Yealink MP54-Teams Edition Desk IP телефон [5 пакет] Економичен IP телефон за тим, 4 инчен капацитивен екран на допир, POE, адаптер за напојување не е вклучен

Yealink MP54-Teams Edition Desk IP телефон [5 пакет] Економичен IP телефон за тим, 4 инчен капацитивен екран на допир, POE, адаптер

DEN 1.33

Неодамнешно

Достапно на барање

5 пакет на издание на Teyink MP54 -Teams - POE - Адаптери за напојување не се вклучени 4 инчи (800 x 480) капацитивен екран на допир. Оптимална HD аудио, технологија за докажување на бучава од Yealink. Посветено копче на Microsoft Teams. Поддржува надградба на фирмверот на тимови и SFB Edition. Слушалка за магнет. Wi-Fi преку WF50. USB порта за тип А, поддржува USB слушалки. Дво-порта Гигабит Етернет, го поддржува По. 5 пакет на издание на Teyink MP54 -Teams - POE - Адаптери за напојување не се вклучени. 4 инчи (800 x 480) капацитивен екран на допир. Оптимална HD аудио, технологија за докажување на бучава од Yealink. Посветено копче на Microsoft Teams. Поддржува надградба на фирмверот на тимови и SFB Edition. Слушалка за магнет. Wi-Fi преку WF50. USB порта за тип А, поддржува USB слушалки. Дво-порта Гигабит Етернет, го поддржува По. Телефонот со седиште во Android MP54 Android 9 поседува побрза брзина на одговор и копче за посветени тимови, е идеално за канцелариски работници, предни клупи и вообичаени области. Презентирајќи самостојно говорно решение и неспоредлива аудио јасност, MP54 е вооружен со технологијата за докажување на звукот на Optima HD на Yealink и Yealink.

Избор на купувачи

Мекесон Жилети За Еднократна Употреба, Брич За Бричење, Сечило Близнак, Сечило Од Нерѓосувачки Челик, Сино, Броење 50, Пакување 1 Неодамнешно Продажбата
256gb Chaoye Тип C Флеш Диск 3.0 USB Флеш Диск USB Меморија Стап СО Привезок ДВОЈНА USB Палецот Диск Слика Стап Скокни Диск За Неодамнешно
256gb Chaoye Тип C Флеш Диск 3.0 USB Флеш Диск USB Меморија Стап СО Привезок ДВОЈНА USB Палецот Диск Слика Стап Скокни Диск За

Двојни Конектори : USBC портата може да работи само на телефони / таблети со функција OTG Ве молиме бидете си

DEN 1.33
ХУАМА Класичен Зебра Кожата Беспрекорна Облека Со Голем Капацитет &засилувач; Плакарот Ватенка Торба За Складирање Со Армирана Рачка Неодамнешно
visesunny Спорт Биди Легенда Вториот Дизајн Бербер Кејп Антистатички Коса Сечење Кејп Со Предвремени Затворање Професионален Салон Неодамнешно
Родеа Небесниот Војник-НИНТЕНДО 3ДС Неодамнешно
Родеа Небесниот Војник-НИНТЕНДО 3ДС

Допрете Го Небото : Завршете ја секоја мисија со минување низ воздушното кралство Гаруда додека решават

DEN 799.84
QTT лебдечки полици wallидна полица лебдечка полица, дрвени ракави со различни големини, полици со лебдечки полици во облик на у Неодамнешно
Шачихата К-177п Суво Пенкало Постојано Полнење На Маркерот, Средно И Тркалезно Јадро Неодамнешно
Шачихата К-177п Суво Пенкало Постојано Полнење На Маркерот, Средно И Тркалезно Јадро

Компатибилни производи : Шачихата Сушено Кома Пенкало [Тип] за средни и тркалезни јадра Количина : 2 парч

DEN 3.00
Металиксити Гумени Кабелски Стеги 5 парчиња, 304 Стеги За Фитинг На Цевки Во Форма На Нерѓосувачки Челик Во Форма На Буквата У-За Кабелска Неодамнешно
Контролер на FeelWorld KBC10 PTZ L2 Plus Video Switcher и POE20X NDI20X PTZ пакет на камера Неодамнешно Продажбата
Контролер на FeelWorld KBC10 PTZ L2 Plus Video Switcher и POE20X NDI20X PTZ пакет на камера

