Салон Линија За Третман Линија-Негување Навивам Активатор 500 Мл-Колекција-Негување Навивам Активатор 16.91 Фл Оз)

Салон Линија За Третман Линија-Негување Навивам Активатор 500 Мл-Колекција-Негување Навивам Активатор 16.91 Фл Оз)

DEN 208.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Ја обновува и Храни Оштетената Коса Певенти од Сушење, Интензивен Сјај и Ув Заштита (анти-сушење, Интензивен Сјај, УВ филтер). Здрави Кадрици, Лабави Без Разлетување!). Салонската Линија, Експерт За Грижа За Многу Сува, Оштетена И Досадна Коса, Разви Совршен Третман За Вашата Коса. Хранливиот Активатор За Виткање Има Моќно Масло Од Моринга, Богато Со Масни Киселини И Со Висока Хранлива Моќ И Протеини Од Пченица, Кои Дејствуваат Со Поправка И Негување На Оштетените Нишки. Оваа Моќна Комбинација Ја Враќа Изгубената Хидратација На Жиците, Оставајќи Ги Нахранети, Сјајни И Контролирани.Насоки за употреба : со чиста, влажна коса, нанесете Салонска Линија што ја храни Активаторот За Виткање С. с влакно По Влакно, рамномерно по должина и краеви. Ако сакате поголема контрола на јачината на звукот, нанесете и во близина на коренот. Отплеткајте ги жиците со чешел со широки заби, а потоа замесете ги со започнување на движењето од врвовите до корените. Повторете го движењето за месење и ослободување онолку пати колку што е потребно, тоа ќе помогне во формирањето на кадрици. Оптималната количина за нанесување ќе зависи од количината на коса и должината на жиците.

Избор на купувачи

Па Перика, Кратка Брановидна Бобо Човечка Целосна Чипка Перика Без Лепак Предни Перики Женска Должина??35СМ Црна Неодамнешно
Па Перика, Кратка Брановидна Бобо Човечка Целосна Чипка Перика Без Лепак Предни Перики Женска Должина??35СМ Црна

Лесен за инсталирање : лесен за отстранување, поголем избор, ви дава различни стилови Заштедува повеќе в

DEN 942.40
Микро-ексфолирачки шампон и јаглен + јаглен + третман на скалпот на чајно дрво | Веган, фалат и без парабен Неодамнешно Продажбата
Микро-ексфолирачки шампон и јаглен + јаглен + третман на скалпот на чајно дрво | Веган, фалат и без парабен

За кого е : оние со суви, ронливи, чешање, иритирани скалпи Што е тоа : и микроексфолирачкиот шампон за заж

DEN 1040.00
Привремена Боја На Коса Боја За Девојчиња Деца, Коса Восок Боја Девојка Играчки Подароци За Возраст 4 5 6 7 8 9 Роденден, Забава, КОСПЛЕЈ САМ, Неодамнешно
Jydbrt мултифункционален воздушен перниче чешел чешел чешел чешел чешел права коса чешел кадрава коса чешел чешел чешел чешел чешел Неодамнешно
Лабави Снопови Со Длабоки Бранови Човечка Коса 26 28 30 32 инчи 4 Снопови 150% Густина Снопови За Човечка Коса Необработени Неодамнешно
Лабави Снопови Со Длабоки Бранови Човечка Коса 26 28 30 32 инчи 4 Снопови 150% Густина Снопови За Човечка Коса Необработени

Материјал за коса : 10а Бразилска Човечка Коса 100% Необработена Девица Реми Човечка Коса Лабави Снопови С�

DEN 3247.84
Стенли Најважните Дами Чешел-Двострани Груби И Фино-Заб Чешел Отплеткува Исправи Измазнува Задева И Стилови Влажна Или Сува Коса Перики Неодамнешно
Уникра Сребрена Невеста Свадба Коса Лоза Цвет Невестинска Коса Парче Бисер Додатоци За Коса Лист Глави Накит За Жени И Девојки Неодамнешно
Дајун Коса 7А 3 Дел 4х4 затворање на чипка Со Добра Кинеска Реми Човечка Коса 3 Снопови Ткаење На Коса Мешана Должина 4 парчиња Неодамнешно
М-Марк Сасанква и масла за коса на Јојоба Неодамнешно
М-Марк Сасанква и масла за коса на Јојоба

