Долга Опашка Продолжување Клип во, 28 Инчен Директно Пони Опашка Коса Екстензии Заврши Околу Топлина Отпорни Синтетички Црна Коса Опашки За Жени Девојки

Долга Опашка Продолжување Клип во, 28 Инчен Директно Пони Опашка Коса Екстензии Заврши Околу Топлина Отпорни Синтетички Црна Коса

DEN 127.68

Неодамнешно

Достапно на барање

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ●Директно завиткување околу опашката е изработено од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина Долгото продолжување на опашката има ист квалитет и сјај како и вашата коса, мека и удобна. Директно продолжување на опашката на пони супер погоден за зголемување на волуменот и може повторно да се користи долго време. ●ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ●Завиткајте околу директно опавче лесно може да се нанесе без никаква помош. Не е важно дури и ако користите продолжување на косата со опашка од пони за прв пат, долгото директно продолжување на опашката има чешел и магична паста за добро да го држи парчето коса од опашката на косата. Само завиткајте за неколку минути, ќе додадете продолжување на опашката на пони на вашата коса. ●ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ●директно искривување на опашката околу додатоците и широкиот плетен го обезбедуваат најлесниот начин да добиете модерно продолжување на опашката, безбедно и удобно цел ден. Долгото директно продолжување на опашката на пони е погодно за секојдневна употреба, тематски забави, забави за танцување, свадби, карневали, Велигден, Денот на Молецот и други прилики. ●ТОПЛИ СОВЕТИ бидејќи директно продолжување на опашката е направено од материјал од синтетички влакна, статичкиот електрицитет и влажноста може да предизвикаат заплеткување на опашката на опашката.

Избор на купувачи

Мингдан Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 Чипка Напред Со Бебешка Коса Необработени Неодамнешно
Милбон Мазна 4 Груба Маска за Коса 4 х 0,3 мл Неодамнешно Продажбата
Милбон Мазна 4 Груба Маска за Коса 4 х 0,3 мл

4 НЕДЕЛЕН ЗАСИЛУВАЧ ГРУБ е чекор 4 во професионален третман за длабоко уред во 3 чекори кој веднаш ја подо

DEN 416.00
Аведа Дрвени Мини Лопатка Четка Неодамнешно
Аведа Дрвени Мини Лопатка Четка

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 1.33
Муоум операција капа буфан капа работно капаче со копчиња и ласкава коса за жени, долга коса, обрасци на риби Неодамнешно
Муоум операција капа буфан капа работно капаче со копчиња и ласкава коса за жени, долга коса, обрасци на риби

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 3.33
Салонили со кружни рачки со широко заби со широко заби чешел огромна големина Неодамнешно
Салонили со кружни рачки со широко заби со широко заби чешел огромна големина

Чешел со широк заб : Широките, заоблени заби се дизајнирани да се разоткриваат без да ја скршат косата ил

DEN 2.00
Млазница за Прицврстување против Летање за Dyson Supersonic HD01 HD02 HD03 HD04 HD08 HD15 Додатоци За Фен За Коса Алатки Делови Неодамнешно
Млазница за Прицврстување против Летање за Dyson Supersonic HD01 HD02 HD03 HD04 HD08 HD15 Додатоци За Фен За Коса Алатки Делови

●Дизајн против Летање На летање Со уникатен дизајн против летање, додатокот За Летање може да ги намали

DEN 0.67
Дијадеми И Круни Со Накит СО СЛАТВ За Жени, Црвена Кристална Кралица Круна, Црна Свадбена Дијадема За Невеста, Метални Роденденски Матурски Неодамнешно
●Зачувај Повеќе●Лесен Беспрекорен Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса и Опашка Екстензии за Коса 18П613 20инч Неодамнешно
●Зачувај Повеќе●Лесен Беспрекорен Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса и Опашка Екстензии за Коса 18П613 20инч

