита на Неодамнешно
Yonzee покрив Сончево за Tesla Model 3, стакло светло на покривот стакло Сонцето на сонцето нема да ја преклопите за заштита на

【Прилагоден дизајн】 Јонзе покрив Сонце ексклузивен дизајн со едно парче, специјално дизајниран за Tesla

DEN 2.67