Чипка Предни Перики Човечка Коса Бранови Перики 30 инчи Необработена Бразилска Девица 13х4 HD Транспарентна Чипка Перика Претходно Откинати Со Бебешка Коса Перика За

Чипка Предни Перики Човечка Коса Бранови Перики 30 инчи Необработена Бразилска Девица 13х4 HD Транспарентна Чипка Перика Претходно Откинати

DEN 2.00

Неодамнешно

Достапно на барање

1 [Врвен Материјал За Човечка Коса] перика за човечка коса со бранови на Телото е 100% необработена девствена човечка коса, таа е мека и без заплеткување без никакво пролевање, така што ќе можете да се чувствувате удобно и гордо над вашата нова прекрасна коса. [13х4 транспарентен чипка фронтален слободен дел] перика за затворање на телото на човечката коса може да биде слободен дел. Природна линија на коса претходно извадена со бебешка коса наоколу. удобно и шармантно!. Средна Големина (19,5-22,5 инчи), погодна за повеќето жени, со 2 прилагодливи ремени и 4 чешли, лесни за инсталирање, пријателски за кожата и дише.[Должина на перика За човечка Коса] Нашата перика Е перика со бранови на телото, правилното мерење е по истегнување, ја мериме должината од врвот на перика до крајот на косата. Наместо директно мерење.[Погоден за Пригода] бразилската човечка коса чипка фронтални перики може да бидат обоени, истакнати, завиткани, исправени, стилизирани како што сакате. Таа е погодна за многу прилики, свадба, датира, партија, и вашиот секојдневен живот. Периките за коса јансоло се човечка коса со врвен квалитет, кои беа отсечени директно од една млада дама, немаат хемиски третман, немаат синтетичка или животинска коса. Нема Причина R eturn. Во Јунсоло, ние веруваме во нашите производи. Затоа го поддржуваме враќањето без причина без никакво уништување и обезбедуваме пријателска, лесно достапна поддршка.

Избор на купувачи

Гуангминг - четка за туширање со масажер со скалп, четка за коса од првут, масиво масиво скалпот Стрес се релаксира, четка за чистење на Неодамнешно
Беспрекорно Од Габриел Унион - 5 Путер Чудо Маска Пакет 1 мл Фолија Неодамнешно
Беспрекорно Од Габриел Унион - 5 Путер Чудо Маска Пакет 1 мл Фолија

Овој ултра навлажнувачки третман длабоко условува со Мурумуру и Шеа Путер за навлажнување на сува, кршл

DEN 3.00
Alhbejt рамно железо за патувања торбичка за патување со рамен железо ракав мек памук виткање железо покритие за коса, затегнувачи на коса, Неодамнешно
58 Парчиња Коса Плетенки Страшни Лоци Накит Долга Змија Вител Филигрански Дредови Додатоци Пиратски Брада Цевка Мониста Манжетни Неодамнешно
Yfqhdd негативен јон дигитален дисплеј за четка за коса Артефакт Негативен јонска коса зацрвнува електрична права коса чешел Неодамнешно
Дајун Коса 14 Целосна Чипка Човечка Коса Перики Со Бебешка Коса Филипини Богородица Реми Човечка Коса Бран На Телото Боја 1 Џет Црна Неодамнешно
Привремена Боја На Коса Боја За Девојчиња Деца, Коса Восок Боја Девојка Играчки Подароци За Возраст 4 5 6 7 8 9 Роденден, Забава, КОСПЛЕЈ САМ, Неодамнешно
Johnони Б низ целиот шампон Неодамнешно
Johnони Б низ целиот шампон

Nyони Б Целиот шампон е најлуксузниот шампон што може да го користи човекот Погоден за сите типови коса, �

DEN 496.00
Комплет За Текстуризатор На Бранови Неодамнешно
Комплет За Текстуризатор На Бранови

Мавтањето е уметност на олабавување и поставување рамна цврсто завиткана коса во одредена шема Многу п�

DEN 288.00
Киакиаринг Пикси Исечете Перики ЗА Црни Жени 9А Бразилски Кратки Директно Човечка Коса Перики Со Тресне Кратки Слоевити Пикси Неодамнешно Продажбата
Снопови - 2 Предмети: Клип На Екстензии За Коса Човечка Коса 22 инчи Шие Во Екстензии На Коса Вистинска Човечка Коса 22 инчи Омбре Црна Неодамнешно Продажбата
Денглинг четка за четка за четка за четка за четка за коса, влажна сува коса стилизинг за туш, туш четка Неодамнешно
Денглинг четка за четка за четка за четка за четка за коса, влажна сува коса стилизинг за туш, туш четка

Висок квалитет : Направено со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

DEN 127.84
Бакнеж Бои &засилувач; Нега Јаглеродни Влакна Игла Опашка Чешел За Чешлање, Отплеткување, Задевање, Стил, Разделба На Косата-Антистатички Неодамнешно
25мм 3 барел виткар за коса 3 трева коса Кримпер за фризури за фризури за виткање барел за коса за виткање пеглани за прилагодлива Неодамнешно
12 ПАРЧИЊА Без Свиткување Клипови за Коса, УХОМЕНИ Без Бразди Клипови За Коса За Стилизирање Акрилен Кристал Дијамант Без Свиткување Неодамнешно
3 Парчиња Штипка За Коса Од Конска Опашка, Метални Шноли За Коса Од 1,77 Инчи Висока Опашка Клип За Канџи Модни Украсни Додатоци За Неодамнешно
Ревлон 3 Барел Џамбо Коса Вејвер | Долготрајни, Природни Бранови, Неодамнешно Продажбата
Ревлон 3 Барел Џамбо Коса Вејвер | Долготрајни, Природни Бранови,

ТУРМАЛИН КЕРАМИЧКИ СЛОЈ : Помага да се намали штетата од прекумерно обликување со рамномерна дистрибуц�

DEN 447.68
Замавнувањебаути Поправка Коса Игла Ткаење Закривени Иглички Рачни Игли За Шиење Неодамнешно
Замавнувањебаути Поправка Коса Игла Ткаење Закривени Иглички Рачни Игли За Шиење

Висококвалитетни игли за шиење материјал од нерѓосувачки челик Ткаење продолжување на косата needle.It има

DEN 2.67
2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, декоративна Божиќна прилагодлива работна капа со копче и џемпер -лента Неодамнешно
ЛИЦЕ ЧУДО Тупи за Мажи 0,04 мм Супер Тенка Стп Кожа Мажи Парче Коса 10х8 Невидливо Сите Поли Менс Тупи Европски Систем За Девствена Неодамнешно
МАСКА ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА ЛУК 1000МЛ ЗА ХЕМИСКИ ТРЕТИРАНА КОСА Неодамнешно
МАСКА ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА ЛУК 1000МЛ ЗА ХЕМИСКИ ТРЕТИРАНА КОСА

Ревитализирачка маска за хемиски третирана коса Збогатен Со Екстракт Од Лук и Екстракт од Бамбус...

DEN 542.08
Мксангел Долга Директно Омбре Русокоса Жолта Синтетичка чипка предна Перика Половина Рака Врзана Природна Перика Неодамнешно
Мксангел Долга Директно Омбре Русокоса Жолта Синтетичка чипка предна Перика Половина Рака Врзана Природна Перика

Дневни и косплеј партија користи : стилски дизајн со половина рака врзани природни коса линија, сите фот

DEN 654.40
Фокси Сребро-Синтетички Капчиња Плетење Коса ВО ПЛАТА Неодамнешно
Фокси Сребро-Синтетички Капчиња Плетење Коса ВО ПЛАТА

ВО МОМЕНТОВ ИЗБРАНИ : БОЈА ПЛОЧА во 1 пакет " должина е избран ВО МОМЕНТОВ ИЗБРАНИ : БОЈА ПЛОЧА Е НАЈЛЕСНИО

DEN 0.33
МИРАКОМБ 3Д ПРО Нано Титаниум Рамно Железо, 2 во 1 Виткач За Исправување На Косата со 1 Инчни Пловечки Плочи, 11 Прилагодувања Неодамнешно
Homebella mizz 1 керамички професионален зацрвнувачки/ рамен железо Неодамнешно
Homebella mizz 1 керамички професионален зацрвнувачки/ рамен железо

MIZZ PROFESSIONAL HAIR STYLER STRAIGHTENER 1" SOLID CERAMIC PLATES This professional hair styling iron has negative ion technology and floating ceramic plates It features a 360 degree swivel

DEN 1.00
Плескав Bokeh Light Effect Barber Cuting Cape водоотпорна наметка за фризура со прилагодливо затворање Снимно фризерство за Неодамнешно
Плескав Bokeh Light Effect Barber Cuting Cape водоотпорна наметка за фризура со прилагодливо затворање Снимно фризерство за

Жолчна крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Мерки за сечење коса за возрасни 56,7 "x 67" 【Материја�

DEN 1.33
Канту Txtr Од Нафта + Витамини Скалпот Saver 5oz, 5 Мл Неодамнешно
Канту Txtr Од Нафта + Витамини Скалпот Saver 5oz, 5 Мл

Маслото од рузмарин го навлажнува сувиот скалп Есенцијалните витамини додаваат сјај и го промовираат р

DEN 2.00
Бургундија Афро Кратки Откачени Кадрава Човечка Коса Перики За Жени, Целосна Машина Направена Кратка Перика Човечка Коса Без Лепак Неодамнешно