Wirester Double Gang Toggle Switch Plate/Coverидна плоча покритие - Облачен црн мермер

Wirester Double Gang Toggle Switch Plate/Coverидна плоча покритие - Облачен црн мермер

DEN 48.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Импресионирајте го вашиот wallид со обложување на капакот на излезот за здодевно светло со овој прекрасен капак за прекинувачи за уметнички дела Направено од пластика со висок степен со детален дизајн на рамна површина, финишот ќе трае со години. Изберете од многу дизајни за уметнички дела што ги нудиме. Направете го вашиот дом посебен од мал детал и изненадете ги вашите гости. Вклучени завртки за совпаѓање. Прекрасен палто за прекинувач за светло - го заменува постојниот прекинувач за светло на домаќинството или стандардот на излезот, бело покритие, одговара на сите стандардни домови, канцелариски или места за живеење. Силен материјал - изработен од поликарбонат термопластичен кој е лесен и издржлив. Стандардната големина одговара на кој било wallид - 4,56 инчи x 4,5 инчи (11,59 см x 11,43 см) за капакот на прекинувачот со двојно светло. Висок детален дизајн - чиста и живописна боја, донесете го вашиот wallид нов свеж изглед. Прекрасен палто за прекинувач за светло - го заменува постојниот прекинувач за светло на домаќинството или стандардот на излезот, бело покритие, одговара на сите стандардни домови, канцелариски или места за живеење. Силен материјал - изработен од поликарбонат термопластичен кој е лесен и издржлив.

Избор на купувачи

Плоштад D I-Линија MEC836LI 800a LI Прекинувач w/ 800 Засилувач Приклучете МЕ 480/600V 3P Неодамнешно
Плоштад D I-Линија MEC836LI 800a LI Прекинувач w/ 800 Засилувач Приклучете МЕ 480/600V 3P

800 Засилувач 480 / 600 ВАКЦИНА Плоштад ДиЛинија Мачка Бр Mec836li Солидна Држава Патување Прекинувач 800 Засилув�

DEN 3.00
Век OPV748 OEM Директна Замена Мотор: PennVent Неодамнешно
Век OPV748 OEM Директна Замена Мотор: PennVent

1 / 6 КС 1550 вртежи во минута; 1 / 12 КС 1300 вртежи во минута; 1 / 20 КС 1050 вртежи во минута Ccwlecwse ротација Вратило Д�

DEN 155.68
Wiring Eaton Wiring 2173LA Комбинирана прекинувач и стандардна wallидна плоча за декоратор, светло финиш на бадем Неодамнешно
Wiring Eaton Wiring 2173LA Комбинирана прекинувач и стандардна wallидна плоча за декоратор, светло финиш на бадем

Wallидната плоча со комбинација со 3 банки вклучува прекинувачи со 2 врски и декоратор Едноставна инстала�

DEN 34.88
Томас &засилувач; Бетс Е986Д 1/2 Тип Лб Канал Тело Неодамнешно
Томас &засилувач; Бетс Е986Д 1/2 Тип Лб Канал Тело

Производот е 1 / 2 " LB Пристап Фитинг Комплет за лесна и едноставна употреба Производот е произведен во Со�

DEN 2.67
Aexit 380v 15a Терминални Блокови Керамички Завртки Тип Осигурувачи Осигурувачи Блокови врски x3pcs Неодамнешно
Aexit 380v 15a Терминални Блокови Керамички Завртки Тип Осигурувачи Осигурувачи Блокови врски x3pcs

Име на производот : Спирален Осигурувач; Тип : RL1 Материјал : Метални, Керамички, Електронски Делови;Номин

DEN 1220.80
Прекинувач За воздух Минијатурен Струен Прекинувач 230v ЗА Декорација На Домаќинствата Неодамнешно
Прекинувач За воздух Минијатурен Струен Прекинувач 230v ЗА Декорација На Домаќинствата

Овој прекинувач поддржува истекување, преоптоварување, заштита од краток спој, три режими на заштита Пр

DEN 102.24
НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Работи Тежок Издржлив Продолжен Кабел Неодамнешно
НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Работи Тежок Издржлив Продолжен Кабел

