Автоматски Колибри За Мачки, Снимање 3L Спречуваат Метеж Во Храна Дозер За Храна За Домашни Миленици Двојна Контрола На Порциите За Напојување За Домашни Миленици З

Автоматски Колибри За Мачки, Снимање 3L Спречуваат Метеж Во Храна Дозер За Храна За Домашни Миленици Двојна Контрола На Порциите За Напојување

DEN 2.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Снимање И Репродукција : Паметниот автоматски фидер може да сними 10 секунди глас, а бројот на снимки што се репродуцираат може да се постави независно од 0-5 пати, со проѕирен прозорец, може да се види преостанатата храна Двојно Напојување И Тока : дизајн На двојно напојување, заштедете при исклучување, за да се осигурате дека планот за напојување и часовникот не се засегнати од прекин на струја. Дизајн на прицврстување на капакот на бравата за да се избегне истурање храна. Едноставна Контрола : Автоматски колибри за мачки со 6 копчиња на допир, прекрасен изглед, избегнувајте миленичиња да копаат за храна. Рачно копче за хранење (до 5 порции) за контрола и хранење во секое време. Повеќекратна храна Против Џем Ddesign : Темпираните автоматски колибри за мачки поддржуваат сува храна од 2-15 мм или сушена со замрзнување, со повеќе потсетници, ниска храна, недостаток на храна, блокада на храна, потсетник за слаба батерија. Клуч за заклучување : диспензерот за сува храна За миленичиња може да спречи погрешно работење на домашните миленици, целосно запечатен дизајн, горниот капак има кутија за сушење за да стави средство за сушење, за да се осигура дека храната е сува. Отстранлив за чистење. Двојно Напојување И Тока : дизајн На двојно напојување, заштедете при исклучување, за да се осигурате дека планот за напојување и часовникот не се засегнати од прекин на струја. Дизајн на прицврстување на капакот на бравата за да се избегне истурање храна. Клуч за заклучување : диспензерот за сува храна За миленичиња може да спречи погрешно работење на домашните миленици, целосно запечатен дизајн, горниот капак има кутија за сушење за да стави средство за сушење, за да се осигура дека храната е сува. Отстранлив за чистење. Едноставна Контрола : Автоматски колибри за мачки со 6 копчиња на допир, прекрасен изглед, избегнувајте миленичиња да копаат за храна.

Item Type: Automatic Cat Feeders
Material: ABS
Capacity: 3L
Feeding Plan: 1-6 Meals/Day (7g/Serving), Up to 50 Servings/meal
Battery Type and Quantity: 3 x D Type Battery (Not Included)
Suitable Type: 2-15mm Dry Food or Freeze Dried
Application: Pet Timing Smart Feeder
Special Note: Both the Power Supply and the Battery Can Be Used Separately, and the Battery Can Also Be Directly Connected to the Power Supply.
Package List:
1 x Automatic Cat Feeder:
1 x USB Cable:
1 x Feeding Base Plate :
1 x Instruction Manual:

Избор на купувачи

Snapback hat Смешна кучиња миленичиња lубител на миленичиња, кученца кученца ентузијасти хумористични кучиња кучиња миленичиња лисици Неодамнешно
Амосфун 4 парчиња Играчки За Џвакање Кучиња Јаже Кутре Играчки За Заби Црвено Јаже Во Облик На Срце За Нова Година Подароци За Подароци Неодамнешно
Добрите Машинки За Миленичиња Со Низок Шум Професионални Машинки За Чешлање Кучиња Безжични Машинки За Кучиња За Дебели Палта Сива Неодамнешно
Зимски палта на фрагралли, кучиња - топла ветрово -јакна за кучиња со аспиратор - кучиња снежна јакна за мали средни и големи кучиња Неодамнешно
Чакит! Голем Издржлив Дишат Право Куче Топката, 2 Пакет Неодамнешно
Чакит! Голем Издржлив Дишат Право Куче Топката, 2 Пакет

Фрлач компатибилен Овозможува полесно дишење за вашето куче за време на играњето Уникатните отвори ово

