Алатка за перформанси W2971 Дигитален мултиметар, Волт засилувач Ом метар со тест за диоди и континуитет

Алатка за перформанси W2971 Дигитален мултиметар, Волт засилувач Ом метар со тест за диоди и континуитет

DEN 2.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Дизајнирано за безбедно и прецизно смена на проблеми со различни автомобили, домаќинства и продавници за електрични кола Автоматското опсег елиминирајте ја потребата да се бира во точен опсег при правење електронски или електрични мерења. Карактеристики AC & DC напон, DC струја, мерења на отпорност и тест за диоди. Голем дигитален LED дисплеј, UL наведени води и сонди, автоматско прилагодување на нултата. 1200 mah Батерија на кадмиум никел. Копче Ran Range. Држете го копчето за задржување на податоците. Копче за избор на SEL. Дизајнирано за безбедно и прецизно смена на проблеми со различни автомобили, домаќинства и продавници за електрични кола. Автоматското опсег елиминирајте ја потребата да се бира во точен опсег при правење електронски или електрични мерења. Карактеристики AC & DC напон, DC струја, мерења на отпорност и тест за диоди. Голем дигитален LED дисплеј, UL наведени води и сонди, автоматско прилагодување на нултата. 1200 mah Батерија на кадмиум никел. Копче Ran Range. Држете го копчето за задржување на податоците. Копче за избор на SEL. Дизајнирано за безбедно и прецизно смена на проблеми со различни автомобили, домаќинства и продавници за електрични кола.

Избор на купувачи

Плоштад Д-QO120PCAFI 20-Засилувач Еднопол Приклучок-На Неутрален Cafci Прекинувач &засилувач; QO QO115PDF Приклучок-Во Планината 15 Засилувач Неодамнешно
Гринли ДМ-20 прирачник за дигитален мултиметар со тест-олово Неодамнешно
Гринли ДМ-20 прирачник за дигитален мултиметар со тест-олово

Тестови за звучен континуитет и диоди AC / DC напон, мерење на амперажата DC Мерење на отпорност Вклучува со

DEN 0.33
DC DIY Мотор RV30 / RV40 DC 12V / 24V 90w Црв Менувач Мотор Со Само-заклучување Висок Вртежен Момент Метал Опрема Редуктор CW/CCW 21-420RPM: Неодамнешно
DC DIY Мотор RV30 / RV40 DC 12V / 24V 90w Црв Менувач Мотор Со Само-заклучување Висок Вртежен Момент Метал Опрема Редуктор CW/CCW 21-420RPM:

Одлично за проекти за роботика, автомобили на соларна енергија / батерии, роботи со четки, вентилатори / �

DEN 1.00
RHFEMD MT87 LCD Digital Clamp Meter Multimeter AC/DC Амперметар Волтметар Тест Неодамнешно
RHFEMD MT87 LCD Digital Clamp Meter Multimeter AC/DC Амперметар Волтметар Тест

Карактеристики : Цифри ЛЦД со максимално читање од 1999 година брои (дигитален мултиметар) Држете на пода�

DEN 3.33
B&P LAMP® Поларизиран приклучок за ламба за брзо поврзување Неодамнешно
B&P LAMP® Поларизиран приклучок за ламба за брзо поврзување

Прифаќа СПТ2 18 / 2 кабел за ламби 6 засилувачи 125 волти Исчистете ги приклучоците за ламби за брзо поврзув�

DEN 143.36
VSEER 2-Пакет 2-Слот Не-Поларизирани UL Наведени SPT2 18awg Универзална Замена Кабел За Напојување, Црна Неодамнешно Продажбата
VSEER 2-Пакет 2-Слот Не-Поларизирани UL Наведени SPT2 18awg Универзална Замена Кабел За Напојување, Црна

Замена На кабелот За напојување C7 за повеќето модели на скенер, печатач, LED тв монитор, проектор, звучниц�

DEN 95.84
Oumefar 4mm приклучок за банана, 5 парчиња преносен PCB банана приклучок со никел позлатен месинг за напон тест за мултиметарска потрошувачка Неодамнешно
Приклучоците За штекер За филе Ги Покриваат Штекерите За Штекери За Електричен Приклучок Електричен Заштитник 3-Дупка Бела 10 парчиња Неодамнешно
1pcs 3P AC RT18-63-3P Држач За Осигурувачи База Фузибилс Кутија Брз Удар Керамички RO16 DIN Железнички Монтирање 14x51MM 500V Неодамнешно
1pcs 3P AC RT18-63-3P Држач За Осигурувачи База Фузибилс Кутија Брз Удар Керамички RO16 DIN Железнички Монтирање 14x51MM 500V