Нема 620 20ампер 250волт табела видов Продолжен Кабел НЕМА 615 / 20Р 15 / 20амп Т Блејд Конектор Користење Во Прод�

DEN 766.40
Фосмон 24 Часовен Програмабилен Дигитален Тајмер Излез, Програма ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/Исклучување, ЛЦД Дисплеј, Мини Внатрешен Единствен Тајмер Неодамнешно
Хало Воздухот тит Домување Реновирање 5, Сива Неодамнешно
Хало Воздухот тит Домување Реновирање 5, Сива

Може да се инсталира од под таванот во апликации за реконструкција на домот, идеални за оние кои имаат о�

DEN 3.33
ENERLITES 3-Насочен Декоратор Лопатка Рокер Прекинувач, Сјај Заврши, Еден Пол или Три Начин, 3 Жица, Заземјување Завртка, Станбени Одделение, Неодамнешно
Кутија за прицврстување на кутијата за ладење на алуминиум, цврста засилувач GPS оксид алуминиумска кутија Неодамнешно Продажбата
Кутија за прицврстување на кутијата за ладење на алуминиум, цврста засилувач GPS оксид алуминиумска кутија

【Брза дисипација на топлина】 Кутија за ладење на алуминиум може брзо да ја загрее дисипацијата, спречу

DEN 497.44
Плочи за прекинувачи со светлина од 4 парчиња огледало двојно дупчење излез 4,72 x 2,91 Светло светло покритие Издржливи wallидни плочи Обвивки Неодамнешно
AMSH 50pcs PV Соларен Осигурувач 1000V DC 10 * 38mm 1A 3A 5A 10A 15A 20A 25A 30A За Заштита На Фотоволтаичниот Електроенергетски Систем Чисто Неодамнешно
AMSH 50pcs PV Соларен Осигурувач 1000V DC 10 * 38mm 1A 3A 5A 10A 15A 20A 25A 30A За Заштита На Фотоволтаичниот Електроенергетски Систем Чисто

Ве молиме забележете 1а,3А,5А, 10А, 15А, 20А, 25А, 30а само осигурувач Ако сакате држач за осигурувачи, мора допол

DEN 2.00
ЦРНА+ДЕКЕР 25 Стапки. Ролна За Продолжен Кабел Што може да Се повлече Со 4 Приклучоци, 2 USB Порти, Продолжување Со Повеќе Приклучоци, Неодамнешно
Тест за двојни крајни тестери на Аексит Алигатор Крокодил клип Тест води 47 см 10 парчиња мулти тестери со разновидна боја Неодамнешно
Тест за двојни крајни тестери на Аексит Алигатор Крокодил клип Тест води 47 см 10 парчиња мулти тестери со разновидна боја

Земја на производство : Кина; Материјал : Метал, пластика Нето тежина : 53g; Содржина на пакетот : 10 x Олово з�

DEN 157.12
Аналоген мерач на панел на струја DC 85C1 Тековен напон на волтметар 2.5 Панел за напон на напон на точност Аналоген волтметар панел Неодамнешно
General Electric WR2x8345 Бело капаче за бело крај Неодамнешно
General Electric WR2x8345 Бело капаче за бело крај

Бела во боја Продадени индивидуално Оригинален дел за замена на GE Продадени индивидуално...

DEN 175.84
Конектикат Електрични Зинско UBIZRBK12 Замена Бас Бар Собранието 125-Засилувач Неодамнешно
Конектикат Електрични Зинско UBIZRBK12 Замена Бас Бар Собранието 125-Засилувач

Зинско Замена Бас Бар Собранието 125 Засилувач Одлично За Замена Или Нова Зграда Земја На Потекло : Кина...