DEN 0.67
Најдобри Екстра Големи Миленичиња Обука И Кутре Влошки Мочаат Влошки за Кучиња 30 x36 Супер Абсорбента &засилувач; Истекување-Доказ, Неодамнешно
Електрична Грејна Подлога за Миленичиња За Големи Кучиња И Мачки Со Челичен Кабел Против залак Водоотпорен Прилагодлив Подлога За Неодамнешно
enconsumerussa 40x35 x4 Делукс Сива Боја Микросуед Ткаенина Се Перат Луксузни Удобност Замена Куче Кревет Патент Јорган Гусет Случај-Покрие Неодамнешно
Чакит Ултра Топка Куче Играчка, Средно Пакување од 2, за раси 20-60 фунти Неодамнешно
Чакит Ултра Топка Куче Играчка, Средно Пакување од 2, за раси 20-60 фунти

Супер Високо Отскокнување : Подобро од стандардните тениски топчиња, Ултра Топката е изработена од издр

DEN 1.00
Трикси Чешел Куче/Мачка, 22см Неодамнешно
Трикси Чешел Куче/Мачка, 22см

Гаранцијата на производителот не може да се примени Нега на горниот слој и основниот слој Пластична рач

DEN 2.00
Касанг куче Ноќта на вештерките, костуми за мачки за кучиња со мачки крилја миленичиња лилјаци крилја за мало средно и големо куче, костум Неодамнешно
Генерички розов кадифена јака и поводник сет за мало куче Персонализирана јака за женски кучиња со Bowtie Gold Glitter Stars Неодамнешно
Генерички розов кадифена јака и поводник сет за мало куче Персонализирана јака за женски кучиња со Bowtie Gold Glitter Stars

Дизајн на моден стил, вашето бебешко милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за миење Карактеристики

DEN 1632.00
Лижат Мат За Кучиња-2 парчиња Куче Бавен Фидер Лижење Мат - Силиконски Лижат Рампа Со Вшмукување Чаши За Олеснување На Анксиозноста Неодамнешно Продажбата
Јака за кучиња од златен ланец со токала bellвонче и коска ознака 15мм јаки од не'рѓосувачки челик ланец кубански линк кучиња дизајнер Неодамнешно
Њутенсина 3 парчиња Стилски Јаки За Кучиња И Поводник Поставете Јака За Кучиња Со Меки Навртки Со Мек Поводник За Мали Кучиња Мачки Неодамнешно
Еванс Јаки Накит Мачка Безбедност Јака Со Еластична, Големина 14, Кадифе, Сина Неодамнешно
Еванс Јаки Накит Мачка Безбедност Јака Со Еластична, Големина 14, Кадифе, Сина

Произведено во САД Достапно во нашите дизајнерски ткаенини како што се минишеврон, дамаск, заб на песов�

DEN 640.00
Мека решетка за кучиња и поводник сет за одење летен чекор во елек -ремен рефлексивни ленти прилагодливи без влечење миленичиња за Неодамнешно
Дизајн на жолто куче, ретро Божиќна јака за кучиња, X-Small-3/8 широк и одговара на големини на вратот од 8 до 12 “ Неодамнешно
Дизајн на жолто куче, ретро Божиќна јака за кучиња, X-Small-3/8 широк и одговара на големини на вратот од 8 до 12 “

Користете 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејствување Одлично за ку

DEN 1.67
2 парчиња Куче Физиолошки Гаќички Пелени За Кучиња Пелени За Перење Женски Ремени За Кучиња Пелени За Кучиња Физиолошки Санитарни Неодамнешно
2 парчиња кучиња третираат торбички рефлексивни кучиња тренираат торбичка торбичка за кучиња тренираат торбички за обука за домашни Неодамнешно
Иконски Држач За Собирање Отпадоци За Домашни Миленици Со Полнење Примерок Неодамнешно
Иконски Држач За Собирање Отпадоци За Домашни Миленици Со Полнење Примерок

Употребата на кеси За Собирање Измет го олеснува лесното отстранување на отпадот од домашни миленици О�

DEN 2.67
Куче принцеза фустан симпатична чипка туту здолниште, облека за венчавки за кученце за мало средно кучиња чивахуа питбули Неодамнешно
Гранде финале зелена плови плови рефлектирана животна јакна за плови за безбедност за дополнителни големи кучиња, должина на задниот Неодамнешно
Дин и Тајлер ДТ ВООДУШЕВУВАЊЕ , Кожна Јака За Кучиња Со Филц И Силен Хардвер-Црна Големина 12 - Инчен на 1 - Инчен-Одговара На Вратот 10-Инчен Неодамнешно
jms8 Многу 10 Куче Бандана Над Јаката Облека Голема RP066 Неодамнешно
jms8 Многу 10 Куче Бандана Над Јаката Облека Голема RP066

Сите бандани се сосема нови, никогаш не се носат! Тие се рачно сошиени и направени во дом без чад Дизајни

DEN 1.33
Кутре облека за девојчиња миленичиња јакни зимски ветровотни водоотпорни топло кучиња палто мали средни големи кучиња Неодамнешно
Кутре облека за девојчиња миленичиња јакни зимски ветровотни водоотпорни топло кучиња палто мали средни големи кучиња

Прилики : затворен или активиран на отворено, прилагодување на стомакот, за и удобно носење Дизајн : Реве

DEN 0.33
ЛИЖОНГ Пријатен Кревет За Пештерски Кучиња, Премиум Пештерски Кревет За Миленичиња За Мачки И Мали Кучиња Смирувачки И Пријатно Покриено Неодамнешно
Tieuwant Тактички Airtag Куче Јака, Прилагодлив Воздух Таг Куче Јака, Воена Обука Најлон Куче Јака Со Јаболко Airtag Држач И Контрола Неодамнешно
Голем џемпер за кучиња за кучиња со качулка, џемпер чиста боја, кадифен топол палто, мачка буква топла облека Неодамнешно
Голем џемпер за кучиња за кучиња со качулка, џемпер чиста боја, кадифен топол палто, мачка буква топла облека

【Квалитет на материјалот】 : Мека и удобна за носење : Овие кошули за кученца се изработени од квалитете�

DEN 0.67
Петц Пат Куче Играчка-Кожа Љубов Семејство [Слон] Неодамнешно
Петц Пат Куче Играчка-Кожа Љубов Семејство [Слон]

Големина на телото (ширина х длабочина х висина) : 11, 5х3, 5х16, 5см Тежина : 0,054 кг Земја На Потекло : Индија Це�

DEN 892.80
Нцаа Stateзона Држава Сонце Ѓаволи Колегиум Памук Ликра Качулка Куче Кошула Неодамнешно
Нцаа Stateзона Држава Сонце Ѓаволи Колегиум Памук Ликра Качулка Куче Кошула

Памук 95% / Ликра 5% Направено во НАС Машинско Перење Памучна Кучешка Маица Совршена За Сите Временски Ус�

DEN 817.60
Ноќта На вештерките Тиква Ѕвонче Јака Дух Фестивал Куче Јаки Миленичиња Мачки Јаки За Мачиња Маче Мали Кучешки Кучиња Со Средна Големина Неодамнешно
ЛЕПСЈГЦ Миленичиња Нокти Клипер Нерѓосувачки Челик Куче Мачки Нокти Машина За Сечење Алатката Обезбедува Професионални Машини За Сечење Неодамнешно
Видео Игри Јадете Игра За Спиење Кученце Носач За Миленичиња Мала Чанта За Носење Чанта за Патување На Отворено Шопинг За Пешачење Неодамнешно
Хучу 1 парчиња Кревет За Хрчаци Софа За Миленичиња Кадифен Мек Топол Пријатен Хрчак Куќа Топол Мек Кадифен Пријатен Тросед За Домашни Неодамнешно
LIXFDJ Куче Чешлање Маса Миленичиња Чешлање Маса Склопувачки Пренослив Нерѓосувачки Челик Нелизгава Маса Метал Обликување Големина; Производ Неодамнешно
Кучето зумзуп Води Тркалезно Јаже Издржлив Тренинг За Кучиња Поводник За Одење Силен Материјал За Кучиња Или Мачки Сина Неодамнешно