3 пакувања 70 LED видео -светло со прилагодливи филтри за статив за статив/бои, OBEAMIU 5600K USB Студио за осветлување Комплет за снимање со таблети/низок агол, колекција порт

3 пакувања 70 LED видео -светло со прилагодливи филтри за статив за статив/бои, OBEAMIU 5600K USB Студио за осветлување Комплет

DEN 2.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Оваа видео светлина е дизајнирана со 70 парчиња светилки Употреба на ниска топлина и употреба на енергија, пошироко осветлување и точна температура на бојата. Лесно префрлете ја температурата на бојата помеѓу 5400 K и 5800 K затемнето за да ги задоволите сите ваши потреби во различни околности. Не-вртење на заклучување што се распаѓа со текот на времето, Обеамиу Трипод усвојува брави со брз флип и пондерирана база на статив за зголемена стабилност, така што нема да заврши. [Повеќе нивоа на боја и осветленост] : 360 ° Целосна боја ќе ја направи вашата фотографија по шарена. LED светлосен панел усвојува 70 парчиња LED мониста, осветлување до 1100 Lux (0,5м). Користете индекс ламбички мониста, CRI≥97, TLCI≥97, RA≥97 за да обезбедите пореален извор на светлина за вашето снимање и може да ги осветли вашите видеа или слики. 10 нивоа на осветленост : Лесно префрлете ја температурата на бојата помеѓу 5400 K и 5800 K затемнето за да ги задоволите сите ваши потреби во различни околности. [Контрола на осветлување] : Лесно засновано совршено осветлување. Само притиснете го копчето на USB -кабелот за да ги префрлите режимите и да ја прилагодите осветленоста во други режими. Точно прилагодување на осветленоста од 10-100% . Погодност за контрола на точната температура на бојата. 9 филтрите во боја се инсталираат за креативни различни ефекти на светлосни бои и ќе донесат различни визуелни искуства. (Забелешка : Филтрите во боја треба да се користат со белиот дифузер. Ве молиме, прво вметнете го белиот дифузер и ставете го во друг филтер во боја). [Разновиден и преносен штанд за статив] : Не-вртење на заклучување што се распаѓа со текот на времето, Обеамиу Трипод усвојува брави со брз флип и пондерирана база на статив за зголемена стабилност, така што нема да заврши. Се протега од 27,17 '' на 48,39 '' и е изработен од висококвалитетен алуминиум, може да се прилагоди на која било должина помеѓу да одговара на вашите потреби. Материјата за проширување на столбот направена од алуминиумска легура, цврста трајна и не е лесна за пробивање. Може да се свитка, лесен и преносен за складирање и носење. Оваа професионална надградена LED видео светло е погодна за вашите активности за фотографија. Сите три LED видео -светла можат да се искачат на иста висина од 48,39 инчи. Може да се користи широко за контрола на осветлувањето на фотографијата и видеото и да се прилагоди на разни скуси, без разлика дали е емитување во живо, портрети, шминка за убавина, снимање видео на You Tube или пополнување светлина за различни околини. [Забелешка : Не е вклучен адаптер за USB Wallид]. УСБ -адаптерот за напојување има потреба од еднаков или повеќе од 5 V/2 A за секоја светлина, помалку од тоа не е доволно светло. [Списоци на пакети] : 3*USB LED светлосен панел со кабел, 3*Универзален гимбал, 3*штанд за статив, 2*9 филтри во боја (жолта/црвена/сина/бела/портокалова/виолетова/розова/зелена/црна), 1 *Упатство за користење. Совршено за вашето видео на You Tube, студио, интервју, блог, осветлување на фотографија. Добредојдовте да ни испратите е -пошта кога имате прашања. [Повеќе нивоа на боја и осветленост] : 360 ° Целосна боја ќе ја направи вашата фотографија по шарена. LED светлосен панел усвојува 70 парчиња LED мониста, осветлување до 1100 Lux (0,5м). Користете индекс ламбички мониста, CRI≥97, TLCI≥97, RA≥97 за да обезбедите пореален извор на светлина за вашето снимање и може да ги осветли вашите видеа или слики.

