Aconnect D-Tap машки до 4-порта D-Tap Femaleенски калем за разделување на кабел за батерија со V-Mount со копче за прекинувач/USB порт/8V 12V DC порта за моќност на фотографија Мултифунк?

Aconnect D-Tap машки до 4-порта D-Tap Femaleенски калем за разделување на кабел за батерија со V-Mount со копче за прекинувач/USB порт/8V

DEN 2.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Приклучок А : Машки конектор Д-ТАП Приклучок Б : 4 Portенски конектор D-Tap Femaleенски конектор. Приклучок C : USB 5 V/2. Дизајнирано со 3x4 порта, Д-ТАП може да се прошири секоја моќност за напојување за да смести до четири одделни, совршени за напојување на повеќе безжични приемници, монитори на одборот, како и ултралејт од батерија со една камера.1 A излезот исто така може да обезбеди моќност за мобилни телефони или други уреди. Безбедно за употреба : со ознаки за сертификација на CE, FCC, ROHS. Центарот за приклучоци од типот Д-ТАП го усвојува ажуриран дизајн, со функција за вметнување против враќање, која може да се користи од левата и десната страна во исто време, без да влијае на ограничувањето на електричната линија, удобно во функција и безбедно и безбедно и сигурен во употреба. Детали : Независна контрола на вклучување/исклучување на моќност; ЛЕР индикатор; со 2 парчиња од 1/4 "дупки за монтирање на завртки на дното за лесна инсталација. Должина на кабелот : 11см, максимум се протега до 100 см. Влезен напон : 10-17 V. Излезен напон : ①d-tap 10-17 V; ②DC 8 V/3 A; ③DC 12 V/2 A; ④USB 5 V/2. Приклучок A : D-Tap Meal Connector. Plug B : 4 Portенски конектор D-Tap. Приклучок C : USB 5 V/2. Дизајниран со 3x4 порта, D-Tap може да се прошири секоја моќност за напојување за да се сместат до четири одделни, совршени за напојување на повеќе безжични приемници, монитори на одборот, како и ултралејт од батерија со една камера.1 A излезот исто така може да обезбеди моќност за мобилни телефони или други уреди .

Избор на купувачи

Тв-Шоуто JXGZSO Инспирираше Специјален Наставник за Ед/Иоп Смешна Моира Роуз Цитат Козметичка Торба За Шминка Подарок За Наставник Неодамнешно
Индиски Полица 6 Пакет Антички Ѕид Кука | Зелени Куки За Ѕид | Дрво Тројна Кука | Трчање Елен Модерен Капут Кука | Ѕид Палто Лавици за Виси Неодамнешно
Brownline Essential Monectly Pocket Planner, 18 месеци, јули 2023 до декември 2024 година, зашиено врзување, 6,5 x 3,5, разновидни дизајни Неодамнешно
Brownline Essential Monectly Pocket Planner, 18 месеци, јули 2023 до декември 2024 година, зашиено врзување, 6,5 x 3,5, разновидни дизајни

Brownline Essential Movertly Pocket Planner, 18 месеци, јули 2023 до декември 2024 година, со еден месец на ширење на две страни и е

DEN 135.84
Dell Vostro 5620 16 FHD Бизнис Лаптоп, 12-Ти Генерал Intel Core i7-1260P, Windows 11 Pro, 32GB RAM МЕМОРИЈА, 1TB SSD, Интел Iris Неодамнешно
Dell Vostro 5620 16 FHD Бизнис Лаптоп, 12-Ти Генерал Intel Core i7-1260P, Windows 11 Pro, 32GB RAM МЕМОРИЈА, 1TB SSD, Интел Iris

12Та Генерација Intel Core i71260 P (18 MB кеш, 12 јадра, 16 теми, До 4,70 GHz Турбо) 32gb Меморија, 1tb PCIe SSD.0инчен 16 : 10 FHD+ (1920 x 1200

DEN 1.00
Втор Код На Кожата; В Љубов Панда Аметист / За Xperia СО-04E/docomo DSO04E-PCCL-277-Y411 Неодамнешно
Втор Код На Кожата; В Љубов Панда Аметист / За Xperia СО-04E/docomo DSO04E-PCCL-277-Y411

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 672.48
иневгого Лимони Канти За Складирање Со Капаци за Организирање Склопувачки Кутии за Складирање Со Рачки Кутија За Коцки За Складирање Неодамнешно
Халибартон Крест Танкард Со Рачка На Јаже Во Полиран Калај 1 Пинта Капацитет Неодамнешно
Халибартон Крест Танкард Со Рачка На Јаже Во Полиран Калај 1 Пинта Капацитет

Заострен резервоар од 1 пинта со карактеристична рачка на јаже Точен грб и мото над името на кланот Напр�

DEN 1511.84
Минато Поради Само Мастило Гумен Печат - Црвена Боја На Мастило. 31х10мм Подготвени За употреба. Пополнување. Неодамнешно
Минато Поради Само Мастило Гумен Печат - Црвена Боја На Мастило. 31х10мм Подготвени За употреба. Пополнување.