Производ за коса : Два Пакети Екстензии за Коса Купете Заедно, Заштедете Повеќе! Вистинска реми човечка �

DEN 3039.84
Вал Професионален | Виш Метал Клипер Метал Издание И Бербер Фен Со Концентриран Проток На Воздух Неодамнешно
Вал Професионален | Виш Метал Клипер Метал Издание И Бербер Фен Со Концентриран Проток На Воздух

Безжичен : безжичната машинка за коса е наменета за бербери и стилисти да создаваат беспрекорни мешавин

DEN 3312.00
Јусиер 4 ПАРЧИЊА 3,2 Инчен Црн Клип За Коса Среден Мат Клип За Канџи За Жени Клип За Банана За Фина Коса Неодамнешно
Јусиер 4 ПАРЧИЊА 3,2 Инчен Црн Клип За Коса Среден Мат Клип За Канџи За Жени Клип За Банана За Фина Коса

Содржи 4 штипки за коса Големина : 3,2 х 2,3 инчи Клипот е изработен од пластика, мала тежина, не се лизга, лес

DEN 1.00
Remington Pearl Pro керамички рамен железо, црно Неодамнешно
Remington Pearl Pro керамички рамен железо, црно

450 ° F Салон Висока топлина Постигнете професионални резултати дома со висока топлина од салон 450 ° F 30 се

DEN 559.36
Преносни Перика Манекен Главата Штанд Прилагодливи Фризерски Лажни Главата Мувла Држач Држач Козметологија Маникин Штанд Неодамнешно
Медицинска сестра капачиња со долга коса, розови афиони прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за коса Неодамнешно
Медицинска сестра капачиња со долга коса, розови афиони прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за коса

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 2.33
Sqw коса, виткање на виткање со долга коса, 32мм за виткање на косата за виткање на коса, професионално железо за виткање на коса од керамички Неодамнешно
ЕВЈО Џамбо Ролки За Коса, 30 Пакувања Големи Ролки За Коса За Долга Средна Коса, Ролки За Коса Со 3 Големини За Самоприфаќање Жени Кадрици Неодамнешно
Ace All намени чешел за коса, 7 инчи Неодамнешно
Ace All намени чешел за коса, 7 инчи

Пакет од шест Аце е роден во 1851 година и е добро воспоставен и сигурен бренд; 7 инчи со целта чешел Има и ф�

DEN 1.67
Салиј Барокна Круна Црна Невестинска Кристална Дијадема Круна Готска Свадбена Глава Гроздобер Кралица Додатоци За Коса За Жени И Девојки Неодамнешно
Долга Страст Пресврт Коса 36 Инчен 7пакувања Ѓумбир 350 Бакарна Боја Пред-извртени Страст Пресврти Капчиња Коса Пред-јамка Капчиња Неодамнешно
Пегла За Коса Керамички Пегла За Коса - Пегла За Коса, Професионално Исправување И Виткање Во Салонот За Долга, Густа Коса, Ултра Брз Неодамнешно
Инебрија сладолед кератин реструктуирање и навлажнувачки шампон. Идеално за сува и оштетена коса. Неодамнешно
Инебрија сладолед кератин реструктуирање и навлажнувачки шампон. Идеално за сува и оштетена коса.

Идеално за сува оштетена коса, истакнато од чести хемиски третмани Длабоко навлажнувачко и негување ак�

DEN 458.72
Средни бои само зафати ролери за коса 6 п.п. Неодамнешно
Средни бои само зафати ролери за коса 6 п.п.

