Reolink 4K PTZ Security Camera Camera, 360 степени преглед POE камера со 16x оптички зум за надзор на отворено, автоматски патеки човечко/возило/милениче, двонасочен разговор, 260ft IR Night Visi

Reolink 4K PTZ Security Camera Camera, 360 степени преглед POE камера со 16x оптички зум за надзор на отворено, автоматски патеки

-80 %

DEN 11999.84

Неодамнешно

Достапно на барање

Јасно видете далечни детали во 4 K Ultra HD со 16x оптички зум : Варифокалниот леќа ви овозможува да се зумирате 16x на далечниот предмет без да ја загрозите резолуцијата од 8 MP Погледнете ја лицето или регистарската табличка јасно дури и ако се далеку. Покријте го секој агол со тава од 360 °, навалување од 90 ° и автоматско следење : Оваа PTZ камера ги разгледува слепите дамки со 360 ° целосна покриеност. Брзините на навалување се прилагодливи (PAN : 1,4 ° -281 °/s; навалување : 1,4 ° -56 °/s). Исто така, автоматски ќе ја следи целта за да ја задржи во рамката. Погледнете го вашиот имот со ноќно визија и далечински пристап : Инфрацрвената ноќна визија на камерата ви овозможува да видите до 260ft дури и во текот на ноќта. Можете да ја видите камерата во живо и да репродуцирате видеа во секое време каде било преку апликација/клиент на Reolink. Добијте поточни сигнали и преземаат брзи одговори : Камерата може да разликува луѓе, возила и миленичиња од други предмети за да ги намали несаканите сигнали. Со двонасочно аудио, можете да слушнете и да разговарате во реално време за да ги одвратите натрапниците кога ќе добиете предупредувања. Погодно поставување со еден кабел со моќност над Етернет : Приклучете го RLC-823 A 16x во IEEE802.

Избор на купувачи

Слики во кампусот HSBS001810 Рамки за сертификати со почести црни и сребрени душеци, 8 x 10 Неодамнешно Продажбата
Слики во кампусот HSBS001810 Рамки за сертификати со почести црни и сребрени душеци, 8 x 10

Големина на рамката : 15 Рамката одговара на документи што се 11 W x 8.5h, ориентација на пејзаж Ве молиме конт

DEN 1823.68
Спајдермен 2-Нинтендо ДС Неодамнешно
Спајдермен 2-Нинтендо ДС

Соочете се со обичните криминалци и најсмртоносните супернегативци, Од Електро И мршојадец до Др Октоп�

DEN 238.40
BDSM сексуална ропска кожна јака - прилагодлива подлога јака на вратот Фетиш робови ограничувања на хокер Неодамнешно
BDSM сексуална ропска кожна јака - прилагодлива подлога јака на вратот Фетиш робови ограничувања на хокер

кожа Само миење на рацете Дизајн на јака, јака, јака може да ве спречи да се повредите во возбудливата иг�

DEN 2.67
FRCOLOR 3pcs Удобен Подарок Постарите Бременост Стап Дома Долги Алатки Деца Чевли Рог Користете Чевли Патување Одговара Рационално За Мажи Неодамнешно
Yynxsy 7x5ft розово срце во форма на срцев ден на в Valentубените, декорација за позадина, забава Декорација на забава банер starвезда Неодамнешно
Caplugs 99394153 Пластично тркалезно капаче VC-1062-16, винил, CAP ID 1.062 должина 1.000, црна Неодамнешно
Caplugs 99394153 Пластично тркалезно капаче VC-1062-16, винил, CAP ID 1.062 должина 1.000, црна

Флексибилен винил материјал со широк спектар на големина на дијаметар и должина Лесен за употреба прит

DEN 612.32
TC-Helicon Mic Mechanic 2 Неодамнешно
TC-Helicon Mic Mechanic 2

Ултраедноставни гласни ефекти стопбокс со реверб, ехо и корекција на теренот Ви дава флексибилна, креат

DEN 550.40
AIRCAT 6255 композитен десен агол на умирање мелница 20,000 вртежи во минута Неодамнешно
AIRCAT 6255 композитен десен агол на умирање мелница 20,000 вртежи во минута

18,000 вртежи во минута и 0,4 HP мотор : Тивка, моќна алатка идеална за апликации за продавници или дома (82 DBA) Р�

DEN 1552.00
Гас пролет, заклучување, челик, сила 150 Неодамнешно
Гас пролет, заклучување, челик, сила 150

Пролетните брави на гас во која било позиција и ослободуваат со едноставен притисок на копче или влечењ

DEN 2.67
Нови LON0167 2 компјутери се прикажани делови за ратарирање на HSS, сигурна сечило за планер за ефикасност за H-ITA-C-HI F20 Неодамнешно
Нови LON0167 2 компјутери се прикажани делови за ратарирање на HSS, сигурна сечило за планер за ефикасност за H-ITA-C-HI F20

Име на производот (трајно во употреба) : Планерско сечило; модел на вклопување : (најнова технологија) за H

DEN 147.68
Заштитна ладилна торба за 2L или 3L хидратација на мочниот меур на мочниот меур> ја одржува водата ладна и ги штити мочниот меур> термички Неодамнешно
BN44-00808A / BN44-00808D Напојување / LED табла за возачи Неодамнешно
BN44-00808A / BN44-00808D Напојување / LED табла за возачи

Samsung Refrigerator DA9708241 C Auger Motor Assembly Known Models : Samsung RS25 H5000 BC / AASamsung RS25 H5000 BC / AASamsung RS25 H5000 BC / AASamsung RS263 TDBP / XAASamsung RS263 TDBP

DEN 1.33
Домами 6 фиоки за фиоки, канти за складирање, за спална соба, плакарот, расадник и дневна соба, кула за куќи со челична рамка, градите Неодамнешно
ZMAUTOPARTS LED Хром Проектор Фарови Фарови со 6.25 Сини LED DRL Светла За 2004-2008 Форд Ф-150 Неодамнешно
ZMAUTOPARTS LED Хром Проектор Фарови Фарови со 6.25 Сини LED DRL Светла За 2004-2008 Форд Ф-150

Проектор стил Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги исполнува или надминува ба

DEN 4383.20
Music Edition Victrola 2 Tabletop Bluetooth звучник, IP67 отпорен на вода и прашина, 20-часовно траење на батеријата, спарување Неодамнешно
Music Edition Victrola 2 Tabletop Bluetooth звучник, IP67 отпорен на вода и прашина, 20-часовно траење на батеријата, спарување

Преносен Bluetooth звучник : Уживајте во богатиот бас, полни миди и јасни височини на моќниот виктрола музич�

DEN 0.33
Aexit Double Flute Special Tool 3/8 Cutting Dia 1/4 Душка за дупчење на дупчење бит модел: 29AS131QO194 Неодамнешно
Aexit Double Flute Special Tool 3/8 Cutting Dia 1/4 Душка за дупчење на дупчење бит модел: 29AS131QO194

Должина на флејта : 30мм / 1,2 "; вкупна должина : 74мм / 2,9" Име на производот : секач за рутер за црвена боја; м�

DEN 144.64
Персоналните Неколку Кригла Јас Само Сакам Да Се Допре Вашиот Задник цело Време Кафе Кригла Сопствено Име Смешно Симпатична Љубов Подарок Неодамнешно
Светиња за сензори за ноќно светло светло светло за спална соба, ходник и кујна, пакет 2 Неодамнешно
Светиња за сензори за ноќно светло светло светло за спална соба, ходник и кујна, пакет 2

Апс Осветлува во самракот, автоматски се исклучува во зората што е многу погодно Димензија : 5см (1,96in)

DEN 175.84
Сипка со остра опашка. ОдПтиците На Америка Неодамнешно
Сипка со остра опашка. ОдПтиците На Америка

Литографија печатена во боја, на фина рачно изработена хартија Одлична состојба Во 1971 година, користејќ

DEN 988.80
Пластични Пликови Јасни Папки Со Документи - 10 Пакети Поли Пликови Буква А4 Јасни Торби Со Датотеки Организатори На Документи Неодамнешно
Navitech Преносен ДВД плеер за потпирање на глава за монтирање/носење, компатибилен со Sony DVPFX810 8 | Sony DVP-FX820/P 8 | Sony BDPSX910 Неодамнешно
Navitech Преносен ДВД плеер за потпирање на глава за монтирање/носење, компатибилен со Sony DVPFX810 8 | Sony DVP-FX820/P 8 | Sony BDPSX910

Одвојната лента се дуплира како монтирање на потпирачот за глава Играч тајно со прилагодливи ленти...