Големина на производот (ширина x длабочина x висина) : 55x55x90 Земја на потекло : Јапонија Содржина : 100мл Масл

DEN 2.00
Professionalел Професионален Ефект На Сјај На Течна Свила За сите типови коса КУРЕКС БРИЛИЈАНТНОСТ, 100 мл Неодамнешно
Professionalел Професионален Ефект На Сјај На Течна Свила За сите типови коса КУРЕКС БРИЛИЈАНТНОСТ, 100 мл

Амодиметикони (амино функционални силикони / силоксани) имаат кондиционирачки и регенерирачки својс�

DEN 3.33
CHDHALTD 2pcs Жените Шноли, Корејски Стил Барет Шапка Коса Стил Алатка За Обликување На Главата Странични Удирања Клип, Бела) Неодамнешно
CHDHALTD 2pcs Жените Шноли, Корејски Стил Барет Шапка Коса Стил Алатка За Обликување На Главата Странични Удирања Клип, Бела)

Материјал : Крпа Тип : Коса Канџи Боја : Зелена / Жолта / Розова / Бела Вклучен пакет : 2 парчиња Ноктот За Ко�

DEN 1.67
Оуај остави балсам + масло за коса + шампон за детоксикација Неодамнешно
Оуај остави балсам + масло за коса + шампон за детоксикација

Оуаи остави балсам Моќна, мултизадача магла за секоја пригода Ја штити косата од оштетување на топлина /

DEN 0.33
Војводата Бранови И Избледува Текстуризатор Неодамнешно
Војводата Бранови И Избледува Текстуризатор

Екстра нежен и лесен за употреба Нежно и лесно ја олабавува вашата природна навивам За сите типови коса.

DEN 191.68
100 ПАРЧИЊА Црн Рамен Клип За Коса за Стилизирање И Фиксирање На Косата Неодамнешно
100 ПАРЧИЊА Црн Рамен Клип За Коса за Стилизирање И Фиксирање На Косата

Лесен за употреба : тие можат цврсто да ја поправат вашата коса во положбата што ја сакате, како на приме�

DEN 3.33
Фуример Аниме Игра Косплеј Перики Ахри Перика Со Капа За Жени Девојки И Дами Ноќта На Вештерките Божиќ Карневал Партија Неодамнешно
Фуример Аниме Игра Косплеј Перики Ахри Перика Со Капа За Жени Девојки И Дами Ноќта На Вештерките Божиќ Карневал Партија

Материјал : 100% висококвалитетни синтетички Влакна Отпорни На топлина Од Јапонски, што Е многу меко, боја

DEN 431.84
Азкиу 26 Инчен Нагласи Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Извадена 13х4 HD Транспарентна 4/27 Мед Русокоса чипка Неодамнешно
Страст Пресврт Коса 12 Инчен Вода Бран Капчиња Коса За Црни Жени Страст Пресврт Капчиња Коса За Пеперутка Локни 8 Пакувања Брановидни Неодамнешно
Луксура Науки Хибискус Во Прав За Раст На Косата 200 Грама, Хибискус Цвет Во Прав Природно за зимски специјални. Неодамнешно
Луксура Науки Хибискус Во Прав За Раст На Косата 200 Грама, Хибискус Цвет Во Прав Природно за зимски специјални.

Хибискус ја условува сувата коса Зајакнување на косата Редовната употреба на хибискус го контролира пр

DEN 259.20
Невидлив Волумен На Волумен Помош За Фризура Целосна Опашка Сите Бои на Косата Јас Плетенка Ефект На Склекови Со Екстра Силно Држење јас 1 Неодамнешно
Мави Банџ Прилагодлива Нелизгачка Фитнес Лента за Глава Во Обична Јапеејн-Браун Неодамнешно
Мави Банџ Прилагодлива Нелизгачка Фитнес Лента за Глава Во Обична Јапеејн-Браун

Гарантирано дека нема да се лизне или слајд цел ден! Прилагодлива лента за меко држење што дава совршено

DEN 2.00
XSY 28 Инчен Лента За Глава Човечка Коса Перики Длабок Бран Ниту Една Чипка Предни Перики Бразилска Девица Човечка Коса Машина Без Лепак Неодамнешно
Хнббф Возрасни Шамија Клипови Дами Глава Елегантна Коса Додатоци Глава Цвет Накит Пролет Клипови Неодамнешно
Хнббф Возрасни Шамија Клипови Дами Глава Елегантна Коса Додатоци Глава Цвет Накит Пролет Клипови