Избор на купувачи

Зачини Стискаш Шишиња За Сосови Палачинка Тесто Пластика - Мала Уста Кујна Кечап Сенф Шприц Шише Празен Диспензерот За Масло Неодамнешно
ВЕСАПИНЦ 8,9 Стапки DB25 25 Пински Машки До Женски Сериски Паралелен Кабел За Продолжување На Печатачот 2,7 М ) Неодамнешно
ВЕСАПИНЦ 8,9 Стапки DB25 25 Пински Машки До Женски Сериски Паралелен Кабел За Продолжување На Печатачот 2,7 М )

Поврзете го вашиот печатач, модем или друг сериски / паралелен уред РС232 со разводно поле Конектор 1 : DB25 М

DEN 480.00
Зумимал 【Нова】 2K безбедносна камера на отворено домашна безбедносна камера батерија напојува, водоотпорен соларен панел со кабел за полнење 10ft, Неодамнешно Продажбата
Тбуобт Козметичка Кеса За Жени, Чанти За Шминка Пространа Торбичка За Тоалети Подарок За Патување, Стара Мапа Неодамнешно
Тбуобт Козметичка Кеса За Жени, Чанти За Шминка Пространа Торбичка За Тоалети Подарок За Патување, Стара Мапа

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

DEN 207.84
Teentop niel a to z 3 -ри мини албум ЦД+Photobook+Почна картичка+Photocard+Следење Неодамнешно
Teentop niel a to z 3 -ри мини албум ЦД+Photobook+Почна картичка+Photocard+Следење

Датум на објавување 28 ноември 2022 година Официјално дистрибуирана нова и оригинална ставка од производ�

DEN 2.67
Mediabridge ™ 14awg 2-спроводник на звучникот-True 14Awg за стерео во домашен или автомобил-алуминиум облечен во бакар со низок загуба Неодамнешно
Mediabridge ™ 14awg 2-спроводник на звучникот-True 14Awg за стерео во домашен или автомобил-алуминиум облечен во бакар со низок загуба

Вистинска жица на звучникот 14 AWG од Mediabridge која е идеална за инсталирање на стерео во домашен терен или а�

DEN 3.33
Netbell-K се-во-едно TCP/IP гласно електрично училиште фабрички магацински магацин, софтвер за bellвоно со софтвер за тајмер за bellвонче Неодамнешно
Вудс 4609 Трајна лента за напојување: Тешка метална кутија со жица во кабел за напојување Неодамнешно
Вудс 4609 Трајна лента за напојување: Тешка метална кутија со жица во кабел за напојување

Појас за напојување за заштита од преоптоварување : Со вграден прекинувач за коло 15 AMP што спречува прео�

DEN 2.67
Сепаратор за вежбање со дијамантски дијаманти за дијаманти се нанесува на одделни точки за сликање на дијаманти, дели за дијаманти Неодамнешно
Бостон Интернационал IHR со 3-хартиени салфетки за хартија, големина на коктел од 20 броја, сиво на пролетен венец Неодамнешно
Бостон Интернационал IHR со 3-хартиени салфетки за хартија, големина на коктел од 20 броја, сиво на пролетен венец

Салфетки со хартија со 3 хартии : Пакет од 20 салфетки за хартија со врвен квалитет За забави за коктел и п�

DEN 2.00
Домашни поправки и DIY извори 1 парчиња компресија на мувла Пролет Надворешен дијаметар 18мм Внатрешен дијаметар 9мм Зелена тешка печатење Неодамнешно
Оган Череп Корпа За Перење Преклопливи Алишта Ја Попречуваат Кантата За Складирање Канти За Перење Со Рачки Неодамнешно
Оган Череп Корпа За Перење Преклопливи Алишта Ја Попречуваат Кантата За Складирање Канти За Перење Со Рачки