Осигурувачи Fuses RT1863овој сериски осигурувач е погоден за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 50 Hz, номинален напон ДО 690 V, н

DEN 1.67
Левитон 5631-2W 20-AMP 120-Volt Decora Plus Rocker осветлена рачка, осветлена од тивок прекинувач со еден пол, бел Неодамнешно
Левитон 5631-2W 20-AMP 120-Volt Decora Plus Rocker осветлена рачка, осветлена од тивок прекинувач со еден пол, бел

Осветлен кога товарот е исклучен Терминалите на задната и страничната жица прифаќаат и цврста и заглав�

DEN 2.00
Мп250 50-Засилувач Двоен Пол Тип Пратеник-Т Прекинувач Неодамнешно
Мп250 50-Засилувач Двоен Пол Тип Пратеник-Т Прекинувач

Двоен пол, 50 Засилувач, 240 V ТИП ПратеникТ Прекинувач000 АИК прекинување рејтинг Мареј тип пратеникт преки

DEN 637.28
Hmknana IP67 водоотпорен отворен 3 продолжен кабел за продолжување со вклучен прекинувач 12V DC 20A вклучено/исклучено 16awg Неодамнешно
Hmknana IP67 водоотпорен отворен 3 продолжен кабел за продолжување со вклучен прекинувач 12V DC 20A вклучено/исклучено 16awg

Воведување на производи : 3 кабел за продолжување на пронг со водоотпорен прекинувач за вметнување; наши

DEN 1.00
ZLXDP дигитален пенкало тип мултиметар рачен автоматски опсег на напон на напон тестер LCD 2000 брои напон Електронски диоди Неодамнешно
ZLXDP дигитален пенкало тип мултиметар рачен автоматски опсег на напон на напон тестер LCD 2000 брои напон Електронски диоди

Висок точно тип на пенкало Дигитален мултиметар】 Тестер за напон точно мери напон на AC : 2 V ~ 600 V, DC напон �

DEN 1.33
Schneider Electric Miniature 240-Volt 60-AMP QOB160 Breaker Cather Coir 600V 150A, црно Неодамнешно
Schneider Electric Miniature 240-Volt 60-AMP QOB160 Breaker Cather Coir 600V 150A, црно

Минијатурен прекинувач на кола 240волт 60засилувач Schneider Electric Qob160 Количина на пакет : 1 Минијатурен прекин�

DEN 2.33
Feer RM113E NCV дигитален мултиметар 6000 брои автоматски мерачи на температура на напон на напон AC/DC со голем екран Неодамнешно
Feer RM113E NCV дигитален мултиметар 6000 брои автоматски мерачи на температура на напон на напон AC/DC со голем екран

Измерете го напонот, отпорноста, капацитетот, фреквенцијата, итн Голем екран, висок контраст, целосен си

DEN 6048.00
ПУПКА Индустрии ПМР-9450 Челик Панел Монтажа Железнички 0.63 Л х 1.35 В х 52.5 Ч, Црна Неодамнешно
ПУПКА Индустрии ПМР-9450 Челик Панел Монтажа Железнички 0.63 Л х 1.35 В х 52.5 Ч, Црна

Електроника комплет додаток За употреба со кабинетот лавици Изработени од челик Доаѓа во комплет со це�

DEN 3.00
Aexit AC 220v/380v Дистрибуција електрични 10a 1 Столбови 1p Mccb Калапи Случај Прекинувач Неодамнешно
Aexit AC 220v/380v Дистрибуција електрични 10a 1 Столбови 1p Mccb Калапи Случај Прекинувач

Име На Производот : Калапи Случај Прекинувач;Модел Бр Столбови : 1 P;Номинален Напон : AC 220 V / 380 V, 50 Hz Номина�

DEN 3.33
ETCR4300 Трифазен дигитален фаза на напон на напон-амптер на напон со напон со мерач на струја на мали врски три фазни мерачи RS232 Опсег Неодамнешно
Безжичен врата, комплет за chиме на врата од врата, долг дострел 1.300 метри, 2 предаватели и 2 приклучоци за приклучоци -58 мелодии, 5 Неодамнешно
Електрични Куќишта Од Нерѓосувачки Челик 12Hx12Wx8 D NEMA 4X Електрична Кутија w / Отстранлив Внатрешен Панел, Вода &засилувач; Доказ За Прашина Неодамнешно
Х-DREE Генерички Електричен Мотор Електричен Алат Јаглеродни Четки 16 x 13 x 6mm 10pars(Cepillos de carbon para herramientas electricas Неодамнешно
Х-DREE Генерички Електричен Мотор Електричен Алат Јаглеродни Четки 16 x 13 x 6mm 10pars(Cepillos de carbon para herramientas electricas

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Јаглерод, Метал Нето Тежина : 124гр; Содржина На Пакетот : 10 Пара х

DEN 320.00
Риба лента со фиберглас жица кабел за трчање на шипката за шипки со рибари за фиберглас 6мм Неодамнешно
Риба лента со фиберглас жица кабел за трчање на шипката за шипки со рибари за фиберглас 6мм

Должина од 425 стапки | Дијаметар : 6мм (1 / 4 '') Риба лента опремена без уред за сопирачки Кабел за жица од ста

DEN 1999.84
Магнетски Контактор, 3 Столбови, 24V DC, 150 A, Обратно: Не Неодамнешно
Магнетски Контактор, 3 Столбови, 24V DC, 150 A, Обратно: Не

€ Точка : Магнетни Контактор € Акција : НеОбратна ● Број На Столбови : 3 € Точка : Магнетни Контактор...

DEN 15113.12
Bntechgo 30 Мерач Силиконска Жица Калем Црвена И Црна секоја 50ft 2 Одделни Жици Флексибилни 30 AGG Заглавени Конзервирана Бакарна Жица Неодамнешно
Gowe Професионална ph mv спроводливост направи мерач gec900 ph Неодамнешно
Gowe Професионална ph mv спроводливост направи мерач gec900 ph

Овој метар е совршена комбинација со најнапредната електронска технологија, технологијата на сензори �

DEN 2.33
HKTS 1PCS DIY дигитален волтметар 22mm Round AC 60-500V напон на напон на напон на напон, монитор за монитор LED индикатор Неодамнешно
HKTS 1PCS DIY дигитален волтметар 22mm Round AC 60-500V напон на напон на напон на напон, монитор за монитор LED индикатор

Температура на животната средина : 25+55 ; Работа под фреквенција на вибрации 280 Hz, забрзување на 0,7 g ; Релат�

DEN 1.67
Кабел за напојување во линија продолжен кабел долг 1 метар Неодамнешно
Кабел за напојување во линија продолжен кабел долг 1 метар

Овој кабел има 2пински JST sm приклучок на едниот крај и садот на другиот Кабелот е долг еден метар, секако �

DEN 95.20
KXDFDC Дигитален мултиметарски транзистор Тестери Кондензатор Вистински RMS Тестер Автомобилска електрична капацитивност Мерач на мерач Неодамнешно
Гоу дигитален анемометар на проток на воздух Неодамнешно
Гоу дигитален анемометар на проток на воздух

Автомобилски анемометар, автомобилски мерач на течности за сопирачките, автомобилски проверувач на те�

DEN 3984.00
Осамена Ѕвезда Црн Продолжен Кабел 6 стапки, Надворешен Продолжен Кабел со 16 Мерачи со 3 Жици, 16/3 SJTW Водоотпорен 6ft Продолжен Кабел Неодамнешно
Huarew 12 вредности 60 компјутери 6 x 30 mm T 1A 2A 3A 4A 5A 6A 7A 8A 10A 15A 20A 30 A AMP 250 V бавен удар керамички цевка Осигурувачи Неодамнешно
Huarew 12 вредности 60 компјутери 6 x 30 mm T 1A 2A 3A 4A 5A 6A 7A 8A 10A 15A 20A 30 A AMP 250 V бавен удар керамички цевка Осигурувачи

▲ Huarew со висок квалитет бавен удар керамички цевка осигурува комплет за асортиман ▲ Димензија : 6x30мм ▲

DEN 2.33