TNISESM 2 PCS 7A PUSH BUTTE COUNT BERKITER 125/250V AC 32V DC, рачно ресетирање на термичкото коло за прекинувач со жица од 19 см, терминали од 6,3 мм женски лопата и водоотпорно копче транспарен

TNISESM 2 PCS 7A PUSH BUTTE COUNT BERKITER 125/250V AC 32V DC, рачно ресетирање на термичкото коло за прекинувач со жица од 19 см, терминали

DEN 175.68

Неодамнешно

Достапно на барање

Компактен, единечен пол, термички прекинувачи за ресетирање на термички колачи со жица од 19 см, 6,6 мм женски терминали на лопата и транспарентно капаче за водоотпорно копче Оценка на моќност : 7а (засилувач). Рачно ресетирање 125/250 V AC 35 V DC копче за прекинувач на копчето Термичко коло. Димензија на телото : 28mm x 13mm x 46mm/ x 1,1 "x 0,5" x 1,8 "(L*W*H) ; големина на капа : 20мм x 20mm x 15mm/ 0,79" x 0,79 "x 0. Широко користени во домаќинства и комерцијални уреди, мали генератори на електрична енергија, воздушни компресори, автомобили, електрични возила, електрични алати, продолжени жици, индустриски, транспорт, морски, телекомуникации, ленти за напојување, аудио-визуелни, медицински и напојувања. Опис на производот : Боја : Црно ресетирање Тип : Рачен ресетирање на напон : 125/250 V AC; 32 V DC широко користено во домаќинства и комерцијални уреди, транспорт, морски, телекомуникации, ленти за напојување, аудио-визуелни, медицински и напојувања. За употреба со табли за контрола на печката, функцијата обезбедете осигурувач за привремено ресетирање за пакетот за дијагностика, кој е вклучен : 2 парчиња водоотпорно копче Транспарентно капаче 2 ПРИРАЧНИК РЕСЕТ ТЕРМАЛНО КАРТИК 4 ПЦС 19 см.

Избор на купувачи

GTEST HT113C мини дигитален мултиметар, автоматски опсег Вистински RMS 6000 брои DC/AC напонски мерач на мерач на напон, рачен волтметар Неодамнешно
Осигурувач на стаклена цевка со автобус AGC-50 Неодамнешно
Осигурувач на стаклена цевка со автобус AGC-50

Bussmann Glass Tube го спојува типот AGC50 Осигурувач на стакло AGC 1 / 4 x 11 / 4 50 засилувач Осигурувач на стакло AGC 1 / 4 x

DEN 240.80
Нов ETB1786 60 ° сјајно мерач на сјај 0-200gu со USB интерфејс ETB-1786 Неодамнешно
Нов ETB1786 60 ° сјајно мерач на сјај 0-200gu со USB интерфејс ETB-1786

1 Брифи ВОВЕД Технолошкиот параметар на ETB1786 Glossmeter е комплетен според државниот стандард GB975488, GB9966.5 и ме�

DEN 3.33
Еззон 22мм мини дигитален волтметар квадрат AC 20-500V напон на напон на напон на напон на мерач на моќност LED индикатор за ламба Неодамнешно
ГУМИ ЗА ЏВАКАЊЕ 1P 230V~ CType Мини Прекинувач Прекин Минијатурни Домаќинство Воздушен Прекинувач Mcb Монтажа 18mm Дин Железнички Неодамнешно
ГУМИ ЗА ЏВАКАЊЕ 1P 230V~ CType Мини Прекинувач Прекин Минијатурни Домаќинство Воздушен Прекинувач Mcb Монтажа 18mm Дин Железнички

Заштита На Електрични : инсталацијата е едноставна и лесна за употреба, што ефикасно ги штити електричн�

DEN 2.67
Дебели UBI-F20N уникатни единечни пол-федерални прекинувачи на пацифичките коло, пакет од 1 Неодамнешно
Дебели UBI-F20N уникатни единечни пол-федерални прекинувачи на пацифичките коло, пакет од 1

Прекинувач на колото за замена за федерални пацифички прекинувачи Класифицирани и одобрени за употреб�

DEN 687.84
Организатор за приклучок Reniteco Drive Abs ABS алатки-држач за зелени приклучоци, врвен квалитет 9 парчиња комплет за приклучоци за приклучоци Неодамнешно
Трансформатор на вратата на вратата 16V 10VA Трансформатор на вратата на вратата Неодамнешно
Трансформатор на вратата на вратата 16V 10VA Трансформатор на вратата на вратата

Широка употреба : влез 120 V AC , 60 Hz, излез 16 V AC , 10 VA за станбени, комерцијални и индустриски напојување со

