2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, кафеава рака нацртани птици тикви прилагодливо работно капаче со копче и џемпери

2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, кафеава рака нацртани птици тикви прилагодливо работно капаче со копче

DEN 201.44

Неодамнешно

Достапно на барање

100% полиестер Затворање на влечење. Дизајн на торбичка и копче за конска опашка - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот сет на медицинска сестра содржи 2 буфантни капачиња, кои се погодни за промена и миење секој ден. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Lorvies 2 парчиња прилагодливи медицински капи со копчиња и лента од лента за жени долга коса апсорбира пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка.

Избор на купувачи

Машка Тупи Човечка Коса Тупи За Мажи, сите Француски Парчиња Коса Со Изветвена Чипка За Мажи, 8х10 Реми Човечка Коса Природна Неодамнешно
Зенија Амла Брахми Шикакаи Хибсикус Бринграј Мака Масло За Коса 200мл Без Минерално Масло Неодамнешно
Зенија Амла Брахми Шикакаи Хибсикус Бринграј Мака Масло За Коса 200мл Без Минерално Масло

Маслото За Коса зенија ги комбинира богатите, густи, сјајни квалитети на маслото од сусам со придобивки�

DEN 753.60
Ив Рошер го текстуризираше спреј за јачина на звук 6,8 мл Неодамнешно
Ив Рошер го текстуризираше спреј за јачина на звук 6,8 мл

Ив Рошер Текстуризирачки јачина на јачина на звук 6,8 мл Бесплатно силиконски бесплатно парабен беспла�

DEN 639.84
Еднонасочно Арганово Масло Совршен Интензитет Полутрајна Боја Крем - Чиста Виолетова Боја На Коса Унисекс 3 мл Неодамнешно
Еднонасочно Арганово Масло Совршен Интензитет Полутрајна Боја Крем - Чиста Виолетова Боја На Коса Унисекс 3 мл

Полутрајна интензивна живописна боја на коса изработена во италија Натопено со 100 проценти арганово ма�

DEN 1.33
Dax Super Light Pomade, 14 унца Неодамнешно
Dax Super Light Pomade, 14 унца

Светло држење и многу сјај за лизганиот изглед Збогатено со ланолин и растителни масла Совршен третман

DEN 157.60
Авалаја Средно Светло Карамела/Златен Мермер Ефект Акрилна Ноктот За Коса/Стегач За Коса-8 см Неодамнешно
Авалаја Средно Светло Карамела/Златен Мермер Ефект Акрилна Ноктот За Коса/Стегач За Коса-8 см

Повод : секојдневна облека, коктел забава, ден на мајките, канцелариска облека Материјал : пластика...

DEN 0.33
Luxxii 8 црна рачка чешел и 9,25 црна тупаница метална афро избирање на коса чешла за коса, виткан перика плетенка, маж, чешел за стилизирање Неодамнешно
ГОЏУСО 6 Купчиња За Коса во Боја за Тенка Коса Мат Средни Клипови За Канџи И 6 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Мали Црни Неодамнешно
ГОЏУСО 6 Купчиња За Коса во Боја за Тенка Коса Мат Средни Клипови За Канџи И 6 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Мали Црни

Една Големина Одговара На Сите : Големата фиба е многу погодна за жени од сите возрасти Може да се носи с�

DEN 143.84
Вовово Кожни Ленти За Глава За Жени, 1инч Нелизгачки Меки Стп Ленти За Глава За Коса Дијадеми Пара Мујер Де Мода Симпатична Убавина Модни Неодамнешно Продажбата
Свилени Сатенски Скринши За Коса, Шамија За Коса Со Цветна Шема, Меурчиња За Коса Печатени Во Ленти За Држач За Опашка Неодамнешно
Свилени Сатенски Скринши За Коса, Шамија За Коса Со Цветна Шема, Меурчиња За Коса Печатени Во Ленти За Држач За Опашка

●Материјал За скринчи за коса : Овие сатенски ленти за коса се изработени од висококвалитетен шифон, до�

DEN 1.00
Векичичи Гроздобер Вештачки Бисер Кристали Дијадема Сребрена Принцеза Круна Кристална Свадба Лента За Коса Додатоци За Коса За Неодамнешно
2 Парчиња Гроздобер Паун Метален Страничен Чешел Свадбен Превез Во Кинески Стил Клип За Коса Чешел Ханфу 4 Заби Фиба Додаток Додаток Игла Неодамнешно
Кадрава Човечка Коса Блузи За Жени, 16 * 18 Голема Свила База Симулација Главата Спин Парче Клип На Тупи Дише Додавајќи Дополнителен Неодамнешно
120 парчиња Клипови За Коса За Стилизирање, Шарени Клипови За Позиционирање На Косата Отпорни На ' Рѓа Фризерска Перма Клип За Стилизирање На Неодамнешно
Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, баобаб дрвја Африка шема прилагодливо работно капаче со копче и лак за коса Неодамнешно
3 Пакување Свилени Чкртаници- Чиста 6А - Одделение 22 Мама Црница Свила Луксузни Врски За Коса, Еластични Ленти За Коса Без Болка За Жени, Неодамнешно
Вистински Човечки Екстензии За Коса Клип Во Белило Русокоса 70гр 20во 7 Парчиња Природна Мека Коса, Може Да Се Стилизира Долга Права Природна Неодамнешно
Vogue безжичен зацрвнувач за коса Curler USB LCD дисплеј безжичен полнење перм мазен чешел стилер за фризерски алатки за фризура Неодамнешно
Vogue безжичен зацрвнувач за коса Curler USB LCD дисплеј безжичен полнење перм мазен чешел стилер за фризерски алатки за фризура

◆ Со USB кабел за полнење, работи со сите адаптери (достапни адаптери за мобилни телефони) ◆ LED моќност и т

DEN 931.20
ТРГОВИЈА НА големо 8А Кинеска Девица Реми Човечка Коса 3 Снопови со 4 х4 3 Дел Чипка Затворање Длабок Бран Природна Боја Трговска Неодамнешно
Хето Кафеава Лента Во Екстензии За Коса Човечка Коса 4 Темно Кафеава 14 Инчи 20 парчиња 40гр Лента На Права Екстензии За Коса Со Екстензии Неодамнешно
Кипе - чешел за коса | Активна серија на јаглеродни влакна | 220 x 30 mm | Професионален чешел за коса | Чешел за сечење на јаглеродни Неодамнешно
2018 Популарни 8А Слободен Дел Кинески Девица Коса Пакет Се Занимава Евтини Коса Снопови Со Чипка Затворачи Директно Природна Боја Неодамнешно
Јанмучи Кадифена Спа Лента За Глава За Жени Сунѓер За Нега На Кожа Шминка Ленти со 2 Ленти за Зглоб Подуена Лента За Миење Лице Нега Неодамнешно Продажбата
ЛЕОРКС Боја За Коса Кејп Силиконски Фризери За Сечење Коса Бербер Кејп Салон Рамо Кејп Фризура Фризер Престилка Вратот Штит Кејп Неодамнешно
2 Парчиња Sisterlock Retighten Алатка За Испреплетување Алатка За Locs Dreadlocks Алатка Капчиња Микролокови Испреплетени Стравови Затегнување Неодамнешно
Стеги За Коса Пролет/Лето Шетање Градини Клипови За Коса Пролетни Клипови Облека За Глава Гроздобер Картички За Коса Неодамнешно
Стеги За Коса Пролет/Лето Шетање Градини Клипови За Коса Пролетни Клипови Облека За Глава Гроздобер Картички За Коса

Класичен изглед, со популарни цветни форми и нежни и пенливи вештачки кристали Употреба НА 3д процес на �

DEN 1584.00
Сопствени Перики без Лепак За коса Човечка Коса Претходно Откинати 26 Инчи 13х4 Чипка Предни Перики Бран На Телото Чипка Фронтални Перики Неодамнешно
Wd2u Делукс Справи Рак На Дојка розова октомври Фудбал Коса Лак француски Клип Неодамнешно
Wd2u Делукс Справи Рак На Дојка розова октомври Фудбал Коса Лак француски Клип

Двослоен Лак Од бруто Зрно Мери Приближно 4 1 / 2 "на 3 1 / 2"; Добро Прикачен на француски Клип од 2 1 / 4" (60 мм) (М�

DEN 0.33
Јтооз Перика Африкански Стил Вистинска Коса Долга Кадрава Коса Кафеава Чипка Капа За Глава Дама Перика Перика Неодамнешно
Јтооз Перика Африкански Стил Вистинска Коса Долга Кадрава Коса Кафеава Чипка Капа За Глава Дама Перика Перика

Стил на коса : кафеава долга кадрава коса, материјал на производот : вистинска коса, технологија на произ

DEN 3663.84
Капчиња Божиќ Коса Клип Рогови Ѕвонче Снешко Мечка Божиќ Венец Коса Барети Коса Додатоци За Божиќ Партија Фестивал Неодамнешно
Капчиња Божиќ Коса Клип Рогови Ѕвонче Снешко Мечка Божиќ Венец Коса Барети Коса Додатоци За Божиќ Партија Фестивал

①Пакетот Вклучува Ќе добиете 1 парчиња Божиќна шнола за коса, Овој Божиќен клип за коса добро ќе ги држи

DEN 127.84
Douba Преносен засилување на косата чешел USB полнење негативна нега за нега на коса, мултифункционален стајлинг на виткање топол чешел Неодамнешно