Пакет : 6 п Секоја големина на ролери : 1,2 ”d x 2,5” L (30мм x 63мм) Избрани бои, виолетова, розова, сина, топла роз

DEN 1.33
ПЕПЕРУТКА Рачно Ткаени Мрежа Ретро Фиба Клип На Задниот Дел Од Главата Неодамнешно
ПЕПЕРУТКА Рачно Ткаени Мрежа Ретро Фиба Клип На Задниот Дел Од Главата

Ткаење метални влакна Изберете шарени и флексибилни метални влакна за да создадете прекрасни цвеќиња с

DEN 4434.88
YFQHDD загревање на електрична керамичка коса затегнати четки четка за исправување пеглани мазни чешел чешел за стилизирање на железо Неодамнешно
100 Парчиња Анти Скршени Фризерски Салон Очила За Боја За Коса Очила Неодамнешно
100 Парчиња Анти Скршени Фризерски Салон Очила За Боја За Коса Очила

Дизајниран за фризерски салони и убавина, без мирис и безбеден, лесен за лепење Разумен дизајн, нема да г

DEN 1.67
Сончеви Вистински Екстензии За Човечка Коса Јас Совет 20 инчи Во Комплет Со Микро Јамка 22 инчни Екстензии За Коса 1 Природно Црно Неодамнешно
55х66 Инчи Полиестер Коса Сечење Кејп Одмор-Фламинго-Божиќ-Подароци Салон Бербер Кејп Со Прилагодливи Предвремени Затворање Коса Неодамнешно
Ивкоко Лента За Глава Перика Човечка Коса За Црни Жени, 180% Густина Длабока Кадрава Човечка Коса Перика Со Лента ЗА Глава, 10а Неодамнешно
Oulyee Патување Шишиња, 2oz Патуваат Големина Тоалет Контејнери Во собата Со Торба, Празни Tsa Додатоци За Шампон, Лосион, Балсам Неодамнешно
Работно капаче за жени со 2 пакети со копчиња лента вратоврска назад симпатична коала долга коса капачиња Неодамнешно
Работно капаче за жени со 2 пакети со копчиња лента вратоврска назад симпатична коала долга коса капачиња

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

DEN 239.68
Лабрини Откачени Кадрави Рабови 13х4 Чипка Предна Човечка Коса Перики HD Транспарентна Чипка Фронтални Перики Со Кадрава Бебешка Коса Неодамнешно
ОРС Маслиново Масло Контрола На Разлетување И Сјај Сјаен Полирач За Коса 6 Унца Неодамнешно
ОРС Маслиново Масло Контрола На Разлетување И Сјај Сјаен Полирач За Коса 6 Унца

Ја подобрува вашата коса со неверојатен сјај Формулиран да издржи влажност Обезбедува влага на косата..

DEN 104.00
Запи Продавница 2 ПАРЧИЊА Леопард Печатење Кадифен Клип За Нокти За Коса, Додатоци За Коса За Жени и Девојки, Силен Клип за Држење [3,9 инчи Неодамнешно
Вокосте Канџи Клип Додатоци За Коса, Клип За Коса Без Лизгање Зафат Пластика За Жени Девојки, Кафеава, 3.54 Неодамнешно
Вокосте Канџи Клип Додатоци За Коса, Клип За Коса Без Лизгање Зафат Пластика За Жени Девојки, Кафеава, 3.54

НЕ СЕ ЛИЗГА : клиповите За канџи за Коса не се Лизгаат, така што можат цврсто да ја држат косата ДОБАР МАТ�

DEN 1.33
YJTIMEGS 6 ПАРЧИЊА Коса Црна Магија Пунџа Производител, Пена Сунѓер Бухти Со Коса Обликувач Додатоци Силна Флексибилни Еднократно Неодамнешно
SP217168 Детски фризури за детски посл Неодамнешно
SP217168 Детски фризури за детски посл

Големина : 8 "x 12" (21 см x 30 см) Материјал : влакна ткаенина Големина : 8 "x 12" (21 см x 30 см) Материјал : влакна ткае�

DEN 998.40
Ленти За глава За Жени Девојки Гроздобер Цвет Печатени Лента За Глава Кристално Кристално Еластични ленти За коса Додатоци За Коса Накит Неодамнешно