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 1.33
Алаза Палма Лист Жолт Лимон Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална Крпа За Сечење Коса, 65 Неодамнешно
Дофаш 100 парчиња Боби Иглички Иглички За Коса Челични Клипови За Коса 3,5 См/1,38 Додатоци За Коса За Девојчиња Неодамнешно
Дофаш 100 парчиња Боби Иглички Иглички За Коса Челични Клипови За Коса 3,5 См/1,38 Додатоци За Коса За Девојчиња

Со една кутија пакување Лесен за чување Лесен за носење Лесен за употреба Квалитетно чувство за рака...

DEN 0.67
СОЛУСТРЕ 96 парчиња Метален Градиент Шарени Сјајни Шноли Боби Иглички Сет Сјај Во Прав Клипови За Коса Шпорет Лак Иглички За Коса Неодамнешно
Кабир убива сива коса пркосејќи се на серум - 50мл Неодамнешно
Кабир убива сива коса пркосејќи се на серум - 50мл

Подобрете ја вашата оптика на кожата во Кабир, ги ставаме нашите пари таму каде што е устата кога станув�

DEN 2.67
Празни шишиња за спреј за коса Прилагодливо шише за господар за прскање фино магла активирање шише шише, шише за спреј за вода за Неодамнешно
Преклопен Фен За Коса Компактен Фен Пренослив Професионален Фен За Коса Негативен Јонски Фен Со Низок Шум 3 Поставки За Топлина Лесен Неодамнешно
24 инчи 1Б до 6 Балајаж Црна Мешавина Костен Кафеава, 1б/6 40 Парчиња 100гр Лента Во Екстензии На Коса Човечка Коса Неодамнешно
24 инчи 1Б до 6 Балајаж Црна Мешавина Костен Кафеава, 1б/6 40 Парчиња 100гр Лента Во Екстензии На Коса Човечка Коса

®Салон За Квалитет На Коса Екстензии●Беспрекорна права лента во екстензии за коса100% премиум реми чове�

DEN 2.67
Нега На коса Масло За Нега Нега На Коса Кршење И Нега На Раст Масло За Нега На Коса Губење И Ја Храни Скалпот Регенератор Длабок 100 мл Неодамнешно
Ладу 13х6 Чипка Предни Перики Човечка Коса 20инч ХД Транспарентна Откачена Кадрава Фронтална Перика За Затворање За Црни Жени 180% Густина Неодамнешно
ГРОЗДОБЕР Цвет Кристални Фризури Производител На Коса Пунџа Чешли За Коса Пластични Сјајни Шноли За Жени Додатоци За Коса Неодамнешно
ISO Beauty Full Set w/ 1.25 Зацрвнувач на косата, виткање железо стапче и мини рамен железо комплетен целосен сет Неодамнешно
ISO Beauty Full Set w/ 1.25 Зацрвнувач на косата, виткање железо стапче и мини рамен железо комплетен целосен сет

Вклучува : 1,25 ″ керамичко рамно железо + 2518мм пресврт + мини рамно железо Измазнете ја и стилизирајте ја �

DEN 1744.00
Зури Сис Бразилска Човечка Коса Перика ХР-БРЗ Зо Неодамнешно
Зури Сис Бразилска Човечка Коса Перика ХР-БРЗ Зо

Зури Сис Бразилската Човечка Коса Перика HRBRZ Зона 100% Бразилска (Природна) Човечка Коса Перика Белило / П

DEN 2.00
Природен Црн Бран На Телото Вистинска Човечка Коса Продолжување На Опашката За Црни Жени Завиткајте Околу Долг Клип Во Брановидна Неодамнешно
Сизоби Гнездо За Птици Магичен Клип За Коса, Додатоци За Коса За Жени, Клип За Коса За Птичји Гнездо, Магичен Клип За Коса, Држач За Коса Неодамнешно
ЗКМЕБ Сјајни Кристални Ножици Клипови За Коса За Жени Слатки Девојки Накит Додатоци За Коса Неодамнешно
ЗКМЕБ Сјајни Кристални Ножици Клипови За Коса За Жени Слатки Девојки Накит Додатоци За Коса

Цврст и издржлив за долготрајна употреба Одличен клип за коса што ќе го носите на забава, фестивали или �

DEN 3008.00