DEN 191.84
Трансформаторот на вратата на Ayotu 18V 500MA за видео -врата и вратата на вратата 4/3/2 & ourtobell жичен/pro/pro 2, приклучок Неодамнешно
Трансформаторот на вратата на Ayotu 18V 500MA за видео -врата и вратата на вратата 4/3/2 & ourtobell жичен/pro/pro 2, приклучок

Компатибилност : Видео врата Трансформатор Компатибилен со издание на Video Doorbell 2020, видео врата 2 / 3 / 3plвид

DEN 2.67
UXZDX CUJUX LCD дигитален мултиметар AC DC 750V 1000V Дигитална мини мултиметарска сонда за волтметар Амметар Ом тестер метар Неодамнешно
UXZDX CUJUX LCD дигитален мултиметар AC DC 750V 1000V Дигитална мини мултиметарска сонда за волтметар Амметар Ом тестер метар

3 1 / 2 цифри, 7сег, 0,5 "Висок LCD дисплеј Макс дисплеј : 1999, дисплеј за автоматска поларитет Мал и компактен ди�

DEN 1976.80
Ensenior 6 Пакет 6 Инчен УЛТРА-Тенки LED Вдлабнати Таванот Светло СО Разводна Кутија, 3000k/4000K/5000K Избрани, 12W 110W Eqv, Затемнување, Неодамнешно
Ensenior 6 Пакет 6 Инчен УЛТРА-Тенки LED Вдлабнати Таванот Светло СО Разводна Кутија, 3000k/4000K/5000K Избрани, 12W 110W Eqv, Затемнување,

?€3 Избирачки Температури Led вдлабнатото осветлување На Ensenior 6 инчи има 3 различни температури на бојата,

DEN 3.33
Zooz 700 Series Z-Wave Plus Mesh Network Далечински управувач и контролор на сцени ZEN34, White | Потребно е центар Z-Wave Неодамнешно
Zooz 700 Series Z-Wave Plus Mesh Network Далечински управувач и контролор на сцени ZEN34, White | Потребно е центар Z-Wave

Далечински управувач : Користете ги лопатките како копчињата за далечински управувач за да активирате �

DEN 2.33
Lawnmaster 517785 на отворено 100 метри кабел за продолжување Неодамнешно
Lawnmaster 517785 на отворено 100 метри кабел за продолжување

Оценка : 12 засилувачи, 1250 вати, 125 VAC 16газа : бакар 3жичен кабел за продолжување 3Надвор : Заземјен приклучо�

DEN 2.00
Сименс 3рв4036-1бб04, Сириус Мек Стартер, 45А, 50-60хз 3рв4036-1бб04 Неодамнешно
Сименс 3рв4036-1бб04, Сириус Мек Стартер, 45А, 50-60хз 3рв4036-1бб04

Тежина : 5,67 фунти Димензии на производот : 8 Состојба : КористеноДобро Тежина : 5,67 фунти Димензии на произ�

DEN 255.84
Комплет за алатки FTTH Fiber Optic 9 во 1 со мерач на напојување со влакна Fibra Optica 10 и локатор на визуелни дефекти и ленти за Неодамнешно Продажбата
Комплет за алатки FTTH Fiber Optic 9 во 1 со мерач на напојување со влакна Fibra Optica 10 и локатор на визуелни дефекти и ленти за

Ова е повеќенаменска алатка, може да ги обезбеди алатките потребни за склопување на механички разделув�

DEN 783.68
Групата Хилман 50344 Брза дејство на осигурувачи AGX 5, 5-пакет Неодамнешно
Групата Хилман 50344 Брза дејство на осигурувачи AGX 5, 5-пакет

Земја на потекло : Кина Должина на пакетот : 2 Ширина на пакетот : 1 Висина на пакетот : 1,5 " Земја на потекло

DEN 1.00
ИТОН Корпорација BQ230230 Прекинувач Неодамнешно
ИТОН Корпорација BQ230230 Прекинувач

Производот е добар за употреба Производот е многу издржлив Произведени Во Кина Број на модел : BQ230230...

DEN 3.33
Јужна жица 28827422 50 ' 14/2 Со Земја Ромекс Бренд Симпул Станбени Затворен Електрична Жица ТИП НМ-Б, Бела Неодамнешно
Јужна жица 28827422 50 ' 14/2 Со Земја Ромекс Бренд Симпул Станбени Затворен Електрична Жица ТИП НМ-Б, Бела

Обложена во патентирана Симпул Кабелска Јакна за полесно влечење, соголување и инсталација Првенствен�

DEN 665.44
GOWE AC/DC издржан тестер/мерач на отпорност на изолација/мерач Неодамнешно
GOWE AC/DC издржан тестер/мерач на отпорност на изолација/мерач

Како тестер за безбедност на електрична енергија со високи перформанси со нова технологија, го издржув�

DEN 865.60
WDBBY дигитален мултиметарски пенкало мерач 4000 брои со алатка за отпорност на напон на напон на напон/DC Неодамнешно
WDBBY дигитален мултиметарски пенкало мерач 4000 брои со алатка за отпорност на напон на напон на напон/DC

Мерење на напон на AC / DC 。 Мерење на отпорност / капацитивност 。 Откривање на напон без контакт 。 Задрж�

DEN 2.33
Eksil 1pcs DIY дигитален волтметар 22 mm Round AC 60-500V напон на напон на напон, монитор за монитор LED Индикатор за светло на ламбата Неодамнешно
4 Позиција АТЦ/АТО Компактен Осигурувач Панел Неодамнешно
4 Позиција АТЦ/АТО Компактен Осигурувач Панел

32 ВДЦ 4 позиција АТЦ / АТО компактна површина монтирање осигурувач панел.250 " машки брзо исклучување врск�

DEN 1.33
Кабелски работи 2-пакети 14awg 15a, кабел за продолжување на напојување со тешка должност 6 стапки со приклучок со низок профил во црна боја, Неодамнешно
Минијатурен Прекинувач, 45 А, 120/240В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 3 ПОЛ, Површински / Дин Стил На Монтирање На Шини, СЕРИЈА QOU Неодамнешно
Минијатурен Прекинувач, 45 А, 120/240В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 3 ПОЛ, Површински / Дин Стил На Монтирање На Шини, СЕРИЈА QOU

● Ставка : Минијатурен Прекинувач ● Број На Столбови : 3 ● Активатор На Прекинувачот : Вклучи ● Ставка : �

DEN 288.00
10 QTY. Божествено осветлување GMA 2.5A осигурувач со брз удар 2.5 засилувач 250V GMA2.5A; GMA2.5 GMA 2.5A осигурувач со брз удар. Стакло Неодамнешно
10 QTY. Божествено осветлување GMA 2.5A осигурувач со брз удар 2.5 засилувач 250V GMA2.5A; GMA2.5 GMA 2.5A осигурувач со брз удар. Стакло

Дијаметар : 5мм (3 / 16 in) Должина : 20мм (~ 3 / 4 in) Материјал на телото : стакло Тип на осигурувач : Брз удар (Брз г�

DEN 2.33
ZTHOME 1PCS 380V Три фаза четири жица DIN Rail само-обновување автоматско повторно поврзување над засилувачот под напон FVP 40A 60A Неодамнешно
ZTHOME 1PCS 380V Три фаза четири жица DIN Rail само-обновување автоматско повторно поврзување над засилувачот под напон FVP 40A 60A

Прекинувач за селектор Прекинувач за селектор Напон на прекинувачот на селектор и над напон за заштита

DEN 2.00
LITTELFUSE 022501.5 HXP 225 Серија Брза Постапка 250 V 1.5 А V 4.5 x 14.48 mm Стакло Кертриџ Осигурувач - 50 точка Неодамнешно
LITTELFUSE 022501.5 HXP 225 Серија Брза Постапка 250 V 1.5 А V 4.5 x 14.48 mm Стакло Кертриџ Осигурувач - 50 точка

Работен напон : 250 V Прекинувач : 100 A Оперативен Temprange : 55 до +125 °C Работен Напон : 250 V Прекинувач : 100 A Операти

DEN 563.20
SKXMOD DZ30LE-32 RCBO 1P+N MCB 230V 36mm Прекинувач За Преостаната Струја Со Заштита Од Истекување Од Над И Кратка Струја 10a-32A Неодамнешно
SKXMOD DZ30LE-32 RCBO 1P+N MCB 230V 36mm Прекинувач За Преостаната Струја Со Заштита Од Истекување Од Над И Кратка Струја 10a-32A

Тип : Џ30Л32, Спецификации : номинална струја : 6А, 10А, 16А, 20А, 25А, 32А; Име на производот : ЕДНОНАСОЧЕН минијату�

DEN 316.64
ПЛОШТАД Д К232150Х ОБЛИКУВАНА КУТИЈА 3П 150А 240В-АЦ И-ЛИНИЈА ПРЕКИНУВАЧ Б232380 Неодамнешно
ПЛОШТАД Д К232150Х ОБЛИКУВАНА КУТИЈА 3П 150А 240В-АЦ И-ЛИНИЈА ПРЕКИНУВАЧ Б232380

Полјаци : 3 П Ампеража : 150 А ЗАСИЛУВАЧ Напон : 240 VAC Тип : Калапи Случај ШИФРА : Б232380 (ППР) Ампеража : 150 А ЗАСИЛ

DEN 6320.00
AMSH 22 mm мини дигитален волтметар квадрат AC 20-500V напон на напон на напон на напон на напон LED индикатор за ламба за сила Неодамнешно