Само мастило гумени флеш печат со текстот "МИНАТОТО ПОРАДИ" Боја на црвено мастило Класичен армиски фон�

DEN 79.84
Тбуобт Козметички Кеси За Жени, Торба За Шминка Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба, Пастирски Акварел Сончоглед Хризантема Цветни Неодамнешно
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973189624 Шестоаголни Завртки За Капачиња, 6мм-1,00 х 20мм, Парче-8 Неодамнешно
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973189624 Шестоаголни Завртки За Капачиња, 6мм-1,00 х 20мм, Парче-8

Дијаметар : 6мм Материјал : нерѓосувачки челик Стил на глава : хексадецимален (#10) Тип на конец : 1,0 мм (груб)

DEN 107.52
Глобус Научни LCR - 38x19n Криогенска Етикета Ролна За Општа Употреба, 38mm Должина, 19mm Ширина, Портокал, Ролна од 1000 Неодамнешно
AddSafety RZR PRO Предно Акцентно Светло Со Боја На Бркање, Далечинско&засилувач;BLUETOOTH Контрола LED Центар За Скара Светло Компатибилно Неодамнешно
Пионер Цд-МЕ300 Жичен Морски Далечински Управувач Неодамнешно Продажбата
Пионер Цд-МЕ300 Жичен Морски Далечински Управувач

Ipx7 Номинална Вклучено Е Продолжување На Кабелот 25' Голема, Осветлена Тастатура Текстурирани Копчиња Во

DEN 1583.36
Страпер за храна за храна, изработена од не'рѓосувачки челик и пластика 0,6-0,7мм 245мм четка за чистење на патеката Неодамнешно
Страпер за храна за храна, изработена од не'рѓосувачки челик и пластика 0,6-0,7мм 245мм четка за чистење на патеката

Производот ги има карактеристиките на отпорен на корозија, висока цврстина, силна цврстина, долг животе

DEN 1478.40
Автомобил Радио Стерео Жици Темперамент 20-пински Фабрика Радио Компатибилен компатибилен Со Нисан/Субару/Инфинити Неодамнешно
Автомобил Радио Стерео Жици Темперамент 20-пински Фабрика Радио Компатибилен компатибилен Со Нисан/Субару/Инфинити

Компатибилен Со Избрани 1997Up Nissan Возила 20Пински Приклучок Отпорност На Топлина За Одлично Ракување Со Е�

DEN 143.84
X-DREE 75mm Dia Железо сечење 5.8 mm Пресврт Дупчење Малку Hss Дупка Видов Алатка (Herramienta de seerra de perforacién HSS Неодамнешно
X-DREE 75mm Dia Железо сечење 5.8 mm Пресврт Дупчење Малку Hss Дупка Видов Алатка (Herramienta de seerra de perforacién HSS

Име на производ : Пила За Дупки;Се Користи за : Машина За Метални Дупки;Дизајн : Дупчалка За Извртување, ду

DEN 408.00
Тојандона Детски Музички Играчки Гроздобер Грамофонски Звучник Изложба Антички Гроздобер Стил Домашен Декор За Дневна Соба Канцелариски Неодамнешно
Среќен Дух Страв Ноќта На Вештерките Пилула Случај Џеб Медицина Кутија За Складирање Контејнер Диспензерот Неодамнешно
Среќен Дух Страв Ноќта На Вештерките Пилула Случај Џеб Медицина Кутија За Складирање Контејнер Диспензерот

Големина : Таблета : 7,0 см(2,7 инчи) дијаметар x 1,2 см (0,5 инчи) висина; Слика : 5,8 см дијаметар Класификација : Т

DEN 415.84
Чанта за Паричник за мобилни Телефони crossbody за amsung Galaxy S23 Плус, S23, Z Fold4, S22 Плус 5G, S22 5G, S21 FE 5G, S20 FE 2022, Неодамнешно
Чанта за Паричник за мобилни Телефони crossbody за amsung Galaxy S23 Плус, S23, Z Fold4, S22 Плус 5G, S22 5G, S21 FE 5G, S20 FE 2022,

Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 5 G, S22+ 5 G, S21 FE 5 G, M22, A52s 5 G, Z Fold3 5 G, M21, F22, A22 , M32, A52, A52 5 G, Xcover 5 , S21 5 G, M21s, F41, M31 Prime, S20 FE, S

DEN 1.67
3/8 Квадратни Метри Др 16мм Штекер Спб Должина Тенок Ѕид Неодамнешно
3/8 Квадратни Метри Др 16мм Штекер Спб Должина Тенок Ѕид

лажно 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм Удар Штекер Спб Должина Тенок Ѕид 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм Удар Штекер

DEN 101.92
ПЛАНИНСКИ МАЖИ СТРУГ, Цпу Алатка За Вртење 20мм 25мм DCLNR2020K12 ЦПУ Струг Машина За Обработка Надворешен Држач За Алат За Вртење Неодамнешно
ПЛАНИНСКИ МАЖИ СТРУГ, Цпу Алатка За Вртење 20мм 25мм DCLNR2020K12 ЦПУ Струг Машина За Обработка Надворешен Држач За Алат За Вртење

Индустриски Професионални Алатки, висококвалитетни, Издржливи, Добра Стабилност, Со Употреба На Машинс

DEN 1840.00
Паркерсбург Филијала Железница-Сертификат Акции Неодамнешно
Паркерсбург Филијала Железница-Сертификат Акции

Неиздадени Акции, Четири Одлични вињети, Осветлени Од А Сертификат за акции издаваат бизниси, обично ко�

DEN 2.67
Navitech Преносна црвена тврда вода отпорна MP3 / Mini DAB FM Дигитален музички плеер Радио кутија / корица компатибилен со Sangean DT-180 Неодамнешно
Егзотични Птичји Тукан И Тропски Лисја Торби За Шминка Преносни Торби За Козметика Торба За Патување Козметички Организатор Тоалетна Неодамнешно
Носител За Носење желка За Моторола XTS2500 Модели 1 2 3 Пожар И Полиција Двонасочна Футрола За Клип За Радио Појас, Црна Кожна Торбичка Неодамнешно
Киту дизајниран за Samsung Galaxy S21 Ultra Case со Kickstand 5G, воена оценка 12ft. Тестиран капка - црна Неодамнешно
Киту дизајниран за Samsung Galaxy S21 Ultra Case со Kickstand 5G, воена оценка 12ft. Тестиран капка - црна

Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ultra : тенок тенок тврд TPU и компјутер со мека гумена хибридна структура обезбе�

DEN 159.84
ZXW Лежиште За Маса, Вртлива Плоча, Тешка Алуминиумска Легура Ротирачка Лежиште Грамофон Тркалезна Трпезариска Маса Мазна Вртлива Плоча Неодамнешно
Bigfoot Beer Rock and Roll St. Patrick Day Day Mask Mask Soft Blindfold Portable Eye Mask со прилагодлива лента за мажи жени Неодамнешно
Bigfoot Beer Rock and Roll St. Patrick Day Day Mask Mask Soft Blindfold Portable Eye Mask со прилагодлива лента за мажи жени

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна...

DEN 195.04
ДАС ВЕРК 1/72 првата светска ВОЈНА Германски У-Брод См У9 ДВ72001 Неодамнешно
ДАС ВЕРК 1/72 првата светска ВОЈНА Германски У-Брод См У9 ДВ72001

Овој пластичен модел бара лепила за склопување и сликање, алатки, бои итн се продава одделно...

DEN 0.33
4.81 мм х 50мм Сребрен Тон Тркалезни Вртење Барови За Автоматски Цпу Струг Дупчалка Неодамнешно
4.81 мм х 50мм Сребрен Тон Тркалезни Вртење Барови За Автоматски Цпу Струг Дупчалка

Се користи за вртење, здодевно, гробење итн Изработени од волфрам челик издржлив материјал...

DEN 0.67
Истакнување Насловна 41530 Херој Хугер Таванот Вентилатор, 28, Бела Неодамнешно
Истакнување Насловна 41530 Херој Хугер Таванот Вентилатор, 28, Бела

МИНИ ГУШКАЧ ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : Се Одликува со бела завршница и 5 двојна завршница, реверзибилни сечил

DEN 3.33
Dbylxmn Шминка Отстрани Бамбус Памук Шминка Влакна Лист Бамбус Двострани Кадифе Отстранувач Дома Текстил Чевли Подвижни Кутии Неодамнешно
Dbylxmn Шминка Отстрани Бамбус Памук Шминка Влакна Лист Бамбус Двострани Кадифе Отстранувач Дома Текстил Чевли Подвижни Кутии

[Нежност За Најчувствителната Кожа] Оваа Нова Памучна Кружна Подлога За Повеќекратна Употреба Е Погодн�

DEN 1136.00