【До поврзување со 255 PTZ камери】 Поддржува IP VISCA и ONVIF мрежни протоколи преку интерфејсот Етернет и да пов

DEN 2279.20
Едвин Џегер 99,9% Природен Премиум Крем За Бричење, 75мл Цевка-Алое Вера, 2,5-унца Неодамнешно
Едвин Џегер 99,9% Природен Премиум Крем За Бричење, 75мл Цевка-Алое Вера, 2,5-унца

99,9% Природни Растителни Состојки (многу органски) Без парабени и минерално масло Богата кремаста и конц�

DEN 320.00
Андовер Здравство 7400НП-018 Кофлекс Мед Самолеплива Обвивка, 15 'Должина, 4 Ширина, Рачна Солза, Неонска Розова, Латекс Неодамнешно
Андовер Здравство 7400НП-018 Кофлекс Мед Самолеплива Обвивка, 15 'Должина, 4 Ширина, Рачна Солза, Неонска Розова, Латекс

15 ' должина Кохезивен завој со лесна патентирана технологија за солза што се користи за обезбедување за�

DEN 1.00
Ирвин 63914 7/32 Титаниум Нитрид Обложени Со Голема Брзина Челик Вежба Малку Неодамнешно
Ирвин 63914 7/32 Титаниум Нитрид Обложени Со Голема Брзина Челик Вежба Малку

Титаниум нитрид слој го продолжува животот на битот трае до шест пати подолго од стандардните челични д

DEN 208.48
USB Флеш Меморија U267 Серија 16GB 6267-016GR1 Неодамнешно
USB Флеш Меморија U267 Серија 16GB 6267-016GR1

Врз основа на стилската бела боја, серијата U267 има рационализиран дизајн Неговиот заоблен врв има разли

DEN 513.76
Федерални Воени Делови Генерички Компатибилен Со Накуцване На Браникот На Воздушниот Лифт + Арматурна Плоча Хамви, Кука од 12.000 фунти Неодамнешно
ДЕЈЈА Спортски Пешкир За Пот 2 Пакувајте Апсорбирачки Компактни Крпи За Вежбање За Кујнски Партал Бања Фитнес Стадион Базен Бохемија Неодамнешно
XZRWYB Мини вентилатор Циркулација на воздухот ротирачки USB Полнење Канцеларија Десктоп Вентилатор Спална Соба Неодамнешно
XZRWYB Мини вентилатор Циркулација на воздухот ротирачки USB Полнење Канцеларија Десктоп Вентилатор Спална Соба

Прилагодлив агол : може да ротира под кој било агол, да циркулира воздух во голема површина и флексибилн�

DEN 1.33
Хаодопсти Голема Тоалетна Торба За Жени Пакет Со Мала Торба За Шминка, Јасна Патна Торба За Тоалети, Розова, Пакет од 2 Неодамнешно
Хаодопсти Голема Тоалетна Торба За Жени Пакет Со Мала Торба За Шминка, Јасна Патна Торба За Тоалети, Розова, Пакет од 2

Користете го како торбичка, вреќа за клошари, наполнете ја со комедија, нега на кожата и клучеви Нашата т

DEN 100.96
Дурпоуер Фонограф Рекорд Грамофон Игла ЗА МОДЕЛ МАГНАВОКС БХ6745-ПН03 БХ6745ПН03 БХ6746-ПН02 БХ6748-ФР02 Неодамнешно
Дурпоуер Фонограф Рекорд Грамофон Игла ЗА МОДЕЛ МАГНАВОКС БХ6745-ПН03 БХ6745ПН03 БХ6746-ПН02 БХ6748-ФР02

Нови стари акции Брзини : 33 и 45 ВРТЕЖИ во МИНУТА (фабрички запечатена кутија) замена игла Нови стари акци�

DEN 274.24
ЈЗМСЈФ С925 Стерлинг Сребрен Спинер Фиџет Прстен За Анксиозност Ослободување Од Стрес Досада Адхд Аутизам Прстени Неодамнешно
ЈЗМСЈФ С925 Стерлинг Сребрен Спинер Фиџет Прстен За Анксиозност Ослободување Од Стрес Досада Адхд Аутизам Прстени

Спинер прстен кој вели : јас сум доволно;јас сум достоен;јас сум силен;јас сум сакан, е инспиративна и фун