DEN 1564.80
GOWE Portable Hammer Impact Test Tester Tester Tester Testers: 1580kg Неодамнешно
GOWE Portable Hammer Impact Test Tester Tester Tester Testers: 1580kg

Вовед; ? Според принципот на тестот за тврдост на Бринел, чеканот; Тестер за цврстина на влијанието на Brine

DEN 1.33
Гоу три координирано дисплеј за дигитално читање Неодамнешно
Гоу три координирано дисплеј за дигитално читање

Три координирани LCD дисплеј единица / голем LCD дисплеј за лесно читање со backligh / (батеријата што не ја вкл

DEN 4477.76
TP-Link Tapo Smart Hub со вграден Chime, бара 2,4GHz Wi-Fi, сигурни врски со долг дострел со сензори TAPO, безжичен протокол под-1G со мала Неодамнешно
TP-Link Tapo Smart Hub со вграден Chime, бара 2,4GHz Wi-Fi, сигурни врски со долг дострел со сензори TAPO, безжичен протокол под-1G со мала

【Сигурни врски со долг дострел】 ТАПО центар работи на широкопојасен интернет со помала фреквенција, ш�

DEN 1.67
ИДЕАЛНИ Индустрии, Ад. Фт-45 Комплет За Прекинување На Извртени Парови, ЗА РЈ-45 И Модуларни Приклучоци Неодамнешно
ИДЕАЛНИ Индустрии, Ад. Фт-45 Комплет За Прекинување На Извртени Парови, ЗА РЈ-45 И Модуларни Приклучоци

КОМПЛЕТ ЗА ЗАВРШУВАЊЕ : Комплетот ги вклучува потребните алатки за сечење, лента и прекинување НА RJ45, мо�

DEN 2136.64
Davitu Stepper Motor - Songgang Motor 57 Stepper Motor HS64 57-3004 Fuselage 64 Trunnion 6,35 3 A 1,8 ° Неодамнешно
Davitu Stepper Motor - Songgang Motor 57 Stepper Motor HS64 57-3004 Fuselage 64 Trunnion 6,35 3 A 1,8 °

Потекло : CN (потекло) Сертификација : CCC Сертификација : CE Сертификација : CE Потекло : CN (потекло)...

DEN 3.33
UXZDX CUJUX 3 во 1 дигитален мултиметар од типот на пенкало Вистински мултиметар + напонски тест Пен + фаза на секвенци на мерач на боја Неодамнешно
YYDSCQ 2P AC230V Mcb Заштитник За Истекување Заштита Од Преоптоварување Краток Спој 2p 30mA Прекинувач За Преостаната Струја RCCB RCD Неодамнешно
YYDSCQ 2P AC230V Mcb Заштитник За Истекување Заштита Од Преоптоварување Краток Спој 2p 30mA Прекинувач За Преостаната Струја RCCB RCD

Електрични Електрична карактеристика1.Заштита од преоптоварување и струи на краток спој.Заштита од ефе

DEN 1.67
D154504P01 - Климак надграден 1/8 КС -мотор на вентилаторот на кондензаторот се вклопува во американскиот стандард Неодамнешно
D154504P01 - Климак надграден 1/8 КС -мотор на вентилаторот на кондензаторот се вклопува во американскиот стандард

▶ Ова е сосема нов надграден мотор за вентилатор на кондензатор од 1 / 8 КС ▶ Овој дел од климата директно

DEN 2388.00
Серпак Ц6 Абс Пластично Куќиште, 2.26 Должина х 1.61 Ширина х 3/4 Висина, Проѕирна Зелена Боја Неодамнешно
Серпак Ц6 Абс Пластично Куќиште, 2.26 Должина х 1.61 Ширина х 3/4 Висина, Проѕирна Зелена Боја

Изработени од абс пластика Стандард 2 парче дизајн Рохс во согласност Произведено во САД...

DEN 117.60
Сојузничките Обликувани Фиберглас Кутија 2 во. Круг Фиберглас 1 Банда Излез Кутија Тен Неодамнешно
Сојузничките Обликувани Фиберглас Кутија 2 во. Круг Фиберглас 1 Банда Излез Кутија Тен

Апликација : За Неметален Обложен Кабел Отпорен на оган до 2 часа Собрани Длабочина : 23 / 8 во...

DEN 2.67
Мерсен дел а70qs150-4K Decc: 700V 150A ПОЛУКОНДЕН ОСИГУРУВАЧ Неодамнешно
Мерсен дел а70qs150-4K Decc: 700V 150A ПОЛУКОНДЕН ОСИГУРУВАЧ

SC ОСИГУРУВАЧ 700 V 150 A QS СЕЧИЛОТО K A70 QS Засилувачстапица полупроводничка заштита осигурувачи беа развиени

DEN 1097.60