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Корпата за перење е изработена од најдобриот материјал

DEN 326.24
Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Тропски Сочен Растителен Кактус Неодамнешно
Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Тропски Сочен Растителен Кактус

Големина 19, 5х4х8, 8см / 7, 7х1, 6х3, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од оксфордска �

DEN 2.67
Замена на батеријата GAXI за Honeywell 8800 компатибилен со Honeywell, Barcode, Battery Scanner Неодамнешно
Замена на батеријата GAXI за Honeywell 8800 компатибилен со Honeywell, Barcode, Battery Scanner

Функција : LiIon 37 V 2200m Ah / 8.14 Wh, баркод, батерија за скенер Сертификати : ISO9001, CE, ROHS, CB, FCC Предности : висок ка�

DEN 1238.40
Менхонг карцином капаче за печатење на капакот на главата на главата, модерно унисекс хастрбан случајно лабаво женски бејзбол капачиња Неодамнешно
Цилиндричен валјак лежиште на Basni NJ2205M/EM 42505H Внатрешен дијаметар 25 Надворешен дијаметар 52 Дебелина 18мм 1 парчиња Неодамнешно
Цилиндричен валјак лежиште на Basni NJ2205M/EM 42505H Внатрешен дијаметар 25 Надворешен дијаметар 52 Дебелина 18мм 1 парчиња

Самоусогласување на лежиштата на топката Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓ

DEN 776.64
иневгого Гранка Од Лимон Остава Мала Кутија За Накит Стп Кожен Накит Организатор На Патнички Прстен За Ѓердан Неодамнешно
иневгого Гранка Од Лимон Остава Мала Кутија За Накит Стп Кожен Накит Организатор На Патнички Прстен За Ѓердан

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

DEN 1.33
N/C Рачно Изработени Занаети Пополнување Писмо Кутија Е, пополнување Облик Писмо Неодамнешно
N/C Рачно Изработени Занаети Пополнување Писмо Кутија Е, пополнување Облик Писмо

Висина 22см( 8,7 инчи), длабочина 2,5 см (1 инч) Писмо : Е (самостојни дрвени букви) Материјал : иверица...

DEN 2.33
Златни Овци Торбичка За Појас За Алкател ОДИ ФЛИП, АТ Цингуларен Флип 2, Алкател Квикфлип, Алкател Мифлип Хоризонтална Кожна Торбичка Неодамнешно
Wodceeke Јога кратки панталони за жени маскираат со високи половини лифт за лифт Јога шорцеви кои работат шорцеви Неодамнешно
Wodceeke Јога кратки панталони за жени маскираат со високи половини лифт за лифт Јога шорцеви кои работат шорцеви

➤ 【Здраво】 : Почитувани пријатели, производите во нашата продавница се сите квалитетни облека, а произ

DEN 1596.80
Lang 2n-111090-37, ele u-shpe oce 2600w@240v Неодамнешно
Lang 2n-111090-37, ele u-shpe oce 2600w@240v

Оригинален дел за замена на OEM Ланг произведува најдобри во тешки печки, опсези и пароброд меѓу широк ас�

DEN 0.67
Експреситбест 25оз Изолирано Шише Вино/Вода-Поделби На Американската Армија-Многу Опции Неодамнешно
Експреситбест 25оз Изолирано Шише Вино/Вода-Поделби На Американската Армија-Многу Опции

Нашата линија На Експресни Најдобри Прибор за Пиење ви нуди висок квалитет со светла живописна слика Ти

DEN 399.84
Фолч за BlackBerry Q10 - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за BlackBerry Q10 - Jet Black Неодамнешно
Фолч за BlackBerry Q10 - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за BlackBerry Q10 - Jet Black

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 399.20
целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Тера Рампа 1262 [Пакување од 2] Неодамнешно
целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Тера Рампа 1262 [Пакување од 2]

Ултра тенок и свилен заштитен филм на екранот дизајниран специјално за Тера Рампа 1262 Благ слој против о�

DEN 351.20