DEN 3.00
РАЗГОВОР РАБОТИ USB C До Молња Кабел Полнач Компатибилен w/iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max/14/14 Pro/14 Pro Max, iPad, 10 ' Плетенка Неодамнешно
РАЗГОВОР РАБОТИ USB C До Молња Кабел Полнач Компатибилен w/iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max/14/14 Pro/14 Pro Max, iPad, 10 ' Плетенка

Мфи СертифициранНаправен За i Phone / i Pad / i Pod, овој молскавичен кабел е дизајниран за полначи На Apple и одо

DEN 2.33
16gb Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка ЗА Samsung Corby Текст Е1117. Со Голема Брзина Картичка Доаѓа со слободен SD И USB Адаптери. Неодамнешно
Заштитник ЗА Пренапони НА Батеријата APC, Резервно Напојување НА Батеријата 350VA, Резервни КОПИИ НА BK350 Неодамнешно
Заштитник ЗА Пренапони НА Батеријата APC, Резервно Напојување НА Батеријата 350VA, Резервни КОПИИ НА BK350

APC 350 VA / 210w батерија резервна копија на напојување 6 Приклучоци (НЕМА515Р) : 3 ПРОЗОРЦИ Резервна Копија На Б

DEN 165.92
Лигуои Пвц Флексибилно Црева За Канали 16,5 стапки 33 стапки Пвц Флексибилно Црево За Канали за Вентилатор за Издувни Гасови, Неодамнешно
Лигуои Пвц Флексибилно Црева За Канали 16,5 стапки 33 стапки Пвц Флексибилно Црево За Канали за Вентилатор за Издувни Гасови,

●Флексибилно Пвц Вентилационо Црево● : флексибилното пвц вентилационо црево е цврсто и издржливо, вод�

DEN 160.00
Мапирани I-Gloo 1 Дупка Острилка, Избрани Бои Неодамнешно
Мапирани I-Gloo 1 Дупка Острилка, Избрани Бои

Еден Иглу Острилка Оваа ставка припаѓа На Сликарство и Цртање, уметнициострењеалатки Оваа ставка е про�

DEN 2.67
Случај за складирање на производи за уметност со брзина топка за моливи, маркери, пенкала и уметнички материјали, има до 24 стандардни моливи, Неодамнешно Продажбата
Торба за половината, торба за половината, торба за трчање на мобилни телефони, торба за трчање, мулти-функција, голем капацитет, Неодамнешно
X-Gree M5 Thread 304 не'рѓосувачки челик затрупана навртка Вметнете Nutser_T 10pcs (M5 Rosca 304 Tuerca de Remache de Acero Inoxidable Неодамнешно
X-Gree M5 Thread 304 не'рѓосувачки челик затрупана навртка Вметнете Nutser_T 10pcs (M5 Rosca 304 Tuerca de Remache de Acero Inoxidable

Име на производот : Орев на ритам; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 18g; Содржина на пакетот : 10 па�

DEN 130.24
Скоч-Брит Тешки Големи Влошки За Чистење, Влошки За Чистење Кујна И Чистење Садови, 8 Влошки Неодамнешно Продажбата
Скоч-Брит Тешки Големи Влошки За Чистење, Влошки За Чистење Кујна И Чистење Садови, 8 Влошки

Чисти цврсти, печени неред Идеален за садови од леано железо, горилници за шпорети, бројлери, градинарск

DEN 79.68
Лорви 2 Пакет Крпа За Ладење, Крпа За Брзо Суво Патување Змеј Замок Микрофибер Крпа За Спорт Неодамнешно
Лорви 2 Пакет Крпа За Ладење, Крпа За Брзо Суво Патување Змеј Замок Микрофибер Крпа За Спорт

Пакетот вклучува : 2 парчиња 12" х 35" Микрофибер Спортски Крпи Висококвалитетен материјал : крпите За вежб

DEN 1.33
СП Бел-Арт, Х-Б ДУРАЦ 125/145 Проценти Доказ За Алкохол-Хидрометар За Етил Алкохол Неодамнешно
СП Бел-Арт, Х-Б ДУРАЦ 125/145 Проценти Доказ За Алкохол-Хидрометар За Етил Алкохол

Дурак алкохол доказ етил алкохол хидрометар е за утврдување на доказ за етил алкохол духови Опсег : 125 д�

DEN 0.33