DEN 3.00
Диксон Гибфв400 Железо Жлеб Пеперутка Вентил СО ЕПДМ Печати, 4 Неодамнешно
Диксон Гибфв400 Железо Жлеб Пеперутка Вентил СО ЕПДМ Печати, 4

Дизајниран за апликации за вода и воздух Работен притисок : 300 ПСИ Максимална температура : 210°F...

DEN 7532.00
Злато Бела Францускиот булдог кој седи декларатор за 12 лаптоп Неодамнешно
Злато Бела Францускиот булдог кој седи декларатор за 12 лаптоп

Високо квалитетен винил декларација Високо квалитетен винил декларација Лесно е да се примени винил де

DEN 95.84
Филм за заштитник на екранот Puccy 3 пакет, компатибилен со LG 24MP76HM 23,8 Монитор за приказ TPU чувар (Не заштитени стакло заштитници) Неодамнешно
CZDYUF Mini Electric Shredder Portable фактурен документ за букви хартија за хартија USB батерија напојува Неодамнешно
CZDYUF Mini Electric Shredder Portable фактурен документ за букви хартија за хартија USB батерија напојува

Направен материјал OFABS, мини USB уништувачот може да се напојува со USB моќност или батерија Компактна голе

DEN 307.20
6 пакувања - Lucent Path Yellow Baseball Bump Cap Hard Hat Shate Sheatme Caps за мажи и жени Неодамнешно
6 пакувања - Lucent Path Yellow Baseball Bump Cap Hard Hat Shate Sheatme Caps за мажи и жени

【Удобно и модерно】 Луцентен пат лесен капа на бејзбол пад е удобно и модерно за заштита на главата Нама

DEN 1279.20
Амерекс Б385ТС, 2,5 фунти Халотрон Јас Класа Б Ц Противпожарен Апарат Неодамнешно
Амерекс Б385ТС, 2,5 фунти Халотрон Јас Класа Б Ц Противпожарен Апарат

Халотрон I, Класа Б : Ц Апарат За Гаснење За употреба На истури Од Класа Б (запалива течност) или Пожари шт�

DEN 1.00
3drose прилично портокалова и сина пеперутка слика на светлина нанесена ... - шишиња со вода Неодамнешно
3drose прилично портокалова и сина пеперутка слика на светлина нанесена ... - шишиња со вода

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

DEN 1244.80
Хангар за чевли за чевли WYQQ за домашен студентски дом, стоечки решетки за складирање на чевли за чевли без инсталација Неодамнешно
Хангар за чевли за чевли WYQQ за домашен студентски дом, стоечки решетки за складирање на чевли за чевли без инсталација

Преклопна решетка за чевли : Цврст и издржлив инсталација без преклопување бамбус за складирање на чевл

DEN 0.33
Декор за Ноќта на вештерките Декорации за Ноќта на вештерките затворен за Ноќта на вештерките декоративни смола украси за автомобили Неодамнешно
Gue 5d DIY дијамантски сликарство рачно изработена кутија за ткиво на ткиво, дијамантски вез вкрстена бод специјална форма за складирање Неодамнешно
Цвет за создавање семе на живот - 3 Винил налепница - За телефон со шише со вода за лаптоп - водоотпорна декларација Неодамнешно
Цвет за создавање семе на живот - 3 Винил налепница - За телефон со шише со вода за лаптоп - водоотпорна декларација

Големина : 3 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на отворено Одлично за телефони, �

DEN 1.00
Голем Колонијален од Валас Стерлинг Сребрена Кисела Вилушка 2-Тине 5 1/2 Неодамнешно
Голем Колонијален од Валас Стерлинг Сребрена Кисела Вилушка 2-Тине 5 1/2

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Валас Тип : Рамен СофтверВилушки ГОЛЕМА КОЛОНИЈАЛНА ОД ВАЛАС Сте

DEN 624.00
XDCHLK Нордиска wallидна полица за декорација Метал wallид за складирање на кујнски дневни простории фигури занаетчиски приказ Неодамнешно
Браунинг 68V1400F Q-D Шајв, леано железо, 6 жлеб, 8V појас, употреба на грмушка Неодамнешно
Браунинг 68V1400F Q-D Шајв, леано железо, 6 жлеб, 8V појас, употреба на грмушка

1 "Минимално родител Земја на потекло : Соединетите држави 1" Минимално дупче Земја на потекло : Соединети

